Epilasyon kadar hijyenik bir uygulama için en iyi epilatör listemiz sizlerle! Hassas ciltlerin büyük sorun olan tüy alma işlemi, hijyenik ve kaliteli bir ürünle yapılmalıdır. Güzel bir şekilde yapılmayan epilasyon işlemi, ciltte batıklardan kıl dönmelerine, kılların düzgün bir şekilde alınmamasından cilt kızarıklığına ve alerjiye kadar pek çok soruna neden olabilir. Bu nedenle alacağınız epilatörü çok iyi bir şekilde seçmeniz gerekir.

PHILIPS BRE255/05 Satinelle Essential Kablolu Kompakt Epilasyon Cihazı

En iyi Epilatör İçin 14 Öneri

Ürün, hassas bölge başlığı ile sizlere gönderilecektir. Masaj başlıkları sayesinde konforlu bir kullanım olanağı sunar. 2 adet fonksiyon düğmesine sahip olup, ıslak çalıştırmaya uygun değildir. Saniyede 32 cımbız vuruşu ile tüyleri kökünden alan bu ürün, hassas bölgeler için ayrı bir epilatör başlığını da içerisinde bulundurur. Bu sayede kullanımlarınızda konforunuzdan ödün vermeden pamuk gibi bir cilde sahip olabilirsiniz. Oynar başlıkları sayesinde kullanımı sırasında yuvarlak yüzeyde daha kolay hareket eder. Cilde zarar vermez.

En iyi nemlendirici seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.

BRAUN Silk Epil 9 9/870 SensoSmart 7 Ek Parçalı Islak Ve Kuru Kablosuz Epilasyon Cihazı

En iyi Epilatör İçin 14 Öneri

Tam 7 adet başlığa sahip olması sayesinde ister masaj yaparak ürünün cildinizi temizlemesini izleyin, isterseniz hassas bölgeler için ekstra acısız başlıklarla konforun keyfini çıkarın. Saniyede 40 cımbız darbesi ile tüylerinizden eser bırakmayacak bu ürün, kullanımı sırasında 3 fonksiyon evresine sahiptir. Cımbız sayılarını ve derinliğini görebileceğiniz bu fonksiyon seçenekleri sayesinde, epilasyon yaptığınız bölgeye göre farklı hızları seçebilirsiniz. Islak çalıştırmaya uygun olması sayesinde kullanımlarınızı duştayken de gerçekleştirebilirsiniz. Oynar başlıkları ile diz gibi kıvrımlı bölgeleri daha kolay bir şekilde temizler.

REMINGTON Silky 40 Cımbız 4 ü1 Arada Epilasyon Cihazı

En iyi Epilatör İçin 14 Öneri

Ürün, detaylı epilasyonları sevenler için tasarlanmıştır. Küçük bölgeler için ekstra detaycı başlığı, tıraş başlığı, optimal cımbız açısını belirleyen keskin bıçakları ile vücudun her bölümüne uyum sağlayan bir tasarıma sahiptir. Yıkanabilme özelliği ve ıslak ortamda çalışabilme özelliği, kullanıcısına büyük bir avantaj sağlar. 2 hız ayarı ile kullandığınız bölgenin özelliğine göre hareket edebilir, kullanımlarınızı daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kaymaz cımbız teknolojisi sayesinde özellikle bacaklarda harikalar yaratan bu ürün, size konforlu bir epilasyon deneyimi sunacaktır.

REMINGTON EP7500 5in1 Smooth&Silky Epilasyon Cihazı

En iyi Epilatör İçin 14 Öneri

Ürün, 5 adet oynar başlığa sahiptir. Bu sayede kullanımı sırasında size en uygun başlığı seçmeniz sağlanır. İstediğiniz şekilde kullanabileceğiniz ürün, saniyede 40 cımbız atışı ile en kısa tüylerin bile alınmasına yardımcı olur. Kıvrımlı bölgeler için ayrıca eklenmiş oynar başlık düzeneği sayesinde kullanımlarınızda konforun tadını çıkarabilirsiniz.

BRAUN Silk Epil 3 / 3170 Soft Perfection Epilasyon Cihazı

En iyi Epilatör İçin 14 Öneri

Ürün, cımbız sistemi ile ışın uygulamasının bir arada kullanıldığı nadir epilasyon cihazları arasında yer alır. Saniyede 20 cımbız atışının yanında kullanılan ışın sistemi, tüylerinizin zaman geçtikçe küçülmesine olanak sağlar. Masaj tekerlekleri ile epilasyon sırasında rahatlamanın tadını çıkarabilirsiniz. Smartlight teknolojisi ile tüylerin yoğunlaştığı alanlara ışın uygulaması yaparak tüylerinizi seyreltebilirsiniz. Aynı zamanda güç adaptörü de bulunan bu ürün, en iyi epilatör çeşitleri arasında yer alır.

PHILIPS BRI950/00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı Beyaz

En iyi Epilatör İçin 14 Öneri

Hem vücudunuzda hem yüzünüzde kullanabileceğiniz bir ürün arıyorsanız bu epilatör tam size göre! Vücut ve yüz için ayrı şekilde kullanılabilecek bu başlıklarla üründen istediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz. 5 ayrı fonksiyon düğmesine sahip olan bu cihaz, lazer teknolojisi ile kullanılmaktadır. Saniyede 250.000 ışık atımında bulunan bu ürün ile tüylerinizden azalarak kurtulabilirsiniz.

PHILIPS BRE620/05 Satinelle Advanced Islak ve Kuru Epilasyon Cihazı

En iyi Epilatör İçin 14 Öneri

Ürün, 3 adet tıraş başlığı, düzeltme tarağı ve masaj başlıkları ile birlikte gönderilecektir. Islak çalıştırma olanağı sayesinde kullanımlarınız sırasında duş altında acısız epilasyonun tadını çıkarabilirsiniz. Dakikada 70.400 titreşim ile tüy köklerini uyararak tüylerin azaltılmasına yardımcı olan bu cihaz, saniyede 32 cımbız sayısına sahiptir.

En iyi oyun telefonu hakkında bilgilere de bakabilirsiniz.

REMINGTON EP7700 7in1 Smooth&Silky Epilasyon Cihazı

En iyi Epilatör İçin 14 Öneri

7 ayrı başlık ile gönderilecek bu ürün, kullanımlarınız sırasında 2 ayrı fonksiyon tuşuna sahiptir. 40 adet cımbız işlevi ile dikkat çekici bir kullanım konforu sunar. En ince kıl köklerine kadar ulaşarak kullanımlarınızı zevkle tamamlamanızı sağlar.

PHILIPS BRE650/05 Satinelle Prestige Islak ve Kuru Epilasyon Cihazı

En iyi Epilatör İçin 14 Öneri

Vücudunuzun her bölümü için ayrı başlıklara sahip olabileceğiniz bu ürün ile hijyenik bir epilasyon deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz. Bacak, yüz ve vücut için ayrı başlıklara sahip olan bu ürün sayesinde kullanımlarınızı daha büyük bir keyifle gerçekleştirebilirsiniz. 2 fonksiyon seviyesi ile tüylerinizin düzeyine göre epilasyonun tadını çıkarabilirsiniz. Islak çalıştırma imkanı veren bu ürün sayesinde duşta da epilasyon yapabilirsiniz.

BRAUN 1370 Silk Epil 1 Epilasyon Cihazı

En iyi Epilatör İçin 14 Öneri

Ürün, kullanımı kolaylaştırması açısından birden fazla başlığa sahiptir. Epilatör başlığının yanında temizleme fırçası ve daraltıcı başlık ile vücudun tüm bölgelerinde üstün performans sergiler. Cımbız sistemine ek olarak ışınlı bir yapıya sahiptir. Bu sayede tüyleri almakla kalmaz, sarartır ve inceltir. Kullanımı oldukça kolay bu ürün sayesinde keyifli bir epilasyon deneyimi yaşayabilirsiniz.

BRAUN SE5610 SILK ÉPIL 5 Islak Kuru Şarjlı Epilatör Turkuaz Beyaz

En iyi Epilatör İçin 14 Öneri

Ürün, oynar başlıklar sayesinde vücut kıvrımlarına oldukça uygundur. Diz gibi kıvrımlı bölgelerde harikalar yaratmasının yanında ıslak çalıştırma olanağı da sağlar. Çok fonksiyonlu ayar düğmesi sayesinde kullanımlarınızı daha kaliteli hale getirir. Cilt ferahlatıcı fonksiyonu sayesinde kullanım sırasında vücudunuzun rahatlamasını sağlar.

ROWENTA EP5700 Soft Sensation Epilasyon Cihazı 

En iyi Epilatör İçin 14 Öneri

Ürün, içinde hassas bölge başlığını da bulundurmaktadır. Bu sayede hassas bölgelere ekstra özen gösteren bir tasarıma sahiptir. Peeling başlığı sayesinde sadece tüylerden değil, ölü derilerden de kurtulmanıza olanak sunar. Cildi epilasyona hazırlama ve özellikle bacakların daha pürüzsüz bir cilde sahip olmasına imkan tanır. Patentli Micro Contact teknolojisi sayesinde kullanımı sırasında ciltte bulunan en ince tüylerin bile alınmasını sağlar. Duşta da kullanılabilme olanağı sunan bu ürün sayesinde tüylerinizin epilasyon sırasında meydana getireceği acıyı en aza indirebilir, kullanım sırasında ağrısız epilasyonun tadını çıkarabilirsiniz.

REMINGTON EP7300 Smooth&Silky Epilasyon Cihazı

En iyi Epilatör İçin 14 Öneri

Ürün, kullanımı sırasında 3 adet oynar başlık ile tüylerinizi en iyi şekilde almayı hedefler. Kullanım anında oynar başlıkların varlığı, diz gibi eklem bölgeleri ve kıvrımlı vücut bölümlerinde en iyi etkinin yaratılmasını sağlar. 2 adet fonksiyon çeşidi bulunduran ürün, bu sayede istediğiniz şekilde tüylerinizden kurtulmanızı garanti eder. saniyede 40 cımbız vuruşu sayesinde kullanım anında en yüksek verimle çalışır. Henüz çıkmış tüylerden ince kıllara kadar en ince detaylarda bile ardında kalmış tüy bırakmaz.

PHILIPS BRE225/05 Satinelle Essential Kablolu Kompakt Epilasyon Cihazı

En iyi Epilatör İçin 14 Öneri

Saten dokunuşu ile vücudunuzda ipeksi bir his bırakacak bu ürün, kullanımı sırasında sahip olduğu farklı başlıklarla size kolaylık sağlamaktadır. Ürünün kullanılması için 5 ayrı vücut başlığı bulunur. sık tüylerden seyreklere,  bacaklardan yüze kadar geniş ölçekte tüm ihtiyaçlarınıza yanıt veren bu ürün, aynı zamanda suda kullanıma uygundur. Bu sayede duşta ya da yıkama sırasında soruna neden olmaz. Ürünü, vücudunuzun tüm bölümlerinde batığa karşı koruma güvencesiyle kullanabilir, en iyi epilatör seçeneklerinden bu şekilde yararlanabilirsiniz.

En iyi navigasyon bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.