Akülü tırlar, özellikle de erkek çocuklarının en büyü hayalleri arasında yer alır. Bu tırlar ile birlikte çocuklarının oldukça eğlenceli zaman geçirmesini isteyen kişiler, farklı modeller arasından seçimlerini yapabilirler. Pek çok farklı modeli bulunan akülü tırlar ile birlikte çocuklarının bir hayli eğlenceli zaman geçirmelerini sağlayabilirler.

Akülü arabalar ve tırlar ile seyahat etmek, her çocuğun oldukça eğlenceli ve konforlu zaman geçirmesini sağlar. Çocukların bir hayli eğlenceli zaman geçirmesini isteyen kişiler, son derecede sevimli modelleri bulunan akülü tırları çocuklarına almayı tercih edebilirler. Genellikle erkek çocukları için bu araçlar satın alınsa da hem kız hem de erkek çocukları için uygundur. Çocuklar bu araçlar içerisinde bir yandan konforlu seyahat ederken bir yandan da oldukça eğlenceli zaman geçirebilirler.

En İyi Akülü Tır Modelleri

En iyi akülü tır modelleri incelendiği zaman farklı modeller dikkat çeker. Özellikle de en çok tercih edilen belirli modeller bulunur. İnsanlar çocukları için akülü tır almak istedikleri zaman bu modeller arasından seçimlerini gerçekleştirebilirler. Bu kapsamda en yaygın biçimde seçilen akülü tır modelleri ise şu şekilde sıralanır;

5- 1:17 Şehir Teknik Uzaktan Kumandalı Tır

4- Mercedes Benz Akülü Tır Beyaz 12 Volt

3- Mercedes Actros Lisanslı S Tır Kumandalı 12 V

2- Hercules 1:14 Ölçekli Akülü Tır

1- Charge 1:13 Avustralya Römork Kafa Tır

5. 1:17 Şehir Teknik Uzaktan Kumandalı Tır

1:17 Şehir teknik uzaktan kumandalı tır modelleri, rengi ve tasarımı ile sıklıkla tercih edilir. Hm akülü hem de uzaktan kumandalı olarak kullanılan bu tır modelinde farklı hız seçenekleri bulunur. Akülü aracın ön kısmında yer alan bir hız göstergesi ve şarj göstergesi bulunur. Bu alandan gerekli olan kontroller rahat bir biçimde gerçekleştirilir. Aracın ön kısmında yer alan LED ışıklı farlar, çocuklar tarafından istenildiği zaman açılma ve kapanma özelliklerine sahiptir.

17 Sehir Teknik Uzaktan Kumandali Tir

Akülü Tırlar – En Kaliteli 5 Akülü Tır

Tır modelinin tasarımı esnasında deri koltuklar tercih edilir. Böylelikle de hem tasarım açısından şık olması hem de daha gerçekçi görünmesini sağlar. Bu akülü tır modelleri içerisinde USD ve Aux girişleri yer alır. Böylelikle de çocuklar bu araç içerisinde istedikleri gibi müzik dinleyebilirler. Hem bebek hem de çocuklar için uygun olan araçta güvenliğin sağlanması adına emniyet kemeri yer alır.

4. Mercedes Benz Akülü Tır Beyaz 12 Volt

Mercedes Benz akülü tır beyaz seçenekleri pek çok kişi tarafından tercih edilir. Araç, 12 volt özelliktedir ve hem bebek hem de çocukların güvenli bir şekilde kullanabilmelerini sağlar. Akülü tır modelinin iç direksiyon tasarımında ise USB, AUX ve SD kart girişleri de bulunur. İki farklı hız seçeneği yer alır. Yine ön far seçenekleri ise istek durumuna göre açılma ve kapanma özelliğine sahiptir. Ön konsol alanında yer alan ibrede şarj durumu görünür. Tasarımında kullanılan deri koltuklar ise tırın gerçekçi ve şık bir görünüme sahip olmasını sağlar.

Mercedes Benz Akulu Tir Beyaz 12 Volt

Mercedes Benz Akülü Tır Beyaz 12 Volt

Hem bebek hem de çocuklar için uygun olan bu tır modelinde emniyet kemeri yer alır. Çalıştırıldığı zaman gerçekçi motor ve korna sesleri çıkarması nedeni ile çocukların oldukça ilgilerini çeker. Tamamen şarjının bitmesi beklenmeden şarja takılması gerekir. Belirtilen akülü tır modelleri eğer uzun süre boyunca kullanılmayacaksa ana bağlantı kablosunun çekilmesinde fayda bulunur.

3. Mercedes Actros Lisanslı S Tır 12 Volt

Mercedes Actros lisanslı S akülü tır modelleri de çocuklarına akülü tır almak isteyen kişiler tarafından tercih edilen modeller arasında yer alır. Ürünün özellikleri incelendiği zaman en dikkat çekici özelliği 12 volt olmasıdır. Bu tır modelinde actross start – stop düğmeleri bulunur.

Mercedes Actros Lisanslı S Tır 12 Volt

Mercedes Actros Lisanslı S Tır 12 Volt

Aynı zamanda 3 kademeli hız seçeneği bulunur. LED ışıklı farları ile direksiyondan müzik değiştirme seçenekleri bulunur. Hız ayarının bulunduğu ön kısımda aynı zamanda dijital şarj göstergesi de yer alır. Tüm bu özelliklerin yanı sıra akülü tır modelinde deri koltuklar ile gerçekçi ve şık bir tasarım oluşturulur. Aynı zamanda MP3 çalar, USB ve Aux girişleri de bulunur.

2. Hercules 1:14 Ölçekli Akülü Tır

Hercules 1:14 ölçekli akülü tır modelleri özellikle de şık tasarımları ile dikkat çeker. Bu akülü tır modellerinde ön kısımdaki LED farlar istenildiği zaman açılarak kapatılabilir. Ön kısımda dijital şarj göstergesi bulunur. Bu tır modelinin tasarımında da deri koltuklar tercih edilir. Böylelikle de tır modelinin bir hayli gerçekçi ve şık bir görünüme ulaması sağlanır. Hem çocuklar hem de bebekler için uygun bir kullanım imkanı sunar. Akülü tırın içerisinde emniyeti sağlayabilmek adına emniyet kemeri bulunur. USD ve Aux girişleri yer alır.

Hercules 14 Olcekli Akulu Tir

Hercules 1:14 Ölçekli Akülü Tır

1.     Charge 1:13 Avustralya Römork Kafa Tır

Charge 1:13 Avustralya römork kafa akülü tır özellikle de farklı ve ilgi çekici tasarımı ile dikkat çeker. Ürünün ayrıntıları incelendiği zaman ön kısımda dijital şarj ve hız göstergesi bulunur. Bu alandan hız ayarlaması yapmak mümkündür. Ön kısımda yer alan LED farlar, istenildiği zaman açılma ve kapatılma özelliklerine sahiptir. Söz konusu olan tır modelinde kırmızı ve siyah renkler bulunur. USD, Aux girişlerinin yer alması sayesinde çocuklar içerisinde istedikleri gibi müzik dinleme keyfini yaşayabilirler. Aynı zamanda aracın çalıştırılması ile birlikte gerçek motor ve korna sesleri çıkar. Bu durum da çocuklar için aracın oldukça ilgi çekici bir hal almasını sağlar.

 

Charge 113 Avustralya Romork Kafa Tir

Charge 113 Avustralya Romork Kafa Tir
Kategori: