Maskara ya da rimel seçiminde güzelliğe güzellik katacak en iyi maskara modelleri sayesinde kendisine özen gösteren kadınlar çok daha doğru ve kolay bir şekilde karar verebilirler. Rimel olarak da bilinen maskaraların en büyük görevleri kirpikleri belirgin hale getirmek olsa da yapıları gereği pek çok maskara çeşidi bulunuyor. İstenen kirpik ve bakış yapısının elde edilmesi için tercih edilecek maskara çeşitlerinin de büyük önemi bulunuyor.

Maybelline Falsies Lash Lift Maskara

Güzelliğe Güzellik Katmak İçin En İyi 12 Maskara

Daha çok düz ve cılız kirpiklere sahip olanların tercihi olan bu özel maskara, kirpiklerin daha kalkık ve uzun şekilde görünmesine eşsiz bir yardımda bulunuyor. Kirpik liftingi yaptırmak isteyenler için istediklerini tam anlamıyla karşılayan maskara, çift taraflı eğimli fırçası sayesinde en kısa kirpiklerin bile kökten kavranarak kalkmasını sağlayan ve kıvrılmasına etki eden maskara, profesyonel lifting uygulamalarını aratmıyor. Düşük bütçeler ile her an lifting yapılmasını olanaklı kılan maskara, bu özellikleri ile birlikte bakımına özen gösteren kadınların ilk tercihleri arasında yer alıyor.

En iyi göz kremleri listesini de inceleyebilirsiniz.

L’Oréal Paris Bambi Eye Maskara

Güzelliğe Güzellik Katmak İçin En İyi 12 Maskara

Gözlerin daha büyük görünmesine yardımcı olacak bu özel maskaranın ismi de Disney’in ünlü çizgi filmindeki Bambi karakterinden geliyor. Bambi karakteri hatırlanacak olursa kocaman ve güzel gözlere sahip bir ceylandı. Maskaranın amacı da kullanıcılarının tıpkı Bambi gibi büyük, iri ve dikkat çekici gözlere sahip olmasını sağlamak. Özel silikon fırçası sayesinde tüm kirpikleri rahatlıkla kavrayarak kıvıran ve kirpiklere de içten dışa doğru bir hacim vererek gözlerin ceylan gözü gibi görünmesine etki ediyor. Gözlerinin daha büyük olmasını isteyenler tarafından tercih edilecek olan maskara, kolay kullanımı sayesinde de dikkat çekiyor.

NYX Professional Makeup On The Rise Liftscara

Güzelliğe Güzellik Katmak İçin En İyi 12 Maskara

Kolay ve pratik kullanımı ile en iyi maskara çeşitleri arasında kendisine yer bulan bu özel maskaranın en büyük avantajı, kalkık, hacimli ve uzun kirpiklere kolay bir şekilde ulaşılmasını sağlamak. Üretim aşamasındaki yapılan testlerde kullanan her yüz kadından en az doksan beşinin kirpiklerinin anında hacim gösterdiğini belirtmesi üzerine alanında oldukça iddialı olan maskara, silikon fırçası sayesinde tüm kirpikleri tek tek ayırıyor ve hacim kazanmalarına etki ediyor. Adeta kirpik kıvırıcı ile kıvrılmış hissi yaratarak lifting etkisi oluşturan maskaranın formülü de ıslak olmadığı için topaklanmadan üst üste kullanıcıların istedikleri kadar uygulama yapmasına olanak tanıyor.

Maybelline New York Snapscara Maskara

Güzelliğe Güzellik Katmak İçin En İyi 12 Maskara

Hacimli ve uzun kirpikler isteyenler tarafından tercih edilen bu özel maskara çok hızlı şekilde kirpiklere şekil vererek özellikle acil zamanlarda büyük bir kolaylık sunuyor. Özel şekle sahip fırçası sayesinde kirpikleri tam olarak kavrıyor ve hem uzunluk hem de hacim almalarını sağlayarak pratik bir şekilde uygulanmasına neden oluyor. Pamuk ve ılık su ile kolayca çıkarılabilen yapısı aynı zamanda bordo ya da mavi gibi farklı renkler isteyenler için de alternatifler sunuyor.

Maybelline New York Lash Sensational

Güzelliğe Güzellik Katmak İçin En İyi 12 Maskara

Maskara çeşitleri arasında yapısı ile sık tercih edilen modellerden olan bu ürün, kısa kirpik yapısına sahip olanların severek kullandıkları bir ürün oluyor. Maskara, özel yapısı sayesinde kirpiklerin bir bir ayrılmasını sağlıyor ve aynı zamanda dolgunluk katarak yelpaze görünümünün oluşmasını sağlıyor. Çift taraflı silikon fırçası sayesinde çok kısa olan kirpiklerin dahi kavranmasını sağlayan yapısı böylece daha yoğun kirpik görünümü isteyenlere hitap ediyor.

L’Oréal Paris Paradise Maskara

Güzelliğe Güzellik Katmak İçin En İyi 12 Maskara

Satışa çıktığı ilk günden bu yana geniş kesimler tarafından severek kullanılan ürün, özellikle sosyal medya mecralarında gerek tanıtımı gerekse kullanımı açısından en iyi maskara çeşitleri arasında bulunuyor. Bombeli kış fırça yapısı sayesinde tüm kirpiklerin bir bir hacim almasını sağlayan maskara, kirpiklerin uzun, dolgun ve ayrı şekilde görünmesini sağlayarak özel bir görünüm kazanmaya yardımcı oluyor. Kolay kullanılabilir yapısı sayesinde de dış yaşamda da rahatlıkla kullanılma özellikleri gösteriyor.

YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils Maskara

Güzelliğe Güzellik Katmak İçin En İyi 12 Maskara

Yenilenmiş formülü ile kullanıcılar ile buluşan ürün, kirpiklere adeta takma kirpik etkisi verdiği için çok şık ve dikkat çekici görünmek isteyen kadınların tercihi oluyor. Geliştirilmiş formülü sayesinde kirpiklere kullanım sırasında bakım yapmaya da başlayan ürün, argan yağı ve ceviz yaprağı özleri ile birlikte her kullanımda sadece güzellik katmakla kalmıyor, aynı zamanda kirpiklerin beslenmesine de yardımcı oluyor. Kirpiklere sağladığı koyu renk sayesinde de günlük kullanımdan özel davetlere kadar pek çok alanda rahatlıkla kullanabilme özellikleri taşıyor.

En iyi animeler hakkında bilgiler yazımızdadır.

L’Oréal Paris Unlimited Maskara

Güzelliğe Güzellik Katmak İçin En İyi 12 Maskara

 

Kirpik liftingi uygulamak isteyenler için ideal bir ürün olan maskara, kimyasal işlemlere gerek kalmadan elde etmek mümkün hale geliyor. Kirpiklerde tam anlamıyla bir lifting etkisi yaratan ürün, bükülebilir yapıdaki gövdesi sayesinde uygulama kolaylığı sunuyor ve aynı zamanda en kısa kirpiklerde bile erişim sağlayarak kökten kıvırma yöntemi ile birlikte hacimli ve kıvrık bir görünüm elde etmesini olanaklı hale getiriyor.

Lancôme Hypnôse Drama Maskara

Güzelliğe Güzellik Katmak İçin En İyi 12 Maskara

Tek seferde hacimli ve gösterişli kirpiklere sahip olmak isteyenlerin tercihi olan ürün, neredeyse yaygın kullanımı ile en iyi maskaralar arasında üst sıralarda kendisine yer buluyor. Konveks yapıdaki fırçası sayesinde en kısa yapıdaki kirpiklerin bile kavranarak yoğun hacim almasına neden olduğu gibi aynı zamanda da kolay kullanımı ile birlikte pek çok kimsenin sevdiği maskaralar arasında yer alıyor.

M.A.C, Extended Play Lash

Güzelliğe Güzellik Katmak İçin En İyi 12 Maskara

Etkileyici kirpiklere sahip olmak isteyenlerin tercihi olan ürün, 16 saat gibi uzun süre kalıcılık sunarak günlük kullanımlarda en iyi değerlerin elde edilmesine olanak tanıyor. Yenilikçi termal duyarlı yapısı sayesinde ıslak su ile teması halinde kolaylıkla çözülen ve gözden temizlenmeyi sağlayan ürün, bu sayede temizlik kısmına da çok fazla zaman ayrılmasının önüne geçiyor. İnce ve dalgalı fırçası sayesinde en küçük kirpiklere bile tam bir kavrama göstererek gün boyunca uzun görünen kirpiklere sahip olmak mümkün hale geliyor.

Chanel, Le Volume Revolution

Güzelliğe Güzellik Katmak İçin En İyi 12 Maskara

Üç boyutlu tasarımı ile özel bir güzellik elde etmek için maskara çeşitleri arasında öne çıkan ürün, makyaj dünyasında henüz yeni kullanılmaya başlayan bir teknolojiyi içeriyor. İçeriğinde bulunan provitamin sayesinde her kullanımda kirpiklerin güç kazanmasına ve hacim elde etmesine imkân veren ürün, asıl özelliğini ise üçboyutlu fırçasında gösteriyor. Kirpiklerin tam olarak kavranmasını sağlayan ve bir taraftan da uygulama sırasında bakım görmelerine fırsat veren ürün, böylece şıklığı ve sağlıklı olmayı bir arada sunuyor.

Max Factor 2000 Calorie Curl Addict Maskara

Güzelliğe Güzellik Katmak İçin En İyi 12 Maskara

Dolgun görünümü ve kıvrımı aynı anda sunması sayesinde herhangi bir kirpik kıvırıcıya gerek kalmadan kirpiklerin hem dolgun hem de kıvrık olması sağlanıyor. Ürünün özel tasarlanan birbirine yakın kıl fırçası tasarımı sayesinde her kirpik ayrı ayrı kavranarak baştan uca hacimli ve kıvrık bir yapıya bürünüyor. Hızlı kuruyan yapısı ve yapışmayan formülü sayesinde gün içinde her alanda rahatlıkla kullanmaya uygun olan ürün, gün boyu kirpiklerin uzun ve hacimli görünmesini sağlıyor. Aynı zamanda içeriği sayesinde kolay temizlenen özelliğinin de bulunması sayesinde en iyi maskara çeşitleri arasında kendisine özel bir yer bulmayı başarıyor.

Ayrıca en iyi Hint filmleri listesi bilgilerine bakabilirsiniz.