Daha canlı ve daha sağlıklı bir cilde sahip olmayı kim istemez ki? Böyle bir cilde sahip olmak için yapılması gerekenlerin başında elbette ki cildi nemlendirmek gerekmektedir. Böylece cildin daha sağlıklı olması, daha canlı görünmesi mümkün olabileceği gibi bu şekilde cildin yaşlanma belirtilerinin de önüne geçilebilmektedir. Daha canlı ve sağlıklı bir cilde sahip olmak için kullanabileceğiniz en iyi nemlendirici ürünlerinden 11 tanesini biz de sizin için listeledik.

Vichy Mineral 89 Gündüz Bakım Kremi

Daha Canlı Bir Cilt İsteyenlere En İyi 11 Nemlendirici Önerisi

Bu ürün daha çok nemlendirici ürünleri yeni kullanmaya başlayacak olan kişiler için önerilmektedir. Bu tarz ürünleri yeni kullanmaya başlayacak olan kişiler daha hafif ama hafif olduğu kadar da etkili ürün arıyorlarsa Vichy Mineral 89 Gündüz Bakım Kremi’ni tercih edebilir. Bu ürünün içeriğinin %89’u Vichy Termal Su ve Vichy Mineral tuzları içermektedir. Bunun yanı sıra bu %89’luk kısımda doğal kaynaklı hyalüronik asit de bulunmaktadır. Ürün cilde uygulandığında nemlendirici etkisi de doğruca hissedilmektedir. Vichy Mineral 89 Gündüz Bakım Kremi’yle cildinizin daha canlı görünmesini ve güçlü olmasını sağlayabilirsiniz.

En iyi elektrikli süpürge seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.

SkinCeuticals Daily Moisture

Daha Canlı Bir Cilt İsteyenlere En İyi 11 Nemlendirici Önerisi

SkinCeuticals Daily Moisture ürününün kullanımı özellikle yağlı ya da normal ciltler için önerilmektedir. Bu ürünle birlikte cildin yağlanmadan nemlendirilmesi sağlanmaktadır. Buna ek olarak SkinCeuticals Daily Moisture ürününün yararlarından biri de gözenekleri gizlemektir. İçeriğinde yağ bulunmayan bu ürünün hafif dokusu kullanıcıları memnun etmeyi başarmıştır. SkinCeuticals Daily Moisture kreminde Brezilye deniz yosunlarndan temel minerallere kadar protein ve amino – asit gibi çoğu içerik bulunmaktadır. Ayrıca içeriğindeki zencefil ve tarçından kaynaklı olarak cildin yağlanmasının önüne geçerek cildi nemlendirmektedir.

CeraVe Yüz Kremi GFK 25

Daha Canlı Bir Cilt İsteyenlere En İyi 11 Nemlendirici Önerisi

Eğer cildiniz normal ya da kuru cilde yatkınsa CeraVe Yüz kremi GFK 25 adlı bu ürün tam sizin için. Bu ürünü kullanarak cildinizin kuru halinden kurtulabilir gün boyu daha yumuşak ve daha nemli bir cilde sahip olabilirsiniz. Seramid, niasinamid ve hyalüronik asit içeriği ile oluşturulan CeraVe Yüz Kremi GFK 25 ürünü formülündeki bu içeriklerden kaynaklı olarak cilt bariyerlerinizin güçlenmesine katkıda bulunur. Öyle de cildinizin gün boyu nemli olmasını da sağlayabilirsiniz. Formundaki bu içeriklerin ve bu içeriklere ek olan SPF 25’in de etkisiyle CeraVe Yüz Kremi GFK 25 sizi güneşin zararlı etkilerinden de korunmaktadır.

La Roche – Posay Toleriane Sensitive Krem

Daha Canlı Bir Cilt İsteyenlere En İyi 11 Nemlendirici Önerisi

Bu ürün özellikle hassas ciltlere sahip olanların tercih edebileceği ve rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Eğer cildiniz hassassa ve kullandığınız kremler ya da diğer ürünler cildinizde birtakım reaksiyonlara sebep oluyorsa bu durumda La Roche – Posay Toleriane Sensitive Krem adlı bu ürünü kullanabilirsiniz. Zira formülündeki prebiyotik içerikten kaynaklı olarak bu ürün sizin cilt bariyerlerinizi kuvvetlendirmektedir. Bu da cildinizdeki hassasiyetin yapıştırılması için sizin faydanıza olacaktır. Bunun dışında formülündeki gliserin, seramid, niasinamid ve termal su içeriğinden dolayı bu ürünle birlikte cildinizin nemlendirilmesi de sağlanacaktır. Bu ürün yalnızca hassas cilde sahip olan yetişkinler için değil aynı zamanda çocuklar ve bebekler için de kullanılabilir. La Roche’nin bu ürünü En İyi Nemlendirici listemizde kendine yer bulmayı hak ediyor.

The Body Shop – Oils of Life

Daha Canlı Bir Cilt İsteyenlere En İyi 11 Nemlendirici Önerisi

Canlandırıcı krem olarak karşımıza çıkan bu ürün cilt için hem canlandırıcı olmakta hem de onarıcı bakım etkisi göstermektedir. Bu ürünün formülünde Mısır’dan getirilen çörek otu yağı, Çin’den getirilen kamelya tohumu yağı ve Şili’den getirilen kuşburnu çekirdeği yağı kullanılmaktadır. Kullanılan bu yağlar ise cilt için tam anlamıyla onarıcı bir bakım sunmaktadır. Bu yağların diğer bir etkisi de doğal olarak bu kremi kullanan kişilerin yaşlanma belirtilerinin önüne geçmesidir.

Ayrıca içeriğinde bulunan mikro inci tanecikleri de cildinizin nemlenmesini be daha canlı görünmesini sağlayacaktır. Kullanımı kolay olan bu ürünün yüze sürülmesi ile birlikte kolayca dağılımı sağlanmaktadır. Ayrıca kullanıcı bu ürünü kullanırken kesinlikle herhangi bir şekilde yapış yapış olma hissini de tatmayacaktır. Dolayısıyla hem cilt için canlandırıcı hem de yaşlanma karşıtı bir bakım kremi olarak bu krem kullanılabilir.

Kiehl’s Ultra Facial Cream

Daha Canlı Bir Cilt İsteyenlere En İyi 11 Nemlendirici Önerisi

Günlük kullanıma uygun olan bu yüz nemlendirici krem kullanıcılar tarafından daima beğenilen bir üründür. Buyurun en iyi özelliklerinden biri de herhangi bir şekilde parfüm ya da başka türde bir koku içermiyor olmasıdır. Ayrıca kullanım esnasında kişinin yüzüne de Ağrı türevinde herhangi bir hisse sebep olmamaktadır. Cildi nemlendirmek konusunda gösterdiği performans da ürünün kullanıcılar tarafından neden bu denli beğenildiğini açıklar niteliktedir. Neredeyse bütün ciltler için uygun olan bu ürün en iyi nemlendirici kremlerin başlarında gelmektedir.

En iyi filtre kahve makinesi detayları yazımızdadır.

Clarins – Santal Face Treament Oil

Daha Canlı Bir Cilt İsteyenlere En İyi 11 Nemlendirici Önerisi

Clarins Santral Face ürününün beğenilmesindeki en temel sebeplerinden biri bu ürünün gerçek bitki özlerinden oluşturulmuş olmasıdır. Dolayısıyla bu ürünü kullanırken içinizin rahat olması mümkündür. Clarins Santral Face bakım yağını kuru ciltleriniz için kullanabilirsiniz. Ayrıca kızarmış ciltler için de kullanılabilir. Kuru ya da kızarmış cildinize doğrudan etki eder cildimizdeki o cansız görünümden kurtulmanızı sağlar.

L’Oreal Paris – Nem Terapisi (Aloe Vera Suyu)

Daha Canlı Bir Cilt İsteyenlere En İyi 11 Nemlendirici Önerisi

Bu ürünle birlikte Aloe Vera bitkisinin çabucak ferahlatma özelliğine sahip olacaksınız. Dolayısı ile bu ürünü kullanarak cildinizdeki kurulu engelleyebilir ve daha nemli bir cilde sahip olabilirsiniz. Zira bu ürünün en temel etkisi su bazlı likit dokunun anında emilmesidir. Böylece yoğun bir nem sağlanırken bir yandan da Aloe Vera bitkisinin ferahlatıcı etkisini üzerinizde hissedeceksiniz. Bu ürün sayesinde daha ferah ve daha yumuşak bir tane ürünün kullanımı ile birlikte erişebilirsiniz. En iyi nemlendirici tavsiyesi listesinde yer almayı kesinlikle hak eden bir ürün.

Origins – Ginzing Energy Boosting Gel Moisturizer

Daha Canlı Bir Cilt İsteyenlere En İyi 11 Nemlendirici Önerisi

Cildinizin yorgun görülmesi durumunda bu ürünü tercih etmeniz önerilmektedir. Bu ürünü kullanarak cildinizin mat görüntüsünü ortadan kaldırabilirsiniz. Bu yorgun ve mat görüntünün ortadan kalkması ile birlikte cildiniz daha sağlıklı, daha parlak ve daha canlı bir görünüme sahip olacaktır. Origins – Ginzing Energy Boosting Gel Moisturizer ürünün içeriğinde ya bulunmamaktadır. Hafif yapılı olan bu ürün içeriğindeki bitkisel özler sayesinde cildinizin nemlenmesini sağlayacaktır. Bununla birlikte ürünü sabahları uyguladığınızda sizde yeraltı hiç de birlikte daha canlı ve enerjik hissedersiniz.

Dior – Hydra Life Sorbet Créme

Daha Canlı Bir Cilt İsteyenlere En İyi 11 Nemlendirici Önerisi

Bu kremin içeriğinde ebegümeci ve haberlea yaprakları bulunmaktadır. Dior – Hydra Life Sorbet Créme ürünün kullanımı cildinizi nemlendirmek ile birlikte cildinizin beslenmesini de sağlayacaktır. Dolayısıyla cildiniz hem demeyecek hem de cildinizin savunma mekanizması kendini geliştirecektir. Dior – Hydra Life Sorbet Créme ürünü ile cildinizin nemlenmesini ve uzun süre taze kalmasını sağlayabilirsiniz.

Biotherm – Blue Therapy Red Algae Uplift Cream

Daha Canlı Bir Cilt İsteyenlere En İyi 11 Nemlendirici Önerisi

Biotherm firmasının sunduğu bu ürünle kullanıcılara sıkı bir görünüm vermesi amacıyla geliştirilmiştir. Bu sebeple bu ürünün içeriğinde kırmızı algin kullanılmaktadır. Bu ürünün kullanımı ile birlikte cildinizin anında pürüzsüz, yumuşak ve nemli bir bütün kazanmasını sağlayabilirsiniz. Biotherm firmasına ait olan bu ürünü kullandığınız anda cildinizde meydana gelen bu gözle görülür değişim bu ürünü en iyi nemlendirici kremler arasına yerleştirmeye yetmektedir. Bu ürünün düzenli olarak kullanımı ise yüz hatlarını daha belirgin bir hal almasını ve cildinizin daha sıkı bir görünüm kazanmasını da sağlayabilir.

En iyi çamaşır makinesi seçeneklerine içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

En İyi Nemlendirici konumuzla ilgili yorumlarınızı ve sorularınızı bekliyoruz!