Erkek Bileklikleri

Erkekler takılarda genellikle belirli seçenekler üzerinde yoğunlaşmakta ve erkek bileklikleri konusunda da özellikle deri, gümüş, çelik doğaltaş gibi malzemelerden üretilen modelleri sıkça tercih etmektedirler. Erkeklerin hem kombinlerini tamamlayan hem de özel bir hava katan bileklikler, özellikle erkeklerden çok dikkat çeken takı türlerinden biri olmaktadır.

Erkekler için üretilen erkek bileklikleri için günümüzde oldukça kaliteli ve şık ürünler bulunmaktadır. Özellikle erkekler tarafından en çok beğenilen, hem malzeme kalitesi, hem tasarımı hem de şıklığı ile en çok tercih edilen erkek bileklik modelleri arasında şunlar yer almaktadır;

4- The Collection Unisex Urban Kararmaz Gümüş Çelik Bileklik

3- Seven Art Jewelry Doğal Taş Bileklik

2- Amisare Örgü Deri Bileklik Mat Klipsli

1- OTTOTESBİH Makrome Örgülü Kaplangözü Ve Hematit Doğaltaş Bileklik

4- The Collection Unisex Urban Kararmaz Gümüş Çelik Bileklik

Erkekler özellikle takı seçimlerinde çelik ürünleri oldukça fazla tercih etmekte ve kendilerine yakıştırmaktadır. The Collection Unisex Urban Kararmaz Gümüş Çelik Bileklik de özellikle şık tasarımı ve uzun ömürlü yapısı ile erkeklerin ilk tercihlerinden biri olmaktadır.

erkek-bileklikleri

The Collection Unisex Urban Kararmaz Gumus Celik Bileklik – Erkek Bileklikleri

Erkek bileklik çelik seçeneklerinden biri olarak oldukça kaliteli bir çelik bileklik olan bu ürün, paslanmaz çelikten üretildiği için paslanma ve kararma gibi sorunlar yaşanmamaktadır. Bu nedenle su ile temasında herhangi bir sorun bulunmaması sebebiyle de tercih edilen bu ürünün, 20-21 santimlik bir uzunluğu ve 3 milimetrelik bir kalınlığı bulunmaktadır.

Standart boyutta üretilen bu ürün, evde kolayca bir keski yardımıyla halkalarından kısaltılabilmektedir.

3- Seven Art Jewelry Doğal Taş Bileklik

Seven Art Jewelry Doğal Taş Bileklik, özellikle bu takı markasının birbirinden farklı doğaltaşlar ile ürettiği bileklik modelleridir. Kişilerin zevklerine ve özellikle doğal taş ihtiyaçlarına uygun pek çok çeşidi bulunan bu marka ürünlerinin içerisinde özellikle kişilerin en çok tercih ettiği ürün ise, üzerinde 7 çeşit doğaltaş barındıran erkek bileklik doğal taş modelidir. Bu ürünün üzerinde Havlit, Obsidyen, Ametist, Sodalit, Yıldız Taşı, Hint Akiği ve Kaplangözü doğaltaşları bulunmaktadır.

Bu bileklik markası tarafından üretilen modeller, tamamen el yapımı olmaları ile dikkat çekerken, özellikle kişilerin bileklerine özel ölçülerle de üretilebilmektedir. Tek tek farklı doğaltaşlardan oluşan bileklik modelleri de oldukça şık ve zariftir. Etkili özelliklere sahip olan bu markanın bileklikleri arasında özellikle 7 doğal taşın bir arada bulunduğu model, en çok tercih edilenlerden biridir. Yine oldukça şık bir görünüme sahip olmakla birlikte tüm taşların özelliklerini barındırması sebebiyle de erkeklere çeşitli faydaları bulunmaktadır.

erkek-bileklikleri

Seven Art Jewelry Dogal Tas Bileklik – Erkek Bileklikleri

Üzerinde bulunan doğaltaşlar sayesinde sahip olduğu etkilerden bahsetmek gerekirse; Obsidyen Taşı, kişilerin negatif enerjilerini ortadan kaldıran ve ağır kesici etkisi bulunan bir doğaltaştır. Havlit Taşı ise beyaz ve opak görünümü, gözenekli ve yumuşak yapısı ile dikkat çekerken beyaz üzerinde siyah damarların bulunduğu bir taş olarak, strese karşı oldukça etkilidir.

Ametist taşı, özellikle en etkili doğaltaşlardan biri olarak pek çok farklı özelliğe sahiptir. Mor renkli yapısı ile çok hoş gözüken bu doğaltaş kişilerin pek çok sıkıntısını ortadan kaldırmaktadır. Bağımsızlık taşı olarak bilinen Kaplangözü ise sarı ve kahverengi renklere sahip bir doğaltaş olarak sahiplenme duygusu konusunda etkili olurken aynı zamanda uyku problemi konusunda da etkili bir taştır.

Vermiş olduğu zihinsel sakinlik ile kişilerin huzur bulmasını da sağlarken, cesaret ve odaklanma konusunda da kişilere faydalı gelmektedir. Bu ve diğer tüm doğaltaşları ile hem tüm taşların harika görüntüsü hem de özellikleri ile erkeklerin severek kullanacağı modellerdendir.

2- Amisare Örgü Deri Bileklik Mat Klipsli

Erkek deri bileklik modelleri, erkeklerin en çok tercih ettiği bileklik seçeneklerinden biri olurken, özellikle Amisare Örgü Deri Bileklik Mat Klipsli erkek bileklik modeli, bu konuda oldukça şık bir görünüme sahiptir ve erkeklerin bileğine oldukça yakışmakla birlikte her türlü kombine de uyum sağlayabilmektedir.

erkek-bileklikleri

Amisare Örgü Deri Bileklik Mat Klipsli – Erkek Bileklikleri

Bu bileklik modelinin 3 farklı boyut seçeneği bulunmaktadır. Geniş bileklere sahip kişiler için 20 santim, orta boyuttaki bir bileğe sahip kişiler için 19 santim ve ince bilekli erkekler için 18 santimlik boyutları bulunurken aynı zamanda bu takı markası tarafından özel ölçüler ile de kişilerin bileklerine uygun olarak üretilebilmektedir.

Kaliteli bir işçiliğe sahip olan bu ürün, mıknatıslı siyah mat klipsten üretilmiştir ve statit kaplamalı bir üründür. Örgülü tasarımı ile dikkat çeken bu deri bileklik, sık örgüleri sayesinde uzun ömürlü ve sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir.

1- OTTOTESBİH Makrome Örgülü Kaplangözü Ve Hematit Doğaltaş Bileklik

OTTOTESBİH Makrome Örgülü Kaplangözü ve Hematit Doğaltaş Bileklik, özellikle günümüzde popülerliği hem kadınlarda hem de erkeklerde oldukça artmış olan doğal taş kullanımı konusunda erkeklerin bileklik tercihlerinde ilk sıraları alan doğaltaş bileklik modelleri içerisinde en çok tercih edilen modellerden biridir.

erkek-bileklikleri

OTTOTESBIH Makrome Orgulu Kaplangozu Ve Hematit Dogaltas Bileklik – Erkek Bileklikleri

OTTOTESBİH tarafından üretilen ve malzeme olarak Kaplangözü ile Hematit doğaltaşlarının kullanıldığı bu ürün, makrome bir yapıya sahip olduğu için kişiler bilek boyutlarında kendilerine göre kolayca ayarlayabilmektedir.

Özellikle sahip olduğu doğal taşlar sayesinde bu bilekliği takan erkeklerin enerji seviyelerini düzenleyen, huzur veren, rahatlatan ve en önemlisi stresten uzaklaştıran bir etkiye sahiptir. Geçirmeli bir yapısı ve gri temeli bulunan bu bileklik, aynı zamanda Kaplangözü doğal taşının o eşsiz sarımsı rengi ile oldukça güzel bir görünüme sahiptir.