Lavabo Açıcılar

Kişilerin evlerinde sıkça karşılaştıkları sorunlardan biri olan ve oldukça rahatsız eden gider tıkanıklıkları, suyun gidememesi veya az şekilde gitmesi gibi durumlara sebep olmakta ve özellikle lavabolarda sık yaşanan bu tıkanıklıklar için lavabo açıcılar büyük bir görev üstlenmektedir.

Özellikle günümüzde pek çok temizlik ürünü markasının etkili lavabo açıcı ürünleri bulunmaktadır ve kişilerin pompa ile gideremediği tıkanıklık problemlerini kısa sürede suya nüfus ederek ve borulardaki artıkların yerlerinden çözünmesini sağlayarak ortadan kaldırmaktadır. Kişilerin lavabo tıkanıklığı ve diğer gider tıkanıkları için tercih ettiği önemli markalar ve bu markaların önemli ürünleri bulunmaktadır. Bu marka ve ürünlerden bazıları şöyledir;

5- Targa Tedarik Gider Ve Lavabo Açıcı

4- Porçöz Lavabo Açıcı Jel

3- Migros Lavabo Açıcı 3X75 Granül

2- Muscle Jel Lavabo AçıcıTarga

1- Porçöz Granül Lavabo Açıcı

5- Targa Tedarik Gider Ve Lavabo Açıcı

Targa Tedarik Gider ve Lavabo Açıcı ürünü, özellikle tıkanan lavaboların hem kolayca hem de zararsız bir şekilde açılmasını sağlayan ve 1 kilogram ile 2 kilogramlık seçenekleri bulunan bir kostik soda payettir. Membran teknolojisi ile üretilen ve beyaz renkli pul şeklinde bulunan bu ürün, lavabodaki suyun gitmemesine neden olan borulardaki tıkanıklıkları suda çözünerek ortadan kaldırmakta ve özellikle etkisi ile bu sorunu yaşayan kişiler tarafından sıkça tercih edilmektedir.

lavabo-acicilar

Targa Tedarik Gider Ve Lavabo Açıcı – Lavabo Açıcılar

Lavaboları açmak için bu ürünün kullanımı oldukça basittir. Öncelikle bu ürünün kullanımı için 5 litrelik bir kaynar suya ihtiyaç duyulmaktadır. Kaynar su ayarlandıktan sonra tıkalı olan lavaboda biriken su temizlenerek bu lavabonun gider kısmına bolca Targa Tedarik lavabo açıcı ürünü dökülür. Ardından bu gidere kaynar su yavaş yavaş dökülerek ürünün suda çözünmesi ve giderdeki tıkanıklıkları açması sağlanmaktadır. Kostik soda payet, giderdeki atıkları çözerek tıkanıklığa sebebiyet veren bu atıkların ortadan kaldırılmasını ve bu sayede lavabonun tekrardan açılmasını sağlamaktadır.

4- Porçöz Lavabo Açıcı Jel

En güçlü lavabo açıcı markalarından biri olan Porçöz, özellikle kişilerin en güvendiği ve en çok tercih ettiği temizlik ürünleri markalarının başında gelmektedir. Porçöz’ün lavabo açıcı olarak jel ve granül olmak üzere iki farklı çeşidi bulunmakta ancak kişiler özellikle jel formunda bulunan Porçöz Lavabo Açıcı Jel ürününü daha çok tercih etmektedir. 1 litrelik bir ürün olan bu jel, lavaboların içerisine dökülerek giderlerin içerisindeki artıkları güçlü formülü sayesinde kolayca temizleyebilmektedir.

lavabo-acicilar

Porçöz Lavabo Açıcı Jel – Lavabo Açıcılar

Özellikle tamamen tıkalı ve su dolmuş lavaboların dahi kolayca giderlerinin temizlenebilmesini sağlayan bu ürün, banyo ve mutfak lavaboları haricinde, bide, tahliye boruları, evye ve küvet gibi eşyaların giderleri için de kullanılabilmektedir. Özellikle plastik ve PVC borulara dahi zarar vermeyen yapısı sayesinde lavabonuzu açarken borularınıza zarar vermez ve sıcak su dahi kullanmadan bu jel, giderin içerisine döküldükten yaklaşık 15 dakikalık bir süre sonra üzerine su dökülerek kolayca atıklardan kurtulabilmek mümkündür.

Normal tıkanıklıklarda 1 litrelik şişenin 1/3’lük kısmını dökmek yeterli olurken inatçı artıklarda yarısına kadar kullanarak giderin açılmasını sağlayabilirsiniz.

3- Migros Lavabo Açıcı 3X75 Granül

Kişilerin mutfak ve banyo lavabolarında yaşamış oldukları tıkanıklıktan kurtulabilmek adına hem fiyatı hem de performansı sebebiyle en çok tercih ettiği lavabo açıcı ürünlerinden biri olan Migros Lavabo Açıcı 3×75 Granül, bir fiyat performans ürünü olarak içerisinde 3 adet 75 gramlık granül bulundurmakta ve kişilerin tıkanıklıklarını kolayca ortadan kaldırabilmektedir.

lavabo-acicilar

Migros Lavabo Açıcı 3X75 Granül – Lavabo Açıcılar

Lavabo açıcı formülü haricinde lavabolarda ve giderlerde meydana gelen kötü kokuyu da ortadan kaldıran bu ürün, özellikle sıcak su ile birlikte kullanıldığında en iyi şekilde boruların içerisinde çözülerek tıkanıklığa sebep olan çeşitli yağ ve pislik artıklarının çözünmesini ve bu sayede borunun açılarak tıkanıklığın giderilmesini sağlamaktadır.

2- Mr. Muscle Jel Lavabo Açıcı

Temizlik ürünleri içerisinde kişilerin güvenerek tercih ettiği markalardan biri olan Mr. Muscle, pek çok etkili temizlik ürünü çeşidine sahiptir. Lavabo açıcı ürünü ile de sıvı lavabo açıcı markaları içerisinde kişilerin sıkça tercih ettiği bir marka olarak, Mr. Muscle Jel Lavabo Açıcı ürün ile lavabo ve giderlerin temizlenmesinde ve tıkanıklıkların giderilmesinde etkilidir.

1 litrelik bu ürün, en zorlu tıkanıklıkları bile 5 dakikalık kısa bir sürede açabilme etkisine sahiptir. Hem mutfak hem banyo lavabolarının giderlerinde biriken çeşitli artıkların borudan çözünerek tıkanıklığın giderilmesini sağlayan bu ürün, borulara zarar vermeyen yapısı ile her türlü boru için kullanıma uygundur.

lavabo-acicilar

Mr. Muscle Jel Lavabo Açıcı – Lavabo Açıcılar

Lavabo giderlerindeki birikmiş olan suya nüfus ederek tıkanıklıkların çözülmesini ve borudan ayrılarak devam edebilmesini sağlayan Mr. Muscle Jel Lavabo Açıcı, tıkanıklığın yaşandığı yere 3’de 1’i kadar dökülerek, 5 dakika kadar beklemenin ardından üzerine bol su dökülmesi ile uygulanmakta ve oldukça kısa sürede kişilerin tıkanıklıklardan kurtulabilmesini sağlamaktadır.

1- Porçöz Granül Lavabo Açıcı

Porçöz Granül Lavabo Açıcı, kişilerin en çok tercih ettiği markalardan biri olan Porçöz’ün etkili lavabo açıcı ürünlerinden biri olarak jel formülünün haricinde granül formüllü bir lavabo açıcı modelidir. İçerisinde 75 gramlık 4 adet granüllü 75 gr toplam 4 adet granüllü lavabo açıcısı içermekte ve kişilerin bu granülü tıkanıklık yaşadığı lavabo giderinin içerisine yollayarak kısa sürede tıkanıklıkları çözmeye yaramaktadır.

lavabo-acicilar

Porçöz Granül Lavabo Açıcı – Lavabo Açıcılar

Kesin çözüm için 15 dakika kadar bekleyerek ardından bol su ile bu ürünün temizlemiş ve çözmüş olduğu artıkların borulardan akarak tıkanıklığın ortadan kaldırması mümkündür.
Kategori: