Kahvaltı Takımları  – Günün en önemli öğünü olan kahvaltı sırasında, kahvaltı masasının oldukça şık, modern, kullanışlı ve uyumlu kahvaltı takımları ile örülü olması, kişilerin hem gözünü hem de midesini doyuran önemli bir detaydır.  Parça olarak satılan ve içerisinde bir kahvaltı için gerekli olan her detayı barındıran kahvaltı takımları, birbirleri ile aynı desenlerde veya tarzlarda bulunmakta ve bu sayede bütün bir şekilde hoş bir uyum sağlanmaktadır.

Özellikle kişilerin davetlerinde kahvaltı masasının en şık şekilde görülmesi ve keyifli kahvaltılar için tercih ettiği bu ürünler, günümüzde pek çok kaliteli markanın birbirinden farklı ve çeşitli modelleri ile kişilere sunulmaktadır. Kişilerin en çok tercih ettiği bazı önemli markalar ve bu markaların ilgi çekici takımlarından bazıları şöyledir;

8. Bella Maison Lemonade Stoneware 26 Parça 6 Kişilik Kahvaltı Takımı

7. Bernardo Cordy 6 Kişilik 26 Parça Kahvaltı Takımı

5. Karaca 4 Kişilik Kahvaltı Takımı

5. Karaca Luna Kahvaltı Takımı

4. Karaca Porselen Kahvaltı Takımı

3. Karaca İnci Serisi Kahvaltı Takımı

2. Karaca Fine Pearl Kahvaltı Takımı

1. Karaca Nostalji Kahvaltı Takımı

8. Bella Maison Lemonade Stoneware 26 Parça 6 Kişilik Kahvaltı Takımı

Bella Maison Lemonade Stoneware 26 Parça 6 Kişilik Kahvaltı Takımı, limon desenli içeriği ile oldukça şık kahvaltılıklara sahiptir. Özellikle bu setteki tüm parçalar, seramiğe nazaran çok daha dayanıklı bir malzeme olan ve yaklaşık 1200 derecelik fırınlarda pişirilerek oluşturulan Stonewareden yapılmıştır.

Su emmeme özelliğinin yanı sıra özellikle fırın, mikrodalga ve bulaşık makinesine gönül rahatlığıyla atılabilen ve zarar görmeyen toprak bazlı bir malzemeden oluşan bu takım, oldukça uzun ömürlü bir kullanış sunmaktadır. Bella Maison Lemonade Stoneware kahvaltı takımı 6’lı masalar için oldukça etkileyici bir görüntü oluşturmaktadır. 26 parçalık bu kahvaltı takımının içerisinde şunlar yer almaktadır;

 • 6 adet çay tabağı: 12,5 cm
 • 6 adet servis tabağı: 27 cm
 • 2 adet orta boy kayık tabak: 21×13,5 cm
 • 1 adet büyük kayık tabak: 25,5×16 cm
 • 6 adet çay bardağı
 • 2 adet reçellik: 12 cm
 • 2 adet peynir tabağı: 17 cm
 • 1 adet zeytinlik: 23×6,5 cm
Bella Maison Lemonade Stoneware 26 Parca 6 Kisilik Kahvalti Takimi

Bella Maison Lemonade Stoneware 26 Parça 6 Kişilik Kahvaltı Takımı

7. Bernardo Cordy 6 Kişilik 26 Parça Kahvaltı Takımı

Bernardo kahvaltı takımı konusunda kişilerin en çok tercih ettiği markalardan biri olarak oldukça sevilen pek çok farklı modele sahiptir. Bu modeller arasında özellikle sahip olduğu oldukça şık tasarım, desen ve parça içeriği sebebiyle kişilerin sıkça tercih ettiği Bernardo Cordy 6 Kişilik 26 Parça Kahvaltı Takımı, oldukça sağlıklı ve dayanıklı Stoneware malzemeden üretilmiştir ve sahip olduğu desen baskıları ve renklerinin solması gibi bir özelliği asla bulunmamaktadır. Mikrodalga fırında da güvenle kullanılabilen ve herhangi bir zarar görmeyen bu takımın içeriğinde şu parçalar yer almaktadır;

 • 6 Adet Servis Tabağı
 • 4 Adet Reçellik
 • 6 Adet Çay Bardağı
 • 2 Adet Kayık Tabak 21 cm
 • 6 Adet Çay Tabağı
 • 2 Adet Peynir Tabağı
Bernardo Cordy 6 Kisilik 26 Parca Kahvalti Takimi

Bernardo Cordy 6 Kişilik 26 Parça Kahvaltı Takımı

6. Karaca 4 Kişilik Kahvaltı Takımı

Kahvaltı takımları ve mutfak eşyaları alanında oldukça kaliteli üretime sahip olan Karaca markası tarafından üretilmekte olan Karaca 4 kişilik Kahvaltı Takımı sayesinde aileniz ve arkadaşlarınız ile birlikte harika kahvaltılar gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikle içerisinde bulunan çay bardağı çay tabağı, reçellik, kayık tabak, biberlik, pasta tabağı, tuzluk ve kâseden bu takım şık ve sade tasarımlarıyla birçok kişinin tercihi olmaktadır.

Karaca 4 Kisilik Kahvalti Takimi

Karaca 4 Kişilik Kahvaltı Takımı

5. Karaca Luna Kahvaltı Takımı

4 kişilik kahvaltı takımı içerisinde yer alan en popüler seri Karaca Luna Kahvaltı Takımı serisi olmaktadır. Düz renkleri ve sadeliği sayesinde hemen hemen günlük kullanımı uygun ürünler arasında yer almaktadır. Minimalist masaların vazgeçilmezi olan karaca luna kahvaltı takımı serisi şık ve sade masaların en önemli parçasını oluşturmaktadır.

Karaca Luna Kahvalti Takimi

Karaca Luna Kahvaltı Takımı

4. Karaca Porselen Kahvaltı Takımı

Karaca Porselen Kahvaltı Takımı serileri ise porselen şıklığını tüm masaya yaymaktadır. quartz taşından elde ettiği camsı görünümü zarif duruşu ile hem günlük kullanıma hem de özel günlere uygundur.

Çizilmelere karşı dayanıklı olan bu ürünler aynı zamanda asitten etkilenmeyen dayanıklı yüzeyleri sayesinde her türlü yiyecek ve içeceğin rahatlıkla tüketilmesini sağlamaktadır.

Karaca Porselen Kahvalti Takimi

Karaca Porselen Kahvaltı Takımı

3. Karaca İnci Serisi Kahvaltı Takımı

Karaca İnci Serisi Kahvaltı Takımı, özel davetlerde kullanılmakta olan şık parçalardır. Sahip olduğum estetik görünümü dayanıklılığı sayesinde sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkmaktadırlar.

Karaca inci serisi kahvaltı takımı adından da anlaşıldığı üzere beyaz ve 5 tonlarına sahip ürünler olmaları sayesinde hem zarif hem de sade bir görüntüye sahiptir.

Karaca Inci Serisi Kahvalti Takimi

Karaca İnci Serisi Kahvaltı Takımı

2. Karaca Fine Pearl Kahvaltı Takımı

Karaca Fine Pearl Kahvaltı Takımı, estetik görünümü sayesinde oldukça kusursuz bir üründür. 16 ve 26 parça şeklinde iki ayrı seçeneğe sahip olan bu takım özellikle kenarlarında yer alan altın işleme detayları sayesinde oldukça gösterişli durmaktadır.

Serinin içerisinde yer alan sulh tabağa, zeytin tabağı, peynir tabağı, kahve ve çay fincanına, meze tabağı, servis tabağı ve diğer kahvaltı malzemeleri bu serinin içerisinde yer almaktadır.

Karaca Fine Pearl Kahvalti Takimi

Karaca Fine Pearl Kahvaltı Takımı

1. Karaca Nostalji Kahvaltı Takımı

Karaca nostalji kahvaltı takımı serisi özellikle eski dönemlere ait ürünlere karşı ilgisi olan kişilerin ilk tercihi olmaktadır. Mavi ve beyaz renklere sahip olan bu ürünler aynı zamanda servis tabaklarının kenarlarında ve orta alanlarında bulunan yeşil detaylar sayesinde hem canlı hem de nostaljik bir görünüme sahip olmaktadır.

Karaca Nostalji Kahvalti Takimi

Karaca Nostalji Kahvaltı Takımı

Ferahlık ve huzur getiren bu ürünler sahip oldukları retro desenler sayesinde kahvaltınızı seksenli yıllara taşımaktadır.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Motosiklet Markaları
Kategori: