Su tüketimi vücudumuz için oldukça önemlidir. Fakat önemli olan diğer bir konu ise kaliteli su tüketimidir. Bu hususta tükettiğimiz suyun pH derecesi, hangi kaynaktan çıkarıldığı, nasıl bir tesiste ambalajlandığı gibi detaylı bilgileri göz önünde bulundurarak tüketeceğimiz suyu seçmemiz daha doğru olacaktır. Biz de ürünlerinin kaliteli olduğu Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan araştırmalarla da tescillenen su markaları arasından en iyi su markaları inceledik.

Atlantis Su

En İyi Su Markaları – 2021 – Daima Kaliteli Su İçmek İsteyenlere 10 Marka

8,3 pH derecesine sahip olan bu Atlantis marka su ürünlerinin kaynağı Toros Dağları’dır. Toros marka su ürünleri cam şişe ve pet şişe gibi ambalaj çeşitlerinin yanında kutu ambalajlı olarak da satılmaktadır. Yapılan araştırmalar ve incelemeler akabinde Atlantis marka su ürünlerinin en iyi içilebilir su ürünleri arasında olduğu söylenmektedir. Atlantis marka ürünlerin sunduğu su kalitesi kadar sağlıklı ambalajlama teknikleriyle de tüketicilerin sağlığını korumaktadır. Dolayısıyla Atlantis marka su ürünleri hem sağlıklı hem de kaliteli ürünlerin başında gelmektedir.

En iyi strateji oyunları bilgilerine de bakabilirsiniz.

Beyyab Su

En İyi Su Markaları – 2021 – Daima Kaliteli Su İçmek İsteyenlere 10 Marka

Kaynağı Çankırı olan Beyyab su ürünlerinin 7,4 pH değeri bulunmaktadır. Ayrıca ürünler ambalajlanırken de hijyenik koşullara oldukça dikkat edilmektedir. Beyyab marka su ürünlerinin kullanım alanlarına göre ambalajlama yöntemleri de bulunmaktadır. Yani evinizde, iş yerinizde ya da okullarda kullanılacak olan Beyyab marka su ürünlerinin ambalaj çeşitleri farklıdır. Bu da hem koruma hem de daha pratik bir kullanım ile müşterilere kolaylık sağlamaktadır. Fiyat bakımından da oldukça uygun fiyat anlayışı ile su ürünleri hizmet veren Beyyab firması bu alanda en kaliteli firmalardan biridir.

Sultan Doğal Kaynak Suyu

En İyi Su Markaları – 2021 – Daima Kaliteli Su İçmek İsteyenlere 10 Marka

Kaynağı Uludağ olan Sultan Doğal Kaynak Suyu’nun, Bursa Halk Sağlığı Laboratuvarı kapsamında yapılan araştırmalara ve incelemelere göre oldukça kaliteli ve yüksek mineral değerine sahip olduğu saptanmıştır. Ayrıca Sultan Doğal Kaynak Suyu için yapılan ambalajlama işlemleri de oldukça hijyenik ve teknolojik donanımlara sahip tesislerde gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla Sultan Doğal Kaynak Suyu’nun epey uzun bir süre minerallerini ve tadını kaybetmeden müdafaa edilmesi mümkündür. Ambalajlama çeşitleri olarak da pet şişe, cam şişe ve pet bardak şeklinde yöntemler kullanılmaktadır. Ayrıca hem bu ambalajlama çeşitlerinin hem de damacana türünün fiyatı oldukça uygundur.

Fuska Doğal Kaynak Suyu

En İyi Su Markaları – 2021 – Daima Kaliteli Su İçmek İsteyenlere 10 Marka

Mineral açısından en zengin su ürünlerinden biri olan Fuska Doğal Kaynak Suyu, Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan içilebilir su listesinde de yer almaktadır. Oldukça hijyenik ve kalite standartları dahilinde yapılan ambalajlama ile minerallerinden ve lezzetinden hiçbir şey kaybetmeden tüketime sunulur. 7,5 pH değeri ile karşımıza çıkan Fuska Doğal Kaynak Suyu ambalajlama konusunda da çeşitlilikler sağlar. Damacana, pet şişe, cam şişe ve bardak şişe gibi ambalaj çeşitleri vardır. Bardak şişenin boyutları ise 100 ml ile 25 mp arasıdır. Fiyat bakımından da ekonomik olan Fuska Doğal Kaynak Suyu rahatlıkla ve güvenle tüketilebilir.

Buzdağı Doğal Mineralli Su

En İyi Su Markaları – 2021 – Daima Kaliteli Su İçmek İsteyenlere 10 Marka

pH değeri 7’nin üzerinde olan Buzdağı Doğal Mineralli Su, Sağlık Bakanlığı’nın yaptığı incelemelerle ve analizlerle de kalite bakımından onaylanmıştır. pH değeri ele alındığında da en sağlıklı ve en iyisi markalarından biri olarak karşımıza çıkar. Buzdağı Doğal Mineralli Su ürünlerinin kaynağı yerleşim yerlerine veya sanayi bölgelerine Uzak bir bölgede olduğu için vitamin ve mineral bakımından oldukça zengin olmakla birlikte temiz bir su olmaktadır. Ayrıca Buzdağı Doğal Mineralli Su ürünlerinin hem ambalajlama hem de dağıtım işlemleri oldukça hijyenik ve teknolojik donanımlarla sağlanmaktadır. Bu da Buzdağı Doğal Mineralli Su ürünlerinin ambalajlanma ve dağıtım gibi işlemler esnasında herhangi bir şekilde mineral ya da vitamin bakımından kaybın söz konusu olmadığı anlamına gelir. Fiyatları da incelememizde bulunan diğer su ürünleri gibi uygun ve ekonomiktir.

Abant Su

En İyi Su Markaları – 2021 – Daima Kaliteli Su İçmek İsteyenlere 10 Marka

Abant su ürünlerinin kaynağı Tabiat Parkı adıyla koruma kapsamında bulunan Abant’tır. 7,2 pH derecesine sahip olan su oldukça kaliteli ve sağlıklı bir içim deneyimi yaşatır. Ürünler 19 litre, 10 litre, 5 litre, 1,5 litre, 0,5 litre ve 0,33 litre şeklinde ambalajda almaktadır. Ayrıca Abant Su tesislerinin teknolojik açıdan oldukça donanımlı olması ve lan herhangi bir şekilde hava girişinin engellenmiş olduğu bir bölümde insan teması bulunmadan dolum yaptırılması olanından kaynaklı olarak oldukça kaliteli bir ambalajlama hizmeti sunulmaktadır. Abant Su tesisinde bulunan bu teknolojik donanım sayesinde ürünler ayrıca kimyasal ve mikrobiyolojik testlere tabii tutulmaktadır. Dolayısıyla hem kalite hem de lezzet bakımından Abant Su, en iyi su markaları arasından biridir.

En iyi saç kurutma makinesi detayları yazımızdadır.

Taşkesti Doğal Mineralli Su

En İyi Su Markaları – 2021 – Daima Kaliteli Su İçmek İsteyenlere 10 Marka

Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan incelemelerle de Taşkesti doğal mineralli su ürünlerinin kalitesi tescil edilmiştir. Doğal kaynağından çıkarılan ve hem teknolojik hem de hijyen bakımından modern tesislerde ambalajlanan Taşkesti Doğal Mineralli Su ürünlerinin dağıtım ya da kullanımı esnasında herhangi bir şekilde mineral veya kalite kaybı olmaz. Mineral ve kalsiyum bakımından zengin olan Taşkesti Doğal Mineralli Su, birçok ambalaj çeşidiyle karşımıza çıkmaktadır.

Javsu Kızılcahamam Doğal Mineralli Su

En İyi Su Markaları – 2021 – Daima Kaliteli Su İçmek İsteyenlere 10 Marka

7,63 pH derecesi bulunan Javsu Kızılcahamam Doğal Mineralli Su ürünleri, 2003 yılından bu yana Jandarma Asayiş Vakfını Destekleme A.Ş. kapsamında hizmet vermekte ve gelirinin tamamını da bu vakfa başlamaktadır. En küçük boyu 0,30 LT olan Javsu Kızılcahamam Doğal Mineralli Su ürünlerinin diğer boyutları ise 0,50 LT, 1,5 LT, 5 LT, 10 LT ve 19 LT olmaktadır. Fiyatı bakımından da uygun ve komik olan bu su ürünlerinin kalitesi de Sağlık Bakanlığı’nın yaptığı analizler ve incelemeler akabinde tescillenmiştir.

Munzur Efsane Su

En İyi Su Markaları – 2021 – Daima Kaliteli Su İçmek İsteyenlere 10 Marka

8,45 pH derecesine sahip olan ve “efsane su” ile karşımıza çıkan Munzur su ürünlerinin kaynağı her mevsim karlı olan Munzur Dağı’dır. Suyun çıkarıldığı bölge yerleşim alanlarına ya da sanayi bölgelerine yakın olmadığı için suda kirlilik de bulunmamaktadır. Ayrıca suyun işlendiği ve ambalajlandığı tesisin de yüksek teknoloji donanımlarına sahip olması dolayısıyla suda uzun bir süre mineral kaydı da kalite kaybı da gözlenmez. Sağlık Bakanlığı’nın yaptığı incelemelerle de Munzur suyunun kalitesi ispatlanmıştır. Dolayısıyla kana kana içebileceğiniz bir su markasıdır. Ve En iyi su markaları listesinde önemli bir yere sahiptir.

Efem Su Doğal Kaynak Suyu

En İyi Su Markaları – 2021 – Daima Kaliteli Su İçmek İsteyenlere 10 Marka

Sapanca gölü ve çevresindeki dağların arasından çıkarılan suyun teknolojik donanım ve hijyenik içerik bakımından tesislerde işlenmesi ve ambalajlanması akabinde piyasaya sürülen bu su ürünleri Türkiye’nin içilebilir en iyi 10 su markasının içerisinde yer almaktadır. 2007 yılından beri resmi olarak 19 litrelik damacana üretimine başlayan firma 200cc, 300 cc, 5 litre ve akabinde 10 litre su üretimi ile birlikte adından söz ettirmeye başlamış ve kısa süre sonra kalitesini ispatlayarak en iyisi markalarından biri haline gelmiştir. 7,1 pH derecesine sahip olan Efem Su Doğal Kaynak Suyu hem kalite ve tat bakımından hem de sağlıklı olması açısından ele alındığında en iyi su markaları biri olması da şaşırtıcı değildir. Fiyat bakımından da oldukça ekonomik ve uygundur.

En iyi saç açıcı ürünlere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

En iyi su markaları listesiyle ilgili yorumlarınızı, deneyimlerinizi ve sorularınızı bekliyoruz.

Kategori: