in

Çarşı Medya: Şirket ve Siteniz için Verdiğimiz Hizmetler

yazılım firması

Firmanızın veya sitenizin teknolojik alt yapısının çok sağlam olması gerekiyor. Çünkü müşteriler veya yöneticiler artık ellerinin altında dijital servislerin olmasını istiyor. Bunun için de yazılım firmaları ile birlikte hareket etmek istiyorlar.

Android uygulama başta olmak üzere iPhone ve masaüstü yazılımları hem şirketinizin hem de şirketinizin resmi sitesinin idaresi için gerekli olan en önemli ürünlerden biridir. Bunun dolayı bu alanda profesyonel hizmet veren bir ekip ile birlikte çalışmanız gerekiyor. Bu ekip, şirketiniz için özel yazılımlar geliştiriyor, tüm süreçlerde yanınızda oluyor. Bunlar; mobil, masaüstü ve web yazılımları şeklinde olabiliyor. Panellerin, yazılımların kurulumu alanında uzman ve modern teknikleri belirlemiş olan bilgisayar ve yazılım mühendisleri tarafından gerçekleştiriyor.

Özel Yazılım Geliştirme Süreci

Analiz aşamaları, ilk etapta uygulama geliştirme ve diğer işlemler esnasında uygulanan teknikler arasında ilk sırada yer alıyor. İlk olarak sitenize ziyaretçi geleceği, toplam potansiyeli, hedef kitlesi, gün içerisinde ağırlayabileceği kullanıcı ve izleyici sayısı bilimsel veriler ile birlikte bir araya getiriliyor. Sonrasında ise analizden elde edilen veriler ile üretime geçiliyor. Üretim aşamasında da modern yazılım tekniklerinin uygulandığını ve kodların yazıldığını görüyoruz. Bu adımlardan sonra da test kullanımlarına geçiliyor.

Windows başta olmak üzere web ve mobil platformlarda sizler için özel yazılımların üretimi bu adreste gerçekleşiyor. Yönettiğiniz ya da sahibi olduğunuz farklı programları, daha kolay bir şekilde yönetmek için dilerseniz bütün bunları tek bir çatı altında toplamanız mümkün oluyor. Böylece bütün hareketleri tek bir adımda izleyebiliyorsunuz. Bu da hem sitenizin hem de şirketinizin daha hızlı bir şekilde idare edilmesini sağlıyor. Bütün kontrol ve özel entegrasyonlarınızı gerçekleştirebilmeniz için de teknolojinin son ürünleri kullanılıyor.

Danışmanlık Hizmetlerimiz Sizler İçin Geliştirildi

Yazılım şirketimiz bünyesinde Codex kodlarının üretimi özel araştırma ve geliştirme merkezlerinde uygulanıyor. Bu aşamada hem personeliniz hem de şirketiniz için danışmanlık servisleri veriliyor. Hangi adımları nasıl gerçekleştirdiğimiz ile ilgili bilgileri sizlere veriyoruz. Bu süreçte, eğer ihtiyacınız olursa personelinizin eğimi için de özel programlar uygulanıyor. Tecrübeli danışmanlar sayesinde en doğru kararların verilmesi sağlanıyor.

İş ve Süreç Yönetimi

Ankara Yazılım Firmaları için geliştirmek sadece teknolojik olarak kod üretmek demek değildir. Kurumsal ürünlerimizi sizlere ve personellerinize sürerken, veritabanı işlemlerinin idaresini sağlamak amacıyla çeşitli yönlendirmeler yapılıyor. Bunun yanında iş zekası ve çözümleri, süreç yönetimleri adımlarında dikkat edilmesi gereken noktalar, bilimsel araştırma ve geliştirme süreçlerine uygun olarak sizler takdim ediyor. Her geçen gün gelişen ve büyüyen datalar, hazine yönetimlerinde sorun yaratabiliyor. Bunun için de verilerin sorun çıkarmaması için veritabanı optimazasyonları özel olarak sağlanıyor. Her zaman çözüm odaklı hareket ediliyor.

İçeriği Puanla

0 points
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Aslan Hoca

“Medyum Aslan Hoca” Türkiye Gündeminden Düşmüyor !

Bitcoin Nedir? Bitcoin Üretim Makineleri

Bitcoin Nedir? Nasıl Üretilir?