En İyi Saç Açıcı

Saç açımı uygulaması esnasında saçların yıpranmaması ya da doğru düzeyde saçı açabilmek için kullanılacak saç açıcı ürününün etkisi oldukça fazladır. Dolayısıyla aklındaki gibi bir sonuç almak isteyen kişilerin de doğru saç açıcı ürününü seçmesi gerekmektedir. Biz de sizler için en iyi saç açıcı ürünleri arasından 10 tanesini inceledik ve özelliklerini size sunduk.

Schwarzkopf Blonme Premium Lift 9 Tona Kadar Pudra Açıcı

En İyi Saç Açıcı- 2021 – Saç Açmak İçin Ürün Arayanlara için En İyi 10 Öneri

Bu ürünün sağladığı özel transparan formülü sizin saçınıza uyguladığınız açma işlemini yaparken aynı zamanda bu işlemi gözlemlemenizi sağlar. Ayrıca ürünün en güzel özelliklerinden biri de 9 tona kadar açıcı olmasıdır. Fakat ürünü kullanırken herhangi bir şekilde kurutma makinesi ya da buhar makinesi türevinde ısı verici cihazları kullanmanız önerilmemektedir. Buyurun için saçın oda sıcaklığında bekletilmesi kâfi gelecektir.

Ayrıca ürünün Schwartzkopf Premium Care Oksidan ürünü ile karıştırılarak kullanılması gerekmektedir. Ürünü karıştırırken kullanacağınız oran ise 1:1,5 ya da 1:2,5 oranları arasında olabilir. En üstün açma performansını yakalamak için ürünün bol miktarda kullanılması ve oda sıcaklığında 20 ile 45 dakika arasında bekletilmesi önerilir. Ürünün kullanımı ardından ise güzelce durulamak ve şampuanladıktan sonra BLONDME bakım ürünleri ile saçınıza uygulama yapmak daha iyi bir etki görmenizi sağlayabilir. Kesinlikle, en iyi saç açıcı listesinde yer almayı hak eden bir ürün.

En iyi rimel bilgilerine de bakabilirsiniz.

Schwartzkopf Igora Açıcı (Mavi)

En İyi Saç Açıcı- 2021 – Saç Açmak İçin Ürün Arayanlara için En İyi 10 Öneri

Bu açıcı modeli ekstra açma işlemleri için kullanılabilir ve saçı 7 tona kadar açabilme potansiyele sahiptir. İçeriğinde buğday nişastası bulunmaktadır. Buğday nişastasının da etkisiyle bu ürünün açmak performansı da üst düzey bir hal alır. Bu ürünün en çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri ise ürünün kullanımın ardından yarattığı doğal tonlardır. Ayrıca bu ürünün kullanıldığı bölgede tutunur ve saçta kaldığı süre boyunca da yumuşaklığını korumaya devam eder. Fakat saç açma işlemlerinin titiz bir çalışmayla yürütülmesi gerektiği için bu ürünün kullanımının da alanında uzman olan kişiler tarafından yapılması önerilmektedir.

Üründen alınmak istenilen verime göre yaklaşık olarak 20 dakika ile 45 dakika arasında saç dokusunda bulunması gerekir. Ayrıca saçı her 5 dakikada bir kontrol etmek de sizin faydanıza olacaktır. Fakat bu ürünü kullanırken, en iyi saç açıcı listemizde yer alan bir önceki ürün de söylendiği gibi saç kurutma makinesi türevinde herhangi bir ısı kaynağı cihazı kullanılmaması gerekir. İşleminin tamamlanmasının ardından saçın ılık su ile durulanması, şampuanladıktan sonra ise bakım uygulaması yapılması gerekir.

Wella Blondor Multi Blonde Saç Açıcı Pudra

En İyi Saç Açıcı- 2021 – Saç Açmak İçin Ürün Arayanlara için En İyi 10 Öneri

Bu ürünle birlikte bizim bir şey mi renk ölçümü 7 tona kadar sağlanabilir. Ayrıca ürünün içeriğinde yer alan özel moleküler yapısı sayesinde ise açılma işlemi uygulanırken saçta kızıllaşma gibi durumların görünmesi önlenmiş olur. Ürünün krem gibi olması ise kullanımını kolaylaştırmaktadır. Bu ürünü bütün açma yöntemlerinde kullanabilirsiniz. Saç açma uygulaması sırasında tek kullanımlık eldivenler kullanmanız önerilir. Karışımın karlar eriyor metal olmayan bir kapta hazırlanması üründe istenilen kıvamın elde edilebilmesini kolaylaştırır.

Bu ürünü kullanırken saçın ıslak olmaması gerekir. Yani ürününüzü kalmamış saç uygulamalısınız. Açma işlemi esnasında 5 dakikada bir kontrol ederek saç yapınıza göre 50 dakikaya kadar bekletebilirsiniz. Karışım hazırlanırken ise uygulayacağınız karışım oranı 1:1,5 ya da 1:2 oranında olmalıdır.

Davines L’Art Decolor Toner

En İyi Saç Açıcı- 2021 – Saç Açmak İçin Ürün Arayanlara için En İyi 10 Öneri

Bu ürünü saçınızın açmak istediğiniz bölgeleri uygulamanız gerekir. Uygulama esnasında saçın kuru olduğundan emin olun. Arada bir kontrol ederek 40 dakikaya kadar saçınızda bekletebilirsiniz. Carmine Red seçeneği mahagoni tonlarının güçlenmesini sağlar. Cobalt Violet seçeneği saçınızda bulunan istenmeyen sarı ve altın yansımalarının azalmasına yardımcı olur. Burnt Umber seçeneği saçınızda bulunan kahve tonlarını ön plana çıkartır. Indian Yellow seçeneği ile saçınızdaki altın ve türevi yansımalar daha güçlü bir şekilde ortaya çıkar.

Ultramarine Blue saçınızdaki istenmeyen bakır yansımalarının azalmasını sağlar. Karışık için yapmamız gereken 1 ölçek toner ve 2 ölçek açıcıyla birlikte 2 ölçek oksidan oranını kullanmalısınız. Fakat karışım sağlayacağınız kabın metal olmaması gerekir. Seçeceğiniz oksidan türü ise hangi derecede saçı açmak istediğinizde göre değişmektedir. Bu hususta Davines Mask Oksidan 20 Volum, 30 Volum ya da 40 Volum kullanılabilir.

L’Oréal Paris Blond Studio Multi Techniques – 8 Toz Açıcı

En İyi Saç Açıcı- 2021 – Saç Açmak İçin Ürün Arayanlara için En İyi 10 Öneri

Bu ürün saçın 8 ton kadar açılmasını sağlamaktadır. Saç açıcı modelleri arasında en güçlü ve en iyi saç açıcı seçeneklerinden biri olmaktadır. Bu ürünü çoklu tekniklerde de kullanabilirsiniz. Ayrıca ürünün içeriğindeki yüksek nötralizasyon gücü saçınızda istenmeyen yansımalar oluşmasına da engel olur. Ürünün geliştirilmesinde pro-keratin ile zenginleştirilmesi sağlanmıştır. Ayrıca ürünün en güzel yanlarından biri de üründeki koku düzeyinin olabildiğince azaltılmış olmasıdır. Ürün karışım hazırlanırken seçilecek oranda uygulama yöntemine göre değişiklik.

Açık balyaj uygulaması için 1:1 oranı kullanılmalıdır. Kapalı röfle uygulaması yapılırken 1:1,5 oranı tercih edilmelidir. Eğer saçının tümünde açma işlemi yapacaksanız bu hususta kullanmanız gereken oran ise 1:3 olmalıdır. İşlem uygulamaya başlarken saçınızın kuru olduğundan emin olmalısınız.

Organic Naturlite Toz Saç Açıcı

En İyi Saç Açıcı- 2021 – Saç Açmak İçin Ürün Arayanlara için En İyi 10 Öneri

Ürünün saçta 7 tona kadar açıklık sağlaması mümkündür. Ayrıca viyole pigmentler ile oluşturulan formülü sayesinde ise saçta herhangi bir şekilde sarı yansıma oluşumu söz konusu olmaz. Bu hususta ürünün kullanıcılar için en iyi şekilde açıcı performansı sağladığı da söylenebilir. Ürün formülünde bulunan içeriklerden diğeri ise buğday proteinidir. Böylece saç diplerinin beslenmesi de sağlanır. Formülünde bulunan çiçeklerden diğeri ise bisabolol olmaktadır. Bu da saçta tahriş yaşanması gibi durumların önüne geçer.

En iyi robot süpürge bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Neva Blond Ultimate Doğal Renk Açıcı Sprey

En İyi Saç Açıcı- 2021 – Saç Açmak İçin Ürün Arayanlara için En İyi 10 Öneri

Ürünün kullanımı için saçın yıkanmış ve ardından da havlu ile kurulanmış olması gerekir. Ürünün saçınıza eşit ve düzenli bir şekilde dağılımının sağlanması için saçınızı taramalısınız. Kurutma işlemi esnasında ise güneşte bekleyebilir ya da kurutma makinesi türevi ve ısı cihazları kullanabilirsiniz. Fakat bu uygulamayı yaptıktan sonra saçınızı düzleştirmek gibi niyetiniz varsa saç düzleştirme işleminden önce saçınızın bütünüyle kurmuş olduğundan emin olun. Kullanımından sonra 3 ya da 4 gün bekleyerek bir sonraki kullanımı sağlayın. Ayrıca kullanımdan sonra ki gün saçınızı yıkamayı da unutmayın. Bu ürünün kullanımından sonra durulama işlemi yapılmamalıdır. Ürün ise içeriye gereği silikon bulundurmamaktadır.

Matrix Light Master Toz Açıcı

En İyi Saç Açıcı- 2021 – Saç Açmak İçin Ürün Arayanlara için En İyi 10 Öneri

Bu ürün saç açıcı ürünlerin arasında en hızlı etki gösteren açılardan biridir. En hızlı açıcı olması dışında 8 tona kadar saç açılması sağlar. Ayrıca uygulandıktan sonra bekletilirken herhangi bir şekilde saç örtmeye gereksinim duymazsınız. Bu ürünü tüm saç açma yöntemleri esnasında kullanabileceğinizi de unutmamalısınız. Bütün bunlar dışında saç kurutma makinesi gibi ısı cihazları kullanılmamalıdır. Karışım oranı ise kullanılacak yönteme göre değişir. Eğer balyaj uygulaması için kullanacaksanız 1:1 oranını tercih edebilirsiniz. Folyo ile röfle uygulaması yapacaksanız ise 1:2 oranını kullanmalısınız.

Hush Trublonde Mor Yüksek Performanslı Açıcı Toz

En İyi Saç Açıcı- 2021 – Saç Açmak İçin Ürün Arayanlara için En İyi 10 Öneri

Bu ürünle birlikte saç renginizi 9 tona kadar açabilirsiniz. Ayrıca etkisini oldukça hızlı bir şekilde göstermektedir. Ürünün kullanımı ise genellikle 7 numaralı ve 8 numaralı saç boyaları tercihinde bulunan kişilerin açma işlemi için açma işleminde uygulanır. Ortalama bekleme süresi 20 dakika ile 30 dakika arasında olsa da aşırı Kuru saçlar için 40 dakika ile 45 dakika arasında beklenebilir.

Element Argan Toz Açıcı

En İyi Saç Açıcı- 2021 – Saç Açmak İçin Ürün Arayanlara için En İyi 10 Öneri

Ürünün en güzel özelliklerinden biri açma işlemi esnasında ortaya yayılan kokunun en minimum düzeye indirilmiş olmasıdır. İçeriğindeki bisabol katkısından dolayı saçta tahriş gibi durumlar gözlenmez. Ayrıca saç diplerinin beslenmesi için içeriğinde buğday proteini de yer almaktadır. Dolayısıyla ürün en iyi saç açıcı ürünlerin arasında yer almaktadır. Oda ısısında bekletilmesi yeterlidir. Yani herhangi bir şekilde saç kurutma makinesi gibi ısı cihazlarının kullanımına gerek yoktur.

En iyi powerbank hakkında bilgilere de bakabilirsiniz.

En iyi saç açıcı ürünleri ile ilgili yorumlarınızı ve sorularınızı bekliyoruz.