İnsanlar ne kadar yüksek teknolojiye sahip olurlarsa olsunlar asla görünmez olmayı, farklı boyuta geçmeyi başaramadılar. Yükselen teknoloji gücümüze rağmen hiçbir zaman başarı elde edemedik ve görünmez olamadık. Bazı görünmeze yakın ürünler üretildi ancak insanlar tamamen gizlenmeyi asla ama asla başaramadı. Teknolojik gelişmelere bakılacak olursa insanların sürekli olarak daha fazlasına göz diktiğini, daha fazla başarı elde etme yolunda olduklarını görebilmek mümkün.

Görünmez Canlılarla Dünya’yı Paylaşmak

Dünya’yı görünmez canlılar ile paylaşıyorsak onlar nerede yaşıyorlar, nasıl yaşıyorlar? Sorusu akıllara geliyor. Ancak 5. ve 6. boyutta olduğu iddia edilen bu canlıların milyonlarca yapıya sahip olabilecekleri, bunları yine insanların göremez durumda olduklarından söz ediliyor. Evlerimizin olduğu her yerde bu varlıkların evleri, üst düzey yapıları olabileceği bile düşünceler arasında yer alıyor.

Çoğu insan için bu durum kabul edilemez, asla olabilecek bir şey gibi görünmüyor olsa bile bazı ufologlar bu konuda doğru olabileceğini, görünmez varlıkların Mars gibi gezegenlerde de bugün için  yaşamlarına devam ediyor olabileceklerine değiniyor.

Öyle ki Kuran-I Kerim’de de yer alan cinler ve diğer görünmez melek ve şeytan gibi varlıkların insanlar tarafından görülemediği, ancak bunların Dünya üzerinde etkilerinin çok ama çok büyük olduklarına değiniliyor.

Ufologlar ise bunların olabildiğine göre görünmez 6. boyut canlıların olabilecek olduğunu, dini açıdan bakıldığında da bunun mümkün olabildiğine değinmekteler.

Ne Kadar Doğru?

Bu konuda ne kadar doğru bilinmez ancak kısa süre içerisinde ufologlar araştırmalarını sürdürecekler. Görünmez 6. boyut canlıların kameralar veya diğer araçlar ile görüntülenemediği, boyutlar arasında herhangi bir geçiş yapıp yapmadıkları soru işaretlerine gebe. Bazı iddialar 4. boyuta geçebilecekleri yönündeyken, bazılarına göre ise asla görünmezliklerini kaybetmiyorlar ve onlarda bizi göremiyor olabilirler.
Kategori: