Derin dondurucu tavsiye ederken ele aldığımız modeller, soğuk hava dağılımı ile iç haznede yer alan gıdaları nemlenmeye karşı koruyarak, donuk gıda konumuna getiren, teknolojinin ön planda yer aldığı tasarımlardır.

Profilo-DF1124W3VV 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

Derin Dondurucu Modelleri İçerisinde En İyi 11 Tavsiye

192 Litre iç hacme sahip olan Profilo-DF1124W3VV, A+++ enerji sınıfı düzeyi ile enerji tasarrufu sunana bir modeldir. Standart modellere göre 4 kat daha az enerji tüketen model, iç hazne soğukluğunu sabit tutarak, gıdalar için uzun süreli tazelik sunar. Entegre dikey kapı kolu ile konforlu kullanım, dikey tasarımı ile yerden tasarruf sağlayan model, 5 adet derin ve şeffaf kapaklı dondurucu bölmeleri ile et ve sebze ürünleri için özel saklama alanları sunar. Bu sayede gıdaların kokularının birbirleri ile karışması probleminin tamamen önüne geçer.

Yükseklik ayarına imkan sunana tekerlekleri, 90 derece ile açılabilen kapısı, deforst su çıkışı, sağ kısma alınabilir kapı kanadı ile konforlu kullanım koşullarını ön plana taşır.

Ateş ölçer modelleri içerisinde en iyi 15 tavsiye bilgilerine de bakabilirsiniz.

Beko BK 3400 Derin Dondurucu

Derin Dondurucu Modelleri İçerisinde En İyi 11 Tavsiye

Sandık tipi modele sahip ve 400 litrelik yüksek genişlikte iç hacim sunan Beko BK derin dondurucu, et, sebze, meyve, donuk ürün, yüksek kiloda gıda çeşitleri saklamaya uygun koşulları sunar. Gıdaları ilk günkü tazeliğinde uzun süre koruyan model sahip olduğu mekanik sensör sistemi ile kapak açılımları sırasında iç haznede soğukluk kaybı oluşmasının önüne geçer. Düşük ses seviyesinde çaışarak, çevreye rahatsızlık vermez ve gürültü kirliliği oluşturmaz. Bir gün içinde 16 kg besin dondurabilmeye imkan sağlayan model, her bir besini eşit tazelikte muhafaza ederken, A+ enerji sınıfı ile bütçeyi korur.

Samsung RZ32M7520SA Derin Dondurucu

Derin Dondurucu Modelleri İçerisinde En İyi 11 Tavsiye

Şık dış tasarımı ile dikkat çeken ve modern çizgileri mutfakta yansıtmaya yardımcı olan Samsung RZ32M7520SA, haftalık alışverişleri tek seferde dondurmaya ve taze şekilde uzun süre saklamaya imkan tanır. 4 ayrı kapaklı ve geniş iç hacme sahip bölmesi, 2 farklı açık çekmece alanı ve kapı bölümünde yer alan ekstra rafları ile her bir gıda için ayrı saklama alnı sunar. Hava dolaşımını yükseltme teknolojis ve no Frost serisi ile iç haznede soğuk havanın her alana eşit yayılmasını sağlar. Dengeli soğuk hava ile nemlenme ve damlama problemlerini önleyerek, ilk günkü tazelikte ve tatta besinler saklayabilmeye olanak tanır. İç hazne sıcaklığını ayarlama modu, sahip olduğu Smart Dongle teknolojisi ile akıllı telefon üzerine indirilen uygulama ile uzaktan kumanda modunda tanımlanır.

Arçelik 2060 MB Derin Dondurucu

Derin Dondurucu Modelleri İçerisinde En İyi 11 Tavsiye

A+ enerji sınıfı ile bütçeyi koruma altına Arçelik 2060 Mb derin dondurucu, 6 farklı kapaklı bölmesi ile et, meyve, sebze, balık, donuk gıda, süt ürünleri için geniş saklama alanı sunar. Besinlerin ilk günkü tatlarını ve tazeliklerini uzun süre koruyan model, 200 litrelik iç hacme sahiptir. Kapı yönü değiştirme fonksiyonuna sahip tasarımı ile dilenen alana konumlandırılmaya uygundur. Dikey modeli ile az yer kaplarken, iç hazneye yaydığı soğuk hava ile besinleri kısa sürede dondurur. Özel hızlı dondurma bölmesine sahiptir. Düşük sesli çalışma özelliği ile gürültü kirliliği oluşturmaz. Derin dondurucu tavsiye ederken Arçelik 2060 MB’nin statik soğutma gücü ve yüksek performansı ile 24 saatte 10 kg besin dondurabildiğini eklemek gerekir.

En çok kullanılan tiyatro terimleri ve anlamları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Uğur ULED 7265 DTKI Derin Dondurucu

Derin Dondurucu Modelleri İçerisinde En İyi 11 Tavsiye

7 adet çekmece alanına sahip, A+ enerji düzeyi ile enerji tasarrufu sunana Uğur ULED 7265 DTKI, 250 litrelik net iç hacme sahiptir. Tek seferde tüm market alışverişi kadar gıda dondurmaya imkan sağlayan ve çekmece alanları ile besinleri sınıflandırarak koku karışımı yaşamdan saklayabilmeye imkan tanıyan model, elektrik kesintisi halinde 10 saat boyunca iç soğukluğundan hiçbir şey kaybetmez. Enerji kaybında soğukluk derecesini koruyan cihaz ile besinler uzun süre ilk günkü tazeliklerinde kalır. 24 saat içinde sadece 0,75 Kwh enerji tüketimi yapar. Tasarımında yer alan ısı ayar düğmesi ile iç hazne soğukluğunun dilenen seviye ayarlanmasına olanak sağlar.

Vestel CDE-M1102 Derin Dondurucu

Derin Dondurucu Modelleri İçerisinde En İyi 11 Tavsiye

Dikey modeli ile yerden tasarruf sağlayan ve mutfakta kullanıma daha geniş bir yer açılmasını sağlayan Vestel CDE-M1102, 4 adet dondurucu çekmecesi ile et, sebze, meyve ve donuk ürünler için özel alanlar sunar. 2 adet ayrı dondurucu bölmesi ile balık ve yüksek kiloda et ürünleri sağlıklı koşullarda ve taze şekilde muhafaza eder. Elektrik kesintisi halinde gıdaları çözülmeye uğramadan 13 saat boyunca korur. A4 enerji sınıfı bir derin dondurucu olan model, yüksek seviyede enerji tasarrufu ile doğa dostu kullanım avantajı kazandırır.

Altus AL1003 Derin Dondurucu

Derin Dondurucu Modelleri İçerisinde En İyi 11 Tavsiye

3 çekmeceli ve A+ enerji sınıfı Altus AL1003, istenilen yönde monte edilebilir kapak kanadı ile tasarlanmıştır. Mutfak alanında uygun olan yere konumlandırma için sağ veya sol tarafa açılımlı şekilde, kolaylıkla monte edilen kapak ve geniş brüt hacmi ile konforlu detayları sunar. Tek seferde 10 kg’lık ürünü kısa bir süre içerinde buzlanmaya sebep vermeden kuru hava ile dondurur. Gıda ambalajları ve gıdalar üzerinde buz ve su damlacıklarının oluşumunu engeller. 102 litre iç hacim ile meyve, sebze, et, donuk gıda çeşitlerinin tümüni çekmece alanlarında, ilk günkü tazeliklerinde muhafaza eder.

Vestfrost VF 1210 Derin Dondurucu

Derin Dondurucu Modelleri İçerisinde En İyi 11 Tavsiye

6 farklı çekmece alanı ile farklı çeşitlerde gıdalar için geniş saklama alanı sunan Vestfrost, yüksek performansta az enerji tüketimi ile çalışma prensibine sahiptir. A+ enerji düzeyi ile elektrik tüketimini düşürürken, 210 litre brüt hacim ile tüm gıdaları uzun süre taze koşullarda saklar. Özel hızlı dondurucu bölmesi ile zamandan tasarruf ederek donuk hale getirilmek istenen gıdaları kısa sürede dondurur. Ayarlanabilir ön ayakları ve yeri değiştirilebeilir ön kapısı ile konforlu bir konumlandırma işlemi sunar. Her çekmece alına eşt ölçüde dağıttığı kuru soğuk hava ile nemlenmeyi önlerken gıdaların farklı seviyelerde daha az veya yüksek tazelikte kalması problemini ortadan kaldırır.

Histamin nedir? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Uğur ULED 480 Derin Dondurucu

Derin Dondurucu Modelleri İçerisinde En İyi 11 Tavsiye

7 çekmeceli ve sandık tipi Uğur ULED 480, her bir çekmece alında yer alan ve farklı seviyelerde konumlanan gıdaların tümünü eşit tazelikte saklar. A++ enerji sınıfı ile yüksek oranda enerji tasarrufu sunarak, bütçeyi koruma altına alır. Yatay kullanım şekli ile daha geniş bir alanda gıda saklama imkanı sunana tasarım, 388 litrelik geniş iç hacme sahiptir. Et, sebze ve meyve kokularını karıştırmadan, uzun süre donuk ve taze ürün depolama özelliğine sahiptir. Bir yıl içinde sadece 330 kWh enerji harcayarak, doğa dostu kullanım avantajını yansıtır.

Arçelik 2161 NFD Derin Dondurucu

Derin Dondurucu Modelleri İçerisinde En İyi 11 Tavsiye

A++ enerji düzeyi ile yüksek oranda enerji tasarrufu sağlayan Arçelik 2161 NFD, 270 litre iç hacmi ve no frost soğutma niteliği ile tüm gıdalarınız, nemlenmeyi önleyerek dondurur. Dikey modeli ile şık detayları sunarken, yerden tasarruf ile konumlandırılır. Kapının açık kalması halinde sesli alarmı devreye sokarak uyarı veren model, kapının açılması halinde soğukluğu artırarak besinlerin dış alan ısısından etkilenmesini engeller.

Altus AL 709 Derin Dondurucu

Derin Dondurucu Modelleri İçerisinde En İyi 11 Tavsiye

7 çekmeceli ve 290 litre iç hacimli Altus AL 709, no frost dondurma özelliği ile gıdalarda nemlenme ve eşitsiz dağılımda dondurma problemlerinin önüne geçer. Düşük ses seviyesinde çalışan model, çevreyi rahatsız etmeden 24 saat gıda dondurma işlemine imkan tanır. Dikey modeli ile yerden tasarruf, dikey modelde sıralanan 7 çekmecesi ile et, meyve, sebzeleri ayrı alanlarda, uzun süre taze saklama imkanı sunar. Derin dondurucu tavsiye derken adından söz ettiğimiz Altus AL 709, şık dış tasarımı ile her mutfak dekorasyonu ile uyumlu şekilde kullanılan, 307 kWh gibi düşük bir enerji tüketimini bir yıllık sürede gerçekleştiren, kaliteli bir ürün çeşididir.

Muskat nedir? Hakkında detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.