Beylikdüzü İngilizce Kursu İle Dil Eğitiminin Keyfine Varın


beylikduzu-dil-kursu

İyi bir meslek sahibi olabilmek için veya iyi bir eğitim alabilmek için sürekli olarak yeni yeni kurslar açılmakta bireyler kendilerini çeşitli açılardan daha nitelikli hale getirmek için uğraşmaktadırlar. Bilgisayar kurslarından sportif kurslara, hizmet içi eğitim kurslarından kariyer kurslarına kadar her sahada açılan kursların belki de en önemlisi ve olmazsa olmazı dil kurslarıdır. Örgün eğitim içinde tam olarak öğrenilemeyen yabancı dil eğitimi genellikle özel dersler veya dil kursları sayesinde tamamlanmakta bireyin bu konudaki eksiği tolere edilmektedir.

Kıtaların birleştiği kent olan İstanbul, aynı zamanda farklı kültürlere de ev sahipliği yapmaktadır. Farklı kültürler farklı diller demektir ki o dillerin başında İngilizce gelmektedir. Kurumumuz Beylikdüzü İngilizce kursu vererek insanımızın bu konudaki açığını kapatmak için yola çıkmış, donanımlı eğitmenlerin programlar eşliğinde dil eğitimi verdiği bir eğitim kurumudur.

Beylikdüzü İngilizce Kursu ile Artık Konuşma Sıkıntısı Çekmeyeceksiniz

Akademik anlamda eğitim veren Beylikdüzü İngilizce kursu ile hem akademik anlamda eğitim alacaksınız hem de çok akıcı bir şekilde İngilizce konuşabileceksiniz. Dil sadece yazıda olan ve orada kalan bir mecra değildir ki konuşulan, nesilden nesile aktarılan canlı bir varlıktır. Ülkemizde maalesef bu konuda ciddi bir eksiklik vardır. Bazı İngilizce eğitimlerinde öğrenciler gramer bilgisine boğulmakta ancak iki cümleyi art arda getirip meramını ifade edememektedirler. Hal böyle olunca öğrenilen şey bir dil değil, dil bilgisi olmaktadır. Pratik hayatta karşılığı olmayan gramer bilgileri ise kısa bir süre içinde unutulmakta tekrar edilmediği için de bir daha hatırlanamamaktadır. Hâlbuki doğru olan dil bilgisini yaşamın içinden örneklerle pekiştirmektir ki İstanbul bu konuda kursiyerlere ciddi anlamda imkân sunmaktadır. Birçok turist ile öğrendikleri İngilizceyi test edebilme şansına sahip olmanın avantajını kullanabilirler. Ancak biz imizi şansa bırakmadan telaffuz konusunda da en yetkin öğretmenler vasıtasıyla konuşma eğitimi vererek bu açığı kapatmaya çalışmaktayız.

Bu İçerik de İlginizi Çekecektir:  Yanak ve Yüz Dolgu Uygulamaları

Beylikdüzü İngilizce Kurs İçeriği

Beylikdüzü İngilizce kursu, yaşayan İngilizcenin yanı sıra merkezi olarak yapılan birçok sınava da kursiyerlerini en güzel şekilde hazırlamak için her türlü imkânı sunmaktadır. Seviyeleri belirlenmiş homojen dağılımlı sınıflarda gerek orta öğretime yardımcı takviye yapılmakta gerekse de TOEFL (Test of English as a Foreign Language) gibi ciddi sınavlar için dersler verilmektedir. Ders konseptinde gramer, diksiyon, kelime dağarcığı gibi temel konuların yanı sıra alanında uzman kişiler tarafından hazırlana birbirinden özgün ve nitelikli sorular da yer almaktadır.

Kursiyerlerin eğitimlerin pekişmesi için sürekli olarak kaliteli İngilizce yayınlar takip ettirilmekte, klasik eserler okutulmaktadır. Beylikdüzü İngilizce kursu, dil öğretmenin aynı zamanda bir kültür eğitimi olduğunu da bildiği için çeşitli görsel materyallerle de eğitimi pekiştirmektedir. Teknoloji destekli sınıflarda sesli materyallerle birlikte İngilizce eğitim videoları izlettirilerek birden fazla duyuya hitap eden bir dil eğitimi verilmektedir.

Dil kursları iyi bir dil eğitimcisi ile verildiğinde amacına ulaşan eğitimlerdendir. Öğretmen kalitesi bu tip kurslarda asıl belirleyici unsurdur. Çünkü dil eğitimi rol model tabanlı verilmektedir ki yanlış alınacak bir kelime telaffuz bilgisi bir daha değişmemek üzere bilinçaltındaki yerini almaktadır. Biz de Beylikdüzü İngilizce kursu olarak bu konuda gereken hassasiyeti gösteriyor çoğu yurtdışı tecrübesi olan, İngilizceyi yabancı bir dil değil ana dili gibi konuşan öğretmenler eşliğinde sizlere en kaliteli dil eğitimi vermeyi vaat ediyoruz. Üstelik bu eğitimi sizleri çok büyük masraflar yapmak zorunda bırakmadan uygun ödeme koşulları ile yerine getiriyoruz.

Detaylı bilgi almak için britishculture.com.tr/


What's Your Reaction?

Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Bilgilendirici Bilgilendirici
0
Bilgilendirici
Beğendim
0
Beğendim
Korkutucu Korkutucu
0
Korkutucu
Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format