Zeytinyağının lezzetinin yanında sağlık açısından da fayda sağlaması üzerine herkes zeytinyağına hücum etti. En iyi zeytinyağı markasını bulmak ise bir o kadar zor. Ancak sizler için ülkemizdeki en iyi zeytinyağı satan firmaları listeledik.

Komili Zeytinyağları

En İyi Zeytinyağları – Birbirinden Lezzetli 14 Zeytinyağı Önerisi

Toprağın lezzetini, kokusunu ve dokusunu üzerinde taşıyan harika zeytinlerin yağları alınarak muhteşem bir sanat eserine dönüştürülmüştür. Komili, gücünü hem geçmişinden hem müşteri memnuniyetinden alan nadir firmalardandır. Tecrübesini çağın gereklerine adapte ederek sizleri has zeytinyağı ile buluşturmayı bir görev hâline getirmiştir.

1878’de kurulan Komili firması geleceği geçmişin deneyimi, çalışanlarının alın teri ve sizlerin desteği ile kucaklamaktadır. Kutsal bir bitki olan zeytini ve onun mucizevi yağını doya doya kullanın.

En Hızlı ve Kaliteli Online Market sitelerinden biri olan İSTE GELSİN‘den KOMİLİ ZEYTİNYAĞI SİPARİŞİ VERİN! DAKİKALAR İÇİNDE KAPINIZA GELSİN!
SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYIN!

Kristal Zeytinyağı

En İyi Zeytinyağları – Birbirinden Lezzetli 14 Zeytinyağı Önerisi

Fabrikadan mutfağa ilkesini benimseyen Kristal Zeytinyağı, ülkemizin prestijli ender firmalarından birisidir. Zeytinyağının tadı, kokusu, kalitesi ve yoğunluğu mükemmeldir. Sabah veya akşam tüm sofralarınıza eşlik eder. Yemeklerinizin çıtasını yükseltir, salatalarınıza renk katar.

Sadece bir yağ değil aynı zamanda bir şifa kaynağıdır. Deri, kalp, damar, beyin, iskelet sistemi, vb. hastalıklara iyi gelir. Tam anlamıyla bir şifa deposudur. 2020 yılında ‘’Orta Meyvemsilik’’ dalında dereceye girmiş, altın madalya ile ödüllendirilmiştir.

En Hızlı ve Kaliteli Online Market sitelerinden biri olan İSTE GELSİN‘den KOMİLİ ZEYTİNYAĞI SİPARİŞİ VERİN! DAKİKALAR İÇİNDE KAPINIZA GELSİN!

SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYIN!

Drop By Drop Olive

En İyi Zeytinyağı – 2021 – Sofralara Lezzet Katan 11 Marka

Ege’nin taze zeytinlerini sıkarak elde edilen Drop By Drop zeytinyağları hem kalitesi hem lezzeti ile herkesi mest ediyor. Zeytinyağı sektörünün yüksek miktarda paralar istediğini hepimiz biliyoruz. Ancak Drop By Drop zeytinyağlarını uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor.

Edremit, tirilye gibi ağaçların zeytinlerini hasat edip ardından soğuk sıkım yöntemiyle paketleyen Drop By Drop zeytinyağları yumuşak veya vahşi aromalarıyla sizleri bekliyor. Her zevke ve damak tadına hitap eden zeytinyağlarını yemeklerinizde, salatalarınızda hatta tatlılarınızda güven içinde tüketebilirsiniz.

En iyi katı meyve sıkacağı bilgilerine de bakabilirsiniz.

Nova Vera Zeytinyağı

En İyi Zeytinyağları – Birbirinden Lezzetli 14 Zeytinyağı Önerisi

2016 yılından bu yana sizler için hizmet verir. Ayvalık’ın mis kokulu ve şifalı zeytinleri yağ hâline getirilerek sizler için şişelenir. Sadece Türkiye’de değil dünyada da bilinen ender zeytinyağı firmalarından biridir.

2020 senesinde girdiği bir yarışmada derece alarak ülkemizi temsil etmiştir. Dünyanın en harika zeytinyağları sıralamasına girmeyi başarmıştır. ‘’Ömrünüze Sağlık’’ sloganıyla yola çıkan Nova Vera, ürettiği zeytinyağlarıyla sofranızı şenlendirmeye devam ediyor.

Ayrıca en iyi multivitaminler hakkında bilgilere de bakabilirsiniz.

Tariş Zeytinyağı

En İyi Zeytinyağları – Birbirinden Lezzetli 14 Zeytinyağı Önerisi

Sektörde 100 yılını deviren Tariş zeytin, zeytinyağı, sabun, vb. ürünleriyle adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyor. Hem ulusal hem uluslararası arenada bilinirliğini gün geçtikçe arttırıyor. Sofralara renk kattığı gibi bedendeki cilt hastalıklarına, kalp rahatsızlıklarına, vs. iyi geliyor. Şifalı bir sıvı olan zeytinyağının mucizevi etkisini görmezden gelmeyin.

1913 yılının Ege’sinde kurulan Tariş, o günden bugüne zeytinyağı hizmeti vermeye devam ediyor. Ürünlerinin hepsine güveniyor. Hem fiyat hem içerik açısından oldukça makul bir marka. Tariş’i tercih ettiğinize asla pişman olmayacaksınız.

 

Dizem Naturel Sızma Zeytinyağı

En İyi Zeytinyağı – 2021 – Sofralara Lezzet Katan 11 Marka

Çanakkale’nin Ayvacık yöresindeki lezzetli ve güzel kokulu zeytinleri sıkıp evimize kadar getiren Dizem markası, sağlığımız ve ağız tadımız için devamlı çalışıyor. Zeytinyağının faydaları saymakla bitmez. Kalp ve damar hastalıklarına iyi geldiği, romatizma ağırlarını hafiflettiği, kilolu insanları zayıflattığı ve daha birçok faydası olduğu biliniyor. Dizem bu faydaların bilincinde bizler için bunca yıldır üretiyor.

Ege’nin zeytiniyle Akdeniz’inki bir olmaz. Çünkü her bölgenin  özelliği zeytini etkiler. Ayvacık yöresinin özelliklerini içinde barındıran zeytinyağları çağla badem ve meyve özellikleri taşır. Hasat zamanında toplanan zeytinler güzelce sıkılır ardından şişeler içerisine konulup marketlere gönderilir. Böylece bizler sağlıklı, lezzetli, hoş kokulu ve şifa niteliğine sahip zeytinyağlarını afiyetle tüketebiliriz.

Tariş Güney Ege Naturel Sızma Zeytinyağı

En İyi Zeytinyağı – 2021 – Sofralara Lezzet Katan 11 Marka

1913’de başlayan Tariş macerası 100 yılı devirerek çıta atlamıştır. Toprağından, ağacından ve dalından koparılan zeytinleri, onlardan elde edilen sızma zeytinyağları, kişisel bakım ürünleri ve daha nicesi ile sizlere hizmet veriyor. Salatanıza koyduğunuzda, yumurtanızı yağladığınızda Ege’nin mis kokulu zeytinlerini hissedersiniz.

Ayrıca zeytinyağlı sabunları, gurme ürünleri, vb. ile zeytini hiç israf etmeden sizler için tasarlar ve üretir. Bunca yıllık deneyimi, profesyonel çalışma kadrosu ve emekçileri ile zeytinyağı sektörüne adını büyük harflerle kazımayı başarmıştır. Zeytin çeşitleriyle (siyah, pembe, yeşil zeytin, vs.) müşteri karşısına çıkan Tariş imzası lezzetiyle ve işlenmesiyle damakta harika bir tat bırakır. Kesinlikle En iyi zeytinyağı listesinde olmayı hak eden bir ürün.

Köyceğiz Yöresel Sızma Zeytinyağları

En İyi Zeytinyağı – 2021 – Sofralara Lezzet Katan 11 Marka

Köyceğiz zeytinyağları haricinde petek balı, çam balı, arı sütü ve arı poleni gibi onlarca ürün satılmaktadır. Yüzde 100 müşteri memnuniyetini esas alan Köyceğiz markası doğal zeytinyağı üretimiyle yıllara meydan okuyarak evinize kadar gelmektedir. Ege’nin mis kokulu zeytinleri büyük bir ustalıkla ve titizlikle işlenerek zeytinyağı hâline getirilir. Bir köy ekmeğini banarken, salatanın üzerinde gezdirirken, yemeğin içine katarken farklı aroması ve lezzetli dokunuşuyla sizleri heyecanlandırır.

The Mill Zeytinyağı

En İyi Zeytinyağı – 2021 – Sofralara Lezzet Katan 11 Marka

Balıkesir’in Edremit ilçesindeki zeytin ağaçlarından elde edilmiş yüzde 100 doğal, yüzde 100 sağlıklı zeytinyağlarını gönül rahatlığıyla tüm aile kullanabilirsiniz. Çocukların zeka gelişiminden, yaşlıların bacak ağrılarına kadar birçok yaş gurubunda ve insanda türlü hastalıkları yok eden zeytinyağı mucizesi ile tanışın.

Hiçbir şekilde katkı maddesi içermeyen en iyi zeytinyağı yemeklerinizde kullanılabilir, ağrıyan bölgelerinize sürülebilir. Ufak çaplı yağlı güreşler organize ederek ata sporumuzu ileriki kuşaklara aktarmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Riccolivo

En İyi Zeytinyağı – 2021 – Sofralara Lezzet Katan 11 Marka

Koruyucu madde içermeyen Riccolivo zeytinyağlarını çocuklarınızla birlikte neşe içinde tüketin. Zeytinler çuval içine konmaz. Onun yerine kasalarda taşınır. Bu vesileyle ezilme gibi şikayetler yaşamazsınız. Güneşten ve aşırı sıcaklıktan korunarak saklanır. Sizlere ulaşasıya kadar kanunlara uygun bir şekilde korunur. Riccolive zeytinyağları soğuk sıkım yöntemiyle elde edilir. Bu sayede uzun vadede ve mineralleri kaybolmadan zeytinyağı tüketebilirsiniz.

Polifenol miktarı yüksek zeytinyağlarını çocuklarınıza içirebilirsiniz. Yaşlılar romatizma hastalıklarında ovma ve sürme gibi tekniklerle ağrılarını azaltabilirler. Zeytinyağının mucizeleri anlatmakla bitmez. Ama özellikle kalp ve hayati organlar için geliştirdiği fenol adlı bileşik madde sayesinde uzun ve sağlıklı bir hayat sürmenize yardımcı olur.

En iyi robot süpürge hakkında bilgiler yazımızdadır.

Boztepe İyi Tarım Sertifikalı Naturel Sızma Zeytinyağı

En İyi Zeytinyağı – 2021 – Sofralara Lezzet Katan 11 Marka

İnsanın genzine biraz acılık yaşatır hatta yakar. Ancak lezzeti Kuzey Ege’nin natürel ve şifalı zeytinlerinden gelir. Soğuk veya sıcak yemeklerinizde, salatalarınızda ve soslarınızda istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Cilde çok iyi gelen zeytinyağını yüzünüze sürerek yaşlanma belirtilerini veya kırışıklıkları azaltabilirsiniz.

İyi tarım sertifikalı zeytinyağı işlemi için öncelikle taze zeytinleri mevsiminde toplatır ardından yılların tecrübesiyle işleyerek soframıza hazır hâle getirir. Bu işlemleri yaparken çevreye, canlılara ve zeytin ağaçlarına zarar vermez. Çevreyi gereksiz yere kirletmez. Boztepe güvencesiyle kimyasal ve koruyucu madde içermeyen natürel sızma zeytinyağlarını tüm öğünlerinizde kullanabilirsiniz.

