En İyi Blenderlar

Mutfağa yemek yapmak için giren herkes işini kolaylaştıran malzemelerle çalışmak ister. En iyi blender ile yapılan yemeğin tadı bir başkadır. Bu sebeple birbirinden çalışkan, birbirinden kullanışlı ve birbirinden maharetli 10 blender tüm avantajlarıyla aşağıda verilmiştir:

Grundig BL 4781 Rendeli Blender Seti

Mutfak Araçları Arasında En İyi 10 Blender Önerisi

Çelikten yapılmış sağlam bıçaklarıyla Grunding rendeli blender ile her türlü ezme, parçalama ve karıştırma işlemini kolayca halledebilirsiniz. Mutfak eşyaları ve robotları arasında büyük bir öneme sahip olan blenderların 1000 W gücündeki enerji kapasiteleri sizlere basit kullanım olanağı tanır.

Canınızın çektiği her an bir meyveyi sıkıp suyunu içebilirsiniz. Bekar evinde de kullanım için gayet uygundur. Kullanımı rahattır. Mutfakta acemi olanlar bile sıkıntı yaşamadan blenderı kullanabilirler.

En iyi kombi bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Arzum Shake’n Take

Mutfak Araçları Arasında En İyi 10 Blender Önerisi

Blender deyince ilk akla gelen markalardan birisi olan Arzum yine kalitesini ve deneyimini konuşturarak sizlerin huzuruna çıkmayı başardı. Okul, iş, spor, gezi veya yolculuk için taze meyve suyu hazırlayabilirsiniz. Saniyeler içerisinde suyunu sıktığınız meyve sularından sağlıklı ve lezzetli içecekler hazırlamak mümkün.

2 farklı boyda karıştırma şişeleri ile bu sağlıklı lezzeti sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. 400 ml ile 570 ml karıştırma şişeleri BPA’nın zararlı etkilerinden uzaktır. Ayrıca meyve suyunun içerisine buz ekleyerek sıcak yaz aylarında serinleme imkanı elde edebilirsiniz. Buz kırabilme kapasitesine sahip bıçaklarıyla her türlü işin üstesinden gelmeyi başarır.

Fakir Mr Chef Quadro

Mutfak Araçları Arasında En İyi 10 Blender Önerisi

Yılların tecrübesi ve uzmanlığı içinde kaliteden asla ödün vermeyen Fakir imzalı ev eşyaları ev hanımları başta olmak üzere herkesin dikkatini üzerine çekiyor. Paslanmaz çelikten imal edilmiş çırpıcı özelliği yiyeceklerinizi büyük bir ustalıkla karıştırır, parçalar ve ezer.

Alanında türlü başarılara imza atan Fakir Mr Chef Quadro blender ile mutfakta kaldığınız süreden tasarruf edebilirsiniz. Buradan arta kalan vakti sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirerek kullanabilirsiniz. Ergonomik özelliği, aksesuar zenginliği ve emniyet kilidi ile müşterilerinin memnuniyetine güvenir. En iyi blender listesi’nde bulunmayı kesinlikle hak ediyor.

Kenwood Blend-X Pro

Mutfak Araçları Arasında En İyi 10 Blender Önerisi

Sağlığınız ve keyfiniz için istediğiniz her zaman taze meyve suyu ve smoothie elde edebilirsiniz. Sabahları koşudan dönünce, ofise yetişme telaşında, okulda teneffüste veya otobüste seyahat ederken yanınıza aldığınız soğuk içeceklerinizin lezzetiyle hayatın keyfini yaşayın.

İçecek gibi ürünlerin yanında çorba gibi sağlıklı ve oldukça enfes yemekler de hazırlayıp tüketebilirsiniz. 1.600 W çalışma gücü sayesinde katı yiyecekleri saniyeler içerisinde tuzla buza çevirebilirsiniz. Hızlı çalışabilme yeteneği ve düşük desibel ses çıkarma kapasitesi ile ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda.

Temizliğini de dert etmenize gerek yok. Suyun altına tutarak pratik bir şekilde ürününüzü yıkayabilirsiniz. Herhangi bir dolabın içine, tezgahın altına yani uygun her yere koyup saklayabilirsiniz.

Tefal ActivFlow Pro Extreme

Mutfak Araçları Arasında En İyi 10 Blender Önerisi

Blender markaları arasında önemli bir yer tutan Tefal geliştirdiği ActivFlow teknolojisi sayesinde en sert ve katı yiyecekleri bile hemen parçalar ve koparır. Yüksek teknoloji altyapısı, 1500 W çalışma kapasitesi, geniş yiyecek haznesi gibi üstün vasıflarıyla sizleri memnun etmek için elinden geleni yapar.

Mutfaktaki bir ürünün kullanışlı olması, fazla yer kaplamaması ve kolay yıkanabilir niteliklere sahip olması çok büyük önem arz eder. Bu sebeple Tefal marka blenderlar mutfağınızda gereksiz yer kaplamayacak şekilde dizayn edilirler. Kullanımları da son derece rahat ve multifonksiyoneldir. En iyi blender denilince akla hep Tefal gelir.

En iyi modem hakkında detaylar yazımızdadır.

Braun MQ9045 Blender Seti

Mutfak Araçları Arasında En İyi 10 Blender Önerisi

Braun marka el blenderları hızlı doğrama, güçlü parçalama gibi üstün özelliklere sahiptirler. MultiQuick teknolojisi ile geliştirilmiş blenderların rakiplerine göre daha sert ve daha kabuklu yiyecekleri bile en az yüzde 50 daha etkili parçaladığı gözlemlenmiştir. Koparma ve ezme gibi birtakım becerileri saniyeler geçmeden halleder.

Parçalama haznesi 1.25 litre hacmindedir. 600 ml’ye yakın ölçme kabı mevcuttur. Tüm bu aksesuarlar sayesinde blenderdan çok daha etkin ve yetkin bir şekilde istifade edebilmek mümkündür.

Aynı zamanda turbo fonksiyonu sert ve büyük ürünlere bile kolayca işlem uygulayabilir. Mutfakta geçirdiğiniz zamanı yarı yarıya tasarruf ederek başka işlerinizde kullanabilirsiniz.

Karaca Blendfit 4 in 1 Set

Mutfak Araçları Arasında En İyi 10 Blender Önerisi

En sağlıklı ve lezzetli yiyecekleri Karaca imzası taşıyan Blendfit sayesinde hazırlayabilirsiniz. Farklı boy ve ebatlardaki sebzeleri doğrayarak güzel bir salata tasarlayabilirsiniz. Bunun yanında sebze çorbası, patates cipsi gibi birçok ürünü fazla vakit harcamadan rahatlıkla hazırlamak mümkün.

Ergonomik yapısı mutfakta gereksiz yer kaplamasını engeller. Hafif olduğu için tek başınıza, başkasından yardım bile almadan, taşıyabilirsiniz. Birbirinden farklı ve işlevsel 2 hız kademesi sayesinde yiyeceklerinizi püre halinde sunabilir, orijinal tatlar elde edebilirsiniz.

Mutfağı sadece yemek pişirme yeri olarak görmektense size deneyim kazandıracak bir mekan olarak kabul etmeniz çok daha doğru olacaktır.

AWOX Barmix

Mutfak Araçları Arasında En İyi 10 Blender Önerisi

Müşterilerini kendinden memnun bırakan AWOX Barmix blender, harika lezzetler yaratmanızda sizlerin destekçisi olmaya devam ediyor. 2 kademeli hız ayarı ile yiyecekleri istediğiniz oranda parçalayıp ezebilirsiniz. Her yiyeceğin kendine has bir hazırlanma şekli vardır. Ürüne göre şahane bir tasarım yapabilirsiniz.

Paslanmaz çelikten imal edilmiş blenderın sessiz çalışma özelliği sayesinde mutfağınızda gürültü altında kalmadan, rahatça yemeklerinizi hazırlayabilirsiniz. Ergonomik tasarımı kolay bir şekilde saklanmasını ve yer kaplamadan muhafaza edilmesini sağlar.

El kaydırma tutma yerine ve paslanmazdan üretilmiş çelik çırpıcı özelliğine sahip AWOX Barmix el blenderı çeşme altına tutularak temizlenebilir veya bulaşık makinesinde zahmetsizce yıkanabilir. Parçaları çizilmez ya da zarar görmez.

PREMIER El Blenderi

Mutfak Araçları Arasında En İyi 10 Blender Önerisi

Çırpma, parçalama, ezme ve koparma gibi işlemleri hiç zorlanmadan yapabilen Premier el blenderi sayesinde aklınıza gelen her katı besini saniyeler geçmeden un ufak hâle getirebilirsiniz. Yeni tatlar, orijinal lezzetler yaratabilmek için her zaman sizlerin yanında.

Bunca yıllık tecrübesi, işinde uzman çalışanları ve kaliteli ürünleri ile mutfak çalışanlarının, ev hanımlarının ve yemek yapmak isteyen herkesin destekçisi olan Premier blender konusunda ne kadar titiz ve çalışkan olduğunu herkese kanıtlamış oldu.

Farklı renk seçenekleri, hız ayarları, dayanıklı gövdesi ve paslanmazdan imal edilmiş çelik bıçakları mutfakta herkesin imdadına koşuyor. Damlatma yapmayan rondo kasesi ve kek gibi lezzetler için tasarlanmış çırpma aparatı kolayca temizlenebilir. İster elde ister bulaşık makinesinde kolayca yıkayabilirsiniz.

Yiyeceklerin dayanıklılık ve sertlik oranına göre düşünülmüş hız arttırma ve azaltma düğmesi blenderınız için büyük bir nimet. Sessiz çalışma özelliğine sahip En iyi el blenderları listesinde yer alan bu el blenderını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Çevreyi ve sizi rahatsız etmeden işini halleder.

En iyi hikayeli oyunlar hakkında bilgileri de inceleyebilirsiniz.

Vestel Ziyafet Pişirici Blender

Mutfak Araçları Arasında En İyi 10 Blender Önerisi

Vestel, teknoloji konusunda özellikle ev eşyaları alanında kendini sürekli yenileyen ve geliştiren markalardan birisi. Vestel ile mutfağa girmek bir ayrıcalık. Birbirinden farklı ve yeni içerikleri eğlenerek hazırlayabilirsiniz. Bu anlamda blender sizin dostunuzdur.

7 farklı akıllı programa ve pişirme fonksiyonuna sahip blenderı misafir geldiğinde, akşam yemeği hazırlığında ya da canınız mutfağa girmek istediğinde kullanabilirsiniz. Amatör veya profesyonel her kullanıcı için gayet ideal bir ev eşyasıdır. Buz kırabilme özelliği ile soğuk lezzetler hazırlayabilirsiniz. 4 adet güçlü, paslanmaz çelikten imal edilmiş çelik bıçaklar vasıtasıyla en sert yiyeceklerin bile hakkından kolayca gelin.

Sıcak tutma kapasitesi, seramik iç yüzeyi, buharda pişirebilme avantajı ve çok daha fazlasına sahiptir. En iyi blender denilince akla hep o gelir.

 

En İyi Blender listesi ile ilgili yorumlarınızı ve sorularınızı bekliyoruz!