Abiye Doğum günü mesajı. Abilerimiz bizler için oldukça önemli olmaktadır. Yeri geldiğinde babamız yeri geldiğinde abimiz yeri geldiğinde de en iyi dostumuz olan abilerimizin doğum günleri bizler içinde oldukça önemlidir. Zaman zaman tartıştığımız zaman zamanda omuzunda ağladığımız abilerimiz iyi ki doğmuşlar ve iyi ki bizlerin abileri olmuşlar.

Video kaynağı

Abiye Doğum Günü Mesajı Örnekleri

Abiye doğum günü mesajı örnekleri şöyledir;

 • En delikanlı, en yakışıklı abilerin abisinin doğum günü kutlu olsun nice nice yıllara güzel abim.
 • Güzel yüzünde gülümseme hiç eksik olmasın güzel abim. Doğum günün kutlu olsun canım abim.
 • Gelemedik ama unutmadık da doğum günün kutlu olsun tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara canım abim.
Abiye Doğum Günü Mesajı

Abiye Doğum Günü Mesajı

Abi İçin Doğum Günü Kutlama Mesajları

 • Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, O’da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarın da bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun. Canım abim!
 • Etrafıma baktığım zaman seni hep farklı gördüm. İnsanların kardeşini ne kadar sıktığını, bıktırdığını gördüm. Ben seninle her şeyi paylaşabiliyorum ve senin gibi her şeyiyle doğru düzgün bir insan olduğu için gurur duyuyorum. Nice mutlu yıllara canım abim…

Abiye Komik Doğum Günü Mesajı

Normal yaşantımızda sürekli kavga ettiğimiz ancak birimizin başına bir şey geldiğinde diğer endişe ederek büyüdüğümüz abilerimizin doğum günlerinde onlara komik mesajlar göndererek abilerimizi eğlendirebiliriz.

Abiye komik doğum günü mesajı için örneklerimiz şöyledir;

 • Başının belası olarak sonradan ailemize dahil olmuş olabilir ama unutma ki abicim ben ailenin en küçüğüyüm sen nazımı çekeceksin ben seni. Doğum günün kutlu olsun abicim
 • Farkında mısın biraz daha yaşlandın ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın güzel abim nice mutlu yıllara.

Abiye Doğum Günü Mesajı Duygusal

Abilerimizi doğum günlerinde ağlatmak istemesek de onlara karşı olan duygularımızı ve hislerimizi en iyi şekilde belirtebileceğimiz abiye doğum günü mesajları duygusal içerikler sayesinde onları ne kadar sevdiğinizi gösterebilirsiniz.

 • Kardeşinden gelen bu sms sana seni ne kadar çok sevdiğini anlatıyor. Sana doğum gününü kutladığını belirtiyor. Canım abim iyi ki doğdun nice nice yıllara…
Abiye Doğum Günü Mesajı

Abiye Doğum Günü Mesajı

Abi İçin Doğum Günü Mesajları

 • Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere abim.
 • Gündüzün yatta, gecen barda, altında Porsche araba, kaldığın ev üç katlı villa, gezdiğin yerde herkes sana hasta olsun. Doğum günün kutlu olsun güzel abim.

Abiye Özel Doğum Günü Sözleri

 • Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm Dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun abilerin en yakışıklısı.
 • Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun abiciğim!

Tüm bu mesajlar ile abilerimizin uzaktan da olsa en içten duygular ile doğum günlerini kutlayabilir ve onlara bu mutlu günlerinde yanında olmasak da çok sevdiğimizi gösterebiliriz.

İlginizi çekebilecek diğer içeriklerimiz:

Kategori: