En hızlı kargo hizmeti almak isteyenler, kargo firmaları ile iletişime geçtiklerinde bunu bildirmelidirler. Bu sayede standart teslimat seçenekleri ile değil de express teslimat ile kargo alıcıya ulaştırılmaktadır. Aynı gün kargo teslimat seçeneği ile alıcıya teslim edilecek olan kargolar, 24 saat içerisinde alıcıya problemsiz şekilde ulaştırılmaktadırlar.

Yurtiçi Kargo

En Hızlı Kargo – 2021 Güncel – Hızlı Hizmet Veren 10 Kargo Firması

Yurtiçi Kargo; standart teslimatların yanı sıra VIP teslimatlarda da kargoyu en hızlı şekilde ulaştırabilen firmalar arasında ilk sırada yer almaktadır. Standart teslimatlarda mesafeye göre 3 iş gününe kadar kargoyu alıcıya ulaştırmaktadır. Şubeden şubeye, kapıdan kapıya, kapıdan şubeye ve şubeden kapıya teslimat seçenekleri sunmaktadır. Aynı zamanda 24 saat içerisinde kargosunun teslim edilmesini isteyenlere bu hizmeti VIP 24 adı altında sunmaktadır. VIP Çeyrek Gün ve VIP Şehir İçi hizmetleri ile de aynı gün içerisinde ve daha kısa sürede alıcıya kargo ulaştırılabilmektedir. Geçerli hatlar üzerinde bu hizmetler pazartesiden cumaya 09:00 ile 18:00 arası verilmektedir. İstisnai durumların veya özel sürelerin oluşması halinde, Yurtiçi Kargo’dan öncesinde bilgi alınmalıdır.

Ücretsiz video düzenleme programları bilgilerine de bakabilirsiniz.

MNG Kargo

En Hızlı Kargo – 2021 Güncel – Hızlı Hizmet Veren 10 Kargo Firması

MNG Kargo ile standart teslimatlar mesafeye göre 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Ancak özel hizmetler veren bir firmadır. Gönderilerinin daha hızlı teslim edilmesini isteyenler öncelikli teslimat olarak gönderebilmektedirler. Kargolar öncelik sırasına göre alıcıya ulaştırılmaktadır. Buna ek olarak gündüz evde bulunmayanlar için akşam teslimat hizmeti olan bir kargodur. Bayram, tatil ve cumartesi günleri dışında akşamları 19:00 ile 21:00 arasında kargo teslimatı yapılabilmektedir. Akşam teslimat hizmeti olan kargoların ise önceden gözden geçirilmesi gerekmektedir. Ayrıca dağıtımın ertesi gün yapılmasını geç bulanlar için gün içi teslimat seçeneği de bulunmaktadır. Sabah 10:00’a kadar şubeye teslim edilen kargolar en hızlı şekilde gün içerisinde alıcısına ulaştırılmaktadır.

UPS Kargo

En Hızlı Kargo – 2021 Güncel – Hızlı Hizmet Veren 10 Kargo Firması

UPS, hızlı teslimat seçeneği sunan kargo şirketlerindendir. Kargo gönderecek olan kişinin öncesinde teslimat süresini net bir şekilde hesaplayabilmesini sağlamaktadır. Bunun için web sitesi üzerinden Süre ve Maliyet Hesapla bölümü kullanılabilmektedir. 220’nin üzerinde ülke ve bölge için kargo hizmeti alınabilmektedir. Cumartesi ve pazar teslimatı hizmeti veren bir firmadır. Birçok ülkeye cumartesi ve pazar günlerinde kargonun teslim edilmesi talep edilebilmektedir. Paketin alıcıya hangi gün ve saat aralığında teslim edileceğinin belirlenebilmesi UPS ile mümkün olmaktadır. UPS Express servisleri ile ertesi gün 09:00’a, 10:30’a, 12:00’ye ya da aynı gün içerisinde kargonun alıcıya teslim edilmesi talep edilebilmektedir. Express kargo hizmetlerinin geçerli olduğu şehirlerin is öncesinde UPS Kargo ile iletişime geçilerek öğrenilmesi gerekmektedir.

PTT Kargo

En Hızlı Kargo – 2021 Güncel – Hızlı Hizmet Veren 10 Kargo Firması

PTT Kargo; diğer kargo firmalarına göre ulaşabildiği alan daha fazla olsa da, kargo teslim süresi daha uzun olan firmalardan biridir. Kargonun türü, çıkış ve varış ili seçilerek tahmini teslim süresi önceden hesaplanabilmektedir. Kargonun ulaşması istenen adres eğer bir köye ait ise; tahmini teslim süresinin üzerine 1-2 gün daha koyulması gerekebilmektedir. Bunun nedeni ise; köylerin belirli bir dağıtım günlerinin olması ve kargo şubeye ulaşsa dahi bu günde dağıtıma çıkmasıdır. Bu süreçte kargonun ne zaman alıcıya teslim edileceği, PTT Kargo ile iletişime geçilerek sorgulanabilmektedir.

Aras Kargo

En Hızlı Kargo – 2021 Güncel – Hızlı Hizmet Veren 10 Kargo Firması

Kargosunun yeni adresine aynı gün içerisinde en kısa sürede ulaşmasını isteyenler; Aras Gün İçi hizmetinden yararlanabilmektedirler. 30 kilograma kadar olan kargolar için verilen bir hizmettir. Türkiye’deki bütün şehirlerden hızlı kargo gönderilebilmektedir. Acil kargo göndermek isteyenlerin kargolarının aynı gün alıcıya ulaşabilmesi için 11:00’a kadar Aras Kargo’ya kargolarını teslim etmeleri istenmektedir. Kargo teslim edildiğinde de göndericiye kargosunun teslim edildiğine dair bilgilendirme mesajı gönderilmektedir. Hizmetin geçerli olduğu illerde dönem dönem değişiklikler olabileceği için öncesinde Aras Kargo Çağrı Merkezi aranarak detaylı bilgi alınabilmektedir. Gönderici ile alıcı arasındaki mesafe 600 kilometreye kadar olanlar standart kargolarda, 48 saat içerisinde teslimat gerçekleşmektedir.

Sürat Kargo

En Hızlı Kargo – 2021 Güncel – Hızlı Hizmet Veren 10 Kargo Firması

Hem yurt içi hem de yurt dışı gönderimlerinin en süratli şekilde olmasını sağlayan bir firmadır. Sürat Global Express hizmetini alanlar, taahhüt edilmiş olan süre içerisinde kargolarının alıcıya ulaştığı konusunda bilgilendirme mesajı almaktadırlar. Gönder al kargo hizmeti de bulunan Sürat Kargo’da standart gönderiler mesafeye bağlı olarak 3 iş günü içerisinde alıcıya ulaştırılmaktadır. Dönem dönem şubelerin yoğunluklarına göre teslimat süreleri farklılık gösterebilmektedir. Sürat Kargo Çağrı Merkezi üzerinden teslimat süreleri ile ilgili detaylı bilgi alabilmek mümkündür.

En iyi aksiyon dizileri hakkında bilgiler yazımızdadır.

Kolay Gelsin

En Hızlı Kargo – 2021 Güncel – Hızlı Hizmet Veren 10 Kargo Firması

Kargo sektörüne yeni bir bakış kazandıran bir firmadır. Mobil uygulama üzerinden kargo teslimatı ile ilgili süreç takip edilebilmektedir. İstediğim Zaman Gelsin veya Farklı Adrese Gelsin seçeneklerine göre alıcıya uygun olduğu zaman dilimi içerisinde kargosu teslim edilebilmektedir. Teslimat gününde alıcı kargosunun nerede olduğunu anlık olarak takip edebilmektedir. Komşuma Gelsin seçeneği ile evde olmadığı durumlarda kargosunun komşusuna bırakılmasını talep edebilmektedir. Müşteri beklentilerine göre bir sistem kurulduğu için insanların kargo firmaları ile yaşadıkları problemlerin çözülmesini amaçlayan bir sistemi bulunmaktadır. En hızlı kargo firmalarından biri olan Kolay Gelsin, kısa süre içerisinde kargoyu alıcıya ulaştırmaktadır.

TNT Kargo

En Hızlı Kargo – 2021 Güncel – Hızlı Hizmet Veren 10 Kargo Firması

Hemen gönder seçeneği ile paket veya belge fark etmeksizin, kısa süre içerisinde kargonun alıcıya ulaşması sağlanmaktadır. 200’den fazla ülkeye 70 yıldan uzun süredir hizmet veren bir firma olarak Express kargo seçenekleri ile müşterilerinin kargolarını aynı gün içerisinde alıcıya ulaştırabilmektedir.

DHL Kargo

En Hızlı Kargo – 2021 Güncel – Hızlı Hizmet Veren 10 Kargo Firması

Hem paket hem doküman konusunda, uluslararası taşımacılık ve kurye teslimatı için uzman sayılan firmalardandır. Gönderileri konusunda gümrük desteğine ihtiyaç duyanların evraklarını da firma hazırlayabilmektedir. Teslimat süresi hakkında net bilgi almak isteyenler alıcı ve gönderici adreslerini girerek DHL Kargo’nun web sitesi üzerinden teslimat süresini hesaplayabilmektedirler.

Anime siteleri listesini de inceleyebilirsiniz.

Gelal

En Hızlı Kargo – 2021 Güncel – Hızlı Hizmet Veren 10 Kargo Firması

Yaya kurye, araba kurye, motor kurye, nakliye gibi hizmetleri bulunmaktadır. Gelal’ın uygulaması üzerinden kurye çağırarak şehir içi veya şehirler arası kargo gönderilebilmektedir. Çağrılırken gönderilecek olan kargonun boyutlarının Gelal’a bildirilmesi gerekmektedir. Türkiye’deki birçok şehirde hizmet veren bir firmadır. Gece gündüz veya hafta sonu fark etmeden istenen her saat diliminde hizmet vermektedir. Kargonun anlık olarak nerede olduğu uygulama üzerinden görülebilmektedir. Kargonun taşımasını üstlenmiş olan sürücü ile istenildiği zaman iletişime geçilmesi mümkün olmaktadır.

En Hızlı Kargo İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

En Hızlı Ulaştıran Kargo Hangisidir?

Kargonun gönderileceği adrese, tercih edilen kargo firmasına göre teslimat hızı değişiklik göstermektedir. Kargo firmalarının 24 saat içerisinde hızlı teslimat seçenekleri bulunmaktadır. Bu sebeple değişkenleri hesaba katmadan tek bir firmaya en hızlı demek mümkün değildir.

PTT Hızlı Kargo Seçeneği Var Mıdır?

Eski ve köklü bir kargo firması olan PTT Kargo; şehrin kırsal ve ücra köşeleri fark etmeksizin kargo hizmeti vermektedir. 1-4 gün içerisinde yurt içi kargolarının teslimi yapılmaktadır. Ancak kargonun ulaştırılacağı teslimat adresine göre bu süre değişiklik göstermektedir.

Yurtiçi Kargo Aynı Gün Teslim Hizmeti Var Mıdır?

Aynı gün teslimat seçeneği olan ve özellikle büyükşehirlerde verdiği hizmet ile en fazla tercih edilen kargo firmalarından biridir. En hızlı kargo hizmeti almak isteyenlere kısa süre içerisinde istedikleri hizmeti sunmaktadır.

En Hızlı Kargo Listemizle ve Kargo Firmaları ile ilgili görüşlerinizi, deneyimlerinizi ve sorularınızı yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.