Son zamanlarda yaşanan teknolojik gelişmelerin en yeni ürünlerinden biri olan ve giderek popülerleşen akıllı bileklikler kullanıcılarına gün içerisinde pek çok konuda yardımcı olmaktadır. Bilekliklerin kullanım alanı spor ve egzersizlerden çağrı ve mesaj görüntüleme işlemlerine kadar uzanmaktadır. Biz de sizin için en kullanışlı ve en iyi akıllı bilekliklerin incelemesini yaptık.

Everest Ever Fit W45 Full Dokunmatik Akıllı Bileklik

En İyi Akıllı Bileklikler Arasında 10 Ürün

Everest markasının ürün olan Ever Fit W45 akıllı bileklik modeli karşımıza 3 farklı renk seçeneği ile çıkmaktadır. Kırmızı, mavi ve yeşil renklerden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Adımsayar uygulaması ve kalp ritmi ölçme özelliği bulunan Everest Ever Fit W45 akıllı bilekliği spor esnasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kalori takip uygulaması da yaptığınız sporlarda kullanabileceğiniz aplikasyonlardan biridir. Ayrıca Everest Ever Fit W45 akıllı bileklik modelinin uyku takibi özelliği de bulunmaktadır. Uygun fiyatı ile karşımıza çıkan bu model su geçirmeme gibi özelliklere de sahiptir.

En iyi çay makinesi listesini de inceleyebilirsiniz.

Honor Band 5 Akıllı Bileklik

En İyi Akıllı Bileklikler Arasında 10 Ürün

Huawei tarafından üretilen Honor Band 5 akıllı bilekliği diğer akıllı bilekliklerden ayıran en temel özelliklerden biri Honor Band 5 modelinin fotoğraf çekebilme özelliğidir. Ayrıca Honor Band 5’in “telefonumu bul” özelliği de kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir. 17,2 x 15,5 milimetre ekran boyutu bulunan bu akıllı bilekliğin 240 x 120 piksel çözünürlüğü vardır. Uyku takibi özelliği de bulunan bu modelin kalp ritmi ölçme uygulaması da mevcuttur. Ayrıca spor esnasında kullanabilmeniz için bir adım sayar uygulaması da bu akıllı bileklikte vardır. Buna ek olarak su geçirmeme özelliği de söz konusu olan Huawei Honor Band 5 modelinin su sporları esnasında kullanılması da mümkündür. Huawei Honor Band 5 karşımıza 3 farklı renkle çıkmaktadır. Huawei honour Band 5 kullanmak isteyen kullanıcılar siyah, lacivert ve pembe renklerinden herhangi birini seçebilir. Ülkemizde satışı en çok olan akıllı bileklik modellerinin başında gelen Huawei Honor Band 5 Türkçe dil ve Türkçe uygulama desteği ile de kullanıcıların takdirini kazanmaktadır.

Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik

En İyi Akıllı Bileklikler Arasında 10 Ürün

20 günlük bir pil ömrüne sahip olan Xiaomi Mi Band 4 ile mesajlarınızı ve gelen aramaları görüntüleyebilir aramaları reddedebilirsiniz. Kalori ölçme uygulaması, adım ölçme uygulaması ve nabız ölçüm uygulaması ve birlikte spor yaptınız esnada Xiaomi Mi Band 4 daima yanınızda olacak ve size gerekli desteği sunacaktır. 19,7 x 46,9 x 12 milimetre ekran boyutu bulunan Xiaomi Mi Band 4 akıllı bileklik modelinin Bluetooth 5.0 özelliği de mevcuttur. Ayrıca Xiaomi Mi Band 4 akıllı bileklik ile hava durumunu da görüntüleyebilirsiniz. Eğer telefonunuz destekliyorsa bu akıllı bileklik ile telefonunuzun kilidini açma olanınız da bulunmaktadır. Xiaomi Mi Band 4 akıllı bileklik modelinin 50 metre su direncine sahip olması ve su geçirmeme özelliği de hem su sporlarında hem de yüzerken akıllı biletlerinizi birinizde tutmaya devam edebilirsiniz. Xiaomi Mi Band 4’te “Telefonum Nerede?” uygulaması da bulunmaktadır.

Fitbit Charge 4 Akıllı Bileklik

En İyi Akıllı Bileklikler Arasında 10 Ürün

Fitbit Charge 4 akıllı bileklik modelinin sahip olduğu çoklu spor modu sayesinde bu akıllı bilekliği özellikle spor yaparken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fitbit Charge 4 akıllı bileklik modeli ile bisiklet, yüzme, koşu ve yoga gibi sporlarda üstün performans alabilirsiniz. Bu akıllı bilekliğin içeriğinde bulunan gelişmiş fitness takibi, kadın sağlığı takipçisi ve kalori takibi gibi uygulamalar yaptığınız sporları destekleyecektir. Ayrıca Fitbit Charge 4 akıllı bilekliğinde Spotify uygulamasını kullanarak müziğin tadını çıkartabilirsiniz. Bunların yanı sıra gelen aramayı ve mesajı görüntüleme, arayanın kimliğini gibi özelliklerde Fitbit Charge 4 akıllı bileklik modelinde bulunmaktadır. Bunun yanısıra Android kullanıcıları için hızlı yanıt sistemi de mevcuttur. aynı zamanda Fitbit Charge 4 akıllı bileklik modelini gece ve karanlık ortamlarda daha rahat kullanabilmeniz için bu modelde gece görüş modu da bulunmaktadır.

Güvenliği maksimuma çıkaracak 10 araç kamerası tavsiyesi detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Garmin Vivofit 4 Akıllı Bileklik

En İyi Akıllı Bileklikler Arasında 9 Ürün

11 milimetrelik ekran genişliğine sahip olan Garmin Vivofit 4 akıllı bileklik modelinin ekran çözünürlüğü 88 x 88 pikseldir. Kalori takibi ve kronometre gibi özelliklerini bisiklet ve koşu gibi sporlarda kullanabilirsiniz. Su geçirmeme özelliğinden kaynaklı olarak yüzme sporunda da Garmin Vivofit 4 akıllı bileklik kullanabilirsiniz. Android ve iOS işletim sistemleri ile uyumlu olan bu akıllı bileklikte “Telefonumu Bul” özelliği de bulunmaktadır. Garmin Vivofit 4 akıllı bileklik karşımıza 4 farklı renk seçeneğiyle çıkmaktadır. Siyah, beyaz, kahverengi ve mavi renklerden herhangi birini tercih edebilirsiniz.

Amazfit Bip Akıllı Bileklik

En İyi Akıllı Bileklikler Arasında 9 Ürün

1,28 inç ekran boyutu bulunan Amazfit Bip akıllı bileklik modeli 176 x 176 piksel ekran çözünürlüğüne sahiptir. Oldukça sağlam bir ekran tasarımı bulunan akıllı bileklik çizilmeye karşı dirençli ve toza karşı dayanıklıdır. Amazfit Bip ile gelen aramalarınızı ve mesajlarınızı kontrol edebilirsiniz. Kronometre ve kalori takibi gibi uygulamalarla da koşu ve bisiklet gibi sportif faaliyetlerini de sizin yanınızda olacaktır. Aktivite tanımlama ve izleme özelliğinin yanı sıra hava durumu ve saat gösterimi gibi özellikleri de mevcuttur. Az kullanımda 42 günlük bataryamı bulunan Amazfit Bip akıllı bileklik yoğun kullanımda ise 22 saatlik güzel bir performans göstermektedir. İvme ölçer ve nabız hızı sensörü de sportif faaliyetleri de size destek olacaktır.

Huawei Band 3 Pro Akıllı Bileklik

En İyi Akıllı Bileklikler Arasında 9 Ürün

0,95 inçlik ekran boyutu, 10,8 milimetrelik ekran genişliği ve 120 x 240 piksellik ekran çözünürlüğü ile karşımıza çıkan Huawei Band 3 Pro akıllı bilekliğin üç farklı gövde 3 katlı Kordon rengi seçeneği. Gövde rengi olarak altın, mavi ve siyah seçenekleri bulunurken Kordon rengi olarak ise beyaz, mavi ve siyah seçenekleri vardır. Huawei Band 3 Pro akıllı bileklik ile mesajlarınızı görüntüleyebilir, çağrılarınızı görüntüleyip reddedebilir ve harita takibi yapabilirsiniz. Ayrıca bu akıllı bileklikte stres seviyesini gösteren bir uygulama bile bulunmaktadır. Huawei Band 3 Pro akıllı bileklik ile kalori takibinizi yapabilirsiniz. Dolayısıyla fitness, yüzme ve koşu gibi sporlarda size yardımcı olacaktır.

Bisiklet almak isteyenlere en iyi 12 marka bilgilerine de bakabilirsiniz.

Fitbit Inspire Akıllı Bileklik

En İyi Akıllı Bileklikler Arasında 9 Ürün

Kordon ve gövde renkleri siyah ve kırmızı olarak karşımıza çıkan Fitbit Inspire 50 metreye kadar su geçirmeme özelliğine sahiptir. Dolayısıyla yüzme sporun da ya da yüzme aktiviteleriniz de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca Fitbit Inspire akıllı bileklik modelinde gelişmiş fitness takip ve kalori takibi özelliği de bulunmaktadır. Dolayısıyla yalnızca yüzme sporlarında değil fitness, koşu ve bisiklet gibi diğer sporlarda da Fitbit Inspire yanınızda olacaktır.

Garmin Vivosmart 4 Akıllı Bileklik

En İyi Akıllı Bileklikler Arasında 9 Ürün

Altın, gümüş, siyah ve pembe altın gibi renk seçenekleri ile karşımıza çıkan Garmin Vivosmart 4 akıllı bilekliğin yoğun olmayan kullanımda 7 günlük bir pil performansı bulunmaktadır. Garmin Vivosmart 4 akıllı bileklik sportif faaliyetleriniz için en iyi akıllı bileklik modellerinin başındadır. Zira içeriğinde kalori takibi, kronometre, hedef belirleme, hareketsizlik uyarısı, zamanlayıcı, mesafe ölçer ve nabız ölçer gibi özellikler bulunmaktadır. Dolayısıyla Garmin Vivosmart 4 akıllı bilekliği bisiklet eliptik bisiklet kardiyo koşu yoga yürüyüş ve dayanıklılık sporlarında üstün performans ile kullanabilirsiniz. Garmin Vivosmart 4 akıllı bilekliğin 6,6 milimetrelik ekran genişliği, 48 x 120 piksel ekran çözünürlüğü ve 17,7 milimetre ekran yüksekliği bulunmaktadır.

Ayrıca cildinizi nemlendiren ve besleyen kremlere bakabilirsiniz.
Kategori: