in

“Medyum Aslan Hoca” Türkiye Gündeminden Düşmüyor !

Türkiye’de son zamanlarda “Medyum” ve “Medyumluk” kavramları sıkça duyulmaya başlandı. Peki özellikle gençlerden talep gören bu medyumlar kimdir ve ne iş yaparlar sorularını kısaca cevapladık.

Medyum Nedir ?

6. Hissi kuvvetli , kalp gözü açık olup , ruhani varlıklar aracılığıyla , transa durumuna geçerek, geleceğe ait varsayımlar yaparak ,kişilerin hayatları ve neler yaşadıkları hakkındaki bilgileri öğrenip aktaran , büyü, dua ve vefklerle kişilerde çözülemeyen sorunları , olumsuzlukları , olumluya çeviren , özel yeteneklere sahip kişilerdir.

Yaygınlaşmaya başlamasıyla bir nevi sektörü oluşan medyumluk’ta, ruhsatsız çalışanlar olduğu gibi, tamamen insanları savsatalarla oyalayıp paralarını alan dolandırıcılar da olduğu duyulmaktadır. Resmi ruhsatı olan ve işini hakkıyla yapıp, adını duyurmayı başarmış Medyum Aslan Hoca gibi medyumlar ise kendilerine gelenleri oldukça detaylı bilgilendirip yardımcı olmaktadırlar.

Medyum Aslan Hoca Kimdir ?

Medyum Aslan Hoca , 26 yıldır Türkiye ve Dünya’da bu zamana kadar yaptığı kişiye özel ( aşk büyüsü , papaz büyüsü , bağlama büyüsü ) işlerle başarılı olup , nam salmış medyumlardandır. Aslan Hoca , güvenilir , resmi ruhsatı olduğu için işini yasal çerçevede yapmaktadır.

Aslan Hoca ,araları bozuk olup ,ayrılma eşiğine gelen evli çiftleri veya sevgilisinden ayrılmış olanları kavuşturmak için dualarla çalışmalar yapmıştır. Aşk büyü ustası sayılacak kişiler arasındadır ve aşk büyüsü konusunda bir çok başarıya imza atmıştır.

Büyülerin iyi ve kötü niyetle yapılmış olanları vardır. İyi niyetle yapılmış olana ak büyü , kötü niyetle yapılmış olana ise kara büyü denir. Malesef ki kötü niyetle büyü yapan kişiler hala bulunmaktadırlar. Medyum Aslan Hoca , kötü amaçla yapılmış olan büyüleri çözmekte uzman kişidir. Evlilik , aşk , sağlık vs. çeşitli konularda sorun ve sıkıntılarınız varsa kısa sürede çözüme kavuşabilirsiniz .

Medyum Aslan Hoca’nın Yaptığı Çalışmalar Nelerdir ?

• Aşk Büyüsü
• Papaz Büyüsü
• Kilit Büyüsü
• Bereket Büyüsü
• Bağlama Büyüsü
• Bağırsak Büyüsü
• Karabiber Büyüsü
• Muhabbet Duası
• Kaybedileni Geri Alma Duası

Medyum Aslan Hoca’nın yaptığı işler hakkında daha fazla detay öğrenmek için ya da hayatınızda yolunda gitmeyen sıkıntılarınız varsa , sıkıntılarınızdan kurtulup , refah ve huzura kavuşup , herşey yolunda gitsin istiyorsanız www.aslanhoca.com web sitesi üzerinden iletişime geçip , her türlü bilgi alabilirsiniz.

İçeriği Puanla

0 points
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evde Bitcoin Üretme

Evde Bitcoin Üretmek – Detaylı Anlatım ve VIDEO

yazılım firmaları

Çarşı Medya: Şirket ve Siteniz için Verdiğimiz Hizmetler