Instagram hikaye indirme sitesi 2020 yılında çok sayıda insan tarafından kullanılıyor. Her gün daha fazla sayıda insan Instagram hikaye indirme siteleri üzerinden hikaye indiriyor ve Instagram öne çıkan indirme siteleri her gün daha fazla rağbet görüyor. Kısa süre içerisinde çok sayıda kullanıcının kullanmaya başladığı Instagram öne çıkanlarını indirmek çok kolay.

Instagram hikayelerini indirmek için herhangi bir ek programa ihtiyaç olmadan online Instagram hikaye indirme sitelerinden yararlanabilir ve bu sayede hikayelerini kısa süre içerisinde cihazınıza indirebilirsiniz.

Instagram Hikaye Nedir?

Instagram hikaye ilk etapta olmasa bile daha sonradan gelen bir özellik olarak Instagram’a eklendi. Instagram yönetimi uygulamaya eklediği yeni özellik sayesinde artık tüm kullanıcılar anlık olarak paylaşımlar yapabiliyorlar.

Instagram hikaye sayesinde fotoğraflara efekt eklemek, farklı tasarımlar kullanmak mümkün olabilirken, aynı zamanda kullanıcılar anlık fotoğrafları sayesinde nerede olduklarını diğer kullanıcılar ile etiket ve diğer tüm özellikleri kullanarak paylaşım yapabilirsiniz.

Instagram Hikaye Video Paylaşımı

Instagram hikayeler bölümünde video paylaşabilirsiniz. Fotoğraf ve video paylaşma özelliği ile istediğiniz her zaman Instagram’da paylaşım yapabilirsiniz. Instagram hikayeler bölümünden yapacak olduğunuz her paylaşım 24 saat sonrasında yayından kaldırılır ve yayından kaldırılmasının ardından sadece ve sadece paylaşan kullanıcının kendisi görebilir. Diğer hiçbir takipçi 24 saat sonra hikayeyi göremez.

Instagram Hikaye İndirme Sitesi

En iyi Instagram hikaye indirme sitesi sayesinde 24 saat içerisinde hikaye yayından kalkmadan önce cihazınıza hikayeyi indirebilir, bu sayede cihazınızda istediğiniz süre boyunca hikayeyi tutabilirsiniz. Instagram hikaye indirme sitesi ile beraber kısa süre içerisinde istediğiniz yayınlara ulaşabilirsiniz.

Şifresiz ve programsız story indirme nasıl yapılır?

Instagram hikayeleri indirmek için herhangi bir programa ihtiyacınız yok. İstediğiniz tüm hikayeleri kısa süre içerisinde cihazınıza sadece online yöntemi kullanarak indirebilirsiniz.

Instagram Hikaye İndirme Yöntemi

Instagram’dan hikayeleri indirmek için cihazınızda herhangi bir programa ihtiyaç olmasına gerek yok. Mobil cihazlar için şu aşamaları izleyerek Instagram storylerini indirebilirsiniz:

 • Instagram uygulamasını açın
 • İstediğiniz hikayeyi açın
 • Parmağınızı ekrana basılı tutun
 • Ekran görüntüsü alma tuş kombinasyonunu kullanın ve hikayenin ekran görüntüsünü çekin
 • Cihazınızın galerisinde Instagram hikayesi görünecektir

Eğer hikayeler video olarak atılmışsa veya gif olarak atılmışsa bu durumda bu yöntemi şu şekilde yaparak cihazınıza kaydedebilirsiniz:

 • Instagram uygulamasını açın
 • İstediğiniz hikayeyi açın
 • Parmağınızı ekrana basılı tutun
 • Ekran kaydı alma özelliğini başlatın (iPhone ise cihazınızda önyüklü bulunur, Android ise cihaza ekran videosu kaydetme programını Google Play Store’dan indirebilirsiniz)
 • Hikayeyi oynatmadan yani parmağınızı bırakmadan sesi de açarak hikayeyi ekran videosu olarak cihazınıza kaydedebilirsiniz
 • Cihazınızın galerisinde Instagram hikayesi görünecektir

Instagram Hikaye İndirme Siteleri Yöntemiyle İndirme

Bu yöntem ile beraber hiç uğraşmaya gerek kalmadan ses dahil tüm Instagram hikayelerini fotoğraf veya video olarak indirebilirsiniz.

StorySaver.netInstagram Hikaye İndirme Sitesi – Instagram Hikayeleri Nasıl İndirilir?

Bu internet sitesinden 7 gün 24 saat instagram hikaye indirme programsız ve şifresiz olarak yapabilirsiniz. Bu siteden yapacak olduğunuz hikaye indirmeleri için sadece kullanıcının profilinin linki yeterli olmaktadır. Instagram hesap bilgisi vermeden story indirme siteleri arasında en fazla kullanılan sitelerden bir tanesi olan bu site üzerinden istediğiniz tüm hesapların story fotoğrafları veya videolarını indirme şansınız var.

instatakipci.comInstagram Hikaye İndirme Sitesi – Instagram Hikayeleri Nasıl İndirilir?

Instagram hikaye indirme siteleri arasında en fazla ilgi çeken sitelerden bir tanesi olan bu site üzerinden de indirme işlemini yapabilirsiniz. Instagram hikaye indirme siteleri arasında ilk sıralarda yerini bulan bu internet sitesi sayesinde hikayeleri istediğiniz her zaman cihazınıza indirebilir ve cihazınızda 24 saati aşsa bile hikaye fotoğraf veya videolarına erişebilirsiniz.

instagramtakipcisatinal.com

Instagram Hikaye İndirme Sitesi – Instagram Hikayeleri Nasıl İndirilir?

 

Birbirinden farklı seçenekler sunan bu internet sitesi sayesinde kısa süre içerisinde istediğiniz her kullanıcının story görüntülerini cihazınıza indirebilir ve cihazınızda bu tür fotoğrafları veya videoları sadece belirli bir süre değil, istediğiniz her zaman saklayabilirsiniz. En güncel instagram story kaydetme siteleri arasında yer alan bu internet sitesi sayesinde özellikle de en beğendiğiniz storyleri cihaza kaydetmeniz mümkündür.

downloadvideosfrom.comInstagram Hikaye İndirme Sitesi – Instagram Hikayeleri Nasıl İndirilir?

Instagram fotoğraf, video ve story kaydetme sitesi olan bu internet sitesinden kullanıcılara ait olan tüm video, fotoğraf ve story dosyalarını cihazınıza kaydedebilir ve istediğiniz zaman cihazınızın galerisinden veya dosyalarım bölümünden her zaman görüntüleyebilirsiniz. Instagram hikayelerini kaydetmek için bu siteyi kullandığınızda sizden herhangi bir hesap bilgisi istemeyeceği gibi aynı zamanda hiçbir programa ihtiyaç kalmadan veya reklama tıklama şartı aranmadan cihazınıza dosyaları indirebilirsiniz.

insta-stories.ruInstagram Hikaye İndirme Sitesi – Instagram Hikayeleri Nasıl İndirilir?

Rusya merkezli olan bu instagram story kaydetme sitesi 2020 yılında en güncel ve en güvenilir siteler arasında yerini alıyor. Güvenilir olmasının sebebi ise kullanıcıların herhangi bir şifre, hesap veya benzer bilgiler vermeden bu site üzerinden indirme işlemlerini yapabilmeleri imkanı olması. Ayrıca dünyanın en çok kullanılan Instagram hikaye indirme siteleri arasında yer alan bu internet sitesi neredeyse her zaman hiçbir şekilde sorun çıkarmadan rahatlıkla çalışıyor.

Instagram Hikaye İndirme Sitesi Konusu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Instagram hikayelerini nasıl kaydedebilirim?

Yukarıda yazılı olan yöntemleri kullanarak istediğiniz tüm Instagram storylerini PC dahil tüm cihazlarınıza kaydedebilir ve cihazlarınızda bu görüntüleri istediğiniz süreler boyunca herhangi bir kaybolma riski olmadan saklayabilirsiniz.

Instagram Hikayelerini Kaydet Butonuyla Kaydetmek Mümkün Mü?

Hayır. Instagram hikayelerinde kaydet butonu bulunmamaktadır. Çünkü hikayeler 24 saat sonra silinmektedir. Sadece indirerek sorunu çözebilirsiniz.

Instagram Hikayelerini İndirdikten Sonra Silinir Mi?

Hayır, cihazınıza indirdikten sonra ancak ve ancak siz sildiğiniz zaman silinir. Silmediğiniz sürece kayıtlı kalır.

*Bu içerik Zovovo.com’a özel olarak üretilmiştir. İndirme işlemlerinden kullanıcının kendisi sorumludur.