Güneş kremleri cildin korunması ve kırışıklık oluşumun engellenmesi bakımından son derece büyük bir önem taşır. Güneş kremi genel olarak yaz ayları için tavsiye edilen bir ürün olmuştur. Ancak cilt bakımı ve cilt sağlığı konusunda gerçekten bilgi sahibi olan herkes bilir ki güneş kremi hem yaz hem de kış aylarında mutlaka kullanılması şart olan bir üründür.

Bu noktada doğru bir güneş kremi kullanmak da ayrı yeten önemlidir. Eğer ki hangi güneş kremini kullanmanız gerektiği konusu ile ilgili bir kafa karışıklığı yaşıyorsanız bu yazımızda size bir takım güneş kremi tavsiyeleri vereceğiz.

En İyi Güneş Kremi Markaları

En iyi güneş kremi markaları için hazırlamış olduğumuz listede birbirinden etkili güneş kremi markaları yer alır. Güneş kremi hangi marka daha iyi? Şeklinde sormuş olduğunuz bir soru için tek bir cevap veremeyiz. Çünkü güneş koruyucu krem tercihinizi cilt özelliklerinize göre seçmeniz gerekir. Bu nedenle güneş kremi markaları içinde size en uygun güneş koruyucuyu bulmak için listemize göz atmanızda fayda var.

11- Clarnis Dry Touch Facial Sun Care

10- Caudalie Vinosun Very High Protection Lighweight Cream

9- Beauty Omelette Recover Sunscreen

8- CosRx Aloe SooCream Sun Cream

7- La Roche Posay Anthelios Invisible Fluid

6- Solante Pigmenta

5- Nıvea Sun

4- Avene Fluide

3- Bioderma Photoderm Spot Güneş Kremi

2- The Organic Pharmacy Celluar ProtecKremi Güneş Kremi

1- Babe Yağsız Güneş Kremi

11- Clarnis Dry Touch Facial Sun Care

Clarnis Dry Touch Facial Sun Care bir güneş kreminden çok daha fazlasıdır. Diğer güneş kremlerinden farkı ne diye soracak olursanız, listemizin ilk sırasında yer alan bu krem aynı zamanda bir cilt bakım kremidir. Bu kremi ilk sürdüğünüzde jel halindedir. Yüzünüze masaj yaparak uygularken kreme dönüştüğünü göreceksiniz. Nemlendirici özelliği olan bitki özleri sayesinde cildinizi güneşten korurken aynı zamanda nem dengesini de sağlayan Clarnis Dry Touch Facial Sun Care daha genç görünümlü bir tene kavuşmanıza yardımcı olur.

Clarnis Dry Touch Facial Sun Care

Clarnis Dry Touch Facial Sun Care

10- Caudalie Vinosun Very High Protection Lighweight Cream

Caudalie Vinosun Very High Protection Lighweight Cream hasas bir cilt tipi için son derece güçlü bir güneş koruması sağlar. Antitoksidan etkisi olan bu krem, cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı korurken aynı zamanda daha temiz bir cilt görünümü de sağlar. Hassas ciltler için güneş kremi önerisi arıyorsanız bu krem sizin için oldukça faydalı olacaktır.

Caudalie Vinosun Very High Protection Lighweight Cream

Caudalie Vinosun Very High Protection Lighweight Cream

9- Beauty Omelette Recover Sunscreen

Beauty Omelette Recover Sunscreen lavanta, yeşil çay, biberiye ve papatya özleri sayesinde uzun süreli ve yoğun bir güneş koruması sağlar. Cildi UV ışınlarının olumsuz etkisine karşı korurken aynı zamanda nemlendirir ve yatıştırır.

Beauty Omelette Recover Sunscreen

Beauty Omelette Recover Sunscreen

8- CosRx Aloe Sooting Sun Cream

CosRx Aloe Sooting Sun Cream cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı koruyan özel bir etkiye sahiptir. Bunun yanı sıra içeriğinde yer alan aleo vera özleri ile cildin yoğun bir nem kazanmasına da oldukça büyük bir katkı sağlar.

CosRx Aloe Sooting Sun Cream

CosRx Aloe Sooting Sun Cream

7- La Roche Posay Anthelios Invisible Fluid

La Roche Posay Anthelios Invisible Fluid son derece yoğun bir yapıya sahiptir. Ancak buna rağmen ciltte pürüzsüz bir şekilde durur ve iz bırakmaz. UVA ve UVB gibi güneşin zararlı ışınlarına cildinizin karşı koymasına destek olur.

La Roche Posay Anthelios Invisible Fluid

La Roche Posay Anthelios Invisible Fluid

6- Solante Pigmenta

Solante pigmenta yüksek faktörlü bir güneş koruyucu kremdir. Koyu güneş lekelerini ortadan kaldırır ve leke oluşumuna engel olur. Solante Pigmenta güneş koruyucu krem doktor tavsiyeli güneş kremi olarak UVA ve UVB ışınlarına karşı çok güçlü bir kalkan oluşturur.

Solante Pigmenta

Solante Pigmenta

5- Nıvea Sun

Nıvea Sun herkes tarafından bilinen bir markadır. Su bazlı güneş kremi arıyorsanız Nıvea Sun güneş kremi tam aradığınız üründür diyebiliriz. Bu krem cildinizin nem dengesini yüksek oranda korur ve daha canlı bir görünüm kazandırır.

Nivea Sun

Nıvea Sun

4- Avene Fluide

Avene Fluide özellikle yaz ayları için son derece rahat bir kullanım sunar. Çünkü bu güneş koruyucu krem, suya dayanıklıdır. Bu özelliği sayesinde denize ya da havuza girdikten sonra her seferinde tekrar güneş kreminizi yenilemenize gerek kalmaz. 50 faktör güneş koruyucu krem hassas ciltlerde tam bir etkili güneş koruması sağlar.

Avene Fluide

Avene Fluide

3- Bioderma Photoderm Spot Güneş Kremi

Bioderma Photoderm Spot Güneş Kremi en hassas ciltler bile oldukça güçlü bir güneş koruması sağlar. Bu kremin daha etkili olmasını isteyenler ya da güneşe karşı bir hassasiyeti olan kişiler, daha güçlü bir etki yaratması için 2 saatte bir yenileme yapabilir.

Bioderma Photoderm Spot Gunes Kremi

Bioderma Photoderm Spot Güneş Kremi

2- The Organic Pharmacy Celluar Protection Güneş Kremi

The Organic Pharmacy Celluar Protection Güneş Kremi en çok sevilen özelliklerinden biri ciltte belli bir yaştan sonra meydana gelecek olan kırışıklıkları önlemesidir. Yani bu krem bir yandan cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korurken bir yandan da cildinize bakım yaparak kırışıklıkları önler. Bu özelliği sayesinde en çok tercih edilen güneş kremleri arasında yerini en üst sıralarda alır. The Organic Pharmacy Celluar Protection Güneş Koruyucu Krem aynı zamanda nemlendirici olarak da yaz kış fark etmeden, her mevsim kullanılması tavsiye edilen bir güneş kremidir.

The Organic Pharmacy Celluar Protection Gunes Kremi

The Organic Pharmacy Celluar Protection Güneş Kremi

1- Babe Yağsız Güneş Kremi

Babe Yağsız Güneş Kremi krem sürdükten sonra ciltte meydana gelen parlamadan rahatsız olanlar için ideal bir güneş koruyucu kremdir. Güneşin zarar verdiği UV ışınlarına karşı koruma sağlamasının yanı sıra ayrıca leke giderici bir etkiye de sahip olması nedeniyle pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu krem ayrıca suya da dayanıklıdır.

Babe Yagsiz Gunes Kremi

Babe Yağsız Güneş Kremi

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Canlı Müzik Mekanları

Kategori: