Tost severlerin ilgisini çekecek en iyi tost makinesi listemizden birbirinden farklı tost makineleri arasından kendiniz için en uygun olan tost makinesini seçebilirsiniz. Tost makinelerini değerlendirirken dikkat edilmesi gereken önemli kriterlere değinerek hazırlanmış olan bu listede en çok tercih edilen kaliteli tost makinelerini bulabilirsiniz. En iyi tost makinesi listesinin sıralaması karışık olarak hazırlanmıştır.

1. Arzum AR292 Tostçu Lux Granite Tost Makinesi

Mükemmel Tostlar İçin En İyi 12 Tost Makinesi Tavsiyesi

Listemizin ilk modeli olan Arzum AR292, 1800 W gücünde çalışan ve 180 derece açılabilen bir tost makinesidir. 180 derece açılabilme özelliğine sahip olan Arzum, barbekü yapmak isteyen kişiler için geniş kullanım alanı sağlamaktadır. Yapısında çizilmez 5 katlı granit kaplama bulunduran tost makinesi, evde ve seyahatte yüksek gerilimli güç kaynaklarıyla kullanım için uygun olarak tasarlanmıştır.

6 adete kadar tostu tek seferde pişirebilen tost makinesi, çift yönlü ısıtıcı plağa sahiptir. 3 kademeli ısı ayarı yapabilen Arzum, ayarlanabilir termostat bulundurmaktadır. Tost makinesinin plakaları bulaşık makinesinde yıkanabilmektedir. Yükseklik ayarı ve güç ikaz ışığı bulunduran tost makinesinin tabanı yapışmaz yapıdadır.

Ayrıca en iyi yatak seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

2. Goldmaster GM-7714 Tost Makinesi

Mükemmel Tostlar İçin En İyi 12 Tost Makinesi Tavsiyesi

1750 W güç ile çalışan Goldmaster GM-7714, ızgara veya tost yapabilmektedir. Tek yönlü plaka bulunduran tost makinesinin plakaları çıkartılabilmekte ve yıkanabilmektedir. Plakaların kaplaması granit olup yapışmaz yapıdadır. 180 derece açılabilme özelliğine sahip olan makine, barbekü severler için çok kullanışlıdır. Ayarlanabilir termostat bulunduran tost makinesinin farklı renk seçenekleri mevcuttur.

3. Siemens TG23331V Tost Makinesi

Mükemmel Tostlar İçin En İyi 12 Tost Makinesi Tavsiyesi

40 cm genişliğinde, 11,5 cm yüksekliğinde ve 33 cm derinliğinde olan Siemens TG23331V 2000 W güç ile çalışmaktadır. Tek seferde 6 adete kadar tost ekmeği pişirebilen makine zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Izgara özelliği de bulunduran tost makinesinin toplamda 5 farklı ısı kademesi vardır. Kilitleme mandalı ve yağ toplama haznesine sahiptir.

Dikey saklama imkanı sunan Siemens TG23331V, pişirme tepsisiyle birlikte gelmektedir. Güç ikaz ışığı bulunduran tost makinesi 180 derece açılarak ızgara fonksiyonunda kullanılabilmektedir. Plakları çift taraflı olan makinenin plakaları dökümdür ve çıkartılabilmektedir. Yüksek ayarı yapılabilen tost makinesinin tasarımı son derece şık olup mutfağınıza ayrı bir dokunuş katacaktır.

4. Tefal Toast Expert Tost Makinesi

Mükemmel Tostlar İçin En İyi 12 Tost Makinesi Tavsiyesi

Tefal Toast Expert, adından da anlaşılacağı üzere tost uzmanıdır. 4 tost ekmeğini tek seferde pişirebilen tost makinesi 1800 W güç ile çalışmaktadır. Güç ikaz ışığı ve dikey saklama özelliği bulundurmaktadır. Döküm plaka bulunduran ve plakaları çift taraflı olan makinenin 180 derece ızgara olabilme özelliği vardır. Tost makinesinin plakaları çıkarılabilmektedir. Ayarlanabilir termostata sahip olan Tefal Toast Expert’in yükseklik ayarı yapılabilmektedir.

Gizli menteşe, yanmaz tutma yeri ve yanmaz, yapışmaz kaplamaya sahip olan tost makinesi 3 farklı ısı kademisine sahiptir. Mutfaklarda ev hanımları ve aşçılar tarafından sıklıkla tercih edilen bir üründür ve farklı renk seçenekleri mevcuttur.

5. Korkmaz A 316 Tostella Tost Makinesi

Mükemmel Tostlar İçin En İyi 12 Tost Makinesi Tavsiyesi

Korkmaz’ın bu ürünü tek seferde 4 tost ekmeği pişirebilme kapasitesine sahiptir. Tek yönlü plakalara sahip olan tost makinesinin plakaları dökümdür ve kaplama materyali teflondur. Plakaları çıkartılabilen tost makinesinin çalışma gücü ise 1800 W’tur. Plakalarının çıkartılabilir olması ve bulundurduğu yağ toplama haznesi ile Korkmaz A 316 Tostella’nın temizlenmesi son derece kolaydır.  Ayrıca tost makinesi yanmaz tutma yerine sahiptir ve otomatik sıcaklık kontrolü yapabilmektedir.

6. Arnica Diamond GH26250 Tost Makinesi

Mükemmel Tostlar İçin En İyi 12 Tost Makinesi Tavsiyesi

En iyi tost makinesi listesinin 6. modeli olan Arnica Diamond, 2000 W ile çalışmaktadır. 6 tost ekmeğini tek seferde pişirebilen tost makinesi ızgara özelliğine sahiptir. Plakaları tek yönlü olan tost makinesinin plaka kaplamaları granittir. 180 derece ızgara fonksiyonu bulunduran makinenin ızgaraları çıkarılabilmektedir ve yanmaz, yapışmaz kaplamaya sahiptir. Plakaların yapışmaz yapıda olması ve çıkarılabilmesi temizlik açısından çok kolaylık sunmaktadır. 5 kademeli ısı ayarı bulunduran cihazın yağ toplama haznesi de temizlenmesini son derece kolaylaştırmaktadır.

Tüm bunlara ek olarak, tost makinesi ayrıca güç ikaz ışığına ve kilitleme mandalına sahiptir.

En iyi epilatör hakkında bilgiler yazımızdadır.

7. Arnica Ayvalık 4000 GH26110 Tost Makinesi

Mükemmel Tostlar İçin En İyi 12 Tost Makinesi Tavsiyesi

1800 W güç ile çalışan Arnica Ayvalık, tek seferde 6 tost ekmeği pişirme kapasitesine sahiptir. Özellikle Ayvalık Tostu yapabilmek için özel olarak tasarlanmış tost makinesi, termostat ayarına ve 180 derece ızgara olabilme özelliğine sahiptir.

Çıkarılabilir ve yıkanabilir plakalara sahip olan tost makinesi, kademeli ısı ayar düğmesi bulundurmaktadır. Yiyecek kalınlığına göre ayarlanabilen gövde ve yükseklik ayar fonksiyonu ile kolay kullanım sunan Arnica Ayvalık’ın plakaları yapışmaz ve kir tutmaz yapılıdır.

8. Schafer Contempo Tost Makinesi

Mükemmel Tostlar İçin En İyi 12 Tost Makinesi Tavsiyesi

Farklı renk seçeneklerine sahip paslanmaz dış gövdeleri ile Schafet Contempo tost makineleri ev hanımlarının en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Tost makinesinin pişirme yüzeyi sağlıklı, ısı ve çizilmeye karşı dayanalı bir yapıya sahiptir ve 1600 W güç tüketmektedir. Tek seferde 6 tost ekmeğini pişirebilen Schafer Contempo, tek yönlü plakalara sahiptir ve ızgaraların kaplama materyali granittir. Granitin çok sağlıklı bir madde olduğu yıllardır bilinen bir bilgidir ve bu yüzden mutfak sektöründe bolca granit kullanılmaktadır.

180 derece ızgara olabilen plakaları sayesinde tost makinesi ızgara olarak da çalışabilmektedir. Ayarlanabilir termostat ve yükseklik ayarı bulunduran tost makinesinin 5 farklı ısı kademesi vardır. Tost makinesi dikey olarak saklanabilmektedir. Ayrıca güç ikaz ışığı, yanmaz tutma yeri ve gizli menteşe bulundurmaktadır.

9. Tefal Gourmet Minute Tost Makinesi

Mükemmel Tostlar İçin En İyi 12 Tost Makinesi Tavsiyesi

Plaka kullanımı tek yönlü olan tost makinesinin ızgara özelliği bulunmaktadır ve tost makinesi 180 derece açılabilmektedir. Döküm plakaya sahip olan Tefal Gourmet’in plakaları çıkarılabilmektedir ve plakaların kaplaması alüminyumdur. Ayarlanabilir termostata sahip olan tost makinesi 2000 W güç ile çalışmaktadır ve 4 tost ekmeği kapasitelidir. 5 farklı ısı kademesine sahip olan tost makinesinin zaman ayarı vardır. Paslanmaz çelik gövdeye sahip olan tost makinesinin temizlenmesi kolaydır.

10. Sarex 3410 Toast Chef Tost Makinesi

Mükemmel Tostlar İçin En İyi 12 Tost Makinesi Tavsiyesi

1800 Watt güç ile çalışan Sarex tost makinesi, 6 adet tost ekmeğini tek seferde pişirebilmektedir. Plaka kullanımı çift taraflı olan makinenin 180 derece ızgara olabilme özelliği de vardır. Plakaları çıkarılabilen tost makinesinin plaka kaplaması seramiktir. Ayarlanabilir termostata sahip olan makinenin plakaları bulaşık makinesinde yıkanabilirdir, temizlemesi kolaydır.

11. Fakir Gravis Tost Makinesi

Mükemmel Tostlar İçin En İyi 12 Tost Makinesi Tavsiyesi

6 tost ekmeğini tek seferde pişirebilen Fakir Gravis, tek yönlü plakalara sahiptir. Izgara özelliği de bulunduran tost makinesinin çalışma gücü 1800 Watt’tır.4 kademeli olan ısı ayarı ile pişirmek istenilen tosta göre ısı ayarı yapılabilmektedir.

Ayarlanabilir termostat ve yükseklik ayarı bulunduran tost makinesi kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Tost makinesi ayrıca güç ikaz ışığı bulundurmaktadır ve tüm bunlara ek olarak gizli menteşe ve aşırı ısınmaya karşı güvenlik sigortasına da sahiptir.

En iyi oyuncu kulaklığı detaylarına da bakabilirsiniz.

12. Goldmaster GSM 7409 Royal Seda Tost Makinesi

Mükemmel Tostlar İçin En İyi 12 Tost Makinesi Tavsiyesi

2000 W güç ile çalışan Goldmaster Royal Seda, 6 dilim tost ekmek kapasitelidir. Kolay temizlenebilir ve ayrılabilen özel yapışmaz plakalar teflon kaplamadır. Plakaları tek yönlü olan tost makinesinin ızgara özelliği de vardır.

En iyi tost makinesi listesinin son modeli olan Goldmaster Royal Seda, ayarlanabilir termostata sahiptir ve yağ damlama tepsisi bulundurmaktadır.

En İyi Tost Makinesi listesi ile ilgili yorumlarınızı ve sorularınızı bekliyoruz.
Kategori: