Pandemi sürecinde, eve keman çalmak istiyorsanız iyi bir kursa yazılmanız gerekir. Keman kursu arıyorsanız yazımızı mutlaka okuyabilirsiniz. Sizler için 10 adet online keman kursu listesi hazırladık. Bu kursları hem içerik hem fiyat açısından değerlendirebilirsiniz. Size en uygun kursu kolayca seçebilirsiniz.

Elif Kutlubay Keman Öğreniyorum

En İyi Online Keman Kursu – 2021 Güncel – Keman Çalmak İsteyenlere 10 Eğitim Önesi

Keman öğrenmek isteyen herkes bu kurstan yararlanabilir. Başlangıç seviyesindeki her öğrenci bu kursa kaydolabilir. Kemanın inceliklerini, tekniklerini, vb. kolayca öğrenebilirsiniz. Ülkemizin neresinde yaşarsanız yaşayın, online bir şekilde bu kursa bağlanabilirsiniz.

Kurs bitiminde de hem hocayla hem içeriklerle yeniden buluşabilirsiniz. Ömür boyu ders kaynaklarına erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca fiyat bakımından da her bütçeye uygun bir derstir. https://www.udemy.com/share/101CCO/ sitesine girerek ders ve eğitmen hakkında deha çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ayrıca diksiyon kursu bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Nazlı Ruta Keman Sınıfı

En İyi Online Keman Kursu – 2021 Güncel – Keman Çalmak İsteyenlere 10 Eğitim Önesi

Udemy içerisinde yer alan en popüler eğitim kanallarından biridir. Nazlı Ruta ile birlikte kemana dair her şeyi öğrenebilir, konuşabilirsiniz. Sadece ülkemizden değil dünyanın dört bir yerinden de pek çok öğrenciyi ağırlamaktadır. Pandemiden dolayı dersler online olarak verilmektedir.  Evinizden keman dersine kolayca bağlanabilirsiniz. Ders için keman almanız şarttır. Evinizden çıkmadan keman satın alabilirsiniz. İzolasyon günlerini dolu dolu geçirme fırsatını kaçırmayın.

Profesyonel anlamda eğitim almak ve kemanla kariyer yapmak isteyen herkes bu kurstan yararlanabilir. Dönemler, vibrato, yay hareketleri, vb. konularda dersler almak için https://www.udemy.com/share/103AaW/ linkine tıklayın.

Sıfırdan Keman Dersi

En İyi Online Keman Kursu – 2021 Güncel – Keman Çalmak İsteyenlere 10 Eğitim Önesi

Duygu Keser tarafından verilen keman kursunu sakın kaçırmayın. Uygun fiyatlarda keman dersi almak isteyenler, bu kursu değerlendirebilirler. Amatör ya da profesyonel olarak müzikle uğraşmak istiyorsanız bu kursa mutlaka kaydolun. Keman çalma teknikleri, tekrarlar, dönemler, vb. hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Hem teorik hem pratik anlamda kendinizi bu kursla geliştirebilirsiniz. Sertifika alarak kendiniz de eğitim verebilirsiniz. Birçok orkestraya girebilme fırsatını kaçırmayın. İstediğiniz modelde ve markada bir keman satın alıp kursa başlayın. Sık sık çalışarak ve konuları tekrar ederek kısa sürede harika bir şekilde keman çalabilirsiniz. https://www.udemy.com/share/1030pS/ adresine girerek konu hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Keman Dersi- Amatörler İçin Sıfırdan Detaylı Başlangıç

En İyi Online Keman Kursu – 2021 Güncel – Keman Çalmak İsteyenlere 10 Eğitim Önesi

Yiğitcan Kesendere tarafından verilen keman derslerini çok seveceksiniz. Kemana az da olsa ilginiz varsa hemen kursa kaydolabilirsiniz. Amatör olarak keman çalmak isteyenler ya da bu yeteneğini profesyonel camiaya kanıtlamak isteyenler bu dersten yararlanabilirler.

Kurs hocası, size uygun bir program yapar. Böylece iş ve okul yoğunluğunu da ayarlayabilirsiniz. Kurs için herhangi bir yaş kısıtlaması söz konusu değildir. Ancak kurs hocası genelde 15 yaşının üstündeki öğrencilerle çalışmaktadır.

https://www.udemy.com/share/101QIC/ linkine tıklayarak kurs hakkında daha çok veri elde edebilirsiniz. Ömür boyu ders kaynaklarına erişim, bitirme sertifikası, mobilden bağlanma gibi pek çok avantajdan da istifade edebilirsiniz.

JAVA FULL STACK DEVELOPER -1 (Komple Web sıfır-Orta Seviye)

En İyi Online Keman Kursu – 2021 Güncel – Keman Çalmak İsteyenlere 10 Eğitim Önesi

Hamit Mızrak sadece keman kursu vermez. Yazılım ve tasarım konusunda da dersler veren bir eğitmendir. Ancak keman konusunda pek çok öğrenci ve veli tarafından bolca övgüye gömülmüştür. Eğitmenin Youtube kanalında da keman konusunda yaptığı çalışmalar mevcuttur. Bunları da seyredebilirsiniz.

Temel ve orta seviye keman öğrencileri bu kursu alabilirler. Kemanla yeni tanışanlar için gayet uygun bir kurstur. Ders bitse de ömür boyu bu kursun evraklarına ve kaynaklarına erişim sağlanabilir.

https://www.udemy.com/share/101yES/ adresini ziyaret etmeyi ihmal etmeyin. Fiyat olarak düşük ancak kalite olarak yüksek bir kurstur. Öğrenci, memur, ev hanımı ve daha pek çok kişi bu kurstan yararlanabilir.

En iyi Almanca kurslarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Elif Kutlubay Solfej Öğreniyorum

En İyi Online Keman Kursu – 2021 Güncel – Keman Çalmak İsteyenlere 10 Eğitim Önesi

Temel nota bilgileri ve solfej hakkında daha önce eğitim almadıysanız bu kursu düşünebilirsiniz. Keman çalmak isteyenlerin öncelikle iyi bir solfej eğitiminden geçmeleri gerekir. Nota, solfej, vb. konularda sağlam bilgiler öğrenerek keman kursuna katılabilirsiniz.

Elif Kutlubay’ın bu solfej dersini aldıktan sonra başlangıç seviyesindeki öğrencilere verdiği  kursa kaydolabilirsiniz. Harika bir temele sahip olarak o temelin üzerine çıkabilirsiniz. İsteyenler telefonundan isteyenler bilgisayarından kolayca derslere bağlanabilirler. Dersle ilgili her kaynağı eğitmen verecektir. https://www.udemy.com/share/102k1e/ linkine tıklayarak dersle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiyat, kurs içeriği, tarih, vb. hakkında daha kapsamlı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Elif Kutlubay Keman Öğreniyorum- Orta Seviye

En İyi Online Keman Kursu – 2021 Güncel – Keman Çalmak İsteyenlere 10 Eğitim Önesi

Başlangıç seviyesindeki derslerden başarıyla geçtiyseniz bu kursu hak ettiniz demektir. Keman çalma tekniklerini ilerletmek isterseniz bu kursa yazılabilirsiniz. Kursun en büyük avantajlarından biri, online olmasıdır. Yani evinizden hızlı ve pratik bir şekilde keman- orta seviye dersine bağlanabilirsiniz.

Keman çalmayı çok seviyorsanız ve bu işi profesyonel manada yapmak istiyorsanız bu kursu almayı ihmal etmeyin. Hem pratik hem teorik açıdan sizlere katkı sağlayacaktır. Kurs için cinsiyet ya da yaş kısıtlaması söz konusu değildir. https://www.udemy.com/share/102ec0/ adresine girerek eğitmen, kurs içeriği, fiyat, vb. hakkında daha detaylı verilere erişim sağlayabilirsiniz.

Learn The Violin

En İyi Online Keman Kursu – 2021 Güncel – Keman Çalmak İsteyenlere 10 Eğitim Önesi

Yüzlerce öğrenciyi kemanla tanıştıran bu dersten faydalanabilirsiniz. Kursa katılmak için herhangi bir okul, diploma, yaş, cinsiyet, vb. kısıtlaması yoktur. Keman çalmak ve farklı teknikler öğrenmek istiyorsanız bu kursa katılabilirsiniz. İngilizce eğitim verilen bu dersi, yabancı dili olmayanlar dinleyemezler. Bu kurstan yararlanmak için öncelikle İngilizce öğrenmek gerekir.

Rob Gorick tarafından verilen keman derslerini sakın kaçırmayın. İçerik ve kalite bakımından rakiplerinden iyi şartlar sunan Gorick, fiyat açısından piyasa şartlarının altında rakamlar öne sürüyor. Mesleğiniz ve eğitim durumunuz ne olura olsun, keman çalmayı öğrenmek istiyorsanız bu kursa kaydolabilirsiniz.

https://www.udemy.com/share/102XQs/ adresine girerek hem kurs hem eğitmen hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Beginner Violin Lessons – VIOLIN MASTERY FROM THE BEGINNING

En İyi Online Keman Kursu – 2021 Güncel – Keman Çalmak İsteyenlere 10 Eğitim Önesi

 

Daha önce keman çalmadıysanız bu kursla birlikte her türlü detayı öğrenebilirsiniz. Kemal çalma teknikleri, müzik bilgisi, nota, vb. konularda çeşitli bilgiler elde edebilirsiniz. Kendiniz kemana adamak istiyorsanız bu kurs iyi bir başlangıç olabilir.

Kemana ve yaya sahipseniz kursa katılmak için önünüzde bir engel yok demektir. Diploma, yaş, cinsiyet, meslek, vs. kısıtlaması olmadığı için derslere dünyanın dört bir yanından hevesli öğrenciler girebilir. İngilizce verilen derslerden yüzde 100 randıman alabilmek için bu kursa girmeden önce İngilizce öğrenmenizde büyük yarar var. https://www.udemy.com/share/101Yi0/ linkine tıklayarak ders sayfasını açabilirsiniz. Konu hakkında detaylı verilere kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

En iyi fotoğrafçılık kursu seçeneklerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

theVIOLINcode  Beginner Violin Lessons  Units 1 – 5 Bundle

En İyi Online Keman Kursu – 2021 Güncel – Keman Çalmak İsteyenlere 10 Eğitim Önesi

En iyi online keman kursu sıralamasında yer alır. Keman çalmak istiyorsanız bu kursa katılabilirsiniz. İyi bir eğitim için bu kurstan ve hocasından faydalanabilirsiniz. Kursta yararlanılan pek çok kaynağı daha sonra görüntüleme hakkına sahip olabilirsiniz. Dersin ana dili İngilizce ve İspanyolca olduğu için bu dersi almadan evvel bu dilleri öğrenmenizi tavsiye ederiz.

https://www.udemy.com/share/101GcK/ adresine giriş yaparak kurs hakkında pek çok bilgiye pratik yoldan erişim sağlamanız mümkündür. Her gün verilen dersi tekrar ederek kısa sürede keman çalmada iyi bir seviyeye gelebilirsiniz.

Keman Kursu Hakkında Merak Edilenler

Özel keman dersi fiyatları nelerdir?

Kurs ücretleri, eğitmene ve eğitimin verildiği yere bağlı olarak değişiklik gösterir.

Evde özel keman dersi almak isteyenler nerelere başvurabilirler?

Udemy.com’da yer alan pek çok keman dersi mevcuttur. Arzu ettiğiniz derse katılabilirsiniz.

Online keman kursu almak isteyenler ne yapmalıdır?

Udemy.com’da bu konuda birçok alternatif mevcuttur. Aklınıza yatan kursu seçip eğitime başlayabilirsiniz.