Bebek Arabası Tavsiyesi

Bebek arabası tavsiye ederken, bebeği hava şartlarına karşı koruyacak ve anne, babalar için farklı yol zeminlerinde konforlu sürüş imkanını sunacak, ana kucağı ve araç koltuğu olarak kullanılabilen modeller hakkında detayları, sizler için sunuyoruz.

Stokke Xplory V5 Bebek Arabası

Konforlu Bebek Arabası Modelleri Arayanlara En İyi 13 Tavsiye

1.2 Kg ağırlığında olması ile konforlu bir kullanım sunan Stokke Xplory V5, çanta ve yağmurluk bölümlerine sahiptir. Ayarlanabilir yükseklik seviyesi ile bebeğe daha yakın konumdayken gezebilmeye olanak sağlar. Bu sayede kontrol her zaman ebeveynlerde olur. 5 değişik ergonomik konumda kullanır. Katlanabilir siperliği bulunana tasarım, tek hareket ile devreye sokulan fren pedalına sahiptir. Cibinlik ve yağmurluk bölümleri ile bebekler için güvenli koşulları sunan model, fiyat bakımından avantajlı koşulları sağlar.

Mamas Papas Ocarro Jewel Bebek Aracı

Konforlu Bebek Arabası Modelleri Arayanlara En İyi 13 Tavsiye

Travel set olma özelliği taşıyan Mamas Papas Ocarro Jewel bebek arabası, faklı ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Tek el ile kapatılabilen model yer kaplamadan konumlandırılır. Tekerleklerinde yer alan fosforlu detaylar ile karanlıkta dikkat çekerek, güvenlik standartlarına uygun tasarımı sunar. Büyütülebilen ekstra tentesi ile bebeğinizin serin bir alanda seyahat etmesini sağlarken, sağ ve sol yönlere kolaylıkla dönüş imkanı sunana özel teker tasarımları ile dikkat çeker. Mıknatıslı şekilde tenteye takılan ve çıkarılabilen bebek izleme penceresi, tente arkasında yer alan havalandırma fermuarı ve tam boyda yağmurluğu ile tüm ihtiyaçlara cevap verir.

Güvenliği maksimuma çıkaracak 10 araç kamerası tavsiyesi yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Maclaren Techno XT Bebek Arabası

Konforlu Bebek Arabası Modelleri Arayanlara En İyi 13 Tavsiye

Sepet ve kışlık tulum bölümlerine sahip Maclaron Techno, hem yaz aylarında hem de kış aylarında bebekler için konforlu koşulları sunar. Kış aylarında bebeği soğuktan koruyan kışlık tulumu yanında yaz ayrında kullanım için ekstra büyüklükte açılır tente ve buna ilave olarak siperlik bölümleri ile kullanılır. Bebekleri güneş ışınlarından koruyan model, 5 saniye içinde tek hareket ile kapalı konuma getirilir. Ön tekerlekleri 360 derece dönebilen şekilde tasarlanan bebek arabası, tek ayak hareket ile fren sisteminin devreye sokulmasını sağlayan arka fren pedalına sahiptir.

Kraft Evo Plus Bebek Arabası

Konforlu Bebek Arabası Modelleri Arayanlara En İyi 13 Tavsiye

15 kg’ye kadar taşıma kapasitesine sahip olan Kraft Evo, sepet bölümü ile bebek için gerekli olan tüm eşyaları taşıyabilmeye olanak sağlar. Çift yönlü mekanizma tasarımı ile bebeği her yönden net şekilde görebilmeyi sağlar. Tam konumda kapanır tentesinin üst kısmında bir pencere alanı, arka kısmında ise eşya koyma cebi yer alır. Tam tur yatırılabilen sırt dayanağı bulunana bebek arabasının sırt bölümü 4 farklı pozisyonda ayarlanabilmektedir. Ön tepsiye sahip model, araçta bebeklerin yemek yiyebilmesine imkan tanırken, tercih edilen anlarda tek hamle ile sökülerek, sepet alanında taşınır.

Chicco Duo Kwik One Travel Bebek Arabası

Konforlu Bebek Arabası Modelleri Arayanlara En İyi 13 Tavsiye

15 kg taşıma kapasiteli, sepetli ve 7 kg Chicco Duo Kwik bebek arabası, hafif tasarımı ile her alan kolaylıkla hareket ettirilir. Tek elle katlama avantajını sunmak amacı ile tasarlanan koltuk altı katlama kolu ile konforlu kullanım detaylarını sunar. Tüm tekerleklerinde amortisör bulunana tasarım engebeli zeminlerde kolay yol almayı sağlar. Ön tekerleklerinin manevra kabiliyetinin yüksek olması yanında, 4 farklı oturma pozisyonundan ayarlanabilen iç tasarıma sahiptir. Yastıklı omuz ve kasık kayışları ile bebeğin en konforlu şekilde yolculuk yapmasını sağlar.

Bugaboo Cameleon Üç Bebek Arabası

Konforlu Bebek Arabası Modelleri Arayanlara En İyi 13 Tavsiye

Bebeğin 17 kg ağırlığa ulaştığı döneme kadar kullanılabilen Bugaboo Camelon 3 bebek aracı, 3 farklı çeşitte kullanılabilmektedir. Ana kucağı, bebek arabası, oto koltuk şekillerinde kullanılma avantajı bulunan model, özel tekerlekleri ile kum üzerinde ve karda rahatlıkla kullanılır. Arabada yer alan iki tekerlek atarı tek hamle ile açık konuma getirilip, kum üzerinde kullanıma başlanır.

Bebek arabası tavsiye ederken ele aldığımız Bugaboo Cameleon modelinin sahip olduğu uzaktan kumandasıyla, fren sistemi açık konuma getirilir. Doğumdan sonra, bebeğin ortalama 4 yaşına kadar geldiği dönem süresince konforlu koşullar ile kullanılır. Bebek uyanıkken dik, seyahat sırasında eğilimli ve uyurken tam açık pozisyona getirilen sırt destek alanına sahiptir. Koltuk ve portbebe olarak kullanılan oturma alanı gövdeden sökülerek araç içinde bebek koltuğu olarak kullanılır. Zorlu zeminlere uygun büyük ön tekerleri, kabalık anlarda 360 derece manevra yapma kabiliyeti ile konforlu sürüş sunarlar.

Derin dondurucu modelleri içerisinde en iyi 11 tavsiye bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Kraft Twist Bebek Arabası

Konforlu Bebek Arabası Modelleri Arayanlara En İyi 13 Tavsiye

Oto koltuğu, taşıma koltuğu ve ana kucağı şeklinde kullanım fonksiyonlarına sahip olan Kraft Twist, doğum ardından bebeğin 13 kg’ye ulaştığı döneme kadar konforlu şekilde kullanılır. Aracın oturma ünitesi iki farklı alana tek hamlede döndürülür. Bu kapsamda bebek arabayı süren kişiye doğru veya yola doğru, koltuğun ayar yönüne göre bakabilmektedir. Yemek veya oyun vaktinde ön bar tepsisi kolaylıkla kullanılıp, ihtiyacın bitmesi halinde sökülür. Yağmurluk, ekstra ped ve ayak örtüsü aksesuarlarına sahiptir.

Yoyko Hotmom Bebek Arabası

Konforlu Bebek Arabası Modelleri Arayanlara En İyi 13 Tavsiye

Travel sistem olan Yoyko Hotmom, doğumdan itibaren kullanılabilen ve geniş depolama alanları ile öne çıkan bir modeldir. Bebek arabası ve port bebe olarak kullanılan model, dik eğimli, tam yatma modlarına tek hareket ile ayarlanır. Yaz günlerinde yan alanları açılarak kullanılabilirken kış günleri için yan korumalar kapatılarak ekstra ısı yalıtımından yararlanılır. 360 derece dönene tekerlekleri ile kalabalık alanlarda kolay manevra yapmayı destekler. Sırt alanında su filesi, fermuarlı cep, alt alnında ise geniş sepeti bulunur. Hareketli ayaklarından yükseklik ayarı kolaylıkla yapılır.

Pierre Cardin Trendly Plus Bebek Aracı

Konforlu Bebek Arabası Modelleri Arayanlara En İyi 13 Tavsiye

Doğumdan itibaren bebeğin 15 kg olduğu döneme kadar kullanılan Pierre Cardin Trendly, hafif alüminyum kasası ile konforlu sürüş avantajı sunar. 360 derece döner tekerlekleri ile konforlu sürüş ve tek ayak hareket ile pedaldan devreye giren fren sistemi ile kaliteli detayları yansıtır. Ön bara ve bebeklerin ayaklarının rüzgar ile temasına engelleyen koruyucu alt perdeye sahiptir. Oturma alanının her iki yanında yer alan yumuşak pedler ile bebek kafasını koruma altına alır.

Baby Enzo Gold Bebek Arabası

Konforlu Bebek Arabası Modelleri Arayanlara En İyi 13 Tavsiye

360 derece dönebilen tekerlek tasarımına sahip ve konforlu bir sürüş sunana Baby Enzo Gold, tek hareketle katlanabilir ve kitlenebilir bir tasarımdır. Kapalı konumda oldukça az yer kaplayan model, çift yönlü oturma ünitesine sahiptir. Bebekler hem ebeveynlere hem de seyahat yoluna dönük şekilde yolculuk gerçekleştirebilirler.

Chicco Trio Sprint Bebek Arabası

Konforlu Bebek Arabası Modelleri Arayanlara En İyi 13 Tavsiye

Bebek bakım çantası, ayak örtüsü, yağmurluk gibi aksesuarlar ile tasarlanan Chiccı Trio Sprint, bebeğin 3 yaşına kadar kullanıma uygundur. 360 derece döner tekerleklere, kompakt katlanır modele, hava alan kumaşla çevrili geniş oturma anına sahip olan Chicco Trio, bebeğin konforlu şekilde yolculuk etmesini sağlar.

Ateş ölçer modelleri içerisinde en iyi 15 öneri bilgileri yazımızdadır.

Baby2Go Volo Private Bebek Aracı

Konforlu Bebek Arabası Modelleri Arayanlara En İyi 13 Tavsiye

Bebek arabası, port bebe, ana kucağı olarak 3 farklı şekilde kullanıma uygunluk sunana ve otuma modeli buna bağlı olarak sökülebilen tasarım, kolaylıkla açılıp katlanabilir. Şehir içi kullanımlarda 360 derece döner tekerlekleri ile kolay manevra imkanı sunar. Tek noktadan hareket ile fren sistemini devreye sokma, oturma alanını yola ve sürücüye çevrilebilme, oturma bölmesi ayak koyma alanını 3 farklı şekilde ayarlama avantajlarını sunan tasarım, 5 farklı noktadan geen emniyet kemeri tasarımı ile yüksek güvenliği sağlar.

Jane Epic Bebek Arabası

Konforlu Bebek Arabası Modelleri Arayanlara En İyi 13 Tavsiye

4 yaşa kadar kullanıma uygun Jane Epic bebek aracı, UV ışınlarına karşı özel koruma sağlayan tente ile tasarlanmıştır. Güneş ve su geçirmez tentesi, çift frenli gidon bölümü ile dikkat çeken bir modeldir. Manevra kabiliyeti oldukça yüksek olan Jane Epic bebek arabasının, fren sistemi gidon alanından el ile kontrol edilir. Bebek arabası tavsiye ederken ele aldığımız Jane Epic modelinin tutma sapı yüksekliği ise tercihe göre ayarlanır. Leke tutmayan kumaştan üretilen bu modelin alt bölümünde geniş bir eşya sepeti bulunur.