En İyi Göz Kremi

Cilt üzerinde en hassas bölgelerden biri olan göz çevresi için en iyi göz kremi ve bakımının uygulanması, cilt bakımının temelini oluşturmaktadır. Yorgunluk ve zamana karşı oluşan göz çevresi problemleri ve bakımı için farklı özelliklerde ve etkide birçok bakım ürünü bulunmaktadır.

Loreal Paris Revitalift Lazer x3 Yaşlanma Karşıtı Göz Bakım Kremi

Göz Çevresi Bakımı İçin En İyi 13 Göz Kremi Önerisi

Parçalanmış hyaluronik asit ve zenginleştirilmiş ürün içeriği sayesinde cilde hızlı bir şekilde nüfuz eden Loreal Paris Revitalift Lazer, kırışıklık görünümünün azaltılmasını sağlamaktadır. Kafein yoğunluğu ve serinletici metal başlığı ile göz altı torbalarının şişkinliğini azaltmaktadır. Pro-Xylane içeriği sayesinde cilt tonunu eşitleyen ürün aynı zamanda göz çevresini sıkılaştırmakta ve anında daha aydınlık ve daha pürüzsüz bir görünüm sağlamaktadır. Sabah ve akşam kullanımları için uygun olan ürün, tüm cilt tiplerinde kullanılabilmektedir.

En iyi BB krem listesini de inceleyebilirsiniz.

M.Asam Aqua Intense Hyaluronlu Göz Kremi

Göz Çevresi Bakımı İçin En İyi 13 Göz Kremi Önerisi

İçerisindeki silikon sayesinde sürüldüğü anda dolgun bir görünüm veren M.Asam Aqua Intense, parfüm içermemesi sebebi ile özellikle hassas ciltlerde kullanım için uyumludur. Yoğun bir nemlendirme özelliğine sahip ürün, gün boyu göz çevresinin nemini korumasını sağlamaktadır. İçeriğindeki karito yağı ve 7 doğal bitki özü ile hem cilt sağlığına zarar vermemekte hem de cildi yumuşatarak pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlamaktadır. Sabah ve akşam kullanımları için uygundur.

La Prairie Skin Caviar Luxe Eye Lift Cream

Göz Çevresi Bakımı İçin En İyi 13 Göz Kremi Önerisi

Yoğun ve derinlemesine nemlendirme sağlayan La Prairie Skin Caviar Luxe, cilt üzerinde oluşturduğu tabaka sayesinde gün içerisindeki nem kaybını en düşük seviyeye indirgemektedir. İçerisindeki lüks havyar sayesinde 3 boyutlu bir protein ağına sahip ürün aynı zamanda göz altlarındaki torba oluşumlarının da azaltılmasını sağlamaktadır. Etkin içeriği cilde enerji vermekte ve cildin sıkılaştırmaktadır.

Peter Thomas Roth Retinol Fusion PM Eye Cream

Göz Çevresi Bakımı İçin En İyi 13 Göz Kremi Önerisi

Kırışıklık ve zamanla oluşan sarkmalara karşı pozitif bir etki yarattığı bilinen Retinol, göz çevresine yaptığı bakım sayesinde cildin esnekliğini arttırmakta ve cildin doğal yenilenme sürecini hızlandırmaktadır. 2 katmanlı bir göz çevresi bakımı sağlayan Peter Thomas Roth Retinol Fusion PM, içeriğindeki shea yağı sayesindeki göz çevresini yatıştırmakta ve yorgunluk belirtilerini azaltmaktadır. Yoğun antioksidan içerikli ürün, cildi derinlemesine tazeleyerek canlı bir görünüm kazandırmaktadır.

La Mer The Eye Concencrate

Göz Çevresi Bakımı İçin En İyi 13 Göz Kremi Önerisi

Özel olarak tasarlanmış gümüş başlıklı spatulası sayesinde cildi masaj etkisiyle anında rahatlatmakta ve mikro dolaşım düzeyini düzeltmektedir. Doğal manyetik bir mineral olan Hematit içeriğinin zenginliği ise cilde enerji veren La Mer The Eye Concencrate, göz çevrelerindeki koyu halkalarla savaşan bir göz kremidir. Şişliği azaltan ve koyu halkaların rengini doğal bir şekilde açan ürün, göz çevresinin daha sağlıklı ve canlı görünmesini sağlamaktadır. 360 derece bakım özelliği sayesinde kırışıklıklar yumuşamakta ve sıkılaşmakta, aynı zamanda daha dinlenmiş ve aydınlık bir göz çevresi elde edilmektedir.

Ayrıca en iyi dezenfektanlara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Dermalogica- Multivitamin Power Firm

Göz Çevresi Bakımı İçin En İyi 13 Göz Kremi Önerisi

İçerisindeki Retinol, antioksiden ve vitamin destekleri sayesinde ciltteki kırışıklıkları yumuşatan Dermalogica Multivitamin Power Firm, silikon yoğunluğu sayesinde cilde dolgunluk hissi kazandırılmaktadır. Cildin esnek yapısını geri kazanmasında yardımcı olan ürün, yoğun nemlendirici özelliği ile makyaj öncesi bakım için kullanılabilmektedir. Göz altı morluklarını azaltan ve aydınlatıcı etki gösteren yapısı ile daha genç bir görünüm sağlamaktadır.

Neutrgoena Hydro Boost Göz Kremi

Göz Çevresi Bakımı İçin En İyi 13 Göz Kremi Önerisi

3 ayrı etkiyi bir arada gösteren Neutrgoena Hydra Boost, yoğun bir günün başlangıçlarında canlı bir görünüm kazanmak isteyenler için en iyi göz kremi listelerinde bir fiyat/performans ürünü olarak yer almaktadır. Cilt bariyerlerini güçlendiren hyaluronic jel yapısı sayesinde cilde yoğun bir nem sağlamakta ve göz altı çevresinin sürüldüğü anda daha dolgun gözükmesini sağlamaktadır. Tazelenme hissini sağlayan hafif jel formülü ile cilt yüzeyi tarafından hızlıca emilmekte ve makyaj öncesi bakım yapmaktadır. 24 saat boyunca nemi hapseden özelliği sayesinde özellikle güneşli havalarda cildin esnekliğin, kaybetmemesini sağlar ve daha genç bir görünüm katar. Hassas ciltlerle uyumlu olan ürün, gün içerisinde göz nemlendiricisi olarak kullanmak için uygundur.

La Roche-Posay Pigmentclar Yeux Göz Çevresi Koyu Halka Karşıtı Bakım Kremi

Göz Çevresi Bakımı İçin En İyi 13 Göz Kremi Önerisi

İçerisindeki Phe-Resorcinol ve kafein göstergesi, göz etrafındaki koyu halka oluşumlarının önüne geçmeye çalışırken, ışığı yansıtan özel pigmentler sayesinde göz çevresindeki mavi ve kahverengi görüntünün azaltılması sağlanmaktadır. Diğer göz kremlerine göre biraz daha akışkan bir yapıda olan La Roche-Posay Pigmentclar Yeux, anında daha aydınlık bir görünüm sağlarken bir yandan da metal aplikatörü sayesinde sağladığı serinlik hissi sayesinde göz etrafındaki dolaşımı hızlandırmakta, daha canlı bir görüntü kazanılmasına yardımcı olmaktadır.

Esthederem Excellage Eye Care

Göz Çevresi Bakımı İçin En İyi 13 Göz Kremi Önerisi

Güneş ve diğer ışınlara bağlı olarak gelişen foto yaşlanma ve çevresel faktörlere karşı oluşturduğu tabaka sayesinde koruyucu bir etki gösteren Esthedereö Excellage, omega-3, omega-6 ve omega-9 açısından zengindir. Yılda bir kez toplanabilen değerli Kamelya içeriğine sahip ürün cildin beslenmesine, sıkılaşmasına ve daha aydınlık, pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olmaktadır. Sabah ya da akşam kullanımları için uygundur.

Kiehl’s Creamy Eye Treatment With Avocado

Göz Çevresi Bakımı İçin En İyi 13 Göz Kremi Önerisi

Vitamin ve mineraller açısından oldukça zengin bir içeriğe sahip olan ürün, içerisindeki avokado yağı sayesinde göz ve çevresinde doğal ve serinletici bir nemlendirme işlevi görmektedir. Doğal içerikli yapısı sayesinde hassas ciltlerde bile olumlu sonuç vermekte ve konsantre dokusu sayesinde göz çevresinde kolaylıkla emilmektedir. Doğal bir amino asit ve A, D, E vitamini kaynağı olan avokado yağı, cildi besleyerek yaşlanma belirtilerini azaltmakta ve cilt elastikiyetini koruyarak daha sıkı bir görünüm sağlamaktadır. İçerisindeki tekli doymamış yağlar sayesinde güneşin zararlı ışınlarından koruyan ürün, kuru ve hassas ciltlerin günlük nemlendirici kullanımları için idealdir.

Lancome Energie De Vie

Göz Çevresi Bakımı İçin En İyi 13 Göz Kremi Önerisi

Yaban mersini ve ginseng içerikleri ile detoks etkisi yaratan Lancone Energie De Vie, hassas göz çevresi için özel olarak tasarlanmış çelik bilyeli masaj aplikatörü sayesinde jelin cildin derinine nüfuz etmesini sağlamakta ve göz çevresinde canlandırmaktadır. Gergin bir göz çevresi için kurumuş cildi dolgulaştıran yapısı sayesinde ince çizgi görünümünü azaltmaktadır. İçeriğindeki doğal yağlar ile göz çevresi daha aydınlık ve genç bir görünüm kazanmaktadır.

Chanel Sublimage La Creme Yeux

Göz Çevresi Bakımı İçin En İyi 13 Göz Kremi Önerisi

Yaşlanma karşıtı bir krem olan Chanel Sublimage La Creme Yeux, özellikle hassas göz çevreleri için özel olarak formüle edilmiş ipeksi dokusu sayesinde hafif ve etkili bir bakım sunmaktadır. Madagaskardan toplanan Vanilla Planifolia ve diğer etkili botanik bitki özleri ile göz çevresindeki yaşlanma belirtilerine doğal içerikli bir çözüm üretmektedir. Göz çevresi masaj aplikatörüne sahip ürün, kırışıklıkları, cildin elastik yapısındaki kayıpları ve yorgunluk izlerini azaltmakta ve göz çevresine yüzde 48 oranında daha aydınlık bir görünüm sağlamaktadır.

En iyi çay makinesi modelleri için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Eye Cream

Göz Çevresi Bakımı İçin En İyi 13 Göz Kremi Önerisi

Günlük bir bakım kremi olan Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing, içeriğindeki ReNeura teknolojisi ve Kombu- Bounce kompleksi sayesindeki gözle görülür bir kırışıklık görünümü azaltıcıdır. Yaşlanma karşıtı içeriği sayesinde 1 hafta içerisinde belirgin sonuçlar sağlayan ürün,göz çevresinde çeşitli nedenlere bağlı olarak oluşmuş olan kırışık görünümün giderilmesinde en iyi göz kremi tercihlerinden bir tanesidir.