Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
ZOVOVO.COM DİJİTAL MEDYA PLATFORMU

Ümit Karatay
Mail: umitkaratay@zovovo.com
GSM: 0553 870 16 91

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Sezen Sezinoğlu

Mail: sezensezinoglu@zovovo.com
GSM: 0533 769 77 15

Haber Editörleri / News Editors
Cemal Doğanbey

Mail: cemaldoganbey@zovovo.com

Simten Karabaş
Mail: simtenkarabas@zovovo.com

Ataberk Gönüloğlu
Mail: ataberkgonuloglu@zovovo.com

Tarık Yıldırım
Mail: tarikyildirim@zovovo.com

Gece Saatleri Editörü
Hasan Kemaner

Mail: hasankemaner@zovovo.com

Reklam / Advertise
Zuhal Geçti

Mail: reklam@zovovo.com

Mali Müşavir / Financial Advisor
Zühtü Çevik

Mail: zuhtucevik@zovovo.com

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult
Ali Atar

Servis Sağlayıcı / Service Provider
Güzelhosting Bilişim ve İnternet Hizmetleri

KünyeYazılım Firması / System Management
WordPress

Adres / Adress
Levazım, Koru Sokağı No:2, Kat 4 Daire 16, 34340 Beşiktaş/İstanbul

MAİL: bilgi@zovovo.com
TEL: 0212-767-78-98
FAX: 0212-767-78-99

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL NİTELİKTE UYARI:
© Copyrigth 2019 zovovo.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak hazırlanmış içeriğin tamamı telif hakları kapsamında zovovo.com’a aittir. Üretilmiş olan her türlü içerik 5846 numaralı telif yasası kapsamında korunmaktadır. Yazı, resim, ses, video gibi içeriklerin kopyalanması veya başka bir kanal aracılığı ile yayına sunulması suç teşkil etmektedir.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. zovovo.com üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

zovovo.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili zovovo.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on zovovo.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on zovovo.com are opened on a new page. zovovo.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policy on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.