Arya’nın Kolyeleri


arya-renkli-tasli-kolyeler-2300301-1478170890

Kadınların ilgisini çeken aksesuarlardan bir tanesi olan kolyeler; farklı farklı modeller ile gündemde yer almaya devam ediyor. Bu aşamada kendini gösteren kolye seçenekleri açısından da kişilerin kombinlerinin daha güzel bir görüntü elde etmesi aşamasında da kabul gören seçenekler var olmayı da sürdürüyor. Arya Pırlanta kolyeleri de bu alanda yeterli bir konumda bulunmakla beraber; kadınların istediği türde aksesuar modellerini de ortaya çıkarma konusunda adından söz ettiriyor.
1,18 Karat Pırlantalı Safir Kolye
0,05 Karat Tektaş Pırlanta Kolye
0,09 Karat Tektaş Pırlanta Kolye
0,15 Karat Tektaş Pırlanta Kolye
0,28 Karat Tektaş Pırlanta Kolye
0,40 Karat Tektaş Pırlanta Kolye
Arya’nın kolye modelleri; farklı materyallerin farklı taşlar ile bezenerek ortaya çıkması sonrasında kendini gösteren birer tasarım harikası olarak nitelendiriliyor. Zincir ile taşların mükemmel uyumunun gözle görülebileceği biçimde dizayn edilmesi sonrasında ortaya çıkan bu tür kolye modelleri; kadınların daha zarif ve şık bir görünümü yakalamaları konusunda da yer almaya başlayarak; bu alanda tercih edilecek aksesuarlardan bir tanesi olarak da yer almaya başlayacaktır.
Pırlanta Nazar Boncuklu Kolye
Pırlanta Kalp Kolye
Pırlanta Nazar Boncuklu Kalp Kolye
Pırlanta Kelebek Kolye
Pırlanta Kalp Kolye
Arya’nın kolye modelleri aşamasında da elde edilecek olan seçenekler geniş bir yelpazede kendini göstererek; her zevkten insanın gerek kendilerine gerekse de hediye unsuru olarak temin etmeleri durumunu da ortaya çıkarmıştır. Bu kulvarda da gerekli seçenekleri meydana getirme aşamasında gündemde yer alacak olan Arya’nın kolye modelleri kapsamında da olumlu bir görüntü çizmek isteyen kadınlar hedeflerine ulaşma noktasında bu tür kolye aksesuarlarını da kullanmaya başlayabiliyor. Bu seviyede de daha hoş bir detay olarak da bu tür kolye modelleri adından söz ettirebiliyor.
Pırlantalı Zümrüt Damla Kolye
0,35 Karat Efektli Tektaş Pırlanta Kolye
0,75 Karat Efektli Tektaş Pırlanta Kolye
1,18 Karat Pırlantalı Yakut Kolye
0,86 Karat Pırlantalı Zümrüt Kolye

Resimler: www.aryapirlanta.com/pirlanta-kolyeler

Bu İçerik de İlginizi Çekecektir:  14 Şubat 14 Süper Hediye