Cildimizin yıpranmasını, zayıflamasını ve yaşlanmasını önlemek için en iyi bb krem seçenekleri imdadımıza yetişir. Aşağıda sizler için özenle seçilmiş birbirinden farklı 11 sağlıklı ürün sayesinde cildiniz sıcak yaz aylarında kaybettiği nemini tekrardan kazanacak, yaşlanma ve sağlıksız bronzlaşma gibi birçok olumsuz durumdan etkilenmeden kurtulabileceksiniz.

Maybelline Dream BB Cream

Cildinizi Besleyen ve Nemlendiren En iyi 11 BB Krem

Fiyatının uygun olmasının yanında birçok avantaja sahip olan Maybelline Dream BB cream ile bir tatil köyünde güneşlenirken veya sıcakta caddede dolanırken güneşin zararlı ışınlarından çekinmenize gerek kalmaz. Cildinizin kaybettiği nem miktarını tekrardan kazanmanıza yardımcı olur. Cildinizin ışıl ışıl ve parlak görünmesini sağlar.

Kremi alırken cildinizin tonuna (açık, koyu, orta gibi) uygun seçim yapmanız daha akıllı olacaktır. Sivilce izi, makyaj, vb. durumlarda öncelikle bunları kapatmak ardından Maybelline Dream BB cream’i uygulamak çok daha doğru sonuçlar doğuracaktır.

Kremi kullanırken önemli bir hatırlatma yapmakta fayda var. Lütfen kremi göz çevresine uygulamayın. Sadece güneş görecek bölgelerinize hafifçe dairesel masaj şeklinde uygulamanız yeterli. Masaj işlemi sona erdikten 2 veya 3 dakika sonra kremi sürdüğünüz yerlere biraz pudra uygulayabilirsiniz.

Ateş ölçer modelleri içerisinde en iyi 15 öneri bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Bobbi Brown BB Cream

Cildinizi Besleyen ve Nemlendiren En iyi 11 BB Krem

Ciltteki donukluğu ve matlığı zamanla geçirmesinin yanında ölü deriyi atar, cildi nemlendirir ve besler. Bobbi Brown BB cream sayesinde güneşin zararlı ışınlarına karşı tam bir koruma sağlarsınız. Cilt tonunuzu eşitleyerek deri üzerindeki zayıflıkları, yıpranmaları ve yaşlanmayı engeller. Cilt dostudur.

Tüm cilt tonları için özel olarak üretilmiştir. Açık, orta veya koyu cilt tonunuza uygun kremi seçerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Cildinizin yağlı veya normal tipte olması kullanım için son derece uygundur.

Parmaklarınızla veya fondöten fırçası yardımıyla cildinize uygulayabilirsiniz. Makyaj bazlı bir ürün olarak gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Nivea BB Cream

Cildinizi Besleyen ve Nemlendiren En iyi 11 BB Krem

Birçok dermatolojik testten başarıyla geçen Nivea BB cream, ciltteki ölü deriyi atarak temizleme işlemi uygular. Göz altı morlukları, renklerde farklılaşma, ince çizgiler gibi birçok cilt probleminin üstesinden gelir.

GKF10 sayesinde güneşin zararlı etkilerinden sizleri korur. Cildinizin güneş altında yaşlanmasını ve hasar görmesini önler. Tatilinizden zevk alabilmeniz için sizin destekçinizdir. Cildinizdeki her türlü kusuru kapatmaya yardımcı olur.

Cildinize yuvarlak hareketlerle nazikçe masaj uygulayarak kremi sürebilirsiniz. Her cilt tipi için ayrı şekilde dizayn edilen kremleri tercih edelim.

ESTEE Lauder Daywear BB Cream

Cildinizi Besleyen ve Nemlendiren En iyi 11 BB Krem

Cildin yağ dengesini ve nem oranını korur. Ekstra yağlanma yapmaz. İçerdiği antioksidanlar sayesinde cildin nefes almasını sağlar. Estee Lauder Daywear BB cream’in geliştirilmiş ileri düzey antioksidan teknolojisi ile kremi cildinize uyguladığınız andan 24 saat sonrasına kadar koruma sağlayabilirsiniz.

UVB ve UVA ışınlarının zararlı etkilerinden sizleri muhafaza eder. Ciltte meydana gelen hasarları, çizgileri veya pürüzleri kapatmanıza destek olur. Tüm cilt tipleri için özel olarak üretilmiştir. Kendinize uygun kremi seçerek kullanmaya başlayın.

Garnier BB Cream

Cildinizi Besleyen ve Nemlendiren En iyi 11 BB Krem

Birçok avantajını sizlere sunan Garnier BB cream cildinizin nem dengesini korur, cilt tonunu eşitleyerek parlak bir görünüm kazandırır ve ciltteki pürüzlerin kaybolmasına yardımcı olur.

GFK 20 teknolojisi üst düzey güneş koruması sağlayarak cildinizi UV ışınlarından muhafaza eder. En iyi bb krem özel mineralleriyle cildinizin güzelleşmesine ve mükemmelleşmesine katkı sağlar.

Uygulanışı ise çok basittir. Elinizle veya bir fırça yardımıyla kremi nazikçe cildinize uygulayın. Birkaç dakika geçtikten sonra güneşe korkmadan çıkabilirsiniz. Kuru, yağlı, açık veya koyu kısacası tüm cilt tipleri için ayrı ayrı tasarlanmıştır.

Konforlu bebek arabası modelleri arayanlara en iyi 13 tavsiye hakkında detaylar yazımızdadır.

Missha Perfect Cover BB Cream

Cildinizi Besleyen ve Nemlendiren En iyi 11 BB Krem

Cildinizdeki ölü deriyi atmasının yanında kapatma özelliği ile siyah noktaları, kırışıklıkları veya deride meydana gelmiş çizgileri engeller. Güzel bir şekilde görünmenize yardımcı olur. WS formülü nemlendirme sağlar. Güneşe çıkmadan önce kolaylıkla cildinize uygulayabilirsiniz.

Gaturin RC gözeneklerinizi sıkılaştırır, papatya özü ile cildinize hassas bir bakım uygular, seramid yapısı sayesinde nem dengesini ayarlar. Aydınlatma özelliği ciltteki lekeleri yok eder. Parlak bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.

La Roche Posay Hydreane BB Cream

Cildinizi Besleyen ve Nemlendiren En iyi 11 BB Krem

Harika ve pürüzsüz bir kullanım imkanı sağlayan La Roche imzalı BB kremler ile güneşin zararlı ışınlarından cildinizi koruyabilirsiniz. Her cilt tipi (açık, koyu, orta, vb.) için tasarlanıp üretilmiştir. Alerji, akne, atopi, reaktif gibi birçok deri testinden başarıyla geçmiştir. Cildinize korkmadan güzelce uygulayabilirsiniz.

Güneş için kritik önem taşıyan bölgelerinize hafif hareketlerle kremi sürebilirsiniz. Göz ve çevresine kullanmaktan mutlaka kaçının.

Cilt üzerindeki yıpranmayı, solgunluğu, lekeleri ve siyah noktaları temizler. Tam cilt koruması ve bakımı sağlar.

Rimmel BB Cream

Cildinizi Besleyen ve Nemlendiren En iyi 11 BB Krem

Cildinizin sıcak havalarda kaybettiği nemi ve oksijeni geri kazanması için elinden ne gelirse yapar. Rimmel BB cream sayesinde cildinizdeki ölü deri atılır, kırışıklıklar kaybolur, güneş ışınlarına karşı aktif koruma sağlanmış olur. 9’u 1 arada formülü içerdiği su, mineral ve vitaminler ile cildinizin beslenmesine, tazelenmesine ve yenilenmesine katkı sağlar.

24 saat boyunca cildinizdeki ter oluşmasına karşı vücudu uyarır, su kaybetmenize engel olur. Deride oluşmuş çatlaklara, kırışıklıklara, kopmalara ve zayıflamalara karşı cildinizi diri tutar.

Dior Diorsnow BB Cream

Cildinizi Besleyen ve Nemlendiren En iyi 11 BB Krem

Dior Diorsnow BB cream mucizesinden her gün istifade edebilirsiniz. Cilt tonunuzu eşitleyerek gerekli bakımı ve onarımı yapar. Açık, orta, koyu, yağlı, vb. cilt tipleri için özel olarak üretilen bb kremleri tercih edin.

Güneşin zararlı UV ışınlarından sizleri korur. Özellikle yaz günlerinde saat 11.00 ila 17.00 arası sokağa çıkmadan önce mutlaka bu kremi kullanmalısınız. Tam 24 saat güneşten korur. Cildinizi siyah noktalardan, yaşlanma belirtilerinden, sarkmalardan ve çizgilerden muhafaza eder.

Kullanımı ise son derece basittir. Evden çıkmadan önce parmaklarınızın ucuyla yüzünüze yavaş hareketlerle masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Böylece cildinizin aktif koruma ve bakım süresi başlamış olur.

Güvenliği maksimuma çıkaracak 10 araç kamerası tavsiyesi bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Urban Decay Naked Skin One&Done BB Cream

Cildinizi Besleyen ve Nemlendiren En iyi 11 BB Krem

Önemli dermatolojik testleri başarıyla geçen Urban imzalı bb krem ile cildinizin pürüzsüzleşmesine, dayanıklı hâle gelmesine ve iyileşmesine şahit olun. SPF 20 güneş koruması ile UV ışınları tarafından cildinizde meydana gelebilecek lekeleri, noktaları ve buruşuklukları engellemek için tasarlanmıştır.

Gözenekleri sıkılaştırmanın yanında deri üzerinde istenmeyen siyah noktalardan ve aknelerden sizleri korur. 3 aylık bir kullanımdan sonra cildinizde sıkılaşmayan hiçbir yer kalmayacaktır. Sadece yaz mevsiminde değil kış aylarında da soğuğun olumsuz etkilerine karşı cildinizi koruyun.

Smashbox BB Camera Ready BB Krem SPF 35

Cildinizi Besleyen ve Nemlendiren En iyi 11 BB Krem

Cildinizde soğuktan, sıcaktan, hava değişiminden, vb. meydana gelmiş lekeleri, gözenekleri, siyah noktaları ve çok daha fazlasını fondöten işlevi gören bb kremle kapatın. Yüz bölgesinde oluşan kırışıklık, yaşlanma, sarkma gibi birçok deri rahatsızlığını iyileştirir.

UVA veya UVB gibi güneş ışınlarının olumsuz etkilerinden sizleri korur. Bu sebeple güneşe çıkmadan önce sürmeyi asla ihmal etmeyin. 24 saat güneşten koruma sağlamasının yanında cildin kaybolan nem miktarını geri kazandırır. Göz çevresine kremin sürülmesi uygun değildir.

En iyi bb krem soluk cildinizi içerdiği vitamin ve minerallerle aydınlatır, besler ve onarır. Herkesin cilt tipi farklıdır. Bu yüzden kendi cilt tipinize uygun Smashbox imzalı bb kremlerden uygun olanı seçin.

Ayrıca sitemizden derin dondurucu modelleri içerisinde en iyi 11 tavsiye yazımıza da bakabilirsiniz.
Kategori: