Bebek Havlusu Markaları

Bebeklerinizin banyo saatlerinde yumuşacık, içlerinde kendilerini kuş tüyleri arasında gibi hissedecekleri bebek havlusu olsun ister misiniz? Hem banyodan çıktıkları zaman sıcacık tutacak hem de bir anda kupkuru olmalarına yardımcı olacak bebek havlusu modelleri birçok marka tarafından üretilmeye devam etmektedir.

Fakat sizler için en iyi markaları bir araya getirdik ve bebeklerinizin banyoları artık eziyet olmaktan çıkıp, kendileri için bir eğlence haline dönebilecek. Bebeklerinize dilediğiniz gibi kusursuz bir bakım yapmanıza yardımcı olan ve bebeklerinizin birçok hastalıklara yakalanmasına engel olan ürünler, anne ve babalar olarak sizlerin en çok ihtiyaç duyduğunuz ürünlerdir. Bunların arasında ilk sıralarda da bebek havlusu gelir.

Her yaş grubu olan bebek için biri birinden farklı bebek havlusu modelleri üretimleri devam ederken hem kız hem de erkek bebekler için de farklı ürünler yer alabiliyor. Dileyen kullanıcılar için biri birinden farklı canlı ve çarpıcı desenlerin yer aldığı bebek havlusu seçenekleri öne çıkarken bir yandan sade model isteyenler için de sade olanlar yer almaktadır. Ayıcıklı olan modellerden bebekli modellere, arabalı modellerden gökyüzü modelli ürünlere kadar akla gelen birçok farklı ürün seçeneği yer alır.

Bebek havlusu üretimi konusunda biri birinden farklı markalar öne çıkar. Her bir ürün hem bebeklerin cilt yapılarına uygun olarak üretilirken bir yandan da kısa sürede kuruyarak sıcacık olmalarına yardımcı olur. Anne babaların bebekleri için bebek havlusu seçimleri sırasında dikkat etmeleri gereken detaylar vardır. Bu detaylardan bir tanesi de hem bebek cilt sağlığını korumak hem de kısa sürede kurutan bir ürün seçerken modellerini de bebeklerine uygun seçmektir. Şu an piyasa birçok marka tarafından bebek havluları üretimleri yapılsa bile sizler için en iyi olan markaları bir araya getirdik. Her anne baba ebeveynler olarak bebekleri için en uygun bebek havlusu modelleri seçimlerini yapabilirler.

En İyi Bebek Havlusu Markaları Tavsiyesi

En iyi bebek havlusu markaları tavsiyesi kısmında ilk beşe giren markalar hem dokuları ile hem üretim sırasında kullanılan kumaşların kalitesi hem de modellerin şıklıkları ile göz doldurmaktadır. Bu markalara sırası ile bakacak olduğumuz zaman;

5- Özdilek Bebek Havlusu

4- English Home Bebek Havlusu

3- Bebitof Bebek Havlusu

2- Karaca Home Bebek Havlusu

1- LCW Bebek Havlusu

5 marka tarafından da üretimlerine devam edilen bebek havlusu modelleri hem görsellikleri ile hem kalitesi ile hem de yumuşacık dokusu ile adeta göz doldurmaktadır. Piyasada yer alan markalar arasında hem bebeklerin ciltlerini bu kadar düşünürken hem de en ucuz bebek havlusu modelleri üreterek satışa çıkarmaları adeta ebeveynlerin hangi havluyu alsam acaba diye kararsız kalmalarına neden oluyor. İşte bu markalar ve üretilen modelleri…

5. Özdilek

Özdilek bebek havlusu modelleri ile herkesi kararsız bırakmaya devam etmektedir. Özellikle kızlar için mor, kırmızı ve pembe renklerin hakim olduğu havlu modelleri öne çıkarken erkek bebekler için sarı, mavi, yeşil ve beyaz renklerin hakim olduğu havlular öne çıkıyor.

Bir yandan şapkalı olan modelleri bulunurken bir yandan da iki parçadan meydana gelen modeller gözlenmektedir. Özellikle tavşanlı, ayıcıklı ya da arabalı gibi çocukların ilgisini çeken tasarımlar ile üretilmesi adeta bebekler için banyonun çok daha eğlenceli bir hale gelmesine yardımcı oluyor.

bebek-havlusu-markalari

Oz Dilek Bebek Havlusu – Bebek Havlusu Markaları

4. English Home

English Home bebek havlusu üretimleri konusunda adeta çığır açan markalardan bir tanesidir. Peştamal olan modellerinin yer aldığı gibi isteyen ebeveynlerin bebekleri için uygun modeli bulması açısından şapkalı, iki parçadan oluşan modeller gibi birçok seçenek yer almaktadır.

bebek-havlusu-markalari

English Home Bebek Havlusu – Bebek Havlusu Markaları

Çamaşır makinelerinde rahatlıkla yıkanabilen ürünler olurken bir yandan da tüylerinde yapışma ya da bozulma meydana gelmez. 30 derecede makinelerde rahatlıkla yıkanabilirken en ucuz bebek havlusu modelleri arasında yer alır.

3. Bebitof

Bebitof bebek havlusu modelleri üretim sırasında tüm ürünlerinde %100 pamuktan üretimi tercih eder. Bu sayede kolayca suyu emen yapısı meydana gelirken bebeklerin çok kısa sürede kuru bir hale gelmesine yardımcı olur. Kapüşonlu olan modellerin yanı sıra 3 parçadan oluşan seçenekler de yer alır.

bebek-havlusu-markalari

Bebitof Bebek Havlusu – Bebek Havlusu Markaları

Özellikle Bebitof bebek havlusu modelleri arasında bebeklerin o minicik ayaklarına uygun olan terlikler ile üretilmesi adeta bebeklerin çok minnoş bir şıklık yakalamalarına yardımcı oluyor. Oeko – Tex standartlarına uygun üretimlere özen gösterirken en ufak bir ürününde dahi bebeklerin cilt yapısına zarar vermesin diye kimyasal ürün yer almaz.

2. Karaca Home

Karaca Home bebek havlusu modelleri 0 ve 2 yaş çocuklar için en şık modelleri ile yer alırken 10 yaşa kadar olan çocuklar için de üretimlerine devam etmektedir.

bebek-havlusu-markalari

Karaca Home Bebek Havlusu – Bebek Havlusu Markaları

Birçok modelinde havluların terliklerin yanı sıra keseden meydana gelen bir set oluşturmaları adeta ebeveynlerin banyo için almaları gereken ürünleri tek parçada almalarına yardımcı oluyor. Hem oldukça şık hem oldukça kaliteli hem de uygun fiyatları ile bebek havlusu markaları konusunda açık ara farkla önde gelen bir markadır.

1.     LCW

LCW bebek havlusu modelleri konusunda oldukça hassas olurken her bir ürünü %100 pamuktan üreterek asla kimyasal bir madde karışmasına izin vermemektedir. Kapüşonlu olan modellerin yanı sıra isteyenler için tam set seçenekleri vardır.

bebek-havlusu-markalari

LCW Bebek Havlusu – Bebek Havlusu Markaları