in

Online Video İndirme için En İyi 16 Web Sitesi ve Programlar

Video izlemek, internette en sevilen eğlencelerin başında gelir. Youtube, MegaVideo, MetaCafe, Daily Motion, Veoh, Vimeo ve benzeri videoları izlemek için herkesin favori bir yeri var ancak yavaş internet bağlantınız varsa ilgili sitelerde video izlemek sorun olabilir.

Bu videoları internetten bilgisayarınıza ücretsiz indirip daha sonra kesintisiz izlemek harika olmaz mıydı? Film, dizi, müzik vb. videoları indireceğiniz sitenin bir indirme özelliği yoksa önemli değil. Başka yerde ücretsiz – online – programsız  video indirme sitesi, film indirme sitesi, dizi indirme sitesi ve programları aramayın! Çünkü favori online videolarınızı neredeyse mümkün olan her platformda indirmek için 16 yolu sizler için sıraladık!

ONLINE VIDEO İNDİRME SİTELERİ

Programsız video indirme yapmanız mı gerekiyor? Yapmanız gereken tek şey video URL’ini bu sitelerdeki kutucuklara kopyalayıp Download (indir) tuşuna basmak. İşte en iyi programsız video indirme siteleri:

KeepVid

KeepVid-video-indirme-sitesi
KeepVid kullanımı oldukça basittir. Sadece video URL’sini (videonun sayfa adresi) girip İndir düğmesine tıklayın. Daha sonra, videonun indirilebilen çeşitli biçimlerini, indirme bağlantılarıyla birlikte gösterilecektir.

İlgili bağlantıyı tıkladığınızda video indirilir. Youtube, DailyMotion, Google Video, Vimeo vb. için kullanabilirsiniz. Ayrıca Windows için indirebileceğiniz bir KeepVid programı vardır, ancak kullanımını etkinleştirmek için bir lisans satın almanız gerekir.

 

SaveVid

SaveVid-online-video-indirme-sitesi
SaveVid, diğer birçok video web sitesinden videoları indirmeyi destekleyen online bir indiricidir. İndirme işlemi basittir: giriş alanına videonun sayfa URL’sini girin ve İndir düğmesine basın.

Sonra indirme seçeneklerini göreceksiniz – istediğiniz biçimi tıklayın ve indirmeye başlayacaksınız.

 

 

ClipNabber

clipnabber-film-indirme-sitesi
ClipNabber videoları indirmek için kullanılan online bir araçtır. Çeşitli uluslararası dillerde mevcuttur. ClipNabber’dan video indirme işlemi diğerleriyle aynıdır: videonun sayfa adresini girdi alanına girin ve Nab! Düğmesine basın.

Videonun indirilebileceği çeşitli formatları göreceksiniz. En sevdiğiniz biçimi seçin ve videoyu indirmeye başlayın.

 

Deturl.com

Deturl çevrimiçi bir video indiricidir. KeepVid gibi, videonun sayfa adresini web sitesindeki girdi (URL) alanına yapıştırmanız ve indirme düğmesine basmanız gerekir. İstediğiniz biçimi seçin ve indirmeye başlayın.

Sayfanın videolarını indirmek için deturl.com’u herhangi bir URL’nin önüne koyarak hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Yazmak yerine tıklamayı tercih ederseniz, ayrıca bir yer işareti vardır.

 

 

VIDEO İNDİRME EKLENTİLERİ (PLUGIN)

Videolarınızı hızlı indirmenize yardımcı olabilecek birtakım tarayıcı araçları var. Birçok tarayıcı ile uyumlu plugin ve extensionları aşağıda sıraladık.

 

SaveFrom.net

film indirme programı
SaveFrom.net Helper, online bir araçtır ve çeşitli sitelerden videolar indirmenize yardımcı olan bir tarayıcı uzantısıdır. Bu uzantıyı tarayıcınıza yükledikten sonra, videonun sayfasını açmanız ve uzantı düğmesine (tarayıcının sağ üst köşesinde mevcut) tıklamanız yeterlidir.

Videonun çeşitli biçimlerde indirme bağlantılarıyla yeni bir sayfa açılacaktır. Web’de ve aşağıdakiler için kullanılabilir:

Firefox
Chrome
Opera
Safari

 

YouTube5

youtube5-safari-plugin-video-downloader
(Safari) YouTube5, varsayılan YouTube oynatıcısını değiştiren ve ses denetimi düğmesi, oynatıcıda çözünürlükleri değiştirme, videoları indirme gibi bazı harika özellikler sağlayan Safari tarayıcısının bir indiricisidir.

Videoyu, oynatıcıda gösterilen istenilen video çözünürlüğünü tıklayarak indirebilirsiniz.

 

 

Video DownloadHelper

(Firefox) DownloadHelper, YouTube, Google Videos, DailyMotion vb. Dahil olmak üzere birçok siteden video ve resim indirmenize izin veren bir Firefox addon’dur. Ayrıca indirilen videoları tercih ettiğiniz biçime dönüştürebilirsiniz.

DownloadHelper bir sitenin indirilebilecek içeriğe sahip olduğunu düşündüğünde, simgesi canlanır ve simgeye tıklayabilir ve menüden uygun seçeneği seçebilirsiniz.

 

Easy YouTube Video Downloader

(Firefox) Easy YouTube Video Downloader, YouTube videolarını indirmek için daha az ama gerekli özelliklere sahip başka bir Firefox eklentisidir. Simgesi, mevcut (indirilebilir) video formatlarının bir menüsünü gösteren YouTube videosunun altına gelir. İhtiyacınız olanı seçin, indirme başlayacaktır.

 

FVD Suite

fvd-suite-dizi-indirme-sitesi

(Internet Explorer) Internet Explorer için bir YouTube video indiricisi olan FVD Suite, tarayıcının araç çubuğuna bir düğme ekler.

Video indirme kolaylaşır: video sayfasını açın ve düğmeyi tıklayın. Biçimi seçin ve indirilen videoyu izlemenin keyfini çıkarın.

 

Video Download

ie-video-download-video-indirme-programı
(Internet Explorer) Video Download, Internet Explorer için başka bir indirici, (sağ tıklama) bağlam menüsüne düz bir seçenek ekliyor.

Videoları indirmek için herhangi bir video bağlantısına sağ tıklayın. Ardından, tek yapmanız gereken o videoyu indirmek için seçeneği belirlemektir.

 

 

VIDEO INDIRME PROGRAMLARI

YouTube’dan ya da diğer video sitelerinden boyutu yüksek video indirme canavarlarından mısınız? Video indirme gereksinimlerinizi karşılayabilecek olan masaüstü video indirme programlarına göz atın.

 

YTD Video Downloader

ytd-video-indirme-programı

(Windows) Bu video downloader, YouTube da dahil olmak üzere 60’dan fazla video sitesinden video indirmek için kullanılan bir araçtır. Videonun URL’sini girdi alanına yapıştırmanız ve indirme kalitesini (veya biçimini) seçmeniz ve İndir düğmesini tıklamanız yeterlidir.

İndirilen videoları çeşitli video formatlarına dönüştürebilir. Windows için kullanılabilir.

 

Fastest YouTube Downloader

fastest-youtube-downloader-video-indirme-programı
(Windows, Mac) İndirmeler söz konusu olduğunda hıza ihtiyacınız var mı? O zaman, bu programa bir şans vermelisin. Bu video indirme programı normal indirme hızlarından 100 kat daha hızlı indirebileceğini iddia eden bir YouTube indiricisidir.

Videoları indirebilir ve MP3 veya seçtiğiniz çeşitli video formatlarına dönüştürebilir. Ayrıca profesyonel bir sürümü ve ücretsiz bir sürümü vardır. Windows ve Mac OS için kullanılabilir.

 

MOBİL VIDEO İNDİRME PROGRAMLARI

Video indirme programları yalnızca masaüstü bilgisayarlar veya dizüstü bilgisayarlar için değil. Tabletlerinizde ve akıllı telefonlarınızda izlemek için de videolar indirebilirsiniz.

 

Tube Box

tubeboxpro-ios-video-indirme-programı
(IOS) TubeBox, YouTube ve DailyMotion için tam özellikli bir iOS istemcisidir. Bu iki sitedeki videoları izlemekten hoşlanıyorsanız ve IOS video indirme programı arıyorsanız TubeBox’ın bir hayranı olacaksınız.

TubeBox, YouTube videolarını doğrudan iPhone veya iPad’e indirmenize izin verir. Dahası, arka planda oynatma, HD formatları ve çevrimdışı video oynatmayı destekliyor.

 

TubeMate

tubemate-android-video-indirme-programı
(Android) TubeMate, Android platformu için bir YouTube video indirme programıdır. TubeMate’i kullanarak, PC’nize gerek duymadan Android cihazınızdan YouTube videolarını kolayca arayıp indirebilirsiniz. Android video indirme programı arayanlar için bu uygulama basit ve kullanımı kolaydır.

 

WonTube

wontube-android-video-indirme-programi
(Android) WonTube, Android telefonunuzda veya tabletinizde YouTube videolarını indirmek için kullanılabilir. WonTube, YouTube videolarına göz atabileceğiniz ve videoları arayabileceğiniz bir uygulama içi tarayıcı ile birlikte gelir. Bir videoyu indirmek için videonun sayfasını WonTube’da açın ve indirme düğmesine tıklayın.

 

 

Sizin Önerileriniz?

Sahip olduğunuz işletim sistemi, mobil işletim sistemi veya tarayıcı tercihi ne olursa olsun, en sevdiğiniz online videoları indirmenize yardımcı olacak bir araç bulabilmeniz için olabildiğince çok platformu ve programı listelemeye çalıştık.

Listeye eklemek için başka bir öneriniz var mı? Aşağıda yorum olarak bize yazın.

İçeriği Puanla

0 points
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi 11 Matematik Soru Çözme Programı – Ücretsiz

elektronik-sigara-yapimi

7 Adımda Kolay Elektronik Sigara Yapımı