Altın bileklik modelleri tarih öncesi çağlardan beri kadınların aksesuar olarak kullandığı en önemli takı çeşitleri olarak en baş sıralarda yer alır. Doğadaki en değerli taşlardan biri olan altın, her dönem tercih edilen ve severek kullanılan bir maden olup hemen hemen her tür aksesuar tasarımının ana malzemesidir. Özellikle altın bileklikler ve altın suyolu çeşitleri en çok tercih edilen aksesuar modellerinden biridir. Eğer siz de altın bileklik almayı düşünüyorsanız en iyi altın bileklik markaları için hazırladığımız listemize göz atabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=2Nc8UGTaTHc

En İyi Altın Bileklik Marka Ve Modelleri

En iyi altın bileklik marka ve modelleri altın bilekliğin kaç ayar olacağı, çeşidi, modeli ve işçiliğine göre şekillenmektedir. Altın bileklik modelleri ve markaları için hazırlamış olduğumuz liste, altın bileklik seçiminiz için sizlere son derece faydalı olacaktır. Altın bileklik markaları;

6- Atasay Altın Bileklik

5- Koçak Gold Altın Bileklik

4- Altınbaş Altın Bileklik

3- Gülaylar Altın Bileklik

2- Ariş Altın Bileklik

1- Diamond Gold

6- Atasay Altın Bileklik

Atasay altın bileklik modelleri taşlı ya da taşsız pek çok çeşit ile farklı modellerde bilekliklere sahip olmanıza olanak tanır. Kendiniz için ya da hediye olarak bir altın bileklik almayı düşünüyorsanız Atasay altın bileklik modelleri bol miktarda çeşitle size en uygun ve zevkinize göre bir bileklik bulmanız için son derece önemli olacaktır.

Atasay Altin Bileklik

Atasay Altın Bileklik

Üstelik bu markada her zevke ve her tarza uygun altın bileklik bulma şansınız da vardır. Genel olarak spor giyinen bir insan için altın bileklik seçimi yapmak son derece zor olur. Çünkü altın takıların pek çoğu daha klasik, taşlı ya da ağır modellere sahiptir. Ancak bu durum günümüzde altın için de artık farklı tasarımların yapılması ile son bulmuş durumdadır.

Mesela daha salaş ve daha spor bir tarz benimsemiş olan bir kadın ya da henüz yaş olarak çok genç olan küçük hanımlar için Atasay ipli altın bileklik modelleri son derece uygun bir tercih olacaktır. Bunun yanı sıra, kelepçe ya da renkli taşlı peç çok altın bileklik modeli de her yaştan ve her zevkten kadın için dizayn edilmiştir. Atasay altın bileklik çeşitleri için Atasay mağazaları ya da Atasay’ın internet satış sitelerini ziyaret etmenizde fayda var.

5- Koçak Gold Altın Bileklik

Koçak Gold altın bileklik çeşitlerini görmek için altın ve pırlanta modelleri satışı yapan Koçak mağazaları ya da Koçak markasına ait olan internet satış sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Koçak altın bileklik modelleri her zevke ve her yaşa uygun olup aynı zamanda her fiyat aralığında bulunabilir. Kalite ve garanti bakımından da son derece güvenilir olan Koçak Gold altın bileklikler size ve sevdiklerinize oldukça fazla seçenek sunar.

Kocak Gold Altin Bileklik

Koçak Gold Altın Bileklik

4- Altınbaş Altın Bileklik

Altınbaş altın bileklik ve suyolu çeşitleri en düşük ve yüksek ayarda karşımıza çıkar. Hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için son derece güzel ve göz dolduracak bir hediye arayışı içindeyseniz Altınbaş suyolu bileklik ya da Altınbaş bileklik çeşitleri size son bu konuda son derece yardımcı olacaktır.

Altinbas Altin Bileklik

Altınbaş Altın Bileklik

Eğer ki özelliği olan ve kişisel anlamı da olan bir hediye almak istiyorsanız; Altınbaş burç bileklik modelleri amacınıza oldukça uygundur diyebiliriz. Son yıllarda çok moda olan ipli altın bilekliklerle tarzınıza uygun bir şekilde günlük kıyafetlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra daha ağır ya da klasik taşlı suyolu bileklik tercih eden biriyseniz Altınbaş taşlı suyolu bileklik şeklinde bir arama kriteri oluşturarak bu bileklikleri internet üzerinden de satın alabilirsiniz.

3- Gülaylar Altın Bileklik

Gülaylar altın bileklik çeşitleri oldukça fazladır. Tasarım olarak farklı çeşitleri bir arada bulabileceğiniz Gülaylar altın bileklik için hemen hemen her ilde yer alan Gülaylar mağazalarından ya da Gülaylar internet satış sitelerinden incelemeniz mümkündür. 22 ayar altın bileklik en çok tercih edilen altın bileklik ayarıdır. Son derece şık ve zarif bir altın bileklik ya da suyolu ile kıyafetlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Gulaylar Altin Bileklik

Gülaylar Altın Bileklik

Altın bileklik çeşitleri  genel olarak iki ana çerçevede düşünülür. Mesela taşlı bir altın bileklik satın almayı düşünüyorsanız, üzerinde çok fazla taş olan modelleri gece kıyafetlerini tamamlamak için kullanabilirsiniz. Günlük hayatta kullanacağınız bir bileklik olsun istiyorsanız taşsız altın bileklik çeşitleri şeklinde bir arama yapmanız gerekli olacaktır.

2- Ariş Altın Bileklik

Ariş altın bileklik çeşitleri sadece ama şık tasarımları ile oldukça dikkat çekicidir. Özel tasarım pek çok ürün bulabileceğiniz bir marka olan Aris, beyaz altın bileklik ya da sarı altın ile beyaz altın karışımı bileklikler dizayn ederek pek çok kadının kalbinde taht kurmuş bir markadır.

Aris Altin Bileklik

Ariş Altın Bileklik

Aynı zamanda bu markanın altın ve pırlanta karışımı ya da pırlanta bileklik, kolye, zincir, bilezik ya da küpe gibi pek çok çeşit ve modeli de mevcuttur. Sadece ve şık bir tarz yaratmak için Ariş altın bileklik modellerini oline alışveriş seçeneği ile ya da Ariş markasına ait mağazalardan satın alabilirsiniz.

1- Diamond Gold

Diamond Gold en çok tercih edilen altın bileklik markaları arasında ilk sıralarda yer alır. Son derece çeşit ve model bulma imkânı sunan Diamond Gold, altın künye modelleri ya da altın bileklik bebek için de çok fazla tasarıma sahiptir.

Diamond Gold

Diamond Gold

Kategori: