Kirpiklerinin daha hacimli bir görünüme sahip olmasını isteyenler için oldukça fazla rimel seçeneği bulunmaktadır. Bu rimel seçenekleri hem ürünün içeriğine göre hem de fırçanın tipine farklı farklı seçeneklerle karşımıza çıkmaktadır. Biz de sizler için en iyi rimel seçenekleri arasından 13 tanesini ele aldık ve hem içeriklerine hem de fırça tiplerine göre inceledik.

Maybelline Falsies Lash Lift Maskara,

Daha Hacimli Kirpiklere Sahip Olmak İsteyenlere En İyi 13 Rimel Önerisi

Eğer kirpikleriniz düz ve ince ise ve kirpiklerinizin daha yoğun ve uzun bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız Maybelline Falsies Lash Lift maskara ürünü tam size göre olabilir. Bu ürünün fırçası eğimli olduğu için kirpikleriniz kısa olsa dahi kirpiklerinizi en kökünden kavrayabilir ve kıvrılmasını sağlayabilir. Bu ürünün üretilmesindeki ilham kaynağı ise kirpik lifting uygulamasıdır. Dolayısıyla Maybelline firmasının sunduğu bu ürün kirpikleriniz için lifting etkisi yaratacaktır.

Marvel filmleri izleme sırası bilgilerine de bakabilirsiniz.

L’Oréal Paris Bambi Eye Maskara

Daha Hacimli Kirpiklere Sahip Olmak İsteyenlere En İyi 13 Rimel Önerisi

Ürünün adından da anlaşıldığı gibi ürünün tasarlanmasındaki ilham kaynağı Disney’in Bambi isimli çizgi filmidir. L’Oréal Paris bu ürünle birlikte gözlerin daha büyük görünmesini hedeflemektedir. Ürünün özel silikon fırçası sayesinde kirpiklere verilen hacim daha çok içten dışa doğru olmaktadır. Böylece ürün kullanıcılarına Bambi karakterinde olduğu gibi ceylan gözü etkisi sağlamaktadır. Dolayısıyla gözlerinin ceylan gibi görünmesini isteyen kişilere L’Oréal Paris’in Bambi Eye maskara ürününü tavsiye etmekteyiz. En iyi rimel listesine girmeyi hak eden bir ürün.

Maybelline New York Snapcara

Daha Hacimli Kirpiklere Sahip Olmak İsteyenlere En İyi 13 Rimel Önerisi

Maybelline tarafından geliştirilen bu maskaranın en iyi özelliklerinden biri de kirpikleri anında uzatabilmesi ve hacim verebilmesidir. Ayrıca bu üründe topaklanma görünmemekte ve çıkartılması da çok kolaydır. Maybelline’nin New York Snapcara adlı maskarasının üç farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Kullanıcılar koyu mürdüm, siyah ve mavi renklerden herhangi birisini kullanabilir.

Nars Climax

Daha Hacimli Kirpiklere Sahip Olmak İsteyenlere En İyi 13 Rimel Önerisi

İçeriğinde yoğun siyah pigmentler bulunan bu yenilikçi maskara modelinde herhangi bir şekilde topaklanma gibi durumlar görülmez. Topaklanma söz konusu olmadığı gibi etrafa bulaşma gibi durumlar da söz konusu olmamaktadır. Nars Climax rimel modelinin özel oluklu fırçasının ne denli etkili olduğunu daha ilk kullandığınız anda fark edeceksiniz. Yalnızca hafif bir dokunuş kirpiklerinizde kuvvetli bir kaldırma etkisine sahip olacaktır. Nars Climax rimel modelinin en büyük etkisi de herhangi bir topaklanma ya da etrafa bulaşma olmadan kökten uca hacim sağlayabilmesidir.

NYX Professional Makeup Worth the Hype

Daha Hacimli Kirpiklere Sahip Olmak İsteyenlere En İyi 13 Rimel Önerisi

Bir rimelden beklentisi hem hacim vermesi hem de uzunluk etkisi yaratması olan kişilerin tercih edebileceği rimel modellerinin başında gelen NYX Professional Makeup Worth the Hype 8 kata kadar daha fazla hacim sağlayan fırçaya sahiptir. Bu rimel modeliyle birlikte hem hacimli hem de dolgun kirpiklere sahip olabilirsiniz.

L’Oréal Paris Paradise Maskara

Daha Hacimli Kirpiklere Sahip Olmak İsteyenlere En İyi 13 Rimel Önerisi

L’Oréal Paris markası tarafından üretilen bu ürün böyle buluştuğundan beri bütün bu kullanıcılar tarafından beğeni ile karşılanmıştır. Kullanıcılar günden güne artan bu rimel modelinin eski kullanıcıları da bu model sadık kalmaya devam etmektedir. Aynı zamanda sosyal medyada gördüğümüz makyaj videolarında da adını sıkça duyduğumuz bu maskara kullanımı ile birlikte yarattığı etkiden kaynaklı olarak adına yapılan bütün iltifatları hak etmektedir. L’Oréal Paris tarafından üretilen Paradise maskara modelindeki bombili fırça kirpiklerin tümünde birer birer hacım desteği sağlamaktadır. Siz de L’Oréal Paris’in Paradise marka maskarasını kullandığınızda etkisini görecek ve bir daha başka bir marka kullanmak istemeyeceksiniz.

Lancôme Hypnôse Drama Maskara

Daha Hacimli Kirpiklere Sahip Olmak İsteyenlere En İyi 13 Rimel Önerisi

Daha ilk kullanımı ile birlikte bu markanın kirpiklerde sağladığı hacmi görünce gözlerinize inanamayacaksınız. Dramatik bir kirpik görüntüsüne sahip olmak isteyen kullanıcıların kesinlikle kullanması gereken bir üründür. Kullanıcıları tarafından oldukça beğenilen bu ürün sağladığı dramatik kirpik görüntüsü ile de kişilerin estetik hazzını tatmin etmektedir. Lancôme Hypnôse Drama maskara modelinin fırçasının konveks olması sebebiyle kirpikleriniz kısa bile olsa bu modelin fırçası kirpiklerinize kolayca ulaşabilecek ve kısa ya da uzun olmasının bir önemi olmaksızın kirpiklerinize yoğun bir hacım kazandıracaktır. Lancome’un bu ürünü en iyi rimel listemizde kendine yer buluyor.

En iyi vantilatör hakkında bilgileri de inceleyebilirsiniz.

YSL Beauty the Shock

Daha Hacimli Kirpiklere Sahip Olmak İsteyenlere En İyi 13 Rimel Önerisi

YSL Beauty markasının the Shock adlı bu maskara türünün yarattığı hacim etkisi bakımından en iyi rimel seçeneklerinden biridir. YSL Beauty firmasının ürettiği bu ürün kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir. Fırçasının kum saatine benzemesi dolayısıyla bu rimel kirpiklere birer birer hacim kazandırır. Ayrıca dolgunlaştırma konusunda gösterdiği muazzam etkinin yanı sıra the Shock isimli bu maskarada herhangi bir şekilde topaklanma da söz konusu olmaz. Bu ürünü kullandığınız anda etkisini görürsünüz ve gün boyu etkisi silinmez.

L’Oréal Paris Unlimited Maskara

Daha Hacimli Kirpiklere Sahip Olmak İsteyenlere En İyi 13 Rimel Önerisi

L’Oréal Paris tarafından üretilen Unlimited maskara modelinin en büyük avantajlarından biri ise kirpiklerde muazzam bir lifting etkisi yaratmasıdır. Dolayısıyla kirpiklerinizde kıvrak bir biçim olması için kimyasal işlemlere ulaşmanıza gerek kalmadan L’Oréal Paris’in Unlimited marka maskarasını kullanabilirsiniz. Bu maske modelinin yarattığı lifting etkisi sizi fazlasıyla tatmin edecektir. Ayrıca gövdesinin bükülebilir olma özelliğine sahip olması sizin bu uygulamayı daha kolay gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Böylece kısa süreli ve kolay işlemlerin ardından kirpiklerinizin hem hacimli hem de kıvrak bir görüntüye sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Maybelline New York Lush Sensational

Daha Hacimli Kirpiklere Sahip Olmak İsteyenlere En İyi 13 Rimel Önerisi

Maybelline adlı markanın en çok kullanılan maske ürünlerinden biri olan bu model kısa kirpiklere sahip olanlar için ideal bir modeldir. Zira Maybelline New York Lush Sensational ürüne kirpiklerinizin ayrılmasını tek tek sağlamaktadır. Öyle de doygunluk ve canlılık hissi ne daha net bir şekilde ortaya koymaktadır. Ayrıca kısa kirpiklere de ulaşılmasının sağlanması için ürünün fırçası çift taraflı ve silikon yapılıdır. Siz de kirpikleriniz kısaysa bile bu ürünü kullanarak daha yoğun bir kirpik görüntüsü elde edebilirsiniz.

Maybelline The Colossal Big Shot

Daha Hacimli Kirpiklere Sahip Olmak İsteyenlere En İyi 13 Rimel Önerisi

Maybelline her ürününde olduğu gibi bu ürününde de sunduğu hacim etkisi bakımından oldukça iddialı bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Bu ürünü kullanırken aklımızdaki hacım etsin ulaşmak için birden fazla kat uygulama yapmaya gerek yoktur. The Colossal Big Shot ürünü ile tek bir kat uygulama yaparak hayal ettiğiniz o hacimli görünümü kirpiklerinize kazandırabilirsiniz. Tek bir kat uygulamasıyla kirpikleriniz de muazzam bir hacım etkisini dipten uca yaratmanız mümkündür. En iyi rimel listesinde olmayı kesinlikle hak eden bir ürün.

Physicians Formula Organic Wear

Daha Hacimli Kirpiklere Sahip Olmak İsteyenlere En İyi 13 Rimel Önerisi

Physicians Formula Organic Wear ürünün tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biri kesinlikle organik ürün olmasıdır. Ayrıca bu ürünün vegan bir maskara türü olduğunu söylemek de mümkündür. Ürünün bu hususta bir ödül bile bulunmaktadır. Physicians Formula Organic Wear maskara ürününün yaklaşık olarak yüzde yetmişi organik içerikler oluşmaktadır ve kimyasal barındırmamaktadır. Organik ürünlerin arasında en etkili ürün olarak karşımıza çıkan bu maskara türü kirpiklerinizde 5 kat daha fazla hacim etkisi yaratmaktadır.

En iyi uydu alıcısı seçeneklerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Essence I Love Extreme Crazy Volume

Daha Hacimli Kirpiklere Sahip Olmak İsteyenlere En İyi 13 Rimel Önerisi

Bu maskara modelinin yarattığı etki hakkında verilecek en büyük ipucu elbette ki isminde saklıdır. Dolayısıyla isminde verdiği ipucu ile birlikte bu maskara kirpikler için daha çılgın düzeyde bir hacim etkisi sağlamaktadır. Eğer siz de siyah ve çılgınca bir görünüme sahip olan kirpik görünümü arzuluyorsanız bu ürün ve XXL olan fırçası sizin için en iyi rimel tercihi olabilir.

En iyi rimel listesiyle ilgili yorumlarınızı ve sorularınızı bekliyoruz.

Kategori: