Bebek Şampuanları

Bebek şampuanları bebekler için özel tasarlanmıştır. Maalesef kullandığımız birçok ürünün içerisinde katkı maddesi bulunmaktadır. O yüzden bebeklerin daha bağışıklık sistemi zayıf olduğunu düşünürsek onlara zararsız ürünler kullanmalıyız. Bebek şampuanları koruyucu ve parafen içermemektedir. Bu anlamda bebeğin vücuduna ve saçına hiçbir zarar vermemektedir. Aynı zamanda birçok bebek şampuanı göz yakmama formülü ile üretilmiştir. Bebek şampuanları artık birçok marka tarafından üretilmektedir. Bebek şampuanları:

  • Dalin
  • Sebamed
  • Uni baby
  • Johnson’s baby
  • Baby Me
  • Eyüp Sabri Tuncer
  • Agu Baby
  • Hipp
  • Goon
  • Chicco

10- Dalin

Dalin en çok kullanılan çocuk markasıdır. Özellikle sabunları, pudraları, yağları ve şampuanları bulunmaktadır. Ülkemizde en çok tercih edilen marka olmasının en önemli sebebi göz yakmama formülüdür. En eski belki de markalardan bir tanesidir. Yıllarca da kendini yenileyerek devam etmiştir. Bebekle ilgili artık ihtiyacınız olan birçok ürünü üretmektedir.

bebek-sampuanlari

Tüketicilerin ihtiyaçları her geçen gün farklılaşmaktadır. Piyasada bulunan markalar genellikle tek bir ürün ile pazara çıkmaktadır. Ama toplumun ihtiyaçlarına göre çeşidini artırırsa o kadar çok tutunmaktadır. Dalin bu bahsettiğimiz markalardan bir tanesidir. Özellikle şampuan olarak çıktığı bu yolda farklı ürünlerle de aynı başarıyı yakalamıştır. Diğer ürünlerde yine bebek bakımı için yardımcı ürünlerdir. Reklam filmleri ile de müşterinin kafasında devamlı tazeliğini korumaktadır.

9- Sebamed

Sebamed daha çok eczaneden alabileceğiniz bir markadır. Krem noktasında oldukça büyük bir gelişim göstermiştir. Son zamanlarda çocuk ürünleri ile de adından söz ettirmektedir. Bunların en önemlilerinden bir tanesi de bebek şampuanlarıdır. Sebamed’i diğer markalardan ayıran en büyük özelliği içeriğinin bitkisel ağırlıklı olmasıdır. Bu anlamda özellikle bebek ürünleri anneler tarafından oldukça kullanılmaktadır. Fiyat olarak gayet makul bir üründür.

bebek-sampuanlari

8- Uni baby

Uni baby de bebek bakım ürünleri sunmaktadır. En çok tercih edilen ürünlerinden bir tanesi bebek şampuanlarıdır. Özellikle bebeklerin saç bakımı açısından doğduğundan itibaren şampuan kullanmalısınız. Bu şampuanın içeriği bebeğiniz için vücuduna ve saçına zarar vermemelidir. Bu anlamda en güvenilir markalardan olması nedeni ile çok tercih edilmelidir.

bebek-sampuanlari

4- Johnson’s baby

Johnson’s baby birçok bebek bakım ürünü bulunmaktadır. Sadece ülkemizde değil dünyada anneler tarafından çok tercih edilmektedir. Özellikle bebeklerle ilgili olarak her türlü bakım ürününü bulabilirsiniz. Bunlardan en önemlileri bebek kolonyası, bebek bakım yağı, şampuanı, bebek sabunu, ıslak mendili, bebek pamuğu şeklinde saymak doğru olacaktır. Özellikle dış ambalaj yüzü de oldukça eğlenceli ve güzel olarak tasarlanmıştır.

bebek-sampuanlari

6- Baby Me

Baby me E-Bebek mağazasına ait bir üründür. E bebek mağazası Türkiye’nin her ilinde genellikle mağazası bulunan bir bebek markasıdır. Aynı zamanda internetten de alışveriş yapma imkânı sunmaktadır. Bu bebek mağazası bebek için kıyafetten bebek arabasına kadar birçok ürünü satmaktadır. Bu anlamda da oldukça tercih edilmektedir. Tercih edilmesinin diğer önemli bir nedeni de oldukça kalite noktasında yüksek ürünler üretmesidir. Zamanla kendini ürün olarak da çeşitlendirmeye başlamıştır. Bebek bakımı noktasında da ürünler üretmeye başlamışlardır. Bunlardan bir tanesi de bebek şampuanıdır. E bebek mağazasına gittiğinizde bebeğiniz ile ilgili olarak her ürünü satın almanız mümkündür. Hem bol çeşit hem de ekonomik açıdan uygun fiyatlar bulabilirsiniz.

bebek-sampuanlari

5- Eyüp Sabri Tuncer

Eyüp Sabri Tuncer markasını kolonya markası olarak hatırlayabilirsiniz. Ama piyasalarda tutunabilmek için ürünlerinizde çeşitliliğe gidebilirsiniz. Buda sizin piyasada daha çok tutunmanıza ve firma olarak o kadar ayakta kalmanızı sağlayacaktır. Kolonya sabun şampuan gibi çeşitlendirmeler sayesinde firma adı piyasalara güçlü tutunmaktadır. Özellikle son zamanlarda çıkarmış olduğu bebek markası da çok tercih edilmektedir. Bebekler için içeriğinde hiçbir zararlı madde bulunmamaktadır.

bebek-sampuanlari

4- Agu Baby

Agu baby bir BİM üründür. Bebek ürünleri noktasında oldukça güçlü bir marka haline gelmiştir. Bebekler için şampuanları hem ucuz hem de kalitelidir. BİM zaten aklımıza genellikle uygunluğu ile yer etmiştir. Dar gelirli insanlar için çok büyük bir hizmet sunmaktadır. Uygunluğun dışında kaliteli ürünlerde sunmaktadır. Bebek bakım ürünlerinin birçoğunu bu mağazalardan kolaylıkla bulabilirsiniz. Bebek bakım ürünlerinin bebeğin ihtiyacına uygun olması çok önemlidir. Bu anlamda kaliteli ve uygun bir şampuan arıyorsanız agu baby şampuanı tercih edebilirsiniz.

bebek-sampuanlari

3- Hipp

Hipp bebek markası şampuan üretmektedir. Hipp marka olarak genellikle aklımıza mama olarak gelmektedir. Aynı zamanda bu markanın anneler için çayları bulunmaktadır. Bebekler için mama türleri ek gıda olarak kavanoz ürünleri bulunmaktadır. Bebek için doğal bir ürün ve marka olduğunu savunmaktadır. Bu anlamda tercih edebileceğiniz bir markadır. Fiyatına bakacak olursak da piyasa fiyatları ile de paralellik göstermektedir.

bebek-sampuanlari

2- Goon

Goon markası alman markasıdır. Şampuanlarda bebek için hiçbir zararlı madde bulunmamaktadır. Bu bebek markasının en önemli özelliği paraben içermemektedir. Bu bebekler için zararlı bir madde içermediği anlamına gelmektedir. Çeşitli mağazalarda bulmanız mümkündür. Ama hızlı ve kolay ulaşayım diyorsanız internet sitesinden de alışveriş yapabilirsiniz.

bebek-sampuanlari

1- Chicco

Chicco ürünlerini seçkin mağazalardan alabilirsiniz. Özellikle bebekler için yardımcı ürünler üretmekte olan bir firmadır. Bebek arabası, mama sandalyesi, oto koltuğu gibi ürünler üretmektedirler. Bebekler için hiçbir zararı olmayan ham maddeler ile ürünlerini üretmektedirler. Aynı zamanda da bebekler için bebek bakımı ürünleri de üretmeye başlamışlardır. İçiniz rahat bir şekilde şampuanı da alıp kullanabilirsiniz.

bebek-sampuanlari
Kategori: