Bir oyundan keyif almak için gereken en önemli unsurlardan birisi de oyuncuların kendilerini oyunun içerisinde hissedebilmesidir. Bu konuda ise oynadıkları oyunun grafikleri, hikâyesi kadar oyun içi atmosfer ve sesler de önemlidir. Dolayısıyla bir oyuncunun kendisini oyunun atmosferinde hissedebilmesi için doğru kulaklık modelini tercih etmesi gerekir. Biz de sizin için en iyi oyuncu kulaklıkları arasından 10 tanesini inceledik.

Corsair HS50 Oyuncu Kulaklığı

Oyunların Tadını Sonuna Kadar Çıkartmak İsteyenlere En İyi 10 Oyuncu Kulaklık Önerisi

Ayarlanabilir kafa bandı, kafa bandı yastığı ve hafızalı kulak yastığı ile gayet konforlu bir oyuncu kulaklığı olan Corsair HS50, pasif gürültü önleme özelliği ile de dikkat çekmektedir. Olabildiği en düşük frekans 20 Hz iken en yüksek frekans ise 20 kHz olmaktadır. 111 desibel hassasiyeti bulunan bu oyuncu kulaklığının siyah, beyaz, mavi ve yeşil renk seçenekleri bulunmaktadır. Kulaklığın kablo uzunluğu 180 santimetredir. Bağlantı tipi 3.5mm düz tip jak giriştir. Mikrofonunun en düşük frekansı 100 Hz iken, en yüksek frekansı ise 10 kHz’dir. Ayrıca mikrofon çıkartılabilir özelliğe sahiptir. Bu oyuncu kulaklık türünü Nintendo Switch, PlayStation, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında kullanabilirsiniz.

En iyi elektrikli süpürge seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.

Steelseries Arctis 5 Oyuncu Kulaklığı

Oyunların Tadını Sonuna Kadar Çıkartmak İsteyenlere En İyi 10 Oyuncu Kulaklık Önerisi

PlayStation, VR, Windows PC ve MAC platformları ile uyumlu olan Steelseries Arctis 5 kulaklık modelinin 7.1 DTS Headphone:X ses çıkışı bulunmaktadır. 98 desibel hassasiyetinde olan bu ürün pasif gürültü önleme özelliğine de sahiptir. Ürünün alabildiği en düşük frekans 20 Hz, en yüksek frekans ise 22 kHz’dir. Ayarlanabilir kafa bandı ve kafa bandı yastığı özellikleri de kulaklığın konforlu kullanımını sağlamaktadır. Gürültü engelleyici özelliğe sahip olan mikrofonun aldığı en düşük frekans 100 Hz, en yüksek frekans ise 10 kHz’dir. Ayrıca mikrofonun diğer özelliği ise gizlenebilir olmasıdır. Steelseries Arctis 5 kulaklık modelinin bağlantı türü USB ve 3.5 mm jak girişidir. Kulaklığın kablo uzunluğu ise 300 santim kadardır. Bu kulaklık modeli karşımıza siyah ve beyaz olmak üzere 2 farklı renk seçeneği ile çıkar. En iyi oyuncu kulaklığı listesinde yer almayı hak eden bir model.

Razer Tiamat 7.1 v2 Oyuncu Kulaklığı

Oyunların Tadını Sonuna Kadar Çıkartmak İsteyenlere En İyi 10 Oyuncu Kulaklık Önerisi

7.1 gerçek çevresel ses çıkışı bulunan Razer Tiamat 7.1 V2 kulaklık modelinin 118 dB hassasiyeti vardır. Pasif gürültü önleme özelliğine de sahip olan bu kulaklığın alabildiği en düşük frekans 20 Hz iken, en yüksek frekansın ise 20 kHz olduğu söylenebilir. yalnızca siyah renk seçeneği ile karşımıza çıkan bu kulaklık modelinin mikrofonu dönebilen türdendir. Ayrıca ayarlanabilir kafa bandı ve kafa bandı yastığı sayesinde de konforlu ve rahat bir şekilde kullanılabilir. USB ve 3.5 mm giriş türü bulunan bu kulaklığın kablo uzunluğu ise 300 cm kadardır.

Asus Strix Pro Kulaklık

Oyunların Tadını Sonuna Kadar Çıkartmak İsteyenlere En İyi 10 Oyuncu Kulaklık Önerisi

Pasif gürültü önleme özelliğine sahip olan Asus Strix Pro marka kulaklık modeli ayarlanabilir kafa bandı ve kafa yastığı sayesinde oldukça konforlu bir şekilde kullanılabilir. Ayrıca katlanabilir tasarımı sayesinde müdafaa etmesi de oldukça kolaydır. Güçlü bas özelliği bulunan bu kulaklığın en çok tercih edilme sebeplerinden biri de budur. PlayStation, tablet, Windows PC ve MAC ile uyumludur. 98 dB hassasiyeti olan Asus Strix Pro kulaklık modelinin aldığı en düşük frekans 20 Hz, aldığı en yüksek frekans ise 20 kHz’dir. Mikrofonda ise gürültü engelleyici özellik bulunmaktadır. 3.5 mm jak girişli bağlantısı bulunur. Kablosu ise 120 cm kadardır. Asus Strix Pro kulaklık modelini diğer kulaklık modellerinden ayıran en önemli özelliklerden biri ise kesinlikle muazzam tasarımıdır. Strix aynı zamanda baykuş manasına gelmektedir. Kulaklığı katlanması durumunda ise kulaklık adeta bir baykuş kafasına benzemektedir. Sadece bu özelliği ile bile Asus strix Pro kulaklık modelinin en iyi oyuncu kulaklıkları arasında olduğu söylenebilir.

Asus Strix 7.1 Oyuncu Kulaklığı

Oyunların Tadını Sonuna Kadar Çıkartmak İsteyenlere En İyi 10 Oyuncu Kulaklık Önerisi

Asus 4 farklı oyun modu sunmaktadır. Oynadığınız oyunları göre bu montlardan herhangi birini seçebilir ve oyunun keyfini de had safhalara çıkarabilirsiniz. Ayarlanabilir kafa bandı ve kafa bandı yastığı size daha konforlu bir deneyim sunacaktır. Katlanabilir tasarımı sayesinde ise ortaya çıkan baykuş görüntüsü bu kulaklık modelinin estetik açıdan tam bir sanat ürünü olduğunu ispatlayacaktır. 7.1 gerçek çevresel ses çıkışı bulunan kulaklığın pasif gürültü önleme özelliği de vardır. Kulaklığın bağlantı şekli USB biçimindedir. Bağlantı kablosu ise 300 cm kadardır. Gürültü engelleyici özelliğe sahip olan mikrofonda istenildiği zaman kulaklıktan çıkarılabilir ve tekrar takılabilir. Asus Strix 7.1 marka kulaklığın aldığı en yüksek ve en düşük frekans Asus Strix Pro kulaklık modeli ile aynıdır. Yani bu modelde de alınan en düşük frekans 20 Hz iken alınan en yüksek frekans ise 20 kHz olmaktadır.

Sennheiser G4ME Zero Kulaklık

Oyunların Tadını Sonuna Kadar Çıkartmak İsteyenlere En İyi 10 Oyuncu Kulaklık Önerisi

Siyah ve beyaz renk seçenekleri ile karşımıza çıkan Sennheiser G4ME Zero kulaklık modelinin 108 dB hassasiyeti bulunur. Ayrıca aldığı en düşük frekans 15 Hz’dir. Kulaklığın aldığı en yüksek frekans ise 28 kHz olmaktadır. Bilgisayarınızda oyun oynarken rahatlıkla kullanabileceğiniz ve harika bir performans alacağınız bu kulaklığı aynı zamanda müzik dinlerken de muazzam bir ses kalitesi ile deneyebilirsiniz. Ayarlanabilir kafa bandı ve kafa yastığı size daima konforlu hissettirecek. Gürültü engelleyici mikrofonu ise sesinizin daha net duyulmasını ve mikrofon aracılığıyla konuştuğunuz insanlarla daha iyi anlaşabilmenizi sağlar. 3.5 mm düz jak girişi bulunan kulaklığın kablosu ise 300 cm kadardır.

En iyi döküm tava modellerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Astro Gaming a40 Tr Kulaklık

Oyunların Tadını Sonuna Kadar Çıkartmak İsteyenlere En İyi 10 Oyuncu Kulaklık Önerisi

Nintendo, Windows PC, PlayStation, Xbox ve MAC platformlarına uyumlu olarak kullanabileceğiniz bu kulaklık modelinin stereo ses çıkışı bulunur. Ayrıca kulaklığın aldığı en düşük frekans 20 Hz, en yüksek frekans ise 24 kHz olmaktadır. Ayarlanabilir kafa bandı ve kafa bandı yastığı ile rahat edersiniz. 3.5 mm düz jak girişi bulunur. Bağlantı kablosu ise 150 cm civarındadır. Bu mikrofon karşımıza siyah ve beyaz renk seçenekleri ile çıkar. Dilediğiniz modeli seçebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Plantronics GameCom 388 Oyuncu Kulaklığı

Oyunların Tadını Sonuna Kadar Çıkartmak İsteyenlere En İyi 10 Oyuncu Kulaklık Önerisi

Stereo ses çıkışına sahip olan bu kulaklık modelinin aldığı en düşük frekans 20 Hz, en yüksek frekans ise 20 kHz’dir. 3.5 mm düz jak girişi ile bağlantı kurulan kulaklığın konnektör kaplaması ise altındır. Ayrıca bu bağlantı kablosunun uzunluğu ise 200 cm’dir. Beyin bas özelliğine sahip olan bu kulaklık ile oyun oynarken müthiş bir performans aldığınız gibi müzik dinlerken de şahane bir ambiyans yaşayabilirsiniz. Ayrıca mikrofonu gürültü engelleyici olma özelliğine sahiptir.

Turtle Beach Atlas Elite Oyuncu Kulaklığı

Oyunların Tadını Sonuna Kadar Çıkartmak İsteyenlere En İyi 10 Oyuncu Kulaklık Önerisi

Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One ve Windows PC ile uyumlu olarak kullanabileceğiniz Bu kulaklık hafızalı kulak yastığına ve konforlu kulak bandı yastığına sahiptir. Stereo ses çıkışı olan kulaklığın pasif gürültü önleme özelliği bulunmaktadır. Turtle Beach Atlas Elite oyuncu kulaklığının aldığı en düşük frekans 12 Hz, en yüksek frekans ise 20 kHz olmaktadır. 3.5 mm düz jak girişe sahip olan kulaklığın kablosu ise sökülebilir bir kablo türüdür. Kulaklığın mikrofonu da tıpkı kablo gibi sökülebilir ve sonra tekrar takılabilir.

Turtle Beach Stealth 600p Oyuncu Kulaklığı

Oyunların Tadını Sonuna Kadar Çıkartmak İsteyenlere En İyi 10 Oyuncu Kulaklık Önerisi

Turtle Beach markasının diğer bir ürünü olan Stealth 600p ise Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Windows PC ile uyumludur. Stereo ses çıkışına sahip olmakla birlikte aldığı en düşük ses frekansı 20 Hz, en yüksek ses frekansı ise 20 kHz’dir. Döndürülebilen mikrofonun sahip olan bu kulaklığın ayarlanabilir kafa bandı ve kafa yastığı da mevcuttur. Bu kulaklık modelini en iyi oyuncu kulaklıkları listesine almamızı sağlayan en önemli ve en güzel özelliklerinden birisi de kablosuz bağlantı ile çalışabiliyor olmasıdır. Yani ortada herhangi bir kablo kısıtlaması bulunmadan bu kulaklıkla daha konforlu bir şekilde oyun oynayabilir, şarkı dinleyebilir ya da film izleyebilirsiniz. 15 saatlik kullanım süresi bulunan bu kulaklığı şarj etmek içinse ve USB girişi kullanabilirsiniz.

Ayrıca en iyi buzdolabı seçeneklerine bakabilirsiniz.

En iyi oyuncu kulaklığı modelleri ile ilgili yorumlarınızı ve sorularınızı bekliyoruz.