İş yeri açmak isteyenler, işletme sahibi olmak isteyenler bu girişimcilik kurslarından yararlanabilirler. Her bütçeye ve her eğitim kapasitesine özel girişimcilik kursu mevcuttur. Sizler için 11 adet online girişimcilik kursu listeledik. Her kursa ait link mevcuttur. Mutlaka verilen linklere tıklayıp o kurslar hakkında detaylı bilgiler elde etmeye çalışın.

Dış Ticaret Uzmanlığı Eğitimi

En İyi Online Girişimcilik Kursu – 2021 Güncel – Girişimcilik Eğitimi Almak İsteyenlere 11 Öneri

Her yaştan ve meslekten insan bu kursa katılabilir. Kursla ilgili yeterli belge, doküman, vb. eğitimci tarafından verilecektir. Dış ticaret alanıyla ilgili çalışmalar yapmak ve elde ettiğiniz teorik bilgileri pratiğe çevirmek istiyorsanız bu eğitimden istifade edebilirsiniz.

Dış ticaret alanıyla ilgili sizlere kurs sonunda belge takdim edilecektir. Pandemi dönemini boş boş geçirmek yerine farklı alanlarda bilgi sahibi olarak bu kazanımlarınızı mesleki hayatınıza entegre edebilirsiniz.

https://www.udemy.com/share/101L76/ linkine tıklayarak eğitmen Sadık Vural hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Kurs içeriği, fiyat bilgisi, vb. hakkında elde ettiğiniz veriler ışığında kurstan faydalanabilirsiniz.

Ayrıca en iyi işaret dili eğitimi bilgilerine de bakabilirsiniz.

Girişimcilik-İş Geliştirme ve Dijital Pazarlama Eğitimi

En İyi Online Girişimcilik Kursu – 2021 Güncel – Girişimcilik Eğitimi Almak İsteyenlere 11 Öneri

Barış Korkmaz tarafından verilen dersleri büyük bir titizlikle takip ederek kurs sonunda sertifika sahibi olabilirsiniz. CV’nize aldığınız bu belgeyi ilave ederek, networkünüzü daha da genişletebilirsiniz.

Dijitalleşme çağında teknolojiden uzak durmak hatalı bir davranıştır. Pazarlama ve girişimcilik konularını dijitale aktarmak için bu kurstan faydalanabilirsiniz. Öğrendiğiniz bilgileri pratik hayata entegre ederek farklı çalışmalar yapabilirsiniz. Girişimcilik kimliğinizi bu kursa katılarak geliştirme fırsatı elde edebilirsiniz.

https://www.udemy.com/share/101tim/ adresini ziyaret edip, konu hakkında daha çok bilgi edinebilirsiniz. SEO, web geliştirme, start up, vb. konularda kaliteli online eğitim almayı ihmal etmeyin.

Business Canvas Model – İş Modeli Oluşturmak

En İyi Online Girişimcilik Kursu – 2021 Güncel – Girişimcilik Eğitimi Almak İsteyenlere 11 Öneri

https://www.udemy.com/share/102OTo/ linkine tıklayarak ders hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Girişimciler için özel olarak hazırlanan bu içeriğe kaydolarak eğitim alabilirsiniz. İşletme analizi, yeni iş fikirleri, Canvas modeli ve çok daha fazlası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Teorik eğitimin yanında pratik alanda da eğitim alabilirsiniz. Kursa herkes katılabilir. Ülkemizin neresinde ikamet ederseniz edin, kursa katılmayı ihmal etmeyin. Sadece Türkiye’de değil dünyada da bir numara olmak için bu girişimcilik derslerini sakın kaçırmayın. Uygun fiyat seçeneği sayesinde, herkes bu derse katılabilir.

Tasarım Odaklı Düşünme – Design Thinking Crash Course

En İyi Online Girişimcilik Kursu – 2021 Güncel – Girişimcilik Eğitimi Almak İsteyenlere 11 Öneri

İnovasyon, tasarım, teknoloji, vb. hakkında birçok bilgiye sahip olabilirsiniz. Kendinizi hem yerli hem yabancı kaynaklarla besleyerek geleceğin girişimcileri arasına girebilirsiniz. Makers Türkiye tarafından verilen bu girişimcilik dersleri bünyesinde ürün servisi, segmantasyon, vb. hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

https://www.udemy.com/share/10377s/ adresine tıklayarak kursla ilgili aklınızdaki her soruya yanıt alabilirsiniz. Kursun fiyatı, avantajları, sertifikaları, vb. hakkında pek çok veriye erişim sağlamak mümkündür. Kurstaki eğitimler online bir şekilde verilir. Bu eğitimleri istediğiniz zaman açıp izleyebilirsiniz. CV’nize buradan aldığınız sertifikayı ve eğitimi ekleyebilirsiniz.

En iyi yapay zeka eğitimi seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.

Genel Dış Ticaret Eğitimi

En İyi Online Girişimcilik Kursu – 2021 Güncel – Girişimcilik Eğitimi Almak İsteyenlere 11 Öneri

İnci Ahkemoğlu tarafından verilen bu kursu sakın kaçırmayın. Pratikle teoriğin bir arada olduğu bu eğitim modelinden çok memnun kalacaksınız. Bu kursa katılarak hem teorik olarak bilgi sahibi olacaksınız hem pratik çalışma imkanı kazanacaksınız. Networkünüzü de geliştirme imkanı elde edeceksiniz.

Online Girişimcilik kursu için yaş, cinsiyet, meslek, vb. kısıtlamalar yoktur. Herkes bu kursa katılabilir. Kursun ana dili Türkçe olduğu için derslerden kolayca yararlanabilirsiniz. Ömür boyu bu dersleri açıp tekrar tekrar izleme hakkına sahip olabilirsiniz. https://www.udemy.com/share/103poq/ adresine giriş yaparak fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz. Derslere istediğiniz zaman başlayabilirsiniz.

Başlangıç ​​Sermayesi Hesaplayıcısı

En İyi Online Girişimcilik Kursu – 2021 Güncel – Girişimcilik Eğitimi Almak İsteyenlere 11 Öneri

Şirket sermayesi, adil bölünme, vb. hakkında çeşitli eğitimler alabilirsiniz. Derslerin dili İngilizce olduğu için bu kurstan faydalanmadan önce iyi derecede İngilizce bilmek gerekir. Temel cebir bilgisi, Microsoft Excel 2013 hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Girişimci olmak istiyorsanız, bu eğitimden faydalanmanız gerekir.

Özellikle İngilizce bilmek ve dünyaya açılmak gerekir. Dünya çapında girişimci olmak istiyorsanız bu kurstan istifade etmeniz gerekir. Mobil telefonlardan, tabletlerden ya da bilgisayarlardan erişim sağlayabilirsiniz. https://www.udemy.com/share/101BxM/ adresine giriş yaparak konu hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Kurs ücretine bu siteden ulaşabilirsiniz.

Girişimcilik ve İş Yaşam Koçu Sertifikası

En İyi Online Girişimcilik Kursu – 2021 Güncel – Girişimcilik Eğitimi Almak İsteyenlere 11 Öneri

İngilizce eğitim veren bir sitedir. İngilizce dışında Endonezce, Rumca, Tayca gibi pek çok dilde eğitim alabilirsiniz. Bu dillerden istediğinizi tercih ederek ders alabilirsiniz. Girişimcilik, gelir, gider, vb. konularda bilgiler alarak kendiniz geliştirebilirsiniz.

Teorik bilgiler ışığında pratik çalışmalar yapabilirsiniz. Sadece ülkemizde değil dünyada da parmakla gösterilen girişimciler arasına girebilirsiniz. https://www.udemy.com/share/1020tK/ linkine tıklayarak dersler ve eğitmenler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kurs ücretleri piyasa şartlarının çok altındadır. Bu nedenle kolayca kursa kaydolup eğitim alabilirsiniz.

“En İyi” Başlangıç ​​Satış Konuşması Sunumu – Risk Sermayesi Nasıl Artırılır

En İyi Online Girişimcilik Kursu – 2021 Güncel – Girişimcilik Eğitimi Almak İsteyenlere 11 Öneri

İngilizce ya da İtalyanca biliyorsanız bu kurstan faydalanabilirsiniz. Dünya çapında bir girişimci ve işletmeci olmak için bu derse kaydolmanızı şarttır. Dünyanın farklı noktalarından öğrencilerle ve eğitmenlerle buluşup tanışabilirsiniz. Dersin pek çok avantajı mevcuttur. Ömür boyu kaynak erişimi, indirilebilir ders belgeleri, mobilden bağlanma kolaylığı gibi pek çok avantaj mevcuttur.

https://www.udemy.com/share/101yLg/ linkine tıklayarak dersler ve hocalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Kurs ücreti, cüzi bir miktar olduğu için herkes bu derslere katılabilir. Verimli eğitim almak için bu siteden yararlanabilirsiniz.

Entrepreneurship: How To Start A Business From Business Idea

En İyi Online Girişimcilik Kursu – 2021 Güncel – Girişimcilik Eğitimi Almak İsteyenlere 11 Öneri

Alex Genadinik tarafından verilen derslere katılabilirsiniz. Derslerin İngilizce, İtalyanca ve Lehçe dillerinde verildiği bilinir. Bu dillerden en az birini biliyorsanız hemen derslere başlayabilirsiniz. İş kurmak, girişimcilik, işletme açmak gibi konular mevcuttur. Belirli müfredat çerçevesinde eğitim alabilirsiniz. Makale, sayısız kaynak, ömür boyu erişim gibi pek çok avantaj mevcuttur. Bu avantajlardan da yararlanabilirsiniz.

Mobil cihazlardan, televizyondan ve tabletten de derslere bağlanabilirsiniz. Cüzi miktarlar ödeyerek derslere kolayca katılım sağlayabilirsiniz. https://www.udemy.com/share/101vVY/ linkine tıklayarak dersler ve eğitmenler hakkında bilgi alabilirsiniz. Onlarla görüşmeler düzenleyebilirsiniz.

Work From Home as a Virtual Assistant

En İyi Online Girişimcilik Kursu – 2021 Güncel – Girişimcilik Eğitimi Almak İsteyenlere 11 Öneri

https://www.udemy.com/share/101uEi/ linkine girerek kurs hakkında pek çok bilgi edinebilirsiniz. Kursun öğrenim dili İngilizce olduğu için öncesinde İngilizce öğrenmenizde büyük fayda var. Ses ve video içeriğinin yanında yazılı doküman da mevcuttur. Arzu ettiğinizi tercih ederek teorik olarak bilgi alabilirsiniz. Teorik bilgilerinizi zaman içinde pratiğe çevirebilirsiniz.

Uygun fiyat avantajından faydalanmayı sakın ihmal etmeyin. İndirilebilir kaynak, bitirme sertifikası, vb. avantajlarından mutlaka istifade edin. Kurs sonunda elde ettiğiniz sertifikayı da CV’nize eklemeyi sakın unutmayın.

En iyi Almanca kursu bilgileri yazımızdadır.

Step-by-Step Guide to Getting the Business Credit You Need

En İyi Online Girişimcilik Kursu – 2021 Güncel – Girişimcilik Eğitimi Almak İsteyenlere 11 Öneri

Girişimciler için hazırlanan içerikleri, çeşitli avantajları, vb. özellikleriyle gayet ideal bir kurstur. Dünyanın dört bir yanından eğitimciler e öğrenciler katılır. Online Girişimcilik kursu için İngilizce bilmeniz yeterlidir. Herhangi bir yaş, meslek, cinsiyeti, eğitim durumu, vb. kısıtlaması söz konusu olamaz.

https://www.udemy.com/share/101tnY/ linkine tıklayarak konu hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Kurs ücreti, kurs tarihi, ders içeriği gibi konularda bilgi alabilirsiniz. Eğitmenlerle iletişime geçebilirsiniz. Böylece networkünüz kısa sürede gelişecektir.

Girişimcilik Kursu Hakkında Merak Edilenler

Online girişimcilik derslerine nereden ulaşırım?

KOSGEB’in online girişimcilik kurslarını deneyebilirsiniz.

2020 İŞKUR girişimcilik kursu yevmiyesi ne kadar?

50 ila 70 TL arası harçlık veren İŞKUR, eğitim için para almaz.

KOSGEB girişimcilik belgesine nerden ulaşırım?

E- devlet hesabınıza girerek belgeye kolayca ulaşabilirsiniz.