Help Steps para kazanma yöntemi son dönemde sık sık kullanıcılar tarafından araştırılmakta. Özellikle yürüyerek para kazanma konusunda çok sayıda insanın aklında “nasıl olsa yürüyorum, bari uygulama üzerinden para kazanayım” düşüncesi oluşmuş durumda. Ayrıca yürürken ekstradan para kazanmak için MÜZİK DİNLEYEREK PARA KAZANMA yazımıza mutlaka göz atın.. Öncelikle belirtilmesi gereken Help Steps para kazanma yöntemi ile kazanacağınız paralar her ay binlerce lira olmayacaktır.

8 km yürüyüşe ortalama 1 dolar verdiği bilinen uygulama her gün cep telefonunuzda arka planda çalışmakta ve cihazın sensörleri ile sizin ne kadarlık adım attığınızı tahmini olarak hesaplamaktadır. Özellikle de akıllı telefonunuz eskiyse ve belirli sensörlere sahip değilse uygulama adımlarınızı doğru sayamayacağı için siz attığınız adımlarla uygulamada yazan adımların çok farklı olduğunu görebilirsiniz.

Help Steps Nedir?Help Steps Para Kazanma – Help Steps Nedir? – Help Steps Nasıl Kullanılır

Help Steps bir uygulamadır. Android ve iOS işletim sistemi için sunulan uygulama yürüyerek para kazanma imkanı sunar. Her yürüyüşünüz belirli Help Steps puanlarına ve paraya dönüştürülür ve bu sayede gelecekte açılacak olan Help Steps mağazasından alışveriş yapabilir veya paranızı bağışlayabilirsiniz. Uygulamada adımlarınız her gün 00.00’da son bulmakta ve sayım işleminin ardından yeni güne geçilmekte ve puanlarınız hesabınıza eklenmektedir.

Hesabınıza eklenen puanların biriken para olarak isterseniz hayır kurumlarına bağışlayabilir ve bu sayede çocuklar veya engelliler gibi birçok yardıma muhtaç olan insanın sizin adımlarınız ile biraz da olsa yardım almasını sağlayabilirsiniz.

Help Steps uygulamasında yürüyüşleriniz kaydedilirken aynı zamanda uygulama reklamdan para kazandığı için belirli aralıklarla size belirli reklamlar gösterilecektir. Bu normal olduğu gibi Help Steps uygulamasının para kazanması ve ödemeleri yapması için bir zorunluluk olarak uygulamaya eklenmiş.

Help Steps Para KazanmaHelp Steps Para Kazanma – Help Steps Nedir? – Help Steps Nasıl Kullanılır

Help Steps para kazanma yöntemi asla size banka hesabınıza nakit ödeme yapmamaktadır. Uygulama üzerinden kazandığınız paralar sadece ve sadece bağış yapılabilir. Örneğin 50 TLlik bir kazancınız mevcutsa bu kazancı seçeceğiniz kurum veya kuruluşa bağışlayabilirsiniz. Ancak Help Steps tarafından yapılan açıklamaya göre bir süre sonra açılacak olan Help Steps mağazası sayesinde bu puanların kullanılması ve belirli yardım ürünlerin alınması beklemektedir. Help Steps mağazasında ne gibi ürünlerin olacağı konusunda bir bilgi olmasa bile yardım amaçlı olarak satılan ürünlere yer verilmesi ve puanlar ile bunların satın alınmasının mümkün kılınması bekleniyor.

Uygulama 8 km’de 1 dolar para biriktirmenize imkan sağlarken her gün 3.000, 10.000 veya 30.000 adım attığınızda o adımların paraya dönüşerek bağışlanması elbette oldukça iyi bir özellik. Zira siz her gün aynı adımları Help Steps uygulaması olmasa bile atacağınız için uygulama ile beraber hem adımlarınızı öğrenmiş olursunuz, hem de birilerine bağış yaparak yardımda bulunursunuz.

Ve ayrıca Help Steps tarafından yapılan açıklamada gelecekte açılacak olan mağazadan kazandığınız Help Steps puanları ile ürünler alabilir ve bağışlayabilirsiniz.

Help Steps Nakit Para Çekilir Mi?Help Steps Para Kazanma – Help Steps Nedir? – Help Steps Nasıl Kullanılır

Help Steps para kazanma yöntemi olarak lanse edilmesine rağmen aslında kazanılan para size ait değildir. Sizin kazandığınız bir para olmadığı gibi özellikle uygulama üzerinden kazanacağınız paralar size belirli reklamlar gösterilmesi karşılığında elde edilir. Kazandığınız puanlar veya paralar bir süre sonra istediğiniz şekilde bağış yapılabilir. Help Steps uygulamasından yapacak olduğunuz bağış aslında sizin adınıza yapılan bağış olduğu için para kazanmış olursunuz ancak bunu bir iyilik hareketine dönüştürürsünüz.

Nakit olarak banka hesabınıza, kripto para birimi cüzdanlarınıza veya borsalara herhangi bir şekilde dolar veya farklı para birimleri cinsinden para çekebilmeniz mümkün olmamaktadır. Davetiye kodunuzu uygulama içerisinden alarak diğer yeni kullanıcı olacak kişilerle paylaşırsanız bu durumda daha fazla puan = para kazanarak daha fazla iyilik hareketine kendiniz için küçük ama ihtiyaç sahipleri için büyük bir bağışta bulunmuş olursunuz.

Help Steps Telefonumla Uyumlu Mu?Help Steps Para Kazanma – Help Steps Nedir? – Help Steps Nasıl Kullanılır

Android ve iOS işletim sistemine sahip neredeyse tüm cep telefonları ile uyumlu olan Help Steps uygulaması belirli aralıklarda güncellenmekte ve sorunlar varsa giderilmekte ve daha fazla iyileştirme çalışması yapılmaktadır. Ancak telefonunuz son model sensörler ile donatılsa bile 10.000 adım attıysanız 15.000 adım veya 5.000 adım olarak sayabilir. Help Steps uygulamasının adımlarınızı doğru sayabilmesi için cep telefonunuzu tutuşunuz, cep telefonunuzu koyduğunuz cebiniz ve diğer tüm faktörler doğrudan etkili olmaktadır.

Help Steps Para Kazanma Konusu Hakkında Sıkça Sorulan SorularHelp Steps Para Kazanma – Help Steps Nedir? – Help Steps Nasıl Kullanılır

Help Steps ile ilgili sorulan sorular arasında birçok farklı soru işareti bulunmaktadır.

Help Steps Tehlikeli Mi? Takip Ediyor Mu?

Bazı kullanıcılar Help Steps uygulamasının para kazanma kaynağı olarak arka planda çalışma zorunluluğu ile ilgili uygulamanın parayı nasıl kazandığını sorsa bile uygulama reklam üzerinden para kazandığı için cihazınıza veya size herhangi bir zarar vermez veya takip etmez.

Help Steps Herkes Tarafından Kullanılabilir Mi?

Android ve iOS cep telefonlarına sahip olan herkes Help Steps uygulamasını tamamen ücretsiz olarak indirebilir ve cep telefonlarından kayıt olmalarının ardından aktif olarak kullanabilirler.

Help Steps İnternet Tüketiyor Mu?

Uygulama sadece belirli sayı verilerini aldığı için internet tüketmesine rağmen çok az internet tükettiği bilinmektedir. Özellikle de ne kadar fazla yürürseniz o kadar daha fazla veri tüketmesi mümkün olabilmektedir.

Help Steps Bağışları Doğru Mu?

Uygulamanın tüm Türkiye'de aktif olarak binlerce kullanıcısı olduğu bilinmektedir ve bağışların ilgili yerlere yapıldığı uygulama içerisinden ilgili ekrandan seçilebilir ve bağış yapılabilir.

*Bu içerik Zovovo.com’a özel olarak üretilmiştir. Bilgiler ve sorular genel açık kaynaklardan alınmıştır.