22 Ayar Bilezikler

22 ayar bilezikler en çok tercih edilen altın bilezik çeşitleri olarak en başta yer almaktadır. Altın bilezik almak gibi bir niyetiniz varsa bu konu ile ilgili olarak bir piyasa araştırması yapmadan bu işe kalkışmamanız gerekli olacaktır. Neden diye soracak olursanız 22 ayar bileziklerin fiyatları anlık olarak değişmektedir.

Bu sebeple altın bilezik fiyatları için sürekli olarak takipte olmak en karlı bir şekilde altın bilezik almak konusunda son derece işinizi kolaylaştırır. En iyi altın bilezik ya da bileklik modelleri ya da 22 ayar bilezik markaları ve modelleri için tavsiyeler verdiğimiz bu yazımızda sizler için altın bilezik satışı yapan pek çok markayı araştırdık.

https://www.youtube.com/watch?v=N6lUt6vh4tk

22 Ayar Altın Bilezik Markaları

22 Ayar altın bilezik markaları için hazırlamış olduğumuz listemizi takip ederek farklı altın bilezik tasarımlarını inceleme fırsatı bulabilirsiniz. 22 ayar altın bilezik çeşitleri satan markalar aşağıdaki gibi sıralanmıştır.

5- Atasay 22 Ayar Altın Bilezik

4- Gülaylar 22 Ayar Altın Bilezik

3- Altınbaş 22 Ayar Altın Bilezik

2- Gold Diamond 22 Ayar Altın Bilezik

1- Koçak Gold 22 Ayar Altın Bilezik

5- Atasay 22 Ayar Altın Bilezik

Atasay 22 ayar altın bilezik model ve çeşitleri bakımından en çok tercih edilen altın bilezik markalarında en üst sıralarda yer alır. 22 ayar altın bilezik ya da bileklik ve suyolu modelleri için bu markanın internet satış sitesini takip etmenizde son derece büyük bir fayda var. Neden diye soracak olursanız altın, her gün hatta gün içinde her saat, anlık olarak fiyat değişikliğine gitmektedir.

Bu sebepten dolayı da 22 ayar bir altın bilezik ya da bileklik almayı düşünüyorsanız mutlaka gün içinde anlık olarak 22 ayar altın bileziklerin fiyat takibini yapmanız son derece faydalı bir yöntem olacaktır. Farklı modellerde 22 ayar altın bilezik tercihi yapma olanağı sunan bu marka için konuşacak olursak; taşlı altın bilezik modellerinin yanı sıra aynı zamanda daha sadece ve şık bir tasarıma sahip olan altın bilezik çeşitleri de mevcuttur.

Size ve sevdiklerinize en çok yakışan 22 ayar altın bilezik modelleri Atasay internet satış sitesinde online olarak ya da hemen hemen her yerde bulunan Atasay mağazalarında bulunabilir.

Atasay 22-ayar-altin-bilezikler

Atasay 22 Ayar Bilezikler

4- Gülaylar 22 Ayar Altın Bilezik

Gülaylar 22 ayar altın bilezik için çok fazla çeşit hem internette hem de Gülaylar Altın mağazalarında yer almaktadır. Altın bilezik modelleri için 22 ayar son derece idealdir. Bu bileziklerin farklı dizayn edilmiş olan çeşitleri vardır.

Klasik modeller için bir inceleme yapacak olursak 22 ayar burma bilezik çeşitleri hiçbir zaman modası geçmeyen ve her dönemde tercih edilen bir altın bilezik modeli olarak bilinir. Bunun yanı sıra aynı zamanda bitkisel bezemeli ya da hayvan figürü olan veya da farklı modellerde tasarlanmış olan pek çok seçenek Gülaylar Altın’da karşınıza çıkar. Taşlı ya da taşsız 22 ayar altın bilezik modelleri her yaşa ve her zevke uygun olarak satışa sunulmaktadır.

Gülayları 22 Ayar Altın Bilezik

Gülayları 22 Ayar Bilezikler

3- Altınbaş 22 Ayar Altın Bilezik

Altınbaş 22 ayar altın bilezik için yapacağınız aramalarda pek çok altın bilezik, suyolu ya da bileklik modellerini bir arada görme şansınız olacaktır. Altın bilezik asırlar boyu her kadının gönlünü fetheden bir takı olmuştur.

Eski uygarlıklara kadar uzanan bu öyküde altın bilezik, hiçbir zaman önemini kaybetmeden günümüze gelmiştir. Doğada bulunan bu değerli maden için çeşit çeşit model de söz konusudur. Bu nedenle altın bilezik için pek çok farklı tasarım ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Altınbaş modellerinin 22 ayar bilezikleri en sadeden en taşlıya kadar hem internet satış sitelerinde hem de bir takım satış noktalarında bulunabilir.

Altınbaş 22 Ayar Altın Bilezik

Altınbaş 22 Ayar Bilezikler

2- Gold Diamond 22 Ayar Altın Bilezik

Gold Diamond 22 ayar altın bilezik bu markanın özel koleksiyonlarında yer almaktadır. Çok fazla 22 ayar altın bilezik ya da suyolu bileklik çeşidi olduğu için her yaştan ve her zevkten insanı mutlu edecek bir tasarım ile karşılaşma şansınız da oldukça yüksektir. Hepinizin de bildiği gibi takılar bir kıyafetin güzelliğini ortaya çıkartmanın ilk şartıdır. Bu nedenle altın bilezik tercihi de ona uygun bir şekilde yapılmalıdır.

Gold Diamond mağazalarından ya da internet satış sitelerinden 22 ayar altın bilezik çeşitleri araştırması yaparak kıyafetinize en uygun bilezik ya da bilekliği bulabilirsiniz. Gold Diamond 22 ayar altın Bilezik ne kadar diye soracak olursanız bu konu hakkında net bir fiyat vermek söz konusu bile değildir. Çünkü altın, borsa kuru olarak süreklilik içinde oynayan bir fiyatlandırmaya sahiptir. Bunun yanı sıra seçeceğiniz modelin de son derece büyük bir etkisi vardır. Yani 22 ayar altın bir bileziğin işçiliği ya da üzerinde bulunan taşların değeri de fiyatında oldukça büyük bir fark yaratacaktır.

Gold Diamond 22 Ayar Altın Bilezik

Gold Diamond 22 Ayar Bilezikler

1- Koçak Gold 22 Ayar Altın Bilezik

Koçak Gold 22 ayar altın bilezik için tasarım modellerden söz etmek mümkündür. Klasik altın bilezik modelleri her dönem tercih edilen ve değişmeyen modeller olsa da son yıllarda çok farklı işçiliğe sahip olan pek çok altın bilezik, bileklik, kolye, küpe, künye, yüzük ya da halhal çeşitlerine rastlamaktayız. Koçak Gold 22 ayar altın Bilezik fiyatları da 22 ayar bilezik fiyatları 2022 kapsamında değerlendirilir.

Koçak Gold 22 Ayar Altın Bilezik

Koçak Gold 22 Ayar Bilezikler