Çocuğunuz ya da kendiniz için online gitar kursu istiyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz. Pandemi döneminde olduğumuz için tüm gitar kursları online bir şekilde hizmet verecektir. Tek yapmanız gereken bir gitar almak ve kursa kaydolmak. Sizler için 10 gitar kursunu derledik. İyi okumalar.

Profesyonel Müzisyenden Gitar Kursu

En İyi Online Gitar Kursu – 2021 Güncel – Gitarda Kendini Geliştirmek İsteyenlere 10 Kurs Tavsiyesi

 

Semih Keçeci’den gitar kursu almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sanatçı Semih Keçeci, Gece Yolcuları başta olmak üzere birçok müzik grubunun içinde yer almıştır. Onun sektör tecrübesinden yararlanmak, gitarla olan ilişkinizi gözden geçirmek istiyorsanız bu dersi alabilirsiniz.

https://www.udemy.com/share/101uxM/ linkine tıklayarak ders hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Dersler, online bir şekilde yapılır. Yani Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu derslerden istifade edebilirsiniz.

3D max kursu bilgilerine de bakabilirsiniz.

Selim Işık ile Gitar Dersleri

En İyi Online Gitar Kursu – 2021 Güncel – Gitarda Kendini Geliştirmek İsteyenlere 10 Kurs Tavsiyesi

Akustik ya da elektro gitar çalmak isterseniz bu kursu deneyebilirsiniz. İzmir, Samsun, Adana, Van kısacası ülkemizin neresinde olursanız olun bu kursa katılın. Online eğitim seçeneği sayesinde Covid 19 günlerinde evinizden çıkmadan gitar çalmayı öğrenebilirsiniz.

Hali hazırda gitar çalan biriyseniz kendinizi daha çok geliştirebilirsiniz. Beste yapmak, şarkı sözü yazmak gibi hedefleriniz varsa bu kurs tam size göre. Mutlaka kaydolun ve şansınızı deneyin. Geleceğin gitaristleri arasında yerinizi alın. https://www.udemy.com/share/101xMw/ linkine tıklamanız yeterli.

Yeni Başlayanlar İçin Elektro Gitar

En İyi Online Gitar Kursu – 2021 Güncel – Gitarda Kendini Geliştirmek İsteyenlere 10 Kurs Tavsiyesi

Elektro gitar hayranıysanız ve çalmak istiyorsanız ders alabilirsiniz. Hem fiyat hem kalite bakımından parmakla gösterilen derslerden biridir. Birçok öğrenci dersten ne kadar memnun kaldığını dile getirmiştir. Sağ el tekniği, gitar akordu, majör ve minör, vb. hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Temel seviye elektro gitar öğrencileri için uygundur. Elektro gitarla ilgili hiçbir bilginiz yoksa bu kurstan başlamanız en iyisi olacaktır. İster televizyondan ister telefondan derse bağlanabilirsiniz. Kursun sonunda bitirme sertifikası alacaksınız. Eğer bu kurstan çok memnun kalırsanız orta ve ileri düzey elektro gitar kurslarına da kayıt yaptırabilirsiniz. https://www.udemy.com/share/101wq0/ adresinden kolayca giriş yapabilirsiniz.

Orta ve İleri Seviye Elektro Gitar

En İyi Online Gitar Kursu – 2021 Güncel – Gitarda Kendini Geliştirmek İsteyenlere 10 Kurs Tavsiyesi

Başlangıç düzeyindeki öğrenciler için pek uygun değildir. Elektro gitar çalmaya yeni başladıysanız bu kursu tercih etmeyin. Burada verilen eğitim, orta ve ileri düzey elektro gitar öğrencileri içindir. Elektro gitar çalmayı biliyorsanız, daha fazla teknik öğrenmek için bu kursa kaydolabilirsiniz.

https://www.udemy.com/share/101smU/ adresine tıklamanız yeterli. Kurs hakkında daha detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz. Amatör ya da profesyonel olarak elektro gitar çalmak istiyorsanız mutlaka bu kursu değerlendirin. Öğrencileri tarafından çok sevilen, işinde başarılı hocalar tarafından eğitim alacaksınız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu eğitimden faydalanabilirsiniz. Online eğitim fırsatını ve fiyat avantajını sakın kaçırmayın.

Onur Güler Gitar Dersi- Başlangıç

En İyi Online Gitar Kursu – 2021 Güncel – Gitarda Kendini Geliştirmek İsteyenlere 10 Kurs Tavsiyesi

‘’250 bini aşkın takipçi yanılıyor olamaz’’ sloganıyla dersler veren Onur Güler, profesyonel manada online gitar kursu almak isteyenler için bulunmaz bir fırsat. Pandemi günlerini evde boş boş oturarak geçirmeyin. Gitar hobinizi kariyer fırsatına çevirebilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla öğrencilerini bekleyen bu kursa https://www.udemy.com/share/102WN4/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Bu derse kaydolan öğrenciler, dersle ilgili pek çok kaynağa ömür boyu erişim sağlayabilirler. Telefondan, bilgisayardan, tabletten her türlü dijital cihazdan derslere katılabilirsiniz. Sohbet havasında ilerleyen dersler, gitar çalmayı öğrenmek isteyenlere yönelik zevkli alıştırmalar sunar. Akustik ya da klasik bir gitarınız varsa hemen derse kaydolabilirsiniz.

Online İngilizce kursu ayrıntılarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Enis Canikli ile Kolay Gitar Öğrenimi

En İyi Online Gitar Kursu – 2021 Güncel – Gitarda Kendini Geliştirmek İsteyenlere 10 Kurs Tavsiyesi

20 yıllık tecrübesini yeni öğrencilere aktarmak isteyen Enis Canikli’nin bu kursuna kaydolmak çok kolay. Uygun fiyat avantajıyla dikkat çeken gitar kursundan yararlanmayı ihmal etmeyin. Hangi yaşta olursanız olun, bu kursa yazılın. Kararlı, çalışkan ve azimli olursanız kısa sürede gitar çalmayı öğreneceksiniz.

Gitar çalmaya yeni başlayanlara yönelik olan bu kurs, orta ve ileri seviye öğrenciler için pek bir anlam ifade etmez. Gitarla yeni yeni haşır neşir olmaya başladıysanız bu kursa kaydolabilirsiniz. https://www.udemy.com/share/103dYW/ linkine tıklayarak kurs ve hoca hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer profesyonel olarak gitar çalmak istiyorsanız bu kursla başlayabilirsiniz.

Mesut Uğurel- Master Class ile A’dan Z’ye Gitar Eğitimi

En İyi Online Gitar Kursu – 2021 Güncel – Gitarda Kendini Geliştirmek İsteyenlere 10 Kurs Tavsiyesi

Kurs için hoca öğrencilerinden bir pena ve bir gitar ister. Gitarın türü önemli değildir. Pandemi dönemini gitarla ve müzikle geçirebilirsiniz. Kurs için bir tane de müzik defteri almanızda fayda var. Tüm bu ürünleri evden çıkmadan, oturduğunuz yerden sipariş verebilirsiniz. Pandemi sürecini sanatla geçirin. Bu süreç sona erince elde ettiğiniz kazanımları istediğiniz her yerde değerlendirebilirsiniz.

Gelişen müzik piyasasında yer almak istiyorsanız mutlaka bu eğitimi almalısınız. Daha önce gitar çalmamış olan birçok öğrenci bu kursu bitirdiğinde pek çok yetkinliğe sahip olmuştur. https://www.udemy.com/share/102vS8/ linkine tıklayarak ders hakkında detaylı bilgilere erişim ağlayabilirsiniz. Ülkemizin neresinde olursanız olun, bu derse katılın. Online eğitim fırsatını sakın kaçırmayın.

Sweep Picking Gitar Dersi

En İyi Online Gitar Kursu – 2021 Güncel – Gitarda Kendini Geliştirmek İsteyenlere 10 Kurs Tavsiyesi

Temel seviye gitar öğrencileri için hazırlanan bu derse mutlaka bir göz atın. Gitarla çokça vakit geçirmek istiyorsanız bu kursu sakın kaçırmayın. Online eğitim hizmeti sayesinde Kars’tan, Antalya’dan, Bolu’dan, Muğla’dan yani ülkemizin pek çok yerinden öğrenci bu derse katılabilir. https://www.udemy.com/share/103oW2/ adresine göz atabilirsiniz.

Yedili akor türlerini, süpürme tekniğini, sweep picking yöntemini ve daha birçok eğitimi alabileceğiniz bu dersi sakın kaçırmayın. Kursun ücretini herkes ödeyebilir. Genç ya da yaşlı herkes bu kursa katılabilir. Kursun cinsiyet ya da yaş ayrımı söz konusu değildir. Kurs bitiminde alacağınız sertifikayı CV’nize ekleyebilirsiniz.

Abi Bana Gitar Öğret

En İyi Online Gitar Kursu – 2021 Güncel – Gitarda Kendini Geliştirmek İsteyenlere 10 Kurs Tavsiyesi

Vehbi Can Uyaroğlu’ndan gitarla ilgili her şeyi öğrenebilirsiniz. Online gitar eğitiminden faydalanabilirsiniz. Kursun fiyatı düşük olduğu için sizi zorlamaz. Başlangıç seviyesindeki öğrenciler için erilen bu eğitimi sakın kaçırmayın. Armoni bilgisi, gitar çalma teknikleri, akorlar, vb. hakkında detaylı bilgiler öğrenebilirsiniz. Hem pratik hem teorik eğitim veren bu kursu sakın kaçırmayın.

Kursun herhangi bir yaş ya da cinsiyet kısıtlaması yoktur. Bilgisayardan, tabletten, telefondan ya da televizyondan derse bağlanabilirsiniz. Kurs, ücret, hoca, vb. hakkında daha çok bilgi almak istiyorsanız https://www.udemy.com/share/101Gn6/ linkine tıklayabilirsiniz.

Merak edilen hızlı okuma kursu detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Meraklı Gitarist İçin Gitar Dersleri

En İyi Online Gitar Kursu – 2021 Güncel – Gitarda Kendini Geliştirmek İsteyenlere 10 Kurs Tavsiyesi

Yabancı sanatçılarla çalışmak, onlardan ders almak isteyenler bu kursu değerlendirebilirler. Dan Dresnok tarafından verilen gitar kursuna herkes katılabilir. Temel seviyeden zamanla orta ve ileri seviyeye geçiş yapabilirsiniz. Kulak eğitimi, akustik veya klasik gitar, ritim ve armoni gibi pek çok konuda eğitim alabilirsiniz.

Bu kursa katılmak için tek yapmanız gereken bir gitar almak. Gitarın türü ve modeli önemli değildir. Temel bilgiler ışığında gitarda ilerleme fırsatını kaçırmayın. Dersin dili İngilizcedir. İngilizce bilmeyenlerin derse katılması pek doğru olmaz.

https://www.udemy.com/share/101Kv4/ linkinden kolayca siteye giriş yapabilirsiniz. Online gitar kursu ve eğitmeni hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

En İyi Gitar Kursu Hakkında Merak Edilenler

Özel gitar dersi fiyat aralığı nedir?

Kursa, eğitmene, eğitimin online olup olmamasına göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Kurs ve hoca bazında fiyat bilgisi almak çok daha doğrudur.

Yetişkinler için gitar kursu var mıdır?

Her yaştan öğrenciye uygun gitar kursları mevcuttur. Kursları yaş bağlamında değil seviye açısından değerlendirmek gerekir. (temel- orta- zor)

Elektro gitar kursu veren hocalar kimlerdir?

udemy.com bağlamında Deniz Sayman, Çağrı Çınar, Selim Işık, Deniz Demiröz gibi gitaristler elektro gitar dersleri verirler.