Hem doğal hem sağlıklı meyvelerin taze sularını sıkarak lezzetli anlar yaşamanıza yardımcı olan katı meyve sıkacağı tavsiye ürünleri aşağıda detaylıca verilmiştir. İçerdiği vitamin, mineral ve çeşitli düzenleyiciler sayesinde bağışıklık sisteminiz güçlenir. Türlü mikroplara ve zararlı bakterilere karşı vücut direnciniz artar.

En İyi Katı Meyve Sıkacağı listemize geçelim.

Arçelik K-1579 Katı Meyve Sıkacağı

En İyi Katı Meyve Sıkacağı – 2021 – Meyve Sıkacağı Alacaklara 12 Ürün

900 ml civarındaki meyve suyu sürahisi birbirinden eşsiz ve lezzetli vitamin deposu meyvelerin suyunu sıkar. Portakal, ananas, elma, greyfurt ve çok daha sert meyveleri saniyeler içinde sıkıp suyunu tüketebilirsiniz. Zararlı birçok içeceğin aksine doğal meyve sularını hazırlayarak afiyetle içebilirsiniz.

Çocuklarınıza meyveleri sevdirmek ve onları sağlıklı ürünlere yöneltmek için katı meyve sıkacağına ihtiyacınız var. Böylece pürüzsüz meyve suları elde edecek, sağlıklı bir şekilde ailecek içebileceksiniz. Filtreleri özel temizleme fırçası ve çıkarılabilir parçaları bulaşık makinesinde yıkanmaya uygundur.

En iyi şeker ölçüm cihazı bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Philips HR1832/40 Viva Collection

En İyi Katı Meyve Sıkacağı – 2021 – Meyve Sıkacağı Alacaklara 12 Ürün

Philips imzasıyla üretilmiş Viva Collection katı meyve sıkacağı ürünlerinin 1.5 litre genişliğindeki haznesini posa kabıyla uğraşmadan, kolayca kullanabilirsiniz. En taze ve en saf meyvelerin suyunu sıkarak harika lezzetler elde edebilirsiniz. Mutfağınızda fazla yer kaplamaz. Herhangi bir dolabın içinde, tezgahın altında veya üstünde bir köşede tutabilirsiniz.

Daire şeklinde üretilmiş Philips katı meyve sıkacaklarının parçalarını çıkararak suyun altına tutabilirsiniz. Başka bir temizlik metodu da bulaşık makinesinde yıkamak olabilir. Ürününüzü çizmez, zarar vermez. Damlama önleyici özelliği ekstra temizlik zaruretinden sizleri muhafaza eder.

Breville Narenciye Sıkacağı

En İyi Katı Meyve Sıkacağı – 2021 – Meyve Sıkacağı Alacaklara 12 Ürün

Breville imzalı kaliteli ve dayanıklı narenciye sıkacağını uzun yıllar güven içinde kullanabilirsiniz. En sevdiğiniz mandalina, elma, limon, muz, ananas, havuç gibi meyve ve sebzelerin suyunu sıkarak taze taze tüketebilirsiniz. Son teknoloji ile üretilmiş tırtıklı yapıdaki yüzgeçleri en sert ve dayanıklı meyvelerin bile hakkından gelir. Meyve suyunu hazırlarken etrafa sıçramaz, damlama yapmaz.

Paslanmaz çelikten üretilmiş iç dizaynı, kolay taşınma imkanı ve bulaşık makinesinde yıkanabilir parçaları ile yüksek performans gösterir. 110 W güç kapasitesine sahip Breville meyve suyu sıkacağını sağlıkla kullanın. En İyi Katı Meyve Sıkacağı listesinde olmayı hak eden bir ürün.

Sinbo SJ- 3143 Katı Meyve Sıkacağı

En İyi Katı Meyve Sıkacağı – 2021 – Meyve Sıkacağı Alacaklara 12 Ürün

Güvenlik kilidi sayesinde Sinbo katı meyve sıkacağını kullanırken çevreniz kirlenmez. Meyve suyunuz hazırlanırken etrafa meyve püresi gibi şeyler sıçramaz. Sizleri ekstra yormaz. 1000 W çalışma enerjisine sahip narenciye sıkacağında her tür meyveyi kolayca sıkıp içebilirsiniz. 1250 ml posa hacmi mevcuttur. Kalabalık ortamlarda pratik bir şekilde meyve suyu hazırlayabilirsiniz.

Kolayca ayrılabilen parça yapısı sayesinde elde veya makinede yıkamaya uygundur. Katı meyve sıkacağının stabilizasyonunu sağlayan ayakları kauçuk maddeden imal edilmiştir.

Tefal Frutelia Plus Juicer Katı Meyve Sıkacağı

En İyi Katı Meyve Sıkacağı – 2021 – Meyve Sıkacağı Alacaklara 12 Ürün

Tefal teknolojisi ile üretilmiş katı meyve sıkacağını evinizde, ofisinizde, iş yerinizde, vb. kullanabilirsiniz. İster evde sağlıklı bir meyve suyu lezzeti için ister ticari ortamlarda para kazanmak için kullanma imkanına sahipsiniz. 2 kademeli güç ayarından arzu ettiğinizi tercih ederek kullanabilirsiniz. Çelikten imal edilen filtresi, 950 ml’lik geniş posa kabı hacmi ve birçok avantajı ile gayet dayanıklıdır ve kullanımı idealdir.

Karaca Maxvit 1501 Katı Meyve Sıkacağı Çelik Purplegold

En İyi Katı Meyve Sıkacağı – 2021 – Meyve Sıkacağı Alacaklara 12 Ürün

1500 W güce sahip Karaca imzalı katı meyve sıkacağını şeffaf posa kabı, 75 mm uzunluğundaki beslenme borusu ve 2 litre meyve suyu hazırlama hacmi ile kullanmak mümkün. Damlama engelleyici makinenin en büyük avantajı. Böylece gereksiz yere etrafı kirletmenizi önler.

Pratik kullanımının yanında temizliği de çok kolaydır. Birbirinden ayrılabilir yapıda tasarlanmış katı meyve sıkacağı parçalarını çıkarıp bulaşık makinesinde çizilmeye uğramadan yıkayabilirsiniz. Karaca’nın ev aletleri katı meyve sıkacağı tavsiye olarak verilebilir.

Beko Bkk 2145 Katı Meyve Sıkacağı

En İyi Katı Meyve Sıkacağı – 2021 – Meyve Sıkacağı Alacaklara 12 Ürün

Beko’nun uzun yıllar biriktirdiği tecrübe, başarı ve kalite sonrasında doğan katı meyve sıkacağı sayesinde elma, portakal, narenciye, limon, ananas, greyfurt, salatalık, havuç gibi birçok meyveyi veya sebzeyi kolayca sıkabilirsiniz. Evinize gelen misafire taze sıkılmış meyve suyu ikram ederek sohbetin lezzetini ikiye katlayabilirsiniz.

Kendi sürahisi ile kolayca servis edilebilir. Güvenlik kilidi sayesinde mutfak tezgahının üstünü kirletmez, dağıtmaz. Meyve suyunu veya posasını etrafa sıçratmaz. 75 mm genişliğindeki besleme ağzı sayesinde farklı büyüklüklerdeki meyveleri kolayca sığdırabilir, suyunu sıkabilirsiniz. Ticari olarak da katı narenciye sıkacağını uzun vadede kullanmak mümkün. Müşterileriniz sizden meyve suyu içebilmek için sıraya girmek zorunda kalacaklar.

En iyi geciktirici bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Arzum Ar1032 Shake’N Take Kişisel Blender, Candy

En İyi Katı Meyve Sıkacağı – 2021 – Meyve Sıkacağı Alacaklara 12 Ürün

Türkiye’nin farklı bölgelerinde yetişen lezzetli ve doğal meyveleri toplayarak Arzum kalitesinde üretilmiş Shake’n Take ile kolayca sağlıklı içecekler hazırlayabilirsiniz. Spor sonrasında, okula gitmeden önce, ders arasında yani nerede isterseniz orada meyve suyu lezzetini yaşayabilirsiniz. 300 W motor gücüne sahip kişisel blenderdan meyve ve sebzeleri geçirerek şifalı sularını elde edebilirsiniz.

Meyve suyu hazırlamanın yanında elde edilen ürünü basit bir şekilde saklamak ve taşımak için yanında iki tane karıştırma şişesi de mevcuttur. 400 ml ve 570 ml olmak üzere iki farklı boyda gelen karıştırma şişelerinden faydalanabilirsiniz. Siz nerede taze meyve sularınız orada. Meyve sıkacağının ağırlığı 499 gram olduğundan ötürü taşıması kolaydır.

Vestel Enerjik Vita Katı Meyve Sıkacağı (Slow Juicer)

En İyi Katı Meyve Sıkacağı – 2021 – Meyve Sıkacağı Alacaklara 12 Ürün

Farklı renk seçenekleri ile evinize gelen Vestel kalitesindeki enerjik vita katı meyve sıkacağına uygun fiyatlarla sahip olmak artık mümkün. Darbeye dayanıklı gövde yapısı, damlama önleyicisi, meyve suyu hazırlanırken sıkışan meyve parçalarını sıkmaya yarayan geri sarma özelliği, emniyet kilidi ve daha nice avantajı ile sizleri bekliyor. 200 W motor gücü ile dayanıklı meyveleri bile saniyeler içinde un ufak hâle getirerek leziz meyve sularına dönüştürebilir.

Kenwood Je550 400 W Katı Meyve Sıkacağı

En İyi Katı Meyve Sıkacağı – 2021 – Meyve Sıkacağı Alacaklara 12 Ürün

500 ml genişliğindeki meyve suyu kabı sayesinde üzüm, portakal, kivi, turunç, vb. meyvelerin suyunu sıkar. Aynı zamanda son teknolojiyle tasarlanmış gıda hunisi çeşitli işlemleri pratik yoldan yapmanızı sağlar. Buzdolabında beklettiğiniz, donmuş hâldeki meyve veya sebzelerin dahi kolayca sıkıp suyunu çıkarır. Besinlerin suyunu çıkarmanın yanında posa değerlerini ve vitamin- mineral dengelerini muhafaza eder.

King K-476 Samba Smoothie Maker Meyve Sıkacağı

En İyi Katı Meyve Sıkacağı – 2021 – Meyve Sıkacağı Alacaklara 12 Ürün

Blender, buz kırma ve meyve sıkma gibi birden işlevi bünyesinde barındıran King imzalı Samba smoothie maker meyve sıkacağı ürünleri işlemlerini kolayca halleder. Aynı zamanda 180 W motor kapasitesi ile hızlı ve güvenli meyve sıkma hizmeti sunar.

Plastikten üretilmiş gövde malzemesi, turbo çalışma avantajı, 600 ml büyüklüğündeki doğrayıcı hazne kapasitesi sayesinde sevdiğiniz tüm meyve ve sebzelerin suyunu kolayca çıkarın.

Blue House BH511JE Presse Tam Elma Katı Meyve Sıkacağı

En İyi Katı Meyve Sıkacağı – 2021 – Meyve Sıkacağı Alacaklara 12 Ürün

Paslanmaz çelik bıçaklarıyla meyveleri kolayca keser, biçer, doğrar ve suyunu çıkarır. Ailenizle ve sevdiklerinizle lezzetli sofralarınıza eşlik etmesi için dizayn edilmiştir. Köpük ayırma özelliğine sahip 1 litre kapasiteli meyve suyu kabı mevcuttur. 800 W motor kapasitesi ve 3 ayrı hız kademesi sayesinde katı meyvelerinizin suyunu çıkarıp için.

Mutfak tezgahında hareket etmeden kalması için kaymaz ayaklar ilave edilmiştir. Katı narenciye sıkacağının 2 adet taşıma kolu istediğiniz her yere meyve sıkacağını taşımanızı sağlar. Katı meyve sıkacağı tavsiye için Blue House örnek gösterilebilir.

En iyi su markaları nelerdir? Merak ediyorsanız yazımızdan bakabilirsiniz.

En İyi Katı Meyve Sıkacağı listemizle ilgili yorumlarınızı ve sorularınızı bekliyoruz.