Bebek Tulumu Markaları

Bebek tulumu modelleri ve markaları ile hem annelerin hem de bebeklerin en sevdikleri kıyafet türleri arasında yer almaya devam etmektedir. Hem bu kadar çok sevilmesi hem de çok kullanışlı bir yapısının olması annelerin özellikle acil bir yere gidecekleri zaman anında tak kullan olarak kullandıkları bebek tulumu modelleri şıklıkları ile göz doldurmaya devam ediyor.

Bebek tulumu hem uyku tulumu olarak kullanılırken hem de günlük giyim için oldukça uygun olarak yer almaktadır. Eğer sizler de bebeğiniz için kaliteli ve şık bebek tulumu modelleri arıyorsanız sizler için hazırladığımız bu yazıya göz atabilirsiniz. Sizler için en kaliteli üretimleri yaparken şıklıkları ile göz dolduran tüm en iyi markaları bir araya getirdik.

Bebeklerin en severek giydikleri bebek tulumları hem sade hem de oldukça şık modelleri ile öne çıkmaktadır. Fakat bu alanda birçok markanın üretimlerine devam etmesinden dolayı annelerin bebeklerine en uygun olanı bulma isteklerini öne çıkarır. Her ne kadar en ucuz bebek tulum markaları olarak birçok marka yer alsa bile kumaşların kesinlikle bebeklerin cilt yapısına zarar vermemesi gerekir.

Piyasada üretimlerine devam edilen bebek tulum modelleri  naylon karışımlı kumaşlardan üretilebilecek olmasından ötürü bebeklerin cilt yapılarının bozulmasından alerji olmasına kadar birçok soruna neden olabilir. Bu yüzden her anne baba olarak ebeveynler bebekleri için en kaliteli bebek tulumu markaları arayarak onların cilt sağlıklarını korurken oldukça şık olmalarını isterler. Günümüzde üretimlerine devam eden birçok marka arasından sizler için hem en kaliteli üretimleri yapan hem de şıklıkları ile göz dolduran en iyi beş markayı bir araya getirdik.

En İyi Bebek Tulumu Markaları Tavsiyesi

En iyi bebek tulumu markaları tavsiyesi isimli bu yazımızı okuyarak sizler de kız ya da erkek fark etmeden bebekleriniz için en uygun olan ürünleri çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Oldukça şık modellerin yer aldığı bu ürünler arasında her şeyden öte üretim sırasında asla kimyasal madde yer almamasına, bu ürünlerin kaliteli bir şekilde üretilmesine dikkat etmek gerekir. Piyasada yer alan markaların ürettikleri tulum markalarının kalitesini inceleyerek sizler için en iyi 5 bebek tulumu markası bir araya getirdik. Sizler de bebekleriniz için alım yaparken bu yazımıza göre en iyi kararı verebilirsiniz.

5- LCW bebek tulumları

4- Owli Bebek Tulumları

3- Civil bebek tulumları

2- Carter’s bebek tulumları

1- Dida Baby bebek tulumları

5. LCW

LCW bebek tulumları arasından en çok tercih edilen markalardan bir tanesidir. Hem uykuda kullanmak hem de günlük hayatta kullanmak için oldukça farklı modeller vardır. Ortalama olarak 18 – 20 derece sıcaklıklarda makinede yıkamak için uygun olan modelleri varken tamamı %100 pamuktan üretilerek bebeklerin cilt yapıları korunmak istenir. Patiksiz olan modellerin bulunduğu gibi isteyenler için patikli modellerde yer alırken her bütçeye uygun olması için en ucuz bebek tulumları üretimleri öne çıkmaktadır.

bebek-tulumu-markalari

LCW

4. Owli

Owli bebek tulumları tüm anne ve babaların hayranlıkla bebekleri için en uygun ürünleri bulmasına yardımcı oluyor. Ödüllü ürünlerin de bulunduğu bu ürünler her ay bebekler için uygun olurken 3 yaşa kadar birçok seçenek öne çıkar. Bağımsız olan laboratuvarlarda ürünlerin kalite kontrolleri yapılırken 0,3 ila 0,5 TOG değerlerine sahip olduğu gözlenmiştir.

Ürünler ortalama olarak %95 oranında pamuktan üretilirken %5 civarında da elasten maddelerden üretimler meydana gelmektedir. Uyku gurusu olarak yer alan modeller kadar bebeklerin günlük hayatta giymeleri için en uygun modeller de üretilmiştir. Bebeklerin cilt sağlıkları düşünülerek asla kimyasal madde karışımlarına girilmeden özel kumaşlardan tasarlanmıştır.

bebek-tulumu-markalari

Owli

3. Civil

Çivil bebek tulumları kategorisinde tüm ürünleri bebek cilt sağlığı düşünülerek özel bir şekilde üretmesinden dolayı ebeveynler tarafından en çok tercih edilen modeldir. Hem uyku için hem de günlük kullanım için birçok farklı modeli yer alır.

Giyim rahatlığı sunmak için fermuarlı olan modeller kadar fermuarsız olan modelleri de bulunur. Ortalama olarak 100 TL civarında fiyatlar ile satışa çıkarken pamuk kumaşlardan üretilmesinden ötürü bebeklerin cilt sağlıklarını en iyi şekilde korumaktadır.

bebek-tulumu-markalari

Civil

2. Carter’s

bebek tulumu markaları arasında Carter’s her zaman kaliteli üretimlerine devam ederek en çok tercih edilen markalardan bir tanesidir. Tüm ürünleri %100 pamuk kumaşı ile üretilirken özellikle bebeklerin bezleri değişirken büyük rahatlık olsun diye çift yönlü fermuar sistemleri yer alır. fermuarların bebek ciltlerine ve derilerine zarar vermesine engel olmak için çene bantları ile satışa çıkmaktadır.

Kendinden desenli olan modeller yer aldığı gibi bir yandan da oldukça farklı renkler ile üretimler devam etmektedir. Uyku sırasında kullanılabilecek olduğu gibi gün içerisinde gezmelerde dahi rahatlık ile kullanılabilmektedir.

bebek-tulumu-markalari

Carter’s

1.     Dida Baby

Dida Baby bebek tulumu markaları arasında 8 yaşa kadar en uygun olan modelleri bulmak çok kolaydır. Bir yandan ebeveynler bebeklerini uyuturken kullanabilecek oldukları gibi bir yandan da günlük hayatta rahat bir şekilde kullanabilirler. Yazlık ve kışlık olan modellerinin bulunması her mevsim için istenilen modelin bulunmasına yardımcı olurken patikli ve patiksiz seçeneklerin yer alması herkesi memnun etmektedir.

Ortalama olarak 100 TL civarında fiyatlardan başlıyor olması büyük rahatlıkları beraberinde getirmektedir.

bebek-tulumu-markalari

Dida Baby
Kategori: