Doktorlar ve bilim insanları uykunun öneminden sürekli bahsederler. Kaliteli uyku çekebilmek için en iyi yatak markaları sizler için listelendi. Uykunun bütün nimetlerinden sonuna kadar faydalanabilmek, hastalıklardan kendimizi uzak tutmak ve huzurlu bir yaşam sürmek için uykuya dolayısıyla da kaliteli yataklara her zaman ihtiyacımız var.

Bellona

Kaliteli Bir Uyku İçin En İyi 12 Yatak Önerisi

Enerjik, ergonomik, kolajen ve natural linen gibi birçok yatak çeşidine sahip yılların markası Bellona’dan kaliteli ve rahat bir yatak satın almak mümkün. İş stresi altında kalanlar için bile yatak tasarlayan Bellona rahat yatakları, kaliteli malzemeden imal edilmiş ürünleri ve üstün teknolojileri ile bel ve vücut sağlığınız için ideal ürünler tasarlamaktadır.

Yaratıcı yatak tasarımları, işlevsel yatak ürünleri ve çeşitli avantajlarıyla Bellona çatısı altında alışveriş etmek hem çok zevkli hem çok kazançlı.

En iyi epilatör seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.

Bambi

Kaliteli Bir Uyku İçin En İyi 12 Yatak Önerisi

Omurga, bel ve kalça sağlığınız için özenle dizayn edilen Bambi imzalı ürünler sayesinde huzurlu bir uyku uyuyabilirsiniz. Günde en az 8 saat uyumaktan bahseden bilim insanlarının önerdiği vücut ve iskelet sistemi baz alınarak üretilen yataklar ile sağlıklı bedenlere sahip olun.

Paket yay sistemi sayesinde yanınızdaki insanı rahatsız etmeden uyuyabilirsiniz. Özel yay yapıları ile hareket ettiğinizde gereksiz yere ses çıkmaz. Sırtınıza destek olması amacıyla düşünülmüş destek minderi ile uyumadan önce kitap okuyabilir, film seyredebilirsiniz.

Hibboux

Kaliteli Bir Uyku İçin En İyi 12 Yatak Önerisi

Çevreye duyarlı, hayvanlara dost, zararlı madde ve kimyasal içermeyen ultra rahat yataklar ile uyku kalitenizi üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Uzun garanti dönemi, her bütçeye uygun fiyatları, servis imkanı ve çok daha fazlası Hibboux’da.

Hybrid yatak, DHT yaylı yatak ve birçok ürün çeşitliliği sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için tasarlanmıştır. Uluslararası camiada kabul gören Oeko- Tex sertifikası tekstil ürünlerine duyulan güveni simgelemektedir. Hibboux uzun yıllar elde ettiği tecrübe, kazandığı ödüller, müşteri memnuniyeti, vb. ile dünya standartlarında bir firma olduğunu gösterir.

Yataş

Kaliteli Bir Uyku İçin En İyi 12 Yatak Önerisi

Örme kumaş seçeneği, 27 cm yatak yüksekliği, pocket yay gibi birçok avantajı bünyesinde barındıran Yataş imzalı yataklar son moda teknolojiler ile üretilmeye devam ediyor. Yataş’tan yatak almanın yanında güzel bir yastık ya da yatak örtüsü gibi ürünler de alabilirsiniz. Tek kişilik yatakların yanında çift kişilik yataklar veya bazalar da mevcuttur.

Kötü kokuları yatağınızdan uzak tutmayı başaran Fresche teknolojisi, Yataş imzasıyla sizler için üretilmiştir. Cool Action sayesinde yatak pedinizi yıkayarak uzun vadede kullanım şansı elde edebilirsiniz.

İstikbal

Kaliteli Bir Uyku İçin En İyi 12 Yatak Önerisi

Geleceği düşleyen, geçmişin birikimini geleceğin teknolojisiyle buluşturmayı hedefleyen İstikbal yatak ürünleri ile sağlıklı, dinamik ve mutlu sabahlara uyanacaksınız. Unstress, detox prime, electro baza, active life gold ve indigo yatak çeşitlerine sahip İstikbal sayesinde bütçenize ve tarzınıza uygun yüzlerce yatak bulunur.

Her yatak çeşidi adı farklı olsa da kolay temizlenebilme imkanına sahiptir. Çıkarılabilen yatak pedini yıkayıp kullanabilirsiniz. Ayrıca temiz hava sirkülasyonuna sahip yay sistemi ile mışıl mışıl uyku çekmenin keyfini yaşayın. Modern duruşu, her zevke uygun tasarımı ile odanızın havasını kökünden değiştirecek bir yatağa sahip olun.

Yatsan

Kaliteli Bir Uyku İçin En İyi 12 Yatak Önerisi

Ortopedik, modern, şık ve baş döndüren tasarımları ile adından uzun yıllardır söz ettiren Yatsan imzalı yatak markaları sayesinde tek veya çift kişilik kaliteli yataklara ve bazalara sahip olabilirsiniz. Amerika’da ve Avrupa’da saygınlığı olan yatak firmalarının güvencesi altında hizmet veren Yatsan, farklı zevklere hitap eden tasarımları ile geçmişten gelen tecrübesini geleceğe aktarıyor.

Çok yorgun olduğunuz bir iş gününün sonrasında aleo vera kumaşlara sahip ve iskelet sistemini düşünen Yatsan imzalı yataklara uzanarak keyifli bir uyku uyuyabilirsiniz. Çift taraflı kullanım imkanına sahiptir. En iyi yatak markaları arasında söz sahibi olan Yatsan’ı uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Visco Love

Kaliteli Bir Uyku İçin En İyi 12 Yatak Önerisi

 

Sıcaklığa, baskıya, ısıya, soğuğa dayanıklı akıllı sünger sistemine sahip Visco Love yatakların keyfini sürmek çok kolay. Floro carbon maddesi içermeyen yatakları kullanırken aklınızda hiçbir soru işareti kalmaz. Çocuklarınızla birlikte uzun yıllar emniyet içinde ve huzurla kullanabilirsiniz.  Yatağa uygulanan baskı ortadan kalkınca şekli eski hâline geri döner. Dinlendirici, sağlıklı ve kaliteli bir uyku için Visco Love yatakları tercih etmek çok akıllıca olacaktır.

Türkiye’nin birçok yerinde bulunan satış bayisi ile sizlere hizmet vermek için ayağınıza gelen Visco Love kalitesi işinde profesyonel tasarımcıları, mühendisleri ve yüzlerce çalışanı ile sizleri memnun etmek için daima çalışır.

İşbir

Kaliteli Bir Uyku İçin En İyi 12 Yatak Önerisi

Yorucu bir iş gününün veya okul dönüşünün sonunda tatlı rüyalara dalmak, vücudumuzu dinlendirmek ve huzurlu bir uyku uyumak için İşbir yatağa ihtiyacımız var. Kaliteli yatak markalarından birisi olan İşbir, geliştirdiği son trend teknoloji imkanları ile sizlere uyku konusunda destek vermek için uğraşır.

Comfort, blue, 100 plus, visco ped, belmondo gibi birçok yatak tarzına sahip İşbir markasından gönlünüze göre alışveriş yapabilirsiniz. Kaçmaz birçok fırsata sahip, devam eden indirimleri olan ve hep yanı başınızda sizi bekleyen bir yatak markasından daha ne beklenir ki?

Boyun, bel, bacak ve kalça sağlığınız için gece gündüz üretim yapan, sürekli kendini geliştiren, eşsiz firmalar arasında yerini sabitleyen İşbir’in uzmanlığından, becerisinden ve kalitesinden asla ödün vermeyin.

En iyi filtre kahve makinesi hakkında bilgiler yazımızdadır.

Wellmatt

Kaliteli Bir Uyku İçin En İyi 12 Yatak Önerisi

Wellmatt kendi internet sitesinden size uygun yatağı verebilmek için bir form hazırladı. Bu formu doldurarak kendinize en uygun yatağı seçebilirsiniz. Her fiyata, her haneye, her kişiye uygun yataklarıyla bunca yıldır hizmet veren Wellmatt çıtasını her geçen gün daha da yukarıya çıkarmaktadır.

Bebekler, çocuklar, evliler ve bekarlar için ayrı ayrı dizayn edilen yatakları ile müşteri memnuniyeti sağlayan bir firma hâline gelmiştir. Birbirinden farklı 7 konfor özelliğine sahip yatakların natürel destekleme avantajları mevcuttur. Anti bakteriyel özelliğiyle hijyene büyük oranda dikkat eder. Yatağınızı uzun yıllar mutluluk içinde kullanabilirsiniz. Olmazsa olmaz organik yatak seçenekleri ile doğal ve sağlıklı bir uyku çekmenin keyfini yaşayın.

İzdaş

Kaliteli Bir Uyku İçin En İyi 12 Yatak Önerisi

İzdaş prestijini üzerinde her zaman taşıyan yatak çeşitleri yüzde 100 kaliteli yay sistemleri, konforlu yatak ürünleri ve ortopedik özellikleriyle sizlerin huzuruna çıkıyor. Anti bakteriyel, hijyenik, gözenekli, yüksek yatak avantajlarının tadını çıkarın.

Vücudunuzun şeklini alarak sizlere kaliteli uyku hizmeti sunar. Uykunun tüm faydalarını vücudunuza yansıtabilen Lateks organik yataklar ile zinde bir güne uyanabilirsiniz. Kapalı ve sandıklı bazaların alt bölmelerine gerekli eşyalarınızı koyarak saklama amaçlı kullanabilirsiniz.

Opalin

Kaliteli Bir Uyku İçin En İyi 12 Yatak Önerisi

Natural keçe kumaştan üretilmiş yatakları, birbirinden farklı dizayndaki uyku ürünleri ve 2000 yılından bu yana yatak hizmeti veren Opalin markası yetenekli tasarımcıları, işinde mükemmel mühendisleri, servisçileri ve ustaları ile sizlerin uyku kalitenizi yükseltmek amacıyla sürekli çalışmaya devam ediyor.

Opalin tecrübesi yeni kuşaklarla buluşarak geleceğe doğru yol alıyor. Bu işten en kârlı çıkan değerli müşterileri oluyor.

Heyner

Kaliteli Bir Uyku İçin En İyi 12 Yatak Önerisi

Avrupa güvenlik standartlarına göre üretilen Heyner imzalı yataklar sayesinde bebeğiniz rahat bir uyku çekebilecek. Ortopedik yatak sistemi, bonel yayları, hava temizleme özelliğine sahip düzeneği ile bebeğinizin uyku kalitesini yükseltmek için çalışır.

Yatakların üretimi esnasında çevreye zarar verilmez. Thermobonding elyaftan ve tek kişiye özel süngerden imal edilen yataklar her türlü darbeye veya çökmeye karşı dayanıklı olarak üretilmiştir.  En iyi yatak markaları arasında önemli bir yeri olan Heyner’i çocuklarınızın mutluluğu için deneyin.

En iyi elektrikli süpürge seçeneklerine de bakabilirsiniz.