Hakkımızda

Zovovo.com Türkiye’de mizah ve eğlence anlayışına yeni bir heyecan katmak için yola çıkmış bir dijital internet sitesidir. Türkiye’de ve dünyada mizah kalitesinin son yıllarda giderek düştüğü bir dönemde zor bir işe atıldığımızın farkındayız, mizahın kaliteyle buluştuğu eğlenceyi ise bir an olsun kaybetmediği bir internet sitesi hayal ederek bu yola çıktık.

Bizler kaliteli mizah ve eğlence anlayışını tavana değil, tabana indirmek için herkesi kucaklayacak, her yaştan insanın takip edebileceği içerikler oluşturmayı kendimize hedef olarak edindik. Zovovo adını belirlerken biraz zorlanmadık değil, hem akılda kalıcı olsun istedik, hem de herkesin kolaylıkla telefonundan arama kutusunu yazdığında kolayca erişebileceği bir internet sitesi hayal ettik.

Kırgın günlerinizin neşeli sitesi olmayı, üzgün zamanlarınızın yüzünüzde uzun süre gülümseme bırakacağı içerikler ile bugün Türkçe olarak en kaliteli yayın yapan, saygın mizah ve eğlence içerikleri ile dolu bir Zovovo.com’u yayın hayatına başlattık. Durmadan içerikler üreteceğimizin sözünü veriyoruz ve bu önemli adı her zaman daha da ileriye taşıyacağımızın garantisini veriyoruz.

Aynı zamanda Zovovo.com olarak zor günlerde suratınızda bir hafif gülümseme yaratacak medya platformlarımız sayesinde sizin mutsuz günlerinizin mutluluk sitesi olacağımızın sözünü veriyoruz.