Palamidas

En İyi Zeytinyağı – 2021 – Sofralara Lezzet Katan 11 Marka

Türk Gıda Koteksi’ne uygun olarak hazırlanan Palamidas imzalı natürel sızma zeytinyağlarını sarmalarınızda, salatalarınızda, soslarınızda kısacası her türlü yemeğinizde uygun ölçülerde kullanabilirsiniz. 27 derecede soğuk sıkım tekniğine uygun olarak hazırlanır. Akhisar’a bağlı Mecidiye Ovası’ndaki köklü zeytin ağaçlarına hiçbir şekilde zarar vermeden onlardan faydalanır. Ata mesleği zeytinciliği dünya standartlarında icra etmenin gururuyla sizlere hizmet etmenin şevkini yaşar.

Ege’nin saflığı, temizliği, lezzeti ve sağlığı içinde barındıran natürel zeytinyağlarını damar, kalp, bel, estetik, sindirim, boşaltım ve daha birçok rahatsızlık için tüketebilirsiniz.

Nily

En İyi Zeytinyağı – 2021 – Sofralara Lezzet Katan 11 Marka

Özel dizayn edilmiş paketleriyle sizlere sağlık ve lezzet hizmeti sunan Nily, zeytinyağlarıyla adından uzun yıllardır söz ettiriyor. Filtre edilmemiş, lezzetiyle oynanmamış, katkı maddesi içermeyen zeytinyağlarını severek tüketebilirsiniz. Ülkemizin bir zeytin cenneti olduğu muhakkak. Bu durumu avantaja çevirmek ve küresel ölçekte kendini ispat etmeye çalışan Nily imzası taşıyan zeytinyağları bunu uzun çalışmalar sonucu elde ettiği tecrübeyle garantiledi.

Türkiye’nin neresinde ikamet ederseniz edin Ege’nin esintisini ve lezzetini sofranızdan eksik etmeyin. Birçok uygarlığa hizmet eden Ege’nin mirasını akşam yemeğinde hazırladığınız lezzetli yemeklerle ve kahvaltı atıştırmalıklarıyla sürdürün.

İçerdiği A, C ve E vitaminleriyle beraber magnezyum, kükürt ve kalsiyum gibi onlarca minerali bünyesinde barındırır. Cildinizi yumuşatır, saç dökülmesine karşı derinizi muhafaza eder.

Hasya

En İyi Zeytinyağı – 2021 – Sofralara Lezzet Katan 11 Marka

Hava Sanayi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Hizmet Sandığı kısaca Hasya’nın dalından koparılmış lezzetli zeytinleri soğuk sıkım yöntemiyle şifalı zeytinyağına çevirdiğini biliyoruz. Ayrıca derneğin salça, pekmez gibi birçok yerel ürünü de mevcut.

Hatay’ın en iyi zeytinyağı üreticisi olan, doğal ürünlerini bizlerle buluşturan Hasya asla sakıncalı madde kullanmaz. Zeytinyağları zararlı kimyasallar ve katkı maddeleri içermez. Uzun vadede rahatça kullanabilirsiniz. Hassa türü zeytinlerden imal edilen sağlıklı zeytinyağları 5 litrelik şişelere ve paketlere doldurulur. Türk Standartları Enstitüsü’ne bağlı kalınarak üretim yapılmıştır. Çelik teneke kutusu sayesinde patlama, çatlama, yarılma gibi negatif durumlardan uzaktır.

Avilo Zeytinyağları

En İyi Zeytinyağları – Birbirinden Lezzetli 14 Zeytinyağı Önerisi

Ege’nin incisi İzmir’in Bayındır ve Tire ilçelerinde kurulmuş bir firmadır. Zeytin denilince ilk akla gelen şehirlerden birisi şüphesiz İzmir’dir. İzmir’in bereketli toprağı, sıcağı, deniz esintisi ve muhteşem atmosferi harika zeytinlerin olgunlaşmasına vesile olmuştur.

Müşteri memnuniyetini göz ardı etmeyen Avilo Zeytinyağı, 1840 yılından bu yana en iyi zeytinyağı markalardan biri olmayı başarmıştır. Dokusu, görüntüsü ve tadı son derece mükemmeldir.

En iyi su markaları seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.

Marmarabirlik Zeytinyağı

En İyi Zeytinyağları – Birbirinden Lezzetli 14 Zeytinyağı Önerisi

Soğuk sıkım yöntemiyle hazırlanan sızma zeytinyağları 5 litrelik şişelere ve tenekelere konulur. Ardından marketlere gider. Böylece sizlere ulaşır. Sofranıza renk katan, salatalarınızı ve yemeklerinizi süsleyen, tadı kadar doğallığıyla da ön plana çıkmayı başaran nadir bir zeytinyağı firmasıdır.

Kahvaltı sofraları için zeytin ve zeytin ezmesi de üretir. Zeytine dair ne varsa Marmarabirlik’te. Gücünü tarihten ve deneyimden alan Marmarabirlik, 1954 senesinde kurulmuştur. Marmara Bölgesi’ndeki zeytinliklerden elde edilen zeytinyağları hem tadı hem kokusu ile şaheserdir.

 

Adamnatura Zeytinyağı

En İyi Zeytinyağları – Birbirinden Lezzetli 14 Zeytinyağı Önerisi

Zeytinin tadını ve kokusunu bozmadan yağ elde edilir. Bu yağları sofranızdan ve yemeklerinizden asla eksik etmeyin. Soğuk sıkım tekniği sayesinde lezzetini korumayı başarmıştır.

Adamnatura zeytinyağı diyabete karşı bir ilaç niteliği taşır. Obeziteye düşmandır. Kolesterole iyi gelir. Kemik ve kas sağlığı için birebirdir. Şifa ve sağlık deposu Adamnatura zeytinyağını evinizden eksik etmeyin.

Zeytin Yurdu Zeytinyağı

En İyi Zeytinyağları – Birbirinden Lezzetli 14 Zeytinyağı Önerisi

Zeytin Yurdu, dağ esintisini ve eşsiz kokusunu tadında saklamayı bilmiş bir firmadır. Yoğunluğu, lezzeti, dokusu muhteşemdir. Vitamin ve mineral değerleri yüksek zeytinyağlarını tercih etmekten asla çekinmeyin. Meyve tadını damağınızda hissedeceksiniz.

İzmir’in Bayındır ilçesindeki zeytin ağaçlarından toplanarak üretilen zeytinyağları gerek şekli gerek tadı ile herkesi kendine hayran bırakmayı becermiştir. Dağ havasını buram buram hissedeceğiniz Zeytin Yurdu imzalı zeytinyağlarını gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Olea Aera

En İyi Zeytinyağları – Birbirinden Lezzetli 14 Zeytinyağı Önerisi

Olea Aera imzalı zeytinyağlarının şişeleri mükemmel bir dizayna sahiptir. Zeytinyağlarının tadı, kokusu ve kalitesi sizleri hayran bırakacak. Hem ülkemizde hem dünyada zeytinyağı denildiğinde ilk akla gelen firmalardan birisidir.

Ege’nin zeytinliklerinde yetişen eşsiz lezzetler birer birer toplanarak yağ hâline getirilir. Soğuk sıkım yöntemi kullanıldığı için zeytinyağlarının kokusu ve lezzeti asla bozulmaz. Antik Yunan medeniyetinin merkezinde yetişen zeytin ağaçlarındaki yerellik, güzellik, tarih ve birikim Olea Aera zeytinyağlarına geçer.

Tahiroğlu Zeytinyağı

En İyi Zeytinyağları – Birbirinden Lezzetli 14 Zeytinyağı Önerisi

Balıkesir’in Ayvalık ilçesindeki zeytinlerden üretilmektedir. Her zeytinin tadı ve kokusu zeytinyağlarına geçmektedir. Soğuk sıkım tekniğinden yararlanılmaktadır. Böylece eşsiz güzellikteki zeytinlerin birikimi, lezzeti ve kalitesi yağa da geçmektedir.

Tahiroğlu imzası taşıyan zeytinyağları, Ayvalık’ın eşsiz kokusunu ve muhteşem sıcağını zeytinyağlarına işlemektedir. Yemeklerde, salatalarda, pilavlarda, omletlerde kısacası her türlü yiyecekte rahatlıkla kullanabilirsiniz.

En iyi şeker ölçüm cihazı hakkında bilgiler yazımızdadır.

Ferhatoğlu Naturel Taş Baskı Zeytinyağı

En İyi Zeytinyağları – Birbirinden Lezzetli 14 Zeytinyağı Önerisi

Balıkesir- Edremit merkezli Ferhatoğlu zeytinyağları, kalitesi ile kendinden söz ettirir. Yeşil zeytin, siyah zeytin, zeytinyağlı sabun gibi ürünlerle de hizmet vermeye devam etmektedir. Naturel sızma zeytinyağlarının haricinde farklı çeşnilerle imal edilmiş zeytinyağları da mevcuttur. Bergamot, fesleğen ve kekik gibi ürünler zeytinyağına ayrı bir lezzet, farklı bir aroma verirler.

1918 yılından bu yana müşteri memnuniyetini sürekli arttıran Ferhatoğlu, müşteri portföyünü de daima genişletmeyi başarmıştır. Uygun fiyat aralığı, kaliteli ürünleri ve güler yüzlü çalışanları ile önümüzdeki on yılın da en çok tercih edilen markası olmaya hak kazanmıştır.

Orfion Zeytinyağı

En İyi Zeytinyağları – Birbirinden Lezzetli 14 Zeytinyağı Önerisi

Geçmişinden aldığı tecrübeyi, birikimi ve güveni yeni nesillere aktarmayı hedef edinmiştir. Böylece lezzetli ve doğal zeytinyağları ileriki kuşaklara aktarılmayı başarmıştır. 1953 yılında kurulan Orfion zeytinyağı, geçmişin gücünü geleceğin modern teknolojisi ve aklı ile sentezlemeyi kendisine misyon edinmiştir.

Sofralarda ve yemeklerde sürekli kullanılan bir firma hâline gelen Orfion, zeytinyağının lezzetini ve şifacılığını insanlarla paylaşmak istemektedir. En iyi zeytinyağı firmalarından biridir. Balıkesir’in Ayvalık zeytinlerinden üretilen soğuk sıkım natürel zeytinyağlarını, evlerinizden asla eksik etmeyin.

En iyi şeker ölçüm cihazı bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

En İyi Zeytinyağı Konusuyla Alakalı Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’nin En İyi Zeytinyağları Nerede Yapılır?

Ülkemizde kaliteli zeytinlikler Ege’de İzmir, Akdeniz’de Antalya, Gündeydoğu’da ise Mardin ve Hatay çevrelerindedir. En iyi zeytinyağları da buralardaki fabrikalarda üretilmektedir.

Kaliteli Zeytinyağı Nasıl Seçilir?

Yenildiği zaman boğazda acılık oluşturur. Hatta yanma bile yapabilir. Ayrıca kokusu meyveyi çağrıştırır.

2020’nin En İyi Zeytinyağı Firmaları Nelerdir?

Kairos, Flos Olei, Nova Vera bu senenin en çok tercih edilen ve ödül alan firmalarıdır.

En İyi Zeytinyağı listesiyle ilgili yorumlarınızı, ürünler hakkındaki deneyimlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.