Erkek Kolyeleri

Erkeklerin özellikle en çok tercih ettiği takılardan biri olan kolyeler, daha çok ilgi alanları ile alakalı çeşitli semboller barındırmakta ve erkek kolyeleri, oldukça farklı tarz ve modellerde bulunmaktadır.

Erkek kolye modelleri, oldukça şık tasarımlar ile fark yaratırken, özellikle zincir yapılı ve gümüş, çelik tarzı malzemelerden üretilen kolyeler, bunun yanı sıra kolyenin ucunda çeşitli erkeklerin ilgisini çekebilecek ve hoşlarına gidebilecek sembollerin yer aldığı kolyeler, erkekler tarafından daha çok tercih edilmektedir.

Genellikle erkekler için üretilen kolyelerin büyük bir çoğunluğu aynı veya birbirine oldukça benzer tipte olsa da görüntüsü ve sağlamlığı ile fark yaratan erkek kolye üreticileri ve modelleri arasında şunlar yer almaktadır;

5- The Gifts Urban Paslanmaz Çelik Gümüş Kolye

4- Chavin Burgu Çelik Erkek Zincir Kolye

3- Antik Gümüş Kaplama Erkek Kolye

2- Janti Paslanmaz Çelik Örgü Model Erkek Kolye

1- Viking Çift Taraflı Kullanım Witcher Hunt Geralt Kurt Kolye ve Viking Vegvisir Pusula Kolye

5- The Gifts Urban Paslanmaz Çelik Gümüş Kolye

Erkeklerin takı anlayışı, sade ancak şık görünen ürünler olurken, kolye tercihleri genellikle ilgi alanlarına hitap eden veya üzerlerinde hoş gözüken çeşitli sembollerin yer aldığı kolye modelleri veya daha sade ve yalnızca düz bir yapıya sahip olan kolye modelleri olmaktadır.

erkek-kolyeleri

The Gifts Urban Paslanmaz Celik Gumus Kolye – Erkek Kolyeleri

The Gifts Urban Paslanmaz Çelik Gümüş Kolye de özellikle paslanmaz çelik olması sebebiyle zarar görmeye karşı oldukça dirençli ve aynı zamanda gümüş olması sebebiyle de hem şık hem de sağlam bir erkek kolye modelidir.

3 milimetrelik bir ene ve 60 santimlik bir uzunluğa sahip olan bu kolye modeli ve türevleri, sade ancak hem rengi hem de kıyafetlerle uyumlu olmaları sebebiyle şık modeller olarak tercih edilmektedir.

4- Chavin Burgu Çelik Erkek Zincir Kolye

Chavin, Erkeklerin kolye modelleri içerisinde en çok tercih ettikleri kolyeler, zincir modelleri olmakta ve özellikle kıyafetlerinin üzerinden sarkıtılan bu kolyeler, erkeklerde ayrı bir hava ve tarz oluşturmaktadır.

erkek-kolyeleri

Chavin Burgu Celik Erkek Zincir Kolye – Erkek Kolyeleri

Erkeklerin de takmaktan en fazla zevk aldığı erkek zincir kolye modelleri, genellikle aynı yapıda olsalar da özellikle kullanılan malzeme, kalınlık ve boyut olarak birbirinden farklılık göstermektedirler. Chavin Burgu Çelik Erkek Zincir Kolye modelleri de özellikle şık yapısı ve sağlamlığı ile erkekler tarafından en çok tercih edilen kolye markası ve modeli arasında yer almaktadır.

3 milimetre kalınlığında ve 80 santim uzunluğunda olan bu kolye modeli, burgu çelikten üretilmiştir ve hem sağlam hem de erkeklerin üzerine yakışan bir modeldir. Erkek kolye gümüş modelleri, erkeklerin en çok hoşuna giden model çeşitlerinden biri olması sebebiyle sıkça tercih edilmektedir.

3- Eskitme Antik Gümüş Kaplama Erkek Kolye

Erkeklerin bir diğer en çok tercih ettiği kolye modeli ise özellikle ucunda çeşitli ilgi çekici veya hoş gözüken sembollerin bulunduğu kolyelerdir. Tasarım erkek kolye modelleri içerisinde özellikle eskitilmiş ve çeşitli semboller bulunan kolyeler, erkeklere oldukça yakışmakta ve bu nedenle oldukça sık tercih edilmektedir. Bu Farklı Ok Ucu Eskitme Antik Gümüş Kaplama Erkek Kolye, sahip olduğu eskitme antik gümüş kaplama görünümü ve ucunda yer alan ok ucu ile oldukça şık ve gösterişli bir yapıya sahiptir.

erkek-kolyeleri

Eskitme Antik Gumus Kaplama Erkek Kolye – Erkek Kolyeleri

Edwox markasının bu ok ucu kolye modeli ve türevleri, yalnızca ok ucu değil, çeşitli aletler, mitolojik veya ilgi alanına giren çeşitli semboller ile üretilebilmekte ve tüm bu sembol ürünleri erkekler tarafından ilgi görmektedir. Bu model ise, özellikle gümüş kaplama ile eskitme ve antik görünümü kazandırılmış bir kolye olarak, 60 santimlik bir uzunluğa sahiptir.

Günümüzün yeni tarzlarından bu tarz sembollü kolyelerden biri olan bu modelde, gümüş kaplama kullanılırken, zamak malzemesinden üretilmiştir. 4,4×2 santimlik bir ölçüsü bulunan bu ürünün zincir tipi ise metaldir. Özellikle kaplama olduğu için kullanımında dikkat edilmeli ve zarar görmesi engellenmelidir. Aksi takdirde eskime sorunu yaşanabilmektedir. Özellikle su ve parfüm gibi ürünlerin temas etmesi, bu ürünün zarar görmesine neden olabilmektedir.

2- Janti Paslanmaz Çelik Örgü Model Erkek Kolye

Erkek çelik kolye modelleri, erkekler adına zincir kolyelerin ardından en çok üretilen bir diğer kolye türüdür. Ancak özellikle erkeklerin en çok talep ettiği kolye malzemelerinden biri olması nedeniyle markalar tarafından çok fazla üretilen bu tarz modeller, çeşitli özellikleri ile birbirinden farklılık göstermektedir. Janti Paslanmaz Çelik Örgü Model Erkek Kolye de özellikle örgü şeklinde üretilmiş bir çelik kolye olarak oldukça şık bir tasarıma sahiptir.

erkek-kolyeleri

Janti Paslanmaz Celik Orgu Model Erkek Kolye – Erkek Kolyeleri

316 L çelik hammaddesinden üretilen bir ürün olarak, gerçek bir paslanmaz çelik kolye olduğu için kullanımında asla paslanma veya kararma gibi sorunlar yaratmamakta, bu nedenle de uzun süreli kullanılabilmesi sebebiyle de şık yapısının yanında oldukça tercih edilmektedir. 55 santimlik bir zincir uzunluğuna sahip olan ve 5 milimetrelik bir eni bulunan bu ürün, gri bir renge sahiptir.

1- Viking Çift Taraflı Kullanım Witcher Hunt Geralt Kurt Kolye ve Viking Vegvisir Pusula Kolye

Viking çelik kolyeleri, özellikle oyun sever erkeklerin hemen hemen hepsinin bildiği ve sevdiği bir oyun serisi olan The Witcher’ın sembollerinin yer aldığı kolyeler, erkeklerin oldukça ilgisini çekmektedir.

erkek-kolyeleri

Viking Cift Tarafli Kullanim Witcher Hunt Geralt Kurt Kolye ve Viking Vegvisir Pusula Kolye – Erkek Kolyeleri

Viking Çift Taraflı Kullanım The Witcher Hunt Geralt Kurt Kolye ve Viking Vegvisir Pusula Kolye de özellikle iki tarafında da ayrı bir sembol bulunan ve oldukça kaliteli malzemelerden üretilerek şık ve ilgi çekici bir görünüme sahip olan bir kolye modelidir.