Instagram’da her gün milyonlarca video paylaşılıyor ve kullanıcılar Instagram video indir online sorusunun yanıtını arıyor. Beğendikleri Instagram videolarını indirmek isteyen çok sayıda kullanıcı bunu nasıl yapacak olduklarına yanıt ararken, birçok kullanıcı ise Instagram videolarını nasıl indirebilirim? Sorusunun yanıtını bulmakta zorlanabiliyor.

Instagram video indir online siteleri sayesinde kısa süre içerisinde Instagram’da gördüğünüz her videoyu indirebilir, bu videoları offline olarak cihazlarınızda tutabilirsiniz. Milyonlarca günlük video arasından istediğiniz videoları indirmek son derece kolay olacağı gibi, videoları cihaza kaydetmeniz sayesinde diğer arkadaşlarınıza da gönderebilir, internetiniz olmadan videoları online olmasanız bile izleme şansına sahip olabilirsiniz.

Bu arada Instagram Storylerini indirmek istiyorsanız Instagram Hikaye İndirme içeriğimize, Fotoğrafları indirmek istiyorsanız Instagram Fotoğraf İndirme içeriğimize bakabilirsiniz.

Instagram Video İndir Online Siteleri 2020

Instagram’dan video indirmek için kullanabileceğiniz internet siteleri bulunmaktadır. Bu siteler tamamen ücretsiz oldukları gibi sizin için istediğiniz her zaman Instagram’dan video indirmenize yardımcı olacaktır.

Tr.SaveFrom.Net

Instagram Video İndir Online – Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Instagram videolarını indirmenin en kolay yöntemi olan bu internet sitesi tüm Türkiye’de Instagram videolarını indirmek için en fazla kullanılan internet sitesidir. Site tamamen ücretsiz olarak hizmettedir ve reklamlar olmasına rağmen Instagram videolarını indirmek için bu reklamlara tıklama şartı koşmamaktadır. Aynı zamanda site Türkçe olduğu için hemen kısa süre içerisinde işlemi tamamlayabilirsiniz.

Instagram video indir online 2020 siteleri arasında bu siteye güvenebilir ve videoları herhangi bir ücret ödemeden veya herhangi bir şartı yerine getirmeden rahatlıkla yapabilirsiniz. Site üzerinden indireceğiniz videolarda size belirli indirme seçenekleri de ayrıca sunulduğu için çok kolay bir şekilde videoları indirebilirsiniz.

Videoİndirelim.com

Instagram Video İndir Online – Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Türkçe Instagram video indirme sitesi olan bu internet sitesi son derece kullanışlıdır. Instagram videolarının en fazla indirildiği siteler arasında yine kendisine ilk sıradan yer buluyor ve kullanışlı seçenekler sunmasının yanısıra herhangi bir ücret almıyor olması sayesinde videoları saniyeler içerisinde indirmenize olanak sağlıyor. Sadece Instagram değil, farklı platformlardan video indirmek için de aktif olarak kullanılabilen siteye sadece Instagram video bağlantısını yapıştırmak videoyu indirmek için yeterli oluyor.

instatakipci.com

Instagram Video İndir Online – Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Instagram ile ilgili farklı araçların yer aldığı bu internet sitesi bünyesinde Instagram videolarını online indir aracına yer veriyor. Bu araç sayesinde kullanıcılar istedikleri Instagram videolarını kolaylıkla indirebiliyor ve istedikleri zaman videolar ile ilgili farklı seçeneklere erişim elde edebiliyorlar. Bu internet sitesi yine reklamlar içeriyor olmasına rağmen herhangi bir reklama tıklama şartı koşmuyor veya herhangi bir ücret talep etmiyor. Güvenilir Instagram video indirme siteleri arasında yer alan bu sitede aynı zamanda Instagram ile ilgili farklı seçeneklerde kullanıcılara sunuluyor.

AllİnOneDownloader.com

Instagram Video İndir Online – Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Çevrimiçi en hızlı Instagram video indirme sitesi arasında yer alan bu internet sitesi hem Türkçe olması, hem de kolay kullanım sunuyor olması sayesinde kullanıcıların kısa süre içerisinde hatta saniyeler içerisinde Instagram videolarını indirmelerine olanak tanıyor. Siteden yapacak olduğunuz video indirme işlemlerinde herhangi bir şifre girmenize gerek olmadığı gibi rahatlıkla indirme işleminizi yapabilirsiniz.

DownloadVideosFrom.com

Instagram Video İndir Online – Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

En kaliteli Instagram video indirme siteleri arasında yer alan ve aynı zamanda Türkçe Instagram video indir online siteleri arasında yer bulan bu internet sitesi üzerinden de kısa süre içerisinde istediğiniz her türlü Instagram videosunu indirebilirsiniz. iPhone Instagram video indir siteleri arasında da yer alan bu internet sitesi sayesinde videoları kısa süre içerisinde indirebilirsiniz.

Instagram Videolarını Online Olarak İndirmek Mümkün Mü?

Evet! Instagram videolarını ücretsiz indir siteleri sayesinde videoları istediğiniz her zaman, 7 gün 24 saat boyunca herhangi bir kısıtlama olmadan indirebilirsiniz. Videoları indirmek için yapmanız gerekenler son derece basit olduğu gibi aynı zamanda videoları indirerek silinme ve benzer telif hakları ihtimalinde ortadan kaldırılması durumunda bile cihazınızda kayıtlı olacağı için izleyebilirsiniz.

Instagram Videolarını İndirdiğimi Kullanıcı Bilir Mi?

Hayır! Instagram video indir online siteleri üzerinden yapacak olduğunuz indirme işlemlerinde sizden herhangi bir şekilde hesap adınız veya belirli bilgileriniz talep edilmiyor. Bu sayede web sitesinde anonim oluyorsunuz ve Instagram videolarını indirdiğiniz ilgili hesap sahibine veya Instagram’a bildirilmiyor. Eğer videoyu kendi hesabınızda paylaşmazsanız Instagram hesap sahibi sizin videosunu indirdiğinizi bilemez.

Instagram Video İndirmek Yasal Mı?

Kullanıcılara ait telif içeren videolar barındıran içerikleri indirmek yasal açıdan sorun yaşamanıza sebep olabilir. Bu durumun ardında yatan sebep kullanıcı videosunu indirdiğiniz ve farklı platformlarda kullandığınızı tespit etmese bile otomatik sistemler videoda telif hakları olduğunu tespit edebilir.

Örneğin Instagram video indir online sitelerinden indirdiğiniz herhangi bir Instagram videosunu gidip YouTube’da paylaşmaya çalışırsanız bu durumda kullanıcı haberdar olmasa bile kullanıcıdan önce YouTube telif ve fikri mülkiyet hakları otomatik sensörleri bu durumdan haberdar olacaktır ve sizi uyaracaktır. Bazı durumlarda 3. taraflar videoda telif olduğu iddiası ile sizi mahkemeye verebilir. Ancak videoları farklı platformlarda paylaşmayacaksanız hatta paylaşsanız bile genelde bu durum başınıza gelmez.

Özellikle normal yollarla çekilen kişi videolarını paylaşmak telif konusunda sorun yaşamayacağınız anlamına gelir. Bilgilendirici içeriklerde yer alan videoları ya da sağlık hesaplarında paylaşılan videoları paylaşmak ise telif açısından daha fazla risklidir. Yine de bunları sadece cihazınızda tutarsanız herhangi bir riski olmayacaktır.

Instagram Video İndir Online Konusu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Instagram videolarını indirmek için kullanılacak olan yöntemlerle ilgili bazı sorular mevcuttur. Özellikle merak edilen Instagram video indir online konusu sorularını yanıtlayalım.

instagram video indirme – iphone

iPhone cihazlar için yukarıdaki instagram video indir online sitelerinden videoları hemen cihazınıza indirebilirsiniz. iPhone’a bu videoları kaydetmek ise ancak ekran görüntüsü ile mümkün olabilir. Ya da farklı cihazdan sizin cihazınıza aktarım yapılabilirse.

Instagram video indirmek yasal mı?

Eğer ki herhangi bir kişinin videosunu izinsiz olarak farklı platformlarda kullanmayacaksanız yasal sorun olmayabilir. Ancak kişilere özel videoları indirmeniz önerilmez.

instagram şifresiz video indirme

Yukarıdaki siteler şifresiz olarak videoları indirmenize yardımcı olacaktır.

*Bu içerik Zovovo.com’a özel olarak üretilmiştir. Videoları indirmek ve diğer tüm site kullanım sorumlulukları son kullanıcının kendisine aittir.