En İyi Modem

İnternete girmek ve bağlantı kurulması için en gerekli araçların başında en iyi modem gelmektedir. Modemler internete ulaşmak açısından zor olan pek çok bağlantıyı hızlı ve güvenli hale getirerek, her türlü cihazla veri akışının kurulmasını sağlayarak günümüzde en sık kullanılan araçlar arasında yer alıyor. Ancak internete bağlanmak, bilgisayarı uzaktan kontrol etmek ya da benzeri eylemler için modem seçiminde en iyilerinin seçilmesi gerekmektedir.

D-Link Dsl-2740U N300 Mbps Adsl2+ Modem

İnternete Hız Katacak En İyi 13 Modem

12 voltluk yapıdaki adaptör ile çalışarak enerji konusunda son derece düşük tüketime sahip olan model, cihaz üzerinden kolayca internet bağlantı açma kapama, elektrik gücünü kontrol etme, resetleme yapma gibi işlemleri kullanıcılar açısından pratik hale getiriyor.

Ekonomik fiyatı sayesinde de fiyat performans ürünü olarak değerlendirilen modem, internete hızlı ve güvenli bir şekilde bağlanmak isteyenler tercih edilen ürünlerin başında geliyor. 4 port Ethernet çıkışı sayesinde farklı bağlantıların da aynı zamanda kurulmasını sağlayan ürün aynı zamanda çift anteni sayesinde erişim alanının da daha geniş olmasına etki ediyor.

En iyi hikayeli oyunlar hakkında bilgilere de bakabilirsiniz.

Airties Air 5343 150Mbps Kablosuz ADSL2 Modem

İnternete Hız Katacak En İyi 13 Modem

Yüksek hızlarda kablosuz internet bağlantısı isteyenlerin tercihi olan model, özellikle MESH teknolojisi sayesinde çok katlı yapılarda bile zayıf sinyalin ortadan kalkmasına neden oluyor. Bu durum ise aynı interneti paylaşan birden fazla kullanıcının internet bağlantılarını daha kolay şekilde kurabilmesine olanak verirken, bir taraftan da sinyalin çekim gücünün zayıf olduğu alanların da ortadan kalkmasına olanak tanıyor. Kablosuz bağlantı hızında 150 Mbps hıza kadar olanak veren yapısı sayesinde ise çok yüksek hızlara da ulaşmak kolay oluyor.

Zyxel P-2602HWL ADSL2 Modem

İnternete Hız Katacak En İyi 13 Modem

 

Özellikle DoS saldırılarına karşı gelişmiş SPI güvenlik duvarı sağlaması bakımından işletmeler ya da benzeri yerler tarafından sıklıkla tercih edilen model, ev kullanımı için de ideal hızları pratik bir şekilde mümkün olmasına izin veriyor. İki site arası güvenli aktarım için kullanılacak ürün 600 gram ağırlığı sayesinde de en iyi modem çeşitleri arasında kendisine özel bir yer bulabiliyor. Aynı zamanda güvenlikli yapısının yanında 125 Mbps hız özelliği, 6 dBi anten gücü, 4 port Ethernet çıkışı gibi özellikleri de daha hızlı bir bağlantı kurulmasını mümkün kılıyor.

Tp-Link Archer VR600 1600Mbps Gigabit VDSL/ADSL2+ Modem

İnternete Hız Katacak En İyi 13 Modem

Çok geniş alanlara etki etmek için üç adet anteni ile dikkat çeken modem, çok daha geniş bir kapsama alanını içeriyor. Stabil kablosuz bağlantıya izin vermesi ve fiber kablo erişimi ile birlikte son hızlarda internet kullanmayı hem asıl kullanıcı hem de ağı paylaşanlar için olanaklı hale getiren model, 5Ghz bandında sunduğu kablosuz aralığı sayesinde de performansın daha da artmasına neden oluyor. Özellikle yüksek hızlarda indirme yapmak isteyenler ya da online oyun oynayanlar için en iyi değerleri sunan ürün, böylece yüksek hızlarda kullanımı destekleyerek internet deneyimini de üst boyuta taşıyor.

Avm Fritz! Box 3490

İnternete Hız Katacak En İyi 13 Modem

Almanya üretimi olarak öne çıkan ve 4 x gigabit Ethernet bağlantı noktası, 1 x gigabit Ethernet WAN bağlantı noktası, 2 x USB 3.0 bağlantı noktası gibi özellikleri ile kullanıcılar arasında kendisine özel bir yer bulan model, piyasanın en kaliteli ve sağlam ürünleri arasında yer alıyor. Ev ve ofis ortamları için son derece güvenli bir bağlantı imkânı sunan ürün, çok sayıda ek özelliği ile birlikte ekonomik bir seçim yapmak isteyenlere hitap ediyor.

Bütünleşik halde bulunan VDSL modemi sayesinde üründen kablo, fiber ve DSL internet bağlantısı kurmak mümkün oluyor. Aynı zamanda güçlü desteği sayesinde 1300 Mbit hız sağlayarak çok yüksek hızlara ulaşmak isteyenlere de eşsiz bir şekilde olanak tanıyor. Depolama cihazları için de iki adet bulunan USB bağlantı noktası böylece belleklerin de modem üzerinden kullanılmasını mümkün kılarak ergonomik bir işlev sunuyorlar.

ASUS RT-AC87U

İnternete Hız Katacak En İyi 13 Modem

Yüksek hızlarda bağlantı isteyenlere hitap eden model, 5Ghz hızında ilave olarak 600 Mbit hızı ile birlikte toplamda 1733 Mbit hızlara çok kolay şekilde ulaşılmasını mümkün hale getiriyor. Özellikle diğer modemlerden ayrılmasını sağlayan temel özellik ise farklı bir yazılım kullanması ile kendisini gösteriyor.

Uzman kullanıcılara da kolayca işlemlerini yapabilmeleri için olanak sağlayan pratik ayarlara sahip olan seçenekleri, aynı zamanda çocukları da zararlı içerikten korumak isteyen anne ve babalara karşı ebeveyn kontrolü sunuyor. İndirme yöneticisi sayesinde de kota sınırı olan bağlantılarda kotanın aşılması engelleniyor ve böylece kullanıcının internet bağlantısı daha güvenli ve sağlıklı bir hale geliyor.

En iyi işlemci seçeneklerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

LİNKSYS XAC1900

İnternete Hız Katacak En İyi 13 Modem

Modeller arasında fiyatı açısından yüksek bir tutara sahip olsa da modem çeşitleri arasında çoklu ek özellikleri ile birlikte sıradışı bir internet deneyimi yaşamak isteyenlere hitap ediyor. 4 x gigabit Ethernet bağlantı noktası, 1 x gigabit Ethernet WAN bağlantı noktası, 1 x USB 3.0 bağlantı noktası, 1 x USB 2.0 bağlantı noktası gibi temel özelliklerinin yanında yazılımı ile routerlar arasında en kullanışlı yapıda öne çıkıyor.

Netgear Nighthawk X4 R7500

İnternete Hız Katacak En İyi 13 Modem

Farklı özelliklerin kontrolünü sağlayan kullanışlı arayüzü, uzaktan erişim sağlamak gibi özellikler barındırıyor. Güç kaynağı ile bütünleşik olan DSL modemi, kompakt tasarımı ile birlikte kabloların ayakaltından çekilerek odadan yer ayırmaya neden oluyor. 1300 Mbit hızı ise yüksek hızlara kolay bir şekilde ulaşmayı mümkün hale getiriyor.

Tp-li̇nk Archer D9 Adsl Modem Router

İnternete Hız Katacak En İyi 13 Modem

Ekonomik ve güvenli bir modem kullanmak isteyenlere hitap eden ürün, kullanıcı dostu özellikler barındırıyor. Geniş kesimlerin rahatlıkla kullanması ve telefon hattına bağlanmak için uzun menzilli modem özelliği ile piyasaya çıkan ürün, fiyatına karşılık üst düzey özellikler içermektedir.

Belkin Ac1200db Wi-fi Dual-band Ac+ Gigabit

İnternete Hız Katacak En İyi 13 Modem

Özellikle USB 3.0 bağlantı seçenekleri ile öne çıkan model, farklı depolama cihazlarını daha rahat bir şekilde kullanmayı mümkün hale getiriyor. Çok uzak bağlantılarda bile geniş menzil alanı sayesinde 1300 Mbit bağlantı hızı almayı olanaklı hale getiren modem, kendisine en iyi modemler arasında yer bulmayı başarıyor.

Buffalo Airstation Extreme Ac1900

İnternete Hız Katacak En İyi 13 Modem

Yakın zamana kadar en iyi modem listelerinde ilk sıralarda bulunan model, yüksek hızlara kolay ve güvenli bir şekilde çıkmayı mümkün hale getiriyor. Dual frekans özelliği sayesinde 5Ghz hız da sunan ürün, aynı zamanda 4 standart gigabit Ethernet LAN ve tek WAN bağlantı özelliği sayesinde de gelişmiş bağlantı imkânları yaratabiliyor. Gelişmiş yazılımı da modemi kullanmayı daha kolay ve pratik hale getirmeye yardımcı oluyor. Web filtreleme ve anne baba kontrolü gibi özellikleri çocukların daha güvenli bir şekilde internet kullanmasını sağlıyor.

En iyi animeler hakkında bilgiler yazımızdadır.

Trendnet Tew-818dru

İnternete Hız Katacak En İyi 13 Modem

Kullanıcı dostu özellikleri ile öne çıkan ürün yüksek performans ve kolay kurulum gibi özellikleri ile listede yer buluyor. Kablosuz bağlantıda 1300 Mbit hızı ile birlikte çok yüksek hızlara kolay bir şekilde ulaşmak isteyenlere hitap eden ürün, aynı zamanda kullanılmadığı zamanlarda da enerji tüketimini en aza indirgeyerek kullanıcı dostu özellikler gösteriyor. Ek özellik içeren yazılımı sayesinde web sitelerini kontrol etme, dinamik DNS desteği ve QoS desteği gibi özellikleri sunarak kendisine en iyi modem çeşitleri arasında kullanıcı yararına olan özellikleri ile yer buluyor.