Kahve Fincan Takımları

Kahve bazen sabah bazense güzel bir akşamüstü günümüzü daha da keyifli bir hale getirmektedir. Yorgunluğumuzun üstüne yaptığımız kahveleri şık kahve fincan takımları eşliğinde sunmak da oldukça önemlidir. Bu sayede sevdiklerimiz ile daha keyifli vakitler geçirebiliriz.

Fincan çeşitleri nelerdir? Türk kahvesinden espressoya pek çok farklı fincan çeşidi bulunmaktadır. Birçok markanın birbirinden farklı kahve fincan çeşidi bulunmaktadır. Tabi bu çeşitler arasında en çok tercih edilen fincan takımları Türk kahvesidir. Sizler için kahve fincan takımlarını derledik.

9- Paşabahçe

8- Kütahya Porselen

7- Karaca

6- Porland

5- Emsan

4- Madame Coco

3- English Home

2- Acar Home

1- Morhipo

9- Paşabahçe

Paşabahçe, 1935 yılında Atatürk’ün Türkiye’de cam sanayisini kurma ve geliştirme talimatları doğrultusunda kurulan bir markadır. Adını ise kurulduğu semtten almaktadır. Marka, ilk ihracatını 1960 yılında Amerika Birleşik Devletleri’ne yapmıştır. Toptan ucuz fincan takımları konusunda en bilinen markalardan biridir.  Özellikle mutfak eşyaları konusunda lider firmalardan biri ola Paşabahçe, cam bardaklar, sürahiler, vazolar ve bir evin ihtiyaç duyacağı tüm mutfak gereçlerinin üretiminde de olağanüstü güzellikteki ürünlerle öne çıkmaktadır.

kahve-fincan-takimlari

Paşabahçe – Kahve Fincan Takımları

8- Kütahya Porselen

Kütahya Porselen Topkapı serisi ile gözlerimizi kamaştırmaktadır. Marka ev tekstilinden dekorasyonuna pek çok ürün üretmektedir. Aralarında en çok ilgi çeken kategoriyi haliyle kahve fincanları oluşturmaktadır.

Türk kahvesi fincanı nasıl olmalı? Bu soruya Kütahya Porselen’in kahve fincanlarına bakılarak cevap verilebilir. İlk dönemlerde porselen üretiminde bir dünya markası haline gelerek hemen herkesin beğenisini kazanan Kütahya Porselen, ilerleyen yıllarda ev hanımlarının zevklerine hitap eden birçok ürünün üretimine başlamıştır. Özellikle yemek servisinde kullanılan porselen tabaklar, çay takımları şekerlik, vazo vb gibi yüzlerce farklı ürüne sahip bulunan marka, Türkiye’nin en fazla tercih edilen firmaları arasına ilk sıralarda yer almaktadır.

 kahve-fincan-takimlari

Kütahya Porselen – Kahve Fincan Takımları

7- Karaca

Kahve fincanı Karaca markasının en çok satan ürünler kategorisinde yer almaktadır.  Türkiye ve dünyanın en kaliteli ürünlerini uzunca yıllardır bizimle buluşturan Karaca, şimdi de birbirinden güzel kahve çeşitleri ile sofralarımızı süslemektedir.  Evlerin iç tasarımlarında ufacık dokunuşlarla yeni dünyalar yaratan karaca ürünleri, sağlamlık, zarafet ve uygun fiyatlarıyla öne çıkmaktadır.

Özellikle sofraların vazgeçilmezi olan yemek tabakları, tencereler, tavalar ve dekoratif güzelliğiyle öne çıkan birçok ürün,,,,0ü satışa sunan Karaca, ev hanımlarının ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Günümüzde Karaca ürünleri birçok kaliteli alışveriş sitesi üzerinden online olarak oldukça uygun fiyatlarla sipariş verilebiliyor.

kahve-fincan-takimlari

Karaca – Kahve Fincan Takımları

6- Porland

1992 yılında kurulan Porland Porselen dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. İstanbul Porselen’in kapanmasıyla makineler muhafaza edilerek bu firma kurulmuştur. Gebze ve Bilecik’te fabrikaları bulunan Porland, kahve fincanları ile de hayatlarımıza dahil olmaktadır.

Porselen denilince ilk akla gelen hiç kuşkusuz zarif ve estetik görünümlerdir. Evlerimize estetiği porselenle getiren Porland, özellikle yemek tabakları ve servis malzemeleriyle öne çıkıyor. Kalitesinin yanı sıra uygun fiyatlarıyla da tercih edilen Porland, kalitede bir dünya markası.

kahve-fincan-takimlari

Porland – Kahve Fincan Takımları

5- Emsan

Bir dönemin efsane markalarından olan Emsan, 2007’de sahipleri tarafından tekrar satın alınarak hayatlarımıza geri dönmüştür. Marka bu tarihten itibaren yükselişe geçmiştir. Daha çok tencereleri ile adını andığımız Emsan’ın kahve fincan takımları da son derece kullanışlıdır.

Geçmişte çelik tencereleri ile mutfak kültüründe önemli değişimlere sebep olan Emsan, marka güvenilirliği ile ev kadınlarının ilk tercihleri arasında yer almaya devam ediyor. Özellikle modern görünüme sahip çelik tencereleriyle çağı yakalayan emsan, uygun fiyatlarıyla tercih sebebi olmaya devam ediyor.

kahve-fincan-takimlari

Emsan – Kahve Fincan Takımları

4- Madame Coco

Madame Coco kahve fincan takımı ev dekorasyonu konusunda internette en çok aratılan maddelerden biridir. Ev tekstili ürünlerini uygun fiyatlarıyla bizlere sunan marka 2011 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Yani aslında diğer firmalara göre daha gençtir.

Mutfak dekorasyon ürünleriyle de dikkat çeken Madame Coco, zevkli tasarımları ile kahve saatlerimizi süslemeye devam etmektedir.  Evlerin iç tasarımlarında ihtiyaç duyulan yüzlerce ürünü satışa sunan Madame Coco, fiziki mağazalar üzerinden satış yaptığı gibi, internet üzerinden online alışverişe de olanak tanıyor.

kahve-fincan-takimlari

Madame Coco – Kahve Fincan Takımları

3- English Home

English Home kahve fincanı çeşitlerinin yanı sıra ev tekstili konusunda da oldukça bilinen bir markadır. 1992 yılında Turgut Aydın holding tarafından kurulan firma, 2009 tarihinden itibaren ev tekstili konusunda faaliyet göstermektedir.

Çay kahve takımları, yastık, yatak örtüleri, küçük dekorasyon ürünleri, gibi yüzlerce farklı ürünü satışa sunan English Home, ev tekstilinde ihtiyaç duyulan tüm ürünlerin satışını yapmaktadır. Modern tasarımlarıyla dikkat çeken firma, mutfak, banyo, salon dekorasyonlarının yanı sıra, bebek bakımı, kişisel bakım, kozmetik, çocuk giyim konusunda da faaliyet gösteriyor.

kahve-fincan-takimlari

English Home – Kahve Fincan Takımları

2- Acar Home

Mutfak gereçleri ve dekoratif kahve fincanları konusunda oldukça geniş bir ürün skalasına sahip bulunan Acar Home,  pasta takımları, çay takımları, kek servis tabakları, kurabiyelik, kupa mug gibi birçok ürünün satışını yapmaktadır. İnternet üzerinden online olarak alışveriş yapma imkanı sunan firma, mutfakta ihtiyaç duyacağınız birçok üründe farklı tasarımlarıyla öne çıkmaktadır.

kahve-fincan-takimlari

Acar Home – Kahve Fincan Takımları

1- Morhipo

Farklı renk ve desenlere sahip kahve fincanı çeşitleriyle öne çıkan Morhipo, estetiği öne çıkaran tasarımlarla ev hanımlarının ilk tercihleri arasında yer alıyor. Ayakkabı, çanta, ev yaşam ürünleri, çocuk ürünleri, kozmetik, kişisel bakım, ayakkabı, aksesuar ve saat gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip bulunan Morhipo, estetik ve kaliteye önem veren herkesin beğenisini kazanıyor.

kahve-fincan-takimlari

Morhipo – Kahve Fincan Takımları
Kategori: