Zigon Sehpalar

Zigon sehpalar ev dekorasyonunda kullanılmaktır. Özellikle evde üzerine bir şey koymak için tasarlanmıştır. Size bu noktada yardımcı olmak işinizi kolaylaştırması için tasarlanmıştır. Birçok model zigon sehpa bulabilirsiniz. Özellikle mobilyaların çok farklı ve çeşitli olması nedeni ile ona şık sehpalar aranmaktadır. Bu anlamda da hemen hemen her tarza uygun zigon sehpa bulmanız mümkündür. Piyasa da en çok kullanılan zigon sehpa çeşitlerini sizin için derledik:

6- Ceramical Zg1 3lü Zigon Sehpa, Metal Sehpa

5- Kasger Kager Siyah Temperli Cam Gold Metal Zigon Sehpa.

4- Monte SehpaRoma Zigon Sehpa

3- Mirabella Sehpa3 Lü Zigon Sehpa

2- Wood House Lebron Zigon Sehpa

1- Canisa Concept Kuğu 4 Lü Zigon Sehpa

6- Ceramical Zg1 3lü Zigon Sehpa, Metal Sehpa

Ceramical Zg1 üçlü zigon sehpa modelleri çok satılan ve tercih edilen bir üründür. Özellikle son zamanlarda metal mobilyalar çok talep görmektedir. Çok fazla yer kaplamadıkları için de oldukça tercih edilmektedir.

Bu sehpalar hem spor hem de klasik mobilyalarınız ile kullanmanız mümkündür. Zigon sehpalarda tekli zigon sehpalarda bulunmaktadır. Çoklu zigon sehpalarda bulunmaktadır. Bu zigon sehpamız üçlü olarak satılmaktadır. Üçünün de boyu birbirinden farklı farklıdır.

Üçlü zigon sehpalarda büyük, orta ve küçük zigon sehpalar bulunmaktadır. Bu anlamda da ihtiyacınıza uygun olanı kullanabilirsiniz. Son zamanlarda maliyetlerin çok fazla artmış olması nedeniyle metal sehpalar daha çok tercih edilmektedir. Son ayların modası da metal mobilyalardır. Bu anlamda rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

zigon-sehpa

Ceramical Zg1 3lü Zigon Sehpa, Metal Sehpa

5- Kasger Kager Siyah Temperli Cam Gold Metal Zigon Sehpa

Kasger Kager siyah temperli cam silver metal zigon sehpa da oldukça şık bir üründür. Zigon sehpa olarak hem altın sarısı rengi barındırmaktadır. Hem de metal ve cam uyumunu birlikte sunmaktadır. Bu anlamda çok şık bir seçim yaparak bu ürünü seçebilirsiniz. Ürünün sadece gold rengi bulunmamaktadır. İsteğinize göre isterseniz gümüş ve siyah renkleri de tercih etmeniz mümkündür.

Zigon sehpa ilk çıktığı zaman bu kadar çok ürün çeşidi bulunmamaktaydı. Ama artık insanlar ev dekorasyonlarına önem vermektedir. Bu anlamda da tamamlayıcı olarak görülen ev mobilyalarının ev ve diğer mobilyalar ile uyumlu olması gerekmektedir. Özellikle cam bu anlamda bir şıklık göstergesidir.

Aynı zamanda camın temperli oluşu da camı gelebilecek darbelerde kırılmasının önüne geçecektir. Çünkü bu özellik olmasa cama sıcak bir şey konduğu zaman cam da kırılma olabilir. Bu anlamda mobilyada cam tercihiniz olacak ise temperli olmasına özen gösteriniz.

zigon-sehpa

Kasger Kager Siyah Temperli Cam Gold Metal Zigon Sehpa

4- Monte Sehpa Roma Zigon Sehpa

Monte Sehpa Roma zigon sehpa sağlamlık olarak tercih edebileceğiniz sehpalardan bir tanesidir. Bu markanın Roma zigon sehpaları üç tanedir. Birbiri içine geçmeli bir model değildir. Üçü yan yana kombin edilmektedir.

Bu anlamda eviniz genişliği önemli olacaktır. Eğer salonunuz veya iş yeriniz geniş bir alansa çok şık duracaklardır. Farklı renklerde bu zigon sehpayı tercih edebilirsiniz. Bu sehpanın seçiminde kullanacağınız yerde olan mobilyalara uygun hareket edebilirsiniz.

zigon-sehpa

Monte Sehpa Roma Zigon Sehpa

3- Mirabella Sehpa 3 Lü Zigon Sehpa

Mirabella sehpa üçlü zigon sehpa aslında hepimizin yılardır kullandığı klasik sehpalardır. Bu sehpalar iç içe geçirilerek kullanılır. Bu anlamda yer olarak tasarruf etmeniz mümkündür. Her eve ve iş yerine uygun olan bir sehpa türüdür. Ahşap bir sehpa türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Birçok renk seçeneği bulunmaktadır.

Bu anlamda da kişinin tercih seçeneğini artırmaktadır. Ahşap olması nedeni ile de oldukça sağlamdır. En çok tercih edilen renk genellikle ceviz rengi olarak geçmektedir. Bu renklerin arasında son zamanlarda moda olması ve açık rengin sevilmesi nedeni ile de beyaz ve krem rengi de çok fazla satılmaktadır. Üçlü olması da ayrıca bir artı olacaktır.

zigon-sehpa

Mirabella Sehpa 3 Lü Zigon Sehpa

2- Wood House Lebron Zigon Sehpa

Wood House Lebron zigon sehpa oldukça şık bir zigon sehpadır. Bu zigon sehpa modeli genellikle iç içe geçen modellerden oluşmaktadır. Bu zigon sehpada renk olarak da geniş bir yelpaze bulmanız mümkündür. Özellikle ahşap olan ürünlerdir. Bu ürünler ahşap severler için üretilmektedir. Evde mobilya olarak da ahşap tercih ediyorsanız oldukça seveceğiniz zigon sehpalar olacaktır.

Özellikle salonunda kitaplık olanlar için çok fazla tercih etme sebeplerinden bir tanesidir. Genel olarak sehpa seçiminde bulunmak istiyorsanız evin tarzına havasına uygun olarak hareket etmeniz gerekecektir. Bu anlamda da evinizin klasik mi spor olarak mı bir havası olduğuna bakmak gerekecektir. Tamamlayıcı ürünlerde bu duruma dikkat ederek seçim yapabilirsiniz.

zigon-sehpa

Wood House Lebron Zigon Sehpa

1- Canisa Concept Kuğu 4 Lü Zigon Sehpa

Canisa Concept Kuğu dörtlü zigon sehpa ürünü kalabalık aileler için çok uygun bir üründür. Dörtlü olması sebebi ile kalabalık aileler daha çok tercih etmektedir. Kuğu serisi zigon sehpalarında özellikle beyaz olanı oldukça çok tercih edilmektedir. Bu zigon sehpayı beyaz olarak alabilirsiniz. Ama zigon sehpanın ayaklarını farklı renklerle de tercih edebilirsiniz. Beyaz siyah veya kahverengi olarak da kombinleyebilirsiniz.

İlk üretimde kuğu renginden kaynaklı olarak beyaz üretilmiştir. Bu zigon sehpa şıklık ve zarafetin en önemli temsilcilerindendir. Ama talepler doğrultusunda farklı renkleri de üretilmiştir. Bu anlamda da eviniz için hangi renk uygunsa onu tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda da sağlamlık açısından da oldukça sağlam olan bir zigon sehpadır.

zigon-sehpa

Canisa Concept Kuğu 4 Lü Zigon Sehpa