Türkiye’de şehir içi yolculuk yapmak için tercih edilebilecek en iyi otobüs firması hakkında aşağıda bazı bilgiler verilmiştir. Gerek kısa gerek uzun yolculuklarda kullanabileceğiniz en iyi 12 otobüs firması önerileri verdik. Siz de yolculuk ihtiyaçlarınıza bu firmalardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Pamukkale Turizm

En İyi Otobüs Firması – 2021 Güncel – Keyifli Yolculuk Yapabileceğiniz 12 Otobüs Firması

Ülkemizde en köklü ve en büyük otobüs firması olarak bilinen Pamukkale Turizm yaklaşık 60 yıldır misafirlerine hizmet vermektedir. Bu uzun süreli tecrübesi sayesinde kendini oldukça geliştirmiştir. Seyahat etmek özgürlüktür sloganı ile güler yüzlü, kaliteli ve müşteri odaklı bir çalışma prensibine sahiptir. Kaliteli mola yerleri, geniş yelpazeli ikram, wifi hizmeti ve yolculuğu keyifli kılmak için sunumlarıyla uzun yollar bile keyifli bir hale gelir. 2+1 koltukları sayesinde güvenli bir yolculuk garantisi vermektedir.

En iyi simülasyon oyunları bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Kamil Koç Seyahat

En İyi Otobüs Firması – 2021 Güncel – Keyifli Yolculuk Yapabileceğiniz 12 Otobüs Firması

Türkiye’nin ilk otobüs firması olan Kamil Koç Seyahat, 90 yılı aşkın hizmet süresiyle seyahat alanında pek çok yeniliğe öncülük etmektedir. Türkiye’nin her yerine kolaylıkla erişim sağlayan Kamil Koç, 600’e yakın otobüs bileti satış noktasına ve 1100 araca sahiptir. Aynı zamanda bazı yurtdışı noktalarına da seferler düzenlemektedir. Müşteri memnuniyeti ön planda tutan Kamil Koç, konforlu ve güvenilir bir seyahat sunmaktadır. Daha yüksek bir hizmet kalitesi için yolcuların ihtiyaçlarına göre personellerini ve araç donanımlarını sürekli güncellemektedir.

Anadolu Seyahat

En İyi Otobüs Firması – 2021 Güncel – Keyifli Yolculuk Yapabileceğiniz 12 Otobüs Firması

Her yolcusuna ayrı ayrı değer veren Anadolu Seyahat, aile sıcaklığında bir yolculuk için ideal seçenektir. Konforlu bir seyahat garantisi vermekle birlikte şarj, internet, multimedya gibi pek çok ihtiyacınızı da karşılar. 2+1 otobüsleriyle kendinizi daha rahat hissedebileceğiniz yolculuklar yapabilirsiniz. Kaliteli mola yerleri ve kaliteli ikramları ile de yolculuk daha keyifli bir hale gelir. Muavinlerin güler yüzlü ve anlayışlı olması da Anadolu Seyahat’in tamamen müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmasından kaynaklanmaktadır. Aynı zamanda şehir içi servisleriyle de ulaşım sıkıntısı çeken yolcuları için kolay ulaşım imkanı sunmaktadır.

Ulusoy Turizm

En İyi Otobüs Firması – 2021 Güncel – Keyifli Yolculuk Yapabileceğiniz 12 Otobüs Firması

Titiz ve yüksek standartlı yolculuk keyfi için Ulusoy Turizm, oldukça iyi bir şekilde çalışmaktadır. Teknolojik anlamda pek çok avantajı olduğu gibi 2+1 otobüsleriyle de Türkiye’nin en konforlu otobüsleri arasında yer alır. Tüm müşterilerine eşit bir şekilde yaklaşan Ulusoy Turizm, yolcularına güler yüzlü ve sıcak bir hizmet sunarak memnun kalmalarını sağlamaktadır. Kalitesi ile her zaman lider bir konumda olmasının yanı sıra güvenilir bir yolculuğun da garantisini vermektedir. Uzun saatler süren yolculuklarda bile TV, wifi, şarj gibi hizmetleriyle keyifli zaman geçirmenizi sağlar. Bu sayede seyahat etmeyi sıkıcı bulan yolcular için bile zevkli bir aktivite haline gelir.

Isparta Petrol Turizm

En İyi Otobüs Firması – 2021 Güncel – Keyifli Yolculuk Yapabileceğiniz 12 Otobüs Firması

Ucuz bilet fiyatlarıyla her kesimden yolcuya hitap eden Isparta Petrol Turizm, modern otobüsleriyle maksimum kalitede bir hizmet vermek için çalışmaktadır. Eksiklerini tamamlama konusunda en iyi otobüs firması olarak nitelendirilebilecek Isparta Petrol Turizm, müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Yolcuların ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre araç filosunu, personellerini günceller ve yolculuk esnasında tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik hizmet verir. Eğlenceli ve keyifli vakit geçirmeniz için wifi, TV, müzik, film gibi hizmetler veren Isparta Petrol Turizm, USB girişi ile de telefonunuzu şarj edebilmenizi sağlar. Güvenli ve hassas bir yolculuk için önde gelen firmalar arasında yer alır.

En iyi alışveriş siteleri listesine de bakabilirsiniz.

Ses Turizm

En İyi Otobüs Firması – 2021 Güncel – Keyifli Yolculuk Yapabileceğiniz 12 Otobüs Firması

1960 yılından bu yana hizmet vermekte olan Ses Turizm, güler yüzlü ve saygılı personelleriyle müşteri ilişkileri konusunda özenle çalışır. Uzun yolculuklar için yolcuların tüm ihtiyaçlarını gidermek için çalışan kadrosu, size konforlu bir yolculuğun garantisini verir. 2+1 rahat koltukları ile yolculuk yapmayı sevmeyen misafirlerine bile üstün kalitede bir hizmet sunar. Özellikle uzun yolculuklar rahatsız edici geçmez. Varmak istediğiniz noktaya güvenle ve kısa süre içinde ulaşmanızı sağlayan Ses Turizm, otobüs firmaları arasında dinamik ve sürekli yenilenen bir özelliğe sahiptir.

Efetur Seyahat

En İyi Otobüs Firması – 2021 Güncel – Keyifli Yolculuk Yapabileceğiniz 12 Otobüs Firması

Güler yüzlü personel kadrosuyla yolcularına mükemmel bir hizmet veren Efetur, temiz ve rahat araçlarıyla yolculuk keyfinizi daha da kaliteli bir noktaya taşır. Yolculuk boyunca her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek kapasitede olması sayesinde herhangi bir problem karşısında endişelenmemenizi sağlar. Müşteri ve çözüm odaklı deneyimli ekibi sayesinde kendinizi güvende hissetmenizi sağlar. Kaliteli ikramları sayesinde yolculuk esnasında daha rahat olmanızı sağlar. Aynı zamanda bu ikramları muavinden dilediğiniz zaman talep edebilirsiniz. Varacağınız yer kısa mesafe de olsa uzun mesafe de olsa size en iyi hizmeti verebilmek için canla başla çalışan Efetur Seyahat, tüm yolcularına eşit ve özel davranır.

Seç Turizm

En İyi Otobüs Firması – 2021 Güncel – Keyifli Yolculuk Yapabileceğiniz 12 Otobüs Firması

Deneyimli şoförler tarafından kullanılan Seç Turizm otobüsleri, tüm yolculuk boyunca kendinizi güvende hissetmenizi sağlar. Tüm güvenlik önlemlerini alma konusunda titiz bir şekilde çalıştığı için ulaşacağınız noktaya içiniz rahat bir şekilde varabilirsiniz. Aynı zamanda kısa süre içinde varış noktasına ulaşmak isteyen yolcular için ideal seçenektir. Yolcuların memnuniyetine önem verdiği için personellerini de özenle seçmektedir. Saygılı ve anlayışlı personeller karşısında kendinizi özel hissedersiniz. Kaliteli ve konforlu bir seyahat tecrübesine sahip olmak için Seç Turizm ideal seçenektir. Bununla birlikte her geçen gün kendini yenilemekte ve geliştirmektedir.

Çanakkale Truva Turizm

En İyi Otobüs Firması – 2021 Güncel – Keyifli Yolculuk Yapabileceğiniz 12 Otobüs Firması

Türkiye’nin oldukça fazla noktasına seferi bulunan Çanakkale Truva Turizm, ticari kaygıları bir yana bırakarak iş ahlakı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Son teknoloji hizmetleri ile uzun süreli yolculuklarda bile keyifli vakit geçirmenizi sağlar. Konforunuz kadar güvenliğinizi de düşünerek tüm tedbirleri alır. Sizi en iyi şekilde ağırlamak için güler yüzlü bir personel kadrosuna sahiptir. Dakik olması da müşteriler açısından önemli bir avantajdır.

Didim Seyahat

En İyi Otobüs Firması – 2021 Güncel – Keyifli Yolculuk Yapabileceğiniz 12 Otobüs Firması

İlk başlarda yalnızca Didim – Söke arası sefer yapan Didim Seyahat, zamanla kendini geliştirerek daha büyük bir firma haline gelmiştir. Türkiye’nin oldukça fazla şehrine seyahat etme imkanı vermesinin yanı sıra ucuz fiyatlarıyla da müşteri dostu bir politikaya sahiptir. Tüm bu avantajlarının yanında kaliteli bir hizmet için oldukça titiz bir şekilde çalışan Didim Seyahat, anlayışlı ve güler yüzlü personellere sahiptir. Kendini müşterilerin beklentilerine göre sürekli yenilemekte ve konforlu bir seyahatin garantisini vermektedir.

En iyi SUV’lar hakkında bilgiler yazımızdadır.

İstanbul Kalesi Turizm

En İyi Otobüs Firması – 2021 Güncel – Keyifli Yolculuk Yapabileceğiniz 12 Otobüs Firması

Kurulduğu ilk günden beri vizyonu ve misyonu müşterilerine kaliteli hizmet vermek olan İstanbul Kalesi Turizm, konforlu ve güvenli bir seyahat için tercih edilebilir. Türkiye’nin pek çok noktasına seferi bulunmakta ve saygılı bir kadro ile çalışmaktadır. Tüm seyahat boyunca ihtiyacınızı karşılamak için özenle çalışır.

Metro Turizm

En İyi Otobüs Firması – 2021 Güncel – Keyifli Yolculuk Yapabileceğiniz 12 Otobüs Firması

Ucuz bilet fiyatlarıyla öğrenci dostu bir firma olan Metro Turizm, öğrencilerin kolaylıkla memleketlerine gidebilmelerinde en çok tercih ettikleri firmalar arasında yer alıyor. Türkiye’nin hemen hemen bütün şehirlerine ve otogarlarına seferi olan Metro Turizm, uzun süreli tecrübesi ve kökeninin eskiye dayanması sayesinde kaliteli bir hizmet vadediyor. Güler yüzlü ve uzman personeller ile yolcuların tüm ihtiyaçları karşılanıyor. Aynı zamanda 2+1 otobüslerle daha konforlu bir yolculuk için Metro Turizm ideal seçenekler arasında yer alır. İnternet erişimi, TV yayını, USB girişi gibi daha pek çok avantajı ile yolculuk sırasında sıkılmamanızı sağlar.

En İyi Otobüs Firması İle İlgili Merak Edilenler

En hızlı otobüs firmaları hangileridir?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi ülkemizde oldukça fazla otobüs firması bulunmaktadır.  Bunlar arasında Pamukkale, Kamil Koç, Metro gibi öncü markalar size hızlı ve güvenli yolculuk imkanı verir.

En iyi otobüs markası hangisidir?

Oldukça eskiye dayanan bir firma olan Pamukkale Turizm, yolculuk alanında ülkemizde marka haline gelmiş ve en sık tercih edilen firmalar arasında yer almıştır.

En uygun fiyatlı biletler hangi firmaya aittir?

Uzun yolculuklarda bile oldukça düşük bilet fiyatlarına sahip olan Metro Turizm öğrenciler için ideal seçenektir. Aynı zamanda Anadolu Seyahat de fiyat performans açısından en iyi otobüs firması olarak kabul edilebilir. Fakat seyahat edeceğiniz tarih aralığında alabileceğiniz en ucuz otobüs bileti ne diye merak ederseniz, birçok firmayı karşılaştırıp en hesaplı olanı seçebileceğiniz Enuygun.com gibi seyahat siteleri yer alıyor.

 

En iyi otobüs firması listesiyle ilgili yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyoruz.