İnsanların artık daha ağır tempoda çalıştığı ele alındığında temizlik işlemleri de insanların gözlerinde büyümektedir. Bu hususta insanlar teknolojinin nimetlerinden olan robot süpürgelere yönelmektedir. Ayrıca robot süpürgeler yalnızca evlerde değil, iş yerlerinde de rahatlıkla kullanılabilir. Biz de temizlik işlemlerinizde daima sizin yanınızda olacak olan en iyi robot süpürge modellerinden 10 tanesini ele aldık.

Xiaomi Mi Roborock S50 Robot Vacuum Cleaner 2

Temizlik Arkadaşı Arayanlara En İyi 10 Robot Süpürge Önerisi

Xiaomi firması tarafından üretilen bu akıllı robot süpürge modeli 2000 Pa maksimum emiş gücüne ve 5200 mAh batarya gücüne sahiptir. Yaklaşık 150 dakika kadar çalışma süresi bulunan Xiaomi Mi Roborock S50 Robot Vacuum Cleaner 2 akıllı temizlik robotunun 480 ml kapasiteli toz tankı da bulunur. Tasarımı ile de oldukça dikkat çeken bu ürün hem tozlu yerlerde hem de sıvıdan dolayı kirlenmiş yerlerde üstün performans gösterir.

Akıllı mobil cihazınız ile uyumlu olarak kullanabileceğiniz bu ürünün 360 derece lazer tarama özelliği de vardır. 140 ml su tankı kapasitesi de ürünü sınıfının en kullanışlı ürünlerinden biri yapmaktadır. 2 santimetre yukarı çıkabilen bu ürünün ağırlığı ise 3500 gramdır. En iyi robot süpürge listemizde yer almayı hakeden bir ürün.

En iyi yatak seçeneklerine de bakabilirsiniz.

Arçelik S 9680 Robot Süpürge

Temizlik Arkadaşı Arayanlara En İyi 10 Robot Süpürge Önerisi

Arçelik tarafından üretilen bu robot süpürge modelinin 60 watt motor gücü bulunur. Yaklaşık 1 saat 20 dakika kadar kablosuz olarak çalışabilir. 0,8 litre toz hacmi ile kesinlikle ihtiyacı karşılayan bir üründür. 2800 mAh batarya kapasitesi ile ve 4,47 kilogram ağırlığı ile karşımıza çıkan bu ürün sunduğu iyi performansın yanı sıra uygun fiyatıyla da kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Fiyat ve performans oranı yapıldığında tercih edilebilecek en iyi ürünlerin başında Arçelik S 9680 robot süpürge gelmektedir.

iRobot Roomba i7+ Robot Süpürge

Temizlik Arkadaşı Arayanlara En İyi 10 Robot Süpürge Önerisi

Wi-Fi bağlantısı aracılığı ile akıllı cihazınızla uyumlu olarak çalışabilir. 1800 mAh batarya kapasitesi bulunan bu ürün 1 saat 15 dakika boyunca çalışabilir. Üç buçuk kilo ağırlığında olan bu iRobot Roomba i7+ robot süpürge modeli hassas teması tampon özelliğine de sahiptir. Ayrıca yıkanabilir Aero Force toz haznesi aracılığıyla da temizlik esnasında toplanan kir, toz ve saç gibi nesneler doğrudan şarj ünitesi kısmında bulunan toz haznesini aktarılır. Bu şekilde neredeyse 30 temizlik yapabilirsiniz.

Akabinde toz haznesini çıkartıp yıkayarak tekrar kullanabilirsiniz. iRobot Roomba i7+ marka robot süpürge 3,4 gram ağırlığındadır. Kesinlikle en iyi robot süpürge lsitesinde eyr almayı hak ediyor.

Fakir Robert Robot Süpürge

Temizlik Arkadaşı Arayanlara En İyi 10 Robot Süpürge Önerisi

62 dB ses seviyesi ve çalışan bu ürün 0,35 litre toz kapasitesine sahiptir. Ayrıca ürünün 1 saat 40 dakika kadar çalışma süresi bulunur. Sensörleri sayesinde Fakir Robert robot süpürge çabucak tespit edebilir ve temizleme işlemini hemen başlayabilir. Üründe bulunan UV ışını fonksiyonu da ürünün temizlediği kısımlarda ciddi derecede bir hijyen sağlamaktadır. Fakir firması tarafından üretilen bu ürün evinizin neredeyse her köşesine ulaşabilir ve oldukça kapsamlı bir temizlik sunabilir. Ürünün ayrıca 2 farklı çalışma modu da göze çarpmaktadır. Yapacağınız temizliğe göre bu iki farklı moddan birini seçerek işleme başlayabilirsiniz.

2 kilogram ağırlığında olan ve akıllı navigasyon sistemine sahip bu ürün uygun fiyatıyla da ilgi odağı olmaktadır. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir ürün almak istiyorsanız fakir firması tarafından üretilen bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Anker Eufy RoboVac 11S Robot Süpürge

Temizlik Arkadaşı Arayanlara En İyi 10 Robot Süpürge Önerisi

100 dakika kadar kablosuz çalışma özelliği bulunan ürünün 1000 Pa emiş gücü vardır. 55 dB ses seviyesi ile çalışır ve oldukça kaliteli bir temizlik hizmeti sunar. Ayrıca bu emiş gücünden yararlanarak halılarımız ve üzerinde de etkin bir temizlik sağlayabilirsiniz. Anker Eufy RoboVac 11S marka robot süpürgenin en iyi robot süpürge modellerinden biri olmasını sağlayan özelliği ise 2.85 inçlik boyutuyla yatak ya da kanepe altı gibi adamların temizliğini de kolayca yapabilmesidir. Bu ürünün 4 farklı çalışma modu bulunur.

Bu modlardan kendi işinize en çok yarayacak olanı seçerek temizliğinizi daha kaliteli bir şekilde sağlayabilirsiniz. 0,6 litre toz kapasitesi ve Hepa filtre özelliği ile tercih edilebilecek robot süpürge modelleri arasında yerini rahatlıkla alabilir.

Anker Eufy RoboVac 35C Robot Süpürge

Temizlik Arkadaşı Arayanlara En İyi 10 Robot Süpürge Önerisi

1500 Pa emiş gücü bulunan bu ürün Boost IQ teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Mobil cihazınızda kolayca değiştirebilir ve bu ürünün kullanımına başlayabilirsiniz. Bu hususta en kritik ürünlerin başında gelmektedir. 55 dB ses seviyesi ile çalışan bu ürünün 0,6 litre toz kapasitesi bulunur. Ayrıca 100 dakika kadar çalışma süresi de dikkat çekmektedir. Akıllı telefonunuzda eşleştirip kolayca kullanımına başlayacağınız bu 2,4 kilogram ağırlığındaki ürün tercih edilebilecek en iyi robot süpürge seçeneklerinden biridir.

ILife A4s Robot Süpürge

Temizlik Arkadaşı Arayanlara En İyi 10 Robot Süpürge Önerisi

4 farklı çalışma modu ile karşımıza çıkan ILife A4s robot süpürge modeli 65 dB ses seviyesini de çalışır. Ayrıca 140 dakikalık çalışma süresi ile de üstün performans sergilemektedir. Toz haznesinin kapasitesi 0,45 litredir. Yapacağınız temizliğe göre belirleyeceğiniz modları seçerek 200 metrekarelik bir alanın temizliğini ILife A4s robot süpürge modeli ile sağlayabilirsiniz. 2,2 kilogram ağırlığında olan bu ürün hem temizleyebileceği alan kapasitesi hem de güçlü bakımı ve çift emiş sistemi ele alındığında robot süpürge modelleri arasında en yüksek performans alabileceğiniz ürünlerden biri olmaktadır.

En iyi epilatörler hakkında bilgiler yazımızdadır.

ILife V8S Robot Süpürge

Temizlik Arkadaşı Arayanlara En İyi 10 Robot Süpürge Önerisi

i-Dropping sistemine sahip olan bu ürün temizlik yapılacak alanın ıslak ya da kuru olmasını önemsemeden muazzam bir temizlik yapar ve temizliği sağlayan alanda sizlere üst düzey bir hijyen sağlar. ILife V8S robot süpürge modelinin ayrıca otomatik şarj özelliğinin bulunması da dikkat çekmektedir. Bu üründe sizlere 4 farklı temizlik modu sunmaktadır. Bu temizlik modundan herhangi birini seçerek ıslak ya da kuru herhangi bir alanın temizliğini üst düzey bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Ayrıca ILife V8S robot süpürge modelinin en güzel özelliklerinden biri de temizlik için gün saat program ayarının yapılabilmesidir. “Yuvana Dön” tuşuna bastığınız anda bu ürün doğruca kendi şarj ünitesinin nerede olduğunu saptamakta be ünitenin yanına doğru yol olarak şarj olmaya başlamaktadır. Hem süpürme hem de paspaslama açısından sunduğu üst düzey hizmet ile evinizin zemini daima hijyenik ve temiz kalacaktır. ILife robot süpürgeleri, fiyat/performans olarak en iyi robot süpürgeler arasında yer almaktadır.

BEKO BKS 7680 Robot Süpürge

Temizlik Arkadaşı Arayanlara En İyi 10 Robot Süpürge Önerisi

Beko firması tarafından üretilen bu ürün 72 dB ses seviyesinde 80 dakika kadar çalışır. Ayrıca emiş gücü ayarı da gövdeden sağlanmaktadır. Türkçe menüye sahip olan BEKO BKS 7680 robot süpürge modelinin 60 watt gücü bulurken ağırlığı ise 4.47 kilogramdır. Yaptığı gürültü diğer robot süpürgeleri nazaran biraz daha yüksek olsa da sunduğu temizlik performansı ile kullanıcılarını daima memnun etmektedir. Ayrıca kaliteli temizlik performansının yanı sıra uygun fiyatıyla da sıkça tercih edilen bir ürün olmaktadır.

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Robot Süpürge

Temizlik Arkadaşı Arayanlara En İyi 10 Robot Süpürge Önerisi

60 dB ses seviyesinde 2 saat 40 dakika kadar çalışma süresi bulunan ve Xiaomi markası tarafından üretilen bu ürün robot süpürgelerin sahip olabileceği bütün teknolojik donanımlara sahiptir. Yapay zekalı olarak hizmet veren Xiaomi Mi Vacuum Cleaner robot süpürge sensörlerindeki yüksek hassasiyet özellikleri ile üstün bir temizlik performansı sunar. Üründe 0.40 5 litre toz kapasitesi ve 0,3 litre su tankı bulunur. Wi-Fi özelliği de bulunan bu üründe akıllı navigasyon ve toz sensörü de dikkat çekmektedir. Hepa filtreli olan ürünün batarya kapasitesi 5200 mAh iken emme gücü ise 1800 Pa olmaktadır. Ayrıca Xiaomi Mi Vacuum Cleaner robot süpürgede yer alan lazerli mesafe sensörü de bu ürünü kendi sınıfındaki en iyi robot süpürgelerden bir yapmaktadır.

En iyi tost makineleri yazımızı da inceleyebilirsiniz.

En iyi robot süpürge listemizle ilgili yorumlarınızı ve sorularınızı bekliyoruz.