Gülden Karaböcek’in oğlu olarak tanınan Alpay Alpsakarya, Gülden Karaböcek’in ilk evliliğinden ve Atilla Alpsakarya’dan olan oğludur. 1979 yılında doğmuş, şu an 43 yaşındadır.

Atilla Alpsakarya Oğulları Kimlerdir?

Atilla Alpsakarya

Ünlü plakçı Atilla Alpsakarya’nın bilinen iki oğlu vardır. Bunlar Alpay Alpsakarya ile Alper Alpsakarya’dır.

Atilla Alpsakarya Öldü Mü?

Gülden Karaböcek’in eski eşi olarak tanınan Atilla Alpsakarya, 2008 yılında hayatını kaybetmiştir. 1948 doğumlu olarak bilinen Atilla Alpsakarya’nın ölüm yıldönümü, 3 Kasım 2008’dir. Ünlü besteci ve plak yapımcısı olarak tanınan kişi, 60 yaşına kadar ömür sürmüştür.

Alpay Alpsakarya Kaç Yaşında Öldü?

Alpay Alpsakarya

Alpay Alpsakarya’nın vefat ettiği bir yaşı yoktur. Çünkü Gülden Karaböcek ile Atilla Alpsakarya’nın oğlu olan Alpay Alpsakarya hala hayattadır.

Atilla Alpsakarya Neden Öldü?

Atilla Alpsakarya’nın hayatını kaybetme nedeni, kalp rahatsızlıklarıdır. Bir süredir gördüğü tedaviye yanıt vermeyen Atilla Alpsakarya’nın kalbinin daha fazla dayanamamasından dolayı kalp krizi geçirerek hayatını kaybettiği bilinir.

Atilla Alpsakarya Ne İş Yapıyor?

Atilla Alpsakarya’nın mesleği, besteci ve işletmeci olarak bilinir. Alpay Alpsakarya ve Alper Alpsakarya’nın babası olan Atilla Alpsakarya, yaşamının büyük bir kısmında Elenor Plak Şirketi ile uğraşmış, bu şirkette günümüzde de tanınmaya devam eden birçok ünlü isim için plaklar yapmıştır. Bununla beraber kendi besteleri de bulunur ve kendi şirketinden kendi besteleri ile beraber pek çok ünlü ismin ünlü olmasını da sağlamıştır.

Atilla Alpsakarya Kiminle Evlenmiştir?

Atilla Alpsakarya Kiminle Evlenmistir

Atilla Alpsakarya’nın evlendiği kişiler, Neşe Karaböcek ile Gülden Karaböcek’tir. Karaböcek kardeşlerden önce Gülden Karaböcek ile bir evlilik yapan Atilla Alpsakarya, bu kişilerden sonra bazı kaynaklara göre bir evlilik daha yapmıştır ancak bu durum kesin değildir. Üçüncü evliliğinin Nilgün Saraylı ile yaptığı, bu evlilikten de bir oğlu olduğu ve Atilla Alpsakarya’nın bu evliliği devam ederken vefat ettiği bilinir.

Gülden Karaböcek’in Kızı Kimden?

Gülden Karaböcek’in öz kızı olarak tanınmış olan Nur Düzgit, Gülden Karaböceğin yapmış olduğu ikinci evliliğin sahibi olan Recep Armağan Düzgit’in kızıdır. Gülden Karaböceğin kızı, genellikle ünlü sanatçının ilk evliliği olan Atilla Alpsakarya’dan olduğu sanılır ve karıştırılır.

Neşe Karaböcek’in Oğlu Öldü Mü?

Neşe Karaböcek’in Tevfik Yener ile yapmış olduğu evliliklerinden olmuş olan Hasan Ali Yener, vefat etmiştir. Vefatının nedeni tam olarak bilinmediğinden dolayı halk ile de paylaşılmamıştır. Ancak doktorlar tarafından beyin kanaması ile beraber kalp krizi geçirdiği düşünülen Hasan Ali Yener, 44 yaşında hayatını kaybetmiştir.

Elenor Plak Sahibi Kim?

Elenor Plak Sahibi Kim

Elenor plak şirketinin sahibi, şu an Muhteşem Candan ile Kaan Candan’dır. 2001 yılına kadar, Elenor Plak firmasının kurucusu olan Alpay Alpsakarya ve Alper Alpsakarya’nın babası olan Atilla Alpsakarya şirketin yönetimini sürdürmüştür. Kendisi ile beraber şirket ortaklarını da yönetime dahil eden Atilla Alpsakarya, rahatsızlığının başlamasından sonra şirkette olan hisselerini devretmiştir.
Kategori